Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-01-07, 13:17   #2911
kasia1433
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w這s闚.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆

kasia1433 no fakt, troche zaszalalas ostatnio; ja zanim "sie ustatkowalam" kolorystycznie potrafilam kilka razyw tygodniu szalec z kolorami. odradzam tylko mieszanie allvaves z majirelem
o jakiej piance dokladnie piszesz , cos mi umknelo
za to kocham rudosc bo przy niej moja zlocista i teraz b jasna skora nie musi sie ukrywac pod tonami samoopalacza itp
Mnie w sumie rudo軼i towarzysz odk康 zacz窸am farbowa w這sy czyli od liceum, czasy to by造 inne, nie by這 allegro, wiza簑, cz這wiek by skazany na siebie i marne drogeryjne farby lub henn. Potem w okolicy trzydziestki spr鏏owa豉m z ciemnym br您em palette i tak jecha豉m z tym kolorem kilka lat, nieproblematyczny, odrobink si wyp逝kiwa, tak, ze praktycznie nie by這 wida odrost闚, ale si znudzi這
Rudy jest fajny, dobrze dobrany 鈍ietnie od鈍ie瘸 cer i niekoniecznie pasuje tylko ciep造m typom kolorystycznym, ja jestem zimny typ. W豉軼iwie zrezygnowa豉m z rudo軼i bo do serca sobie wzi窸am, 瞠 latom i zimom rudy nie pasuje. I mo積a si z rudo軼i smarowa filtrami i nie trzeba opala buzi, to te mnie cieszy Boj si tylko, 瞠 mnie zabawa z farbami i walka o utrzymanie koloru zm璚zy i zn闚 nalo輳 sobie na g這w jaki nieproblematyczny br您, a potem b璠 zazdro軼i rudzielcom i zn闚 rozja郾i ... i stan si 造sa

A pianka to to cudo: http://allegro.pl/show_item.php?item=1383643496 ju j kupi豉m teraz czekam a przy郵, tylko niech mi nikt nie pisze, 瞠 jest do niczego, bo si zdenerwuj

A przy okazji dzi jest fajna pogoda, na obrazowanie koloru w這s闚, nie ma s這鎍a, nie ma 瘸dnych przek豉ma i niepotrzebnych refleks闚 m鎩 Alwaves 9.44 wygl康a tak, prawie jak na palecie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dzie wl.jpg (36,3 KB, 84 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (51,4 KB, 89 za豉dowa)

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-01-07 o 13:29 Pow鏚: doko鎍zenie my郵i :)
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-07, 13:26   #2912
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez qeres Poka wiadomo嗆
A gdybym zafarbowa豉 w這sy na kolor zbli穎ny do odrostu i potem na這篡豉 rudy?
IMHO to wcale nie taki z造 pomys. A jakby troch za ciemno wysz這 to po farbowaniu zr闚nuj帷ym kolor mo瞠sz je leciutko rozja郾i k徙iel rozja郾iaj帷, kilka minut, ju po tym b璠ziesz mia豉 rudy, na to docelowa farba i mo瞠 wyj嗆 r闚niutko i 豉dnie.
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-07, 13:39   #2913
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

k徙iel rozja郾iaj帷a czyli?

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-07, 13:45   #2914
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
k徙iel rozja郾iaj帷a czyli?
Rozja郾iacz z 6% albo 3% wod zmieszane z szamponem do w這s闚 i od篡wk, najlepiej nak豉da to na ciep這, mi皻oli w這sy i pilnowa ca造 czas, jak zaczn si robi ja郾iejsze to sp逝ka. U mnie to zadzia這, po zafarbowaniu na troch zbyt ciemny kolor, od razu na這篡豉m t papk, przez przypadek pi瘯nie sobie wyr闚na豉m sobie kolor.
kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-07, 13:48   #2915
qeres
Zadomowienie

dzi瘯i w takim razie b璠 pr鏏owa

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-07, 18:22   #2916
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka wiadomo嗆

A przy okazji dzi jest fajna pogoda, na obrazowanie koloru w這s闚, nie ma s這鎍a, nie ma 瘸dnych przek豉ma i niepotrzebnych refleks闚 m鎩 Alwaves 9.44 wygl康a tak, prawie jak na palecie.
Mnie si najbardziej z tego zdj璚ia podoba ta dorysowana bu嶔a Rewela, serio. A sie u鄉iechn窸am! Swoj drog ta firma ma cos nie po kolei. Z palety wynika, 瞠 poziom 8 jest zdrowo ja郾iejszy ni poziom 9 (sic!)
Niemniej kolorek 篡wcem wyj皻y z chantala 7/4-8/4.
A w kwestii tej pianki to ja nie chcia豉bym Ci do這wa czy co.... ale ona nie farbuje w這s闚 trwale, tylko tak do umycia. Jak zmyjesz j z w這s闚 to ca這嗆 schodzi. To bardziej na jednorazow zabaw w razie W.
Espresso ma dzia豉nie jak saszetka delii (przynajmniej u mnie), do 2 tyg trzyma.

Cytat:
agusiaki obiecalam, ale z racji braku aparatu jakosc zdjec jest zadna ( ostatni aparat, ktory kupowalam dostal w prezencie byly, nowego sie nie dorobilam jeszcze)
julianka Ty si tu nie wykr璚aj, bo jak bum dydy
M闚i豉, 瞠 na kompie T眩a masz 豉dne fotki

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-07 o 18:26
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-07, 19:22   #2917
kasia1433
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka wiadomo嗆
Mnie si najbardziej z tego zdj璚ia podoba ta dorysowana bu嶔a Rewela, serio. A sie u鄉iechn窸am!
No baaa, ma si ten talent plastyczny

Cytat:
Swoj drog ta firma ma cos nie po kolei. Z palety wynika, 瞠 poziom 8 jest zdrowo ja郾iejszy ni poziom 9 (sic!)
Niemniej kolorek 篡wcem wyj皻y z chantala 7/4-8/4.
Dziwne to dziwne, gdy ogl康am te palety, to mam wra瞠nie, 瞠 kto si pomyli zamiast 8.44 napisa 9.44. Cho nie tylko Allwaves mnie zastanawia. Przy palecie Marijel m璚zy mnie pytanie czy 7.04 jest naprawd tak du穎 ja郾iejsze od ich 鏀emek, to wygl康a na poziom ich 9-tek
Swoj drog jakby t moj po這w zmiesza z ich szafranem 8.04 hmm...

Cytat:
A w kwestii tej pianki to ja nie chcia豉bym Ci do這wa czy co.... ale ona nie farbuje w這s闚 trwale, tylko tak do umycia. Jak zmyjesz j z w這s闚 to ca這嗆 schodzi. To bardziej na jednorazow zabaw w razie W.
Espresso ma dzia豉nie jak saszetka delii (przynajmniej u mnie), do 2 tyg trzyma.
A tym mnie nie zdo逝jesz, ja planuj tego u篡wa normalnie, systematycznie to uk豉dania w這s闚 po ka盥ym myciu, wi璚 to, 瞠 si sp逝kuje nie zra瘸 mnie. Gorzej jakby lubi這 w ca這軼i sp造wa z deszczem Mnie tylko zdo逝je stwierdzenie, 瞠 ta pianka nic nie daje

kasia1433 jest offline  
Stary 2011-01-07, 19:26   #2918
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:

A tym mnie nie zdo逝jesz, ja planuj tego u篡wa normalnie, systematycznie to uk豉dania w這s闚 po ka盥ym myciu, wi璚 to, 瞠 si sp逝kuje nie zra瘸 mnie. Gorzej jakby lubi這 w ca這軼i sp造wa z deszczem Mnie tylko zdo逝je stwierdzenie, 瞠 ta pianka nic nie daje

No to miejmy nadzieje, 瞠 nie sp造wa z deszczem A nawet jak, to teraz nie pora deszczowa.... chyba bo u nas to ju nic nie wiadomo. "Globalne ocieplenie" i w og鏊e

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-07, 20:51   #2919
Heksacyjanek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 427
GG do Heksacyjanek
Question Ognisty rudy

Hej,

Z g鏎y przepraszam, je郵i powielam w徠ek, wiem, 瞠 takie t逝maczenie sta這 si nudne, ale naprawd nie znalaz豉m odpowiedzi na moje pytania. A mianowicie: czy znacie jakie farby, po kt鏎ych w這sy nabieraj ognistopomara鎍zowej barwy? W豉郾ie na czym takim mi zale篡. U篡wa豉m ju P這miennego Feniksa z Palette i Ognistej Iskry z Joanny, ale nie satysfakcjonuj mnie jako szczeg鏊nie, bo 鈍ie穎 po koloryzacji w這sy s ciemne, a z czasem spieraj si na marchewk, owszem, ale jest to ju raczej taka przygaszona marchewka.

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline  
Stary 2011-01-07, 21:06   #2920
qeres
Zadomowienie

Dot.: Ognisty rudy

A jaki masz kolor w這s闚? Bo to zale篡 te od wyj軼iowego koloru najbardziej ogniste wychodz na blondzie.

wymianka ciuchowa
qeres jest offline  
Stary 2011-01-07, 21:42   #2921
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

agusiaki w miare ladne i prosze mnie tu nie bic

kasia1433 daj znac jak wlasnie bedzie ta pianka reagowac na deszcz i wode, w ogole jak to bedzie wygladalo przy ukladaniu i czy nie bedzie sklejac wlosow ( bo dla mnie to wazne)
oj to Ty sie pozno zaczelas farbowac, ja zrobilam niespodzianke mojej rodzinie po 13 urodzinach (machon co okazal sie na rudych wlosach czerwienia strazacka- mina dyrektora szkoly- BEZCENNE)...
wlasnie to jest fajne przy rudosci, ze nie musze ukrywac piegow (chociaz zniknely po kwasach prawie calkiem), a teraz po raz pierwszy na sylwestrze nie bylam ani opalona ani usmarowana jakims cudem ( poza srberzystym pudrem).

wlasnie drogie Rudzielce o prostych wlosach, ostatnio odkrylam na youtubie filmiki o zawijaniu wlosow na noc ( wrap hair, wraping hair); sprobowalam dzisiaj i jestem zachwycona , wlosy sa miekkie , widac piekne cieniowanie ( ma sie ten talent); jedyny minus - przypielam grzywke i sie pogniotla; niemniej ja zostane na dluzej z ta metoda, polecam

qeres daj znac co Ci tam wyjdzie z kapieli rozjasniajacej , nie pamietam kiedy ja robilam ( nawet czy kiedys robilam), a slyszalam, ze to daje naprawde ciekawe efekty

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-07, 21:46   #2922
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Poka wiadomo嗆
Hej,

Z g鏎y przepraszam, je郵i powielam w徠ek, wiem, 瞠 takie t逝maczenie sta這 si nudne, ale naprawd nie znalaz豉m odpowiedzi na moje pytania. A mianowicie: czy znacie jakie farby, po kt鏎ych w這sy nabieraj ognistopomara鎍zowej barwy? W豉郾ie na czym takim mi zale篡. U篡wa豉m ju P這miennego Feniksa z Palette i Ognistej Iskry z Joanny, ale nie satysfakcjonuj mnie jako szczeg鏊nie, bo 鈍ie穎 po koloryzacji w這sy s ciemne, a z czasem spieraj si na marchewk, owszem, ale jest to ju raczej taka przygaszona marchewka.

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
Widzisz Kochana, bo z rudymi to jest tak:
1 albo wybierasz docelowo odcie pomara鎍zowy, ale wtedy na pocz徠ku sa ciemniejsze
2. albo wybierasz na pocz徠ku intensywny pomara鎍z, ale wyp逝cze sie do blondu

Nie ma z這tego 鈔odka. Same z tym walczymy ca造 czas. Ja pocz徠kowo wybiera豉m opcj nr 2, ale z czasem 幢e si poczu豉m w blondzie, kt鏎y jednak nosi豉m stosunkowo d逝瞠j ni pocz徠kowy ognisty pomara鎍z. Mo積a tez miesza farby i szukac tego z這tego 鈔odka, co ca造 czas czynimy Oczywista nie m闚i tu o drogeryjnych farbach, tylko o profesjonalnych.
Do陰cz do nas, potestuj a mo瞠 to Ty znajdziesz z這ty 鈔odek?

julianka - jak babci kocham, bo dwie rude jak sie wezm za kud造 to .... Wi璚 raz jeszcze grzecznie prosz

Cytat:

wlasnie drogie Rudzielce o prostych wlosach, ostatnio odkrylam na youtubie filmiki o zawijaniu wlosow na noc ( wrap hair, wraping hair); sprobowalam dzisiaj i jestem zachwycona , wlosy sa miekkie , widac piekne cieniowanie ( ma sie ten talent); jedyny minus - przypielam grzywke i sie pogniotla; niemniej ja zostane na dluzej z ta metoda, polecam
Obejrza豉m i .............. od razu oczami wyobra幡i widzia豉m min mojego ma鹵a jak si w tym k豉d do 堯磬a BEZCENNE!

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-07 o 21:56
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-07, 21:56   #2923
Martolek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 770

Cytat:
musz poszuka i zobaczy co to za cudo

dzi瘯i za info

Martolek jest offline  
Stary 2011-01-07, 22:08   #2924
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki nie bic, dorwe TZ przy komputerze to odbiore, ale za jakosc nie odpowiadam
ja jak sie klade z takim wynalzkiem wpinam na grzywke spinki odzobne (kwiatki, malowane bobby pins ito), przeszly nawet slimaczki, facet zawsze uwierzy, ze to nowa fryzura typu koczek

martolek ja mialam po tym super gladkie wlosy

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-07, 22:13   #2925
agusiaki
Rozeznanie

julianka - ale to trzeba na suche w這sy zak豉da, tak? Na 鈍ie穎 umyte, wysuszone i u這穎ne w這sy, dobrze rozumiem?

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-07, 23:03   #2926
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki dokladnie, ja tak zrobilam i wlosy mialam super miekkie i gladkie; dzisiaj tez sprobuje bo slyszalam tez ze wlosy sie przez to mnie tluszcza. w sumie sadzilam, ze bedzie efekt " powyginanych wlosow", ale okazalo sie ze jest wrecz odwrotnie. tyl byl idealnie gladki ( co na moich swiezo umtych wlosach i po spaniu jest dosc rzadkim zjawiskiem- zwykle wygina mi sie lekko prawa strona; pasma przy twarzy wygladaly jak po ulozeniu na szczotce. jedyny minus- grzywka, ale to na moje zczenie. dawalam tez dotknac wlosy kolezance i mowi, ze sa niesamowicie miekkie

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-07, 23:05   #2927
agusiaki
Rozeznanie

No dobra..... a co na drugi dzie? i trzeci?? Ja nie myj codziennie, tylko co 3-4 dni....

Na pro軸 jednej mi貫j kobitki wstawiam raz jeszcze w這ski pofarbowane Kolestonem 88.43 (wstawia豉m ju kiedys, ale po awarii wcie這 fotki) Na 3 zdj璚iu bez flasha i po jednym myciu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6297.jpg (106,5 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6299.jpg (48,2 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6302.jpg (35,2 KB, 77 za豉dowa)

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-07 o 23:59
agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-07, 23:47   #2928
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Cytat:
A jaki masz kolor w這s闚? Bo to zale篡 te od wyj軼iowego koloru najbardziej ogniste wychodz na blondzie.
Od dw鏂h lat niezmiennie rude dlatego my郵, 瞠 nie b璠zie ci篹ko z uzyskaniem "rudszego" na rudym fundamencie

Moje recenzje
Stary 2011-01-08, 17:10   #2929
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126
Majirel 7.44 w 鈍ietle dziennym 9 dni po farbowaniu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (39,6 KB, 98 za豉dowa)
siskath jest offline  
Stary 2011-01-08, 17:16   #2930
siskath
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Poka wiadomo嗆
A mianowicie: czy znacie jakie farby, po kt鏎ych w這sy nabieraj ognistopomara鎍zowej barwy? W豉郾ie na czym takim mi zale篡.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155891&page=125
post nr 3726
siskath jest offline  
Stary 2011-01-08, 17:54   #2931
agusiaki
Rozeznanie

julianka - pr鏏owa豉m, ale nie umiem tych w這s闚 tak zaczesa Mam za bardzo pocieniowane i za sypkie w這sy bezpo鈔ednio po umyciu
jak Tobie si to udaje?

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-08, 19:08   #2932
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Apropo wyp逝kiwania farby!! - zauwa篡豉m 瞠 najlepiej u mnie sprawdza si mycie w這s闚 od篡wk, u篡wam Issana Babassu z Rossmanna - naprawd bardzo fajnie myje w這sy - sk豉d sprawdzony w豉郾ie pod wzgl璠em do mycia,-mo積a te u篡c innej od篡wki ale nie mo瞠 byc za bogata w sk豉dniki od篡wcza/nat逝szczaj帷e. Je郵i kto ma tendencje do przet逝szczenia skalpu to mo瞠 myc skalp normalnym szamponem a po d逝go軼i od篡wk, zaczynaj帷 mycie od d逝go軼i.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Bo mi ju m.in. troch szkoda by這 pieni璠zy, trzy farby, plus inne dodatki, trzy razy kupowane w ci庵u miesi帷a to lekkie przegi璚ie Na razie niech b璠zie sama farba. A ta pianka, ma by 3 w1 czyli stylizacja, od篡wianie i o篡wianie koloru. Na codzie u篡wam pianek, bo mam rzadkie w這sy i musz je troch puszy, wi璚 upiek豉bym trzy pieczenie na jednym ogniu, mo瞠 to fajna alternatywa dla nietaniego Espresso?.
Soj drog ciekawa jestem jaki jest ten mix Alwaves, bo ten Chantala by 鄴速y i to jego wini豉m za 鄴速 po鈍iat, wi璚 si ciut zrazi豉m do mix闚.
Z tymi mixami Alwaves jest jako dziwnie samo 333 to korektor z這cisty 444 miedzianego nie maj. S te F 333, F 444 itp. ale one w nazwie nie maj korektor/mixton tylko super z這cisty, super miedziany, tak jakby to by豉 farba...
miedziane Mixtony - przewa積ie b璠 鄴速e

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-08, 19:18   #2933
agusiaki
Rozeznanie

kathy - ja jak mia豉m kr璚one to tez my豉m Rossmannowskim Yungiem, tym r騜owym. Teraz je zamienili na Isan i tez jest ok. Do mycia najlepszy.

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-08, 19:40   #2934
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

agusiaki,
i autentycznie mniej si wyp逝kuje farba - nie m闚i za ka盥ym razem ale mo瞠 przynajmniej co 2 farbowanie. My郵isz 瞠 na prostych w這sach ta metoda si nie sprawdzi?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-01-08, 22:13   #2935
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki ja przypinam wlosy od samego poczatku, pozniej wsowki, ktore moge usunac bez naruszania "konstrukcji" zabieram. dzisiaj testowalam druga noc z rzedu- rezultaty wlos mniej przetluszczone, uniesione u nasady, koncowki w dobrym stanie, poranne ukladnie zajelo 3 minuty

kathy na moich wlosach mycie odzywka sie nie sprawdza niestety, co ktores mycie jest ok, ale kazde absolutnie odpada bo wlosy sa oklaple

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-08, 22:32   #2936
agusiaki
Rozeznanie

Kathy - nie m闚i, 瞠 si nie sprawdza, ale mycie ich szamponem i od篡wianie p騧niej jest wystarczaj帷e, 瞠by w這sy wygl康a造 dobrze. Jak mia豉m kr璚one tylko mycie od篡wkami wchodzi這 w gr.
Obecnie ciesze si szamponem i mask do kolorowanych w這sk闚 ze stapiza i s逝瘸 mi dobrze

julianna
- a , 瞠 mo積a podpi望 to nie wpad豉m Spr鏏uj dzisiaj na noc A nak豉dasz na w這sy jeszcze cos przed zawini璚iem? Bo ja si boj, 瞠 rano b璠 t逝ste... Po myciu nak豉dam du穎 tych r騜no軼i i jakbym mia豉 do這篡 co jeszcze wieczorem to..... nie wiem...

agusiaki jest offline  
Stary 2011-01-08, 22:41   #2937
julianna-p
Wtajemniczenie

agusiaki niee ja juz nic nie nakladam dodatkowo
a i zeby nie bylo bicia to zamierzam jutro tak jak kathy stworzyc album ze zdjeciami (jak dorwe TZ poza praca) , ale poniewaz na niekotrych nie wytne twarzy bedzie widoczny tylko dla przyjaciol

julianna-p jest offline  
Stary 2011-01-08, 23:39   #2938
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Nie no... to jest 郵iczny kolor, ale chyba a takiej sztuczno軼i swoim w這som nie chc zaserwowa

Moje recenzje

Edytowane przez Heksacyjanek
Czas edycji: 2011-01-08 o 23:47
Stary 2011-01-09, 10:05   #2939
201709121022
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 477

Cytat:
Napisane przez siskath Poka wiadomo嗆
Majirel 7.44 w 鈍ietle dziennym 9 dni po farbowaniu.
奸iczno軼i! Chyba si odwa輳 Albo zmieszam z 8.4 bo mi jeszcze zosta這

agusiaki
Jeszcze raz Ci bardzo dzi瘯uj za zdj璚ia i za "mi陰 kobitk" Kiedy chodzi za mn ten Koleston i ju powa積ie o nim my郵a豉m. Swoja drog wygl康a bardzo 豉dnie, ale teraz mnie zn闚 Majirel 7.44 albo 7.4 korci... Zwariowa mo積a Jak mia豉m ciemno br您owe w這sy to dob鏎 farby i 篡cie by造 takie proste...
201709121022 jest offline  
Stary 2011-01-09, 11:35   #2940
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

A widzia造軼ie Majirel 7.43? Jest na tej paletce:
http://www.hairtop.com/st/majirel2.jpg zastanawiam si, czy faktycznie mo磧iwe jest uzyskanie takiego koloru... Bo wtedy by豉bym w niebie.

Moje recenzje
Zamknij w徠ek

Tagi
farba, farby do w這s闚, kolor w這s闚, ogniste rude w這sy, pomara鎍z, pomocy, ruda, ruda farba do w這s闚, rude, rude koloryzacja, rude w這sy, rudo嗆, rudy, rudy farba w這sy, rudy kolor, rudy w這sy br您, wlosy, w這sy, zmiana koloru wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.