Niesforne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-13, 17:43   #1
materialgirrrl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do materialgirrrl

Niesforne w這sy

Witam
Mam pytanie. Otoz mam bardzo dziwny typ wlosow. Nie sa ani proste ani krecone. Kiedy umyje je i wysusze mam straszna szope na glowie, tak samo jak jest wilgoc np. po deszczu. I nawet jak przez noc sie przygladza to jakos tak mimo wszystko stercza. Od czasu do czasu proboje je prostowac ale na dlusza mete to nie jest rozwiazanie... czy wy tez macie taki problem? jesli tak to co robicie zeby te wlosy jakos sensownie ulozyc? oprocz spinania oczywiscie?
materialgirrrl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 20:03   #2
taka_sobie_ja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 637
Dot.: Niesforne w這sy

podpinam sie pod w徠ek
taka_sobie_ja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 20:48   #3
nataszka908
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

OOoo wlasnie, ja te mam taki cud 鈍iata na g這wie i ostatnio zaczelam sie zastanawiac, czy moze jakbym my豉 w這sy szamponem (np sunsilk albo jakis inny) ktory podkre郵a skr皻, to co by z tego sensownego wysz這..? bo juz mnie m璚zy to, ze ona ani proste ani kr璚one w ca這軼i nie s

mog造 by sie w koncu zdecydowac, a co!
nataszka908 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 21:29   #4
agusiaaa89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Niestety nie pomoge wam, ale rowniez przylanczam sie do watku bo mam dosyc ciaglego prostowania
agusiaaa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 11:17   #5
margotka222
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 165

Sk康 ja znam ten problem , mam takie w這sy i niestety za wiele nie mo積a na to poradzi. 畝dne od篡wki, preparaty do stylizacji nie pomagaj, je郵i tak to na kr鏒k met, pozostaje prostowanie albo odpowiednie ci璚ie i modelowanie w這s闚 na du瞠j szczotce, mo積a spr鏏owa je troche pokr璚i, ale nie polecam 瘸dnych pianek, tylko kremy do stylizacji, mo瞠 to by zielony lub fioletowy Sunsilk, po piance to jeszcze wi瘯sze siano i wa積e jest ugniatanie w這s闚 wilgotnych nie p馧 suchych z niewielk ilo軼i kremu
Stary 2007-06-14, 13:14   #6
madziar_ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Zgadzam si z Margotk, sama na nieszcz窷cie jestem posiadaczk takiego cudu na g這wie. Od 3,5 roku albo prostowanie albo zwi您ane w這sy, bo inaczej to wstyd si pokaza . Niedawno nabylam rowente brush activ, poki co prsotownica odstawiona (ile czasu mo積a katowa w這sy ), w這sy "przyzwoite" (nie pierza, jak ja to nazywam), chodz nawet w rozpuszczonych. Dodatkowo u篡wam tylko jedwab, bo inne wynallazki typu pianki, kremy, pasty w moim przypadku w og鏊e si nie sprawdzaja.
madziar_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 17:23   #7
Girl151
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838

widz, 瞠 sama nie jestem :P hehe ja ostatnio super sobie wyprostowalam u fryzjerki...normalnie cudo :P ale sama jak sobie prostuje takie one niestety nie sa podpinam si do w徠ku...ch皻nie si dowiem co z takimi robi ;P
Girl151 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 18:16   #8
deborkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
GG do deborkaa

Tez mam takie wloski.Co robie? Hmm, albo prostuje tak jak kolezanki albo po umyciu ugniatam mokre wlosy rekoma lub recznikiem z glowa w dol i nakladam shock waves superskret z welli i nie susze ani nie rozczesuje wlosow wtedy powstaja piekne loczki na glowie
deborkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 18:26   #9
*angel1710**
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 890

Aj, ja te mam identyczne w這sy. Tak瞠 szukam sposobu, 瞠by je jako 'ujarzmi' Nie chce ich tak katowa prostownic, i najcz窷ciej chodz w zwi您anych ...
Stosuje szampon i maseczk Dove ,t granatow, i przynajmniej stwierdzam, 瞠 je nawil瘸 i nie s takie szorstkie. Mam nadziej, 瞠 w ko鎍u stworz co naprawde dzia豉j帷ego na nasze w這sy
*angel1710** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 18:36   #10
nataszka908
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Cytat:
Napisane przez deborkaa Poka wiadomo嗆
Tez mam takie wloski.Co robie? Hmm, albo prostuje tak jak kolezanki albo po umyciu ugniatam mokre wlosy rekoma lub recznikiem z glowa w dol i nakladam shock waves superskret z welli i nie susze ani nie rozczesuje wlosow wtedy powstaja piekne loczki na glowie

Piekne loczki powiadasz?... hmm..ja tez chce xD a masz w這sy bardziej kr璚one, czy bardziej takie beznadziejnie falowane?? (tzn tu sie kr璚, tu w ogole s proste..nie wiadomo jak to z nimi jest do konca)
nataszka908 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-15, 16:05   #11
deborkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
GG do deborkaa

Generalnie mam wlosy tak jak nazwalas"nie wiadomo co z nimi zrobic"ale po specyfikach ktorych uzywam robia mi sie wlasnie ladne loczki
deborkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.