wyszczuplić......twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-04, 11:41   #1
jennyy
Przyczajenie

wyszczuplić......twarz

Mój wątek w sumie powinnam umieścić we wszystkich 3 grupach (fryzier,kosmetyczka i wizażystka) ale postanowiłam jednak moje zapytanie dać tu Zależy mi bardzo by sie dowiedzić o wszystkich sztuczkach by "wyszczuplić" nie ciało lecz twarz. Mam buzke dosc okrągłą jeszcze ostatnio mi przybyło troche kg. które odrazu widac na twarzy ;/ wiec teraz nic mi innego nie pozosało jak tylko cos wykombinowac by zyskać łedniejszy owal twarzy ;] Znacie moze jakieś ćwiczenia na drógi podbrudek, kremy (słyszałam ze mozna uzywac zwykłych wyszczuplajacych?!) lub dobry mikijaż, fryzury...eh nie wiem co kolwiek. Była bym wdzieczna jak byscie sie chciały podzielic swoja wiedzą. Dzieki z góry i pozdrawiam
jennyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 13:17   #2
maja101
Rozeznanie

Re: wyszczuplić......twarz

Co prawda nie mam tego problemu, więc nie moge się wypowiedzieć o skuteczności, ale wiele osób jest zadowolonych z kremu Loreala:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=631
maja101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 17:21   #3
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiesz, mam rade: mnie tez czasem twarz jakby 'puchnie', kosmetyczka zdiagnozowala osadzanie sie wody na policzkachi okoliczch żuchwy. od tamtego czasu chodze na masaz twarzy z elementami ucisku jak w dreanzu limfatycznym i juz nie mam z tym problemu. Masaz taki kosztuje od 20 do 30 zlotych, biore go raz na tydzien-10 dni. Moze u ciebie problem nie lezy w retencji wody, ale pisze bo jest tez taka mozliwosc.
pozdrawiam
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 12:59   #4
jennyy
Przyczajenie

O jej o takim czyms jescze nie słyszałąm ;] bardzo współczuje ;/ hmmmm....mówisz ze kosmetyczka może to wykryc?a możesz napisac czy samemu można to jakos zdjagnozowac? poniewaz moja kosmetyczka nic nigdy nie mówiła zebym miałą jakies problemy tego typu, moze sama o tym nie słyszała. Wielkie dzięki za porade
Stary 2004-01-06, 13:13   #5
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Nie jest to nic strasznego, opuchniecia twarzy moga wystepowac przy PCO, alergiach, cyklicznie w niektorych dniach cyklu miesiaczkowgo, lub przy zwyklej otylosci.
powodzenia
a co do masazy: trzeba zaznaczyc kosmetyczce ze nie chodzi ci o zwykly masaz, tylko taki, ktory usunie wode z tkanek, czyli uciskający punkty przeplywu limfy.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-06, 21:38   #6
jennyy
Przyczajenie

Dzieki za wyjasnienie i za porade Jeszcze troche poszperam w necie o tych masarzach i chyba sie skusze by zawrócic głowe masarzystcce. Jeszcze raz wielkie dzieki. pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości