zmarszczki mimiczne i te okropne wągry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-16, 18:48   #1
renka76
Przyczajenie

Unhappy

zmarszczki mimiczne i te okropne wągry

pomocy!!!co robie to i tak NIC!!czytam mądre porady,kupuje kremy i maski nie koniecznie te tanie i dalej moja skóra to "tragedia" Mam 32 lata już prawie!!!!zmarszczki mimiczne i te okropne wągry i jeszcze okropniejsze czerwone plamki z białymi wulkanami!!!!jakby było mało to jeszcze taka ''kaszka'', wychodzi na dekolcie!!!! ręce opadają!!!!!!!!czy mogę prosić o pomoc poradę co mam zrobić jakich kremów używać.
renka76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:10   #2
201607291951
Konto usunięte

Dot.: ~~już Nie Ma Siły!!!!!!!!!!!!~~

może lepiej udaj się do dermatologa, jeśli próbowałaś sama polepszyć stan cery i nic z tego to nie widzę innego wyjścia
201607291951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:54   #3
funymika
Przyczajenie

Mam w tej sprawie jako takie doświadczenie, chociaż "nieco" różnimy się wiekowo. Radzę ci iść do dermatologa. Być może to jest rekacja twojej skóry na niektóre produkty spożywcze, albo coś zawartego w kosmetykach - innymi słowy alergia. Dermatolog może polecić ci specjalne tabletki, maści o silnym działaniu, zabiegi u kosmetyczek (chociaż po niekórych, aż wstyd przez parę dni wyjść z domu). Ja używam płynu "Afronis", ponadto żelu Nivea young, ale to chyba nie są odpowiednie kosmetyki dla ciebie. Znam niewiele osób z takimi problemami jak twój, ale wiem, że soalrium i słońce tylko pogarszają sprawę. Ostatnio byłam na ślubie, gdzie panna młoda - nie brzydka, młoda dziewczyna - była brązowa i miała okropny "maczek" na twarzy.... eeee :/ Tak więc dermatolog otwiera przed sobą swoje dzrzwi Powodzenia!
Stary 2007-06-16, 21:05   #4
renka76
Przyczajenie

Wiedziałam że na Was drogie wizażanki można liczyć, dzięki śliczne za szybką odpowiedz i radę .Przyznam bez bicia że myślałam o dermatologu ale jak to zwykle bywa najpierw wszystko sama tylko na jaki koniec !!! pozdrawiam ,a po niedzieli "maszeruję" do dermatologa!!!!!!!!!!!
renka76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 15:56   #5
pacifika
Przyczajenie

Ja miałam podobny problem pełno wągrów , malutkich krosteczek. Leczyłam się prawie rok u dermatologa i nic mi to nie pomogło. Siostra namówiła mnie na kosmetyczke wątpiłam żeby mi to coś dało ale naprawde pomogło . Kosmetyczka robiła mi raz w tygodniu "ampułki" to taki żel , który był wprowadzany ultrafioletem koszt 15 zł po 6 ampułkach robiła oczyszczanie i mikrodermabrazje. Chociaż troszke mnie to kosztowało to teraz nie mam zadnych problemów z twarza. oczyszczam raz na 3 - 4 miesiace. Jest ok
pacifika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 20:23   #6
Agentka19
Raczkowanie

witam wprawdzie również jestem młodsza, ale miałam kolezanke która robiła już cuda a miała podobne niespodzianki na twarzy..... po wizycie u dermatologa, zapisano jej antybiotyki i o dziwo po 1 miesiącu już nic nie było z dawnej dziewczyny ale czasem to sprawa indywidualna, mocno działająca i sprawdzająca sie jest terapia hormonalna.... bo od nich to może tez wszystko zależeć... pozdrawiam
Agentka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości