Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-28, 10:37   #1171
majade
Zakorzenienie

Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Pakosta, nie martw się, wygląda OK, naprawdę myślę, że to oryginał! Daj znać jak przyjdzie. Gratuluję zakupu!

Contax, wzięłam #01, naprawdę ładny, bardzo jasny odcień (zgaduję, że Aga wzięła ten sam). Przede wszystkim ma fajną, leciutką konsystencję - jak kamuflaż ale bardzo płynny. Da się rozprowadzić do bardzo cieniutkiej warstewki i wydaje mi się, że nie napina niefajnie skóry (w sensie akcentowania zmarszczek). Przeznaczony teoretycznie pod oczy ale ja myślę o innych partiach bo cieni nie mam. Ponieważ nie znam się zupełnie na składach zaczerpnęłam informacji u biochemicznych Znawczyń i zaaprobowały go Mogę odkopać swój post z jego składem, jeśli chcesz

Dodam coś więcej jak dostanę go w łapki z Urzędu Celnego

majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 10:42   #1172
pakosta
Wtajemniczenie

Majade a Ty mówisz o Magicu? Ile za niego zapłaciłaś?
pakosta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:22   #1173
majade
Zakorzenienie

Tak,o Magic Concealer. Na Truskawie zapłaciłam ok 68 zł.

OT: Dziewczyny, wielka prośba!
Czy znacie może sprawdzonego sprzedawcę z A.,który byłby w stanie wysłać ze Stanów kosmetyk na zamówienie? Rozpaczliwie poszukuję produktu dostępnego tylko za oceanem i już skończyły mi się pomysły

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-08-28 o 11:54
Stary 2007-08-28, 11:35   #1174
pakosta
Wtajemniczenie

Mhmmm... Bo dojrzałam na Allegro za 89, niezła cena w sumie, kolor 02. Ale już mam rozplanowane moje gigantyczne 800 zł wypłaty (czyt. wydam je do 10 wrze), więc chyba innym razem.
Stary 2007-08-28, 12:48   #1175
Madlaine
Zakorzenienie

HR jest bardzo fajny, mam oba odcienie, obecnie 01 na wydaniu bo mnie znudził, to już kolejna tubka, a mam Forget It Biothermu dzięki uprzejmości Anety, który jednak jest lżejszy niż HR, więc jeszcze lepiej sie spisuje pod okiem

PS. HR jest tez świetny na niedoskonałości na całej twarzy, ja kładę go na wszystko co mam do ukrycia,
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:11   #1176
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Contax, wzięłam #01, naprawdę ładny, bardzo jasny odcień (zgaduję, że Aga wzięła ten sam). Przede wszystkim ma fajną, leciutką konsystencję - jak kamuflaż ale bardzo płynny. Da się rozprowadzić do bardzo cieniutkiej warstewki i wydaje mi się, że nie napina niefajnie skóry (w sensie akcentowania zmarszczek). Przeznaczony teoretycznie pod oczy ale ja myślę o innych partiach bo cieni nie mam. Ponieważ nie znam się zupełnie na składach zaczerpnęłam informacji u biochemicznych Znawczyń i zaaprobowały go Mogę odkopać swój post z jego składem, jeśli chcesz

Dodam coś więcej jak dostanę go w łapki z Urzędu Celnego
Majade, dzięki

Kurcze, paczucha wpadlła w lapy UC.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:23   #1177
asica-łobuzica
Zadomowienie

sorki dziewczyny ze pytam o to tutaj ale jestem bardzo ciekawa czy któraś z was kupowała w beautyfly.pl ?? do tej pory kupowałam kosmetyki na allegro a niedawno dorwałam tą stronkę i nie wiem czy warto i czy mają oryginalne kosmetyki??
dzięki za każdą odpowiedź
asica-łobuzica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 13:27   #1178
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
sorki dziewczyny ze pytam o to tutaj ale jestem bardzo ciekawa czy któraś z was kupowała w beautyfly.pl ?? do tej pory kupowałam kosmetyki na allegro a niedawno dorwałam tą stronkę i nie wiem czy warto i czy mają oryginalne kosmetyki??
dzięki za każdą odpowiedź
Nie kupowałam nic u nich, ale nie podobają mi się. Żaden wybór i nieczytelna strona, a to co naprawdę mnie ugryzło - dostępny tusz Bourjois Longueur Sublime, nieprodukowany już ze 4 lata

Czyli pewnie sporo po terminie.
Stary 2007-08-28, 13:45   #1179
asica-łobuzica
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Nie kupowałam nic u nich, ale nie podobają mi się. Żaden wybór i nieczytelna strona, a to co naprawdę mnie ugryzło - dostępny tusz Bourjois Longueur Sublime, nieprodukowany już ze 4 lata

dziękuje za odpowiedź
hmmm to widze że musze przemyśleć zakupy u nich, ja jestem nieufna więc wolałam zapytać was co sądzicie o tym sklepie
asica-łobuzica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:36   #1180
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
HR jest bardzo fajny, mam oba odcienie, obecnie 01 na wydaniu bo mnie znudził, to już kolejna tubka, a mam Forget It Biothermu dzięki uprzejmości Anety, który jednak jest lżejszy niż HR, więc jeszcze lepiej sie spisuje pod okiem

PS. HR jest tez świetny na niedoskonałości na całej twarzy, ja kładę go na wszystko co mam do ukrycia,

A właśnie miałam się pytać,czy ktoś by mi je porównał.W takim razie zostaję przy Biothermie.

Byłam dziś zobaczyć nowe róże Diora i...albo mam już coś z oczami,bo naliczyłam u siebie 9 testerów (mam nadzieję,że wszystkie są dostępne,nawet nie pytałam),zaraz jeszcze raz pójdę sprawdzić.Przet estowałam kilka odcieni,m.in.taki baaardzo jasny róż (na stronie Sephory amerykańskiej go nie ma),bardzo fajny efekt daje,delikatny satynowy.Fajny też jest taki kawowy odcień.Teraz mam problem,bo kupiłabym sobie jeden,ale wszystkie są fajne i delikatne,takie jak lubię.
Stary 2007-08-28, 15:16   #1181
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Aneta kupuj wszystkie Przydadzą się
Stary 2007-08-28, 15:48   #1182
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Aneta kupuj wszystkie Przydadzą się

Taaa,z pewnością.Roże są bardzo delikatnie napigmentowane i mają minimalne drobinki.Jednak będę twarda-nie kupię,róży mam kilkanaście i każdy ledwo napoczęty.
Stary 2007-08-28, 15:51   #1183
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Agniesko to Cie zmartwię bo na żywo róże Diora wygladaja ślicznie a szczególnie ten pierwszy
A coTy taki mały kuferek masz? Kup sobie wiekszy i nie bedziesz sie martwić
Eh a kufer mam wielki niestety

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Właśnie czekam na swój korektor HR
Myślę, ze się sprawdzi, u mnie testy zaliczał rewelacyjnie. No i ta pojemność
Ja zrobię przelew dopiero po powrocie, więc trochę poczekam

Cytat:
Ładne?

http://www.allegro.pl/item226265039_...te_nowosc.html

Wie ktoś czy warto kliknąć?
Mam go cóż - jeśli chcesz wykorzystać wszystkie kolory, to musisz mieć skórę przynajmniej w odcieniu "naturalnym" daje metaliczny efekt, mocne rozświetlenie, jest kremowo-pudrowy. Ja mam zamiar się go pozbyć

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:49   #1184
lola23
Wtajemniczenie

Dziewczyny , pozwólcie że zapytam bo widzę , że temat korektorów się pojawił , czy wiecie coś na temat korektorów La Prairie tych w pędzelku , używał ktoś ?

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:54   #1185
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Taaa,z pewnością.Roże są bardzo delikatnie napigmentowane i mają minimalne drobinki.Jednak będę twarda-nie kupię,róży mam kilkanaście i każdy ledwo napoczęty.
tak na serio- widziałam Twoją kolekcję [] i też uważam, że naprawdę nie potrzebujesz jego
swój zbiór masz super- same perełki, a ten róż Diora to też nie jest jakiś cud świata

jak piszesz, że są słabo napigmentowane i mają minimalne drobinki to mnie też raczej nie skuszą
Stary 2007-08-28, 17:02   #1186
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
tak na serio- widziałam Twoją kolekcję [] i też uważam, że naprawdę nie potrzebujesz jego
swój zbiór masz super- same perełki, a ten róż Diora to też nie jest jakiś cud świata

jak piszesz, że są słabo napigmentowane i mają minimalne drobinki to mnie też raczej nie skuszą
Dziękuję
Teraz jestem zakochana w maczkach Clinique,nie wyobrażam sobie obecnie używać innego różu/rozświetlacza.
Stary 2007-08-28, 18:45   #1187
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość

Mam go cóż - jeśli chcesz wykorzystać wszystkie kolory, to musisz mieć skórę przynajmniej w odcieniu "naturalnym" daje metaliczny efekt, mocne rozświetlenie, jest kremowo-pudrowy. Ja mam zamiar się go pozbyć
Kurcze szkoda że tak póxno odp, a ja jestem taka niecierpliwa

Co do znaczy że odcień skóry powinien być co najmniej naturalny? Mam rozumieć że ten rozświetlacz jest ciemny

Ale metaliczny efekt i mocne rozświetlenie to właściwie to o co mi chodzi, więc chyba dobrze
Stary 2007-08-28, 19:32   #1188
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:

Ja tez tego sklepu nie polecam. Kiedys napisalam do nich e-maila przed zlozeniem zamowienia i nie otrzymalam zadnej odpowiedzi. Dopiero jak je zlozylam to przyszla informacja, ze produkt jest niedostepny Kiepska obsluga. I fakt, bajzel na tej stronie niemozliwy...
sine.ira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:45   #1189
agnieska
Zakorzenienie

pakosta dla mnie bladziocha pasują tylko dwa kolory stamtąd (srebrny i złoty), inaczej wyglądają sztucznie, nienaturalnie, zbyt ciemno

Stary 2007-08-29, 00:12   #1190
pakosta
Wtajemniczenie

Agnieska, ja bladzioch nie jestem więc może będzie ok A możesz mi powiedzieć czy ta paletka ma ciepły odcień, chłodny czy neutral?
Stary 2007-08-29, 00:23   #1191
biala_malpeczka
Zadomowienie

Witajcie
Tak sobie czytam od paru godzin wszystko co napisałyście o meteorytach i jestem coraz głupsza , a że postanowiłam w końcu je sobie kupić, bo wstyd przyznać - będą to moje pierwsze , to muszę was poprosić o radę jako specjalistki
Jakie będą najlepsze waszym zdaniem ?
Mam średnią karnację, raczej ciepły odcień ale ostatnio coraz bardziej ziemistą i "porowatą" , cera mieszana ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i świecenia. Lepiej mi jak się zmatowię Ulubione kolory to brązy i beże (makijaż), cieplejsze zielenie, takie khaki, ale dobrze mi we wrzosach w umiarkowanych ilościach
Fatalnie w zimnych kolorach, jestem raczej typem ciepłym (piwne oczy i włosy ciemny blond lekko złotawy).
Ufff, nigdy tyle o sobie nie pisałam
Myślę o tych beige chic, ale kuszą mnie Pucci, ewentualnie perles de velours, ale boję się tego bordo...

Z góry dzięki za pomoc

biala_malpeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 00:30   #1192
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Witajcie
Tak sobie czytam od paru godzin wszystko co napisałyście o meteorytach i jestem coraz głupsza , a że postanowiłam w końcu je sobie kupić, bo wstyd przyznać - będą to moje pierwsze , to muszę was poprosić o radę jako specjalistki
Jakie będą najlepsze waszym zdaniem ?
Mam średnią karnację, raczej ciepły odcień ale ostatnio coraz bardziej ziemistą i "porowatą" , cera mieszana ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i świecenia. Lepiej mi jak się zmatowię Ulubione kolory to brązy i beże (makijaż), cieplejsze zielenie, takie khaki, ale dobrze mi we wrzosach w umiarkowanych ilościach
Fatalnie w zimnych kolorach, jestem raczej typem ciepłym (piwne oczy i włosy ciemny blond lekko złotawy).
Ufff, nigdy tyle o sobie nie pisałam
Myślę o tych beige chic, ale kuszą mnie Pucci, ewentualnie perles de velours, ale boję się tego bordo...

Z góry dzięki za pomoc

Myślę,że Beige Chic będą najodpowiedniejsze. Co prawda,Mythic oraz Pucci są bardziej uniwersalne,jednak szczególnie Mythic mogą nadawać różowy odcień.Welury raczej nie.Albo Winter radiance może uda Ci się gdzieś upolować?.
Stary 2007-08-29, 09:51   #1193
Contax
Zakorzenienie

biala_malpeczka wg mnie najlepsze dla Ciebie będą Meteoryty kasyczne Beige Chic. Po pierwsze są mniej brokatowe niż edycje limitowane, co przy przetłuszczającej się cerze jest ważne, są też w ciepłej tonacji.

Pucci czy tzw. welury nie nadają się do używania na całą twarz tylko miejscowo. Pierwsze daja różowo – morelowy odcień, a drugie lekko bordowy. Ja ich używam tylko do robienia kolorków i na powieki.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 09:57   #1194
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Agnieska, ja bladzioch nie jestem więc może będzie ok A możesz mi powiedzieć czy ta paletka ma ciepły odcień, chłodny czy neutral?
Dla mnie dziwnym jest powiedzieć że srebro może być ciepłe metale to metale: złoty i miedziany będzie ciepły, srebrny chłodny

Stary 2007-08-29, 10:09   #1195
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Dla mnie dziwnym jest powiedzieć że srebro może być ciepłe metale to metale: złoty i miedziany będzie ciepły, srebrny chłodny
Jestem w stanie rozróżnić zimne / ciepłe kolory Pytam o całość: czy efekt zalicza się do mroźnego rozświetlenia, czy raczej złotawego?
Stary 2007-08-29, 10:11   #1196
Madlaine
Zakorzenienie

chyba, że z Pucci wyjmie sie różowe kuleczki, ja tak zrobiłam i są idealne na całą twarz, dekolt, ramiona, z tym że ja mam suchą skórę, okresowo w kierunku mieszanej więc i z porami problemu raczej nie mam ,

bezowe meteoryty na pewno będą najbezpieczniejsze, choć ja osobiście zadowolona z nich nie byłam, akurat Beige na mnie wyglądały przeciętnie i za te pieniądze nie były warte zakupu moim zdaniem
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:20   #1197
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem w stanie rozróżnić zimne / ciepłe kolory Pytam o całość: czy efekt zalicza się do mroźnego rozświetlenia, czy raczej złotawego?
Cieszę się, że umiesz rozróżnić zimne/ciepłe kolory nie mieszałam wszystkich kolorów jednocześnie, paletę kupiłam po to by mieć kilka różnych kolorów w jednym opakowaniu zamiast w pięciu.

Stary 2007-08-29, 10:25   #1198
pakosta
Wtajemniczenie

Cytat:
Cieszę się, że umiesz rozróżnić zimne/ciepłe kolory nie mieszałam wszystkich kolorów jednocześnie, paletę kupiłam po to by mieć kilka różnych kolorów w jednym opakowaniu zamiast w pięciu.
A widzisz, własnie o to pytałam. W sumie niepotrzebnie, skoro sama zobaczę je wkrótce.

Chyba że zaryzykuję negatywa i kasy nie przeleję
Ale bym była cwana
Stary 2007-08-29, 10:41   #1199
biala_malpeczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
chyba, że z Pucci wyjmie sie różowe kuleczki, ja tak zrobiłam i są idealne na całą twarz, dekolt, ramiona, z tym że ja mam suchą skórę, okresowo w kierunku mieszanej więc i z porami problemu raczej nie mam ,

bezowe meteoryty na pewno będą najbezpieczniejsze, choć ja osobiście zadowolona z nich nie byłam, akurat Beige na mnie wyglądały przeciętnie i za te pieniądze nie były warte zakupu moim zdaniem
Dzięki dziewczyny

Właśnie te beżowe od początku wydają się dla mnie najodpowiedniejsze, ale z drugiej strony mam kilka takich pudrów w tych kolorach bezpiecznych, brązach i beżach, i właściwie nie potrzebuję następnego

Dlatego odważyłabym się chyba na jakieś umiarkowane szaleństwo
Poza tym kuszą mnie trochę te kolory korygujące, czy ten zielony wogóle widać ? czy jak to się tak miesza pędzlem to efekt jest naturalny ?
Aha, i czy te Pucci dużo mają tych drobinek ?? bo na efekcie rozświetlenia za bardzo mi nie zależy
A winter radiance to chyba są dla bladziochów ? Tamtych kolorów trochę się boję szczerze mówiąc chociaż może niesłusznie

biala_malpeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:55   #1200
majade
Zakorzenienie

Małpeczko, zieleni kuleczek nie widać, kolory się ładnie mieszają, tworząc bardzo naturalny odcień (piszę o klasycznych Mythic, choć nie wydaje mi się, żeby Pucci zazieleniały)
U mnie Winter Radiance dają super- zimny efekt, bardzo mroźną, błyszczącą poświatę z delikatnym fioletowym połyskiem (fioletowe kuleczki są chyba dość miękkie i powstaje z nich więcej pyłku), więc nie wiem jak będą się prezentowały na ciepłej cerze.

Odpowiedz

Tagi
róż rozświetlacz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości