Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-29, 10:56   #1201
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Właśnie te beżowe od początku wydają się dla mnie najodpowiedniejsze, ale z drugiej strony mam kilka takich pudrów w tych kolorach bezpiecznych, brązach i beżach, i właściwie nie potrzebuję następnego

Dlatego odważyłabym się chyba na jakieś umiarkowane szaleństwo
Poza tym kuszą mnie trochę te kolory korygujące, czy ten zielony wogóle widać ? czy jak to się tak miesza pędzlem to efekt jest naturalny ?
Aha, i czy te Pucci dużo mają tych drobinek ?? bo na efekcie rozświetlenia za bardzo mi nie zależy
A winter radiance to chyba są dla bladziochów ? Tamtych kolorów trochę się boję szczerze mówiąc chociaż może niesłusznie

W korygowanie ja bym nie wierzyła,uważam,że te kulki tylko rozświetlają,efektu zielonych czy fioletowych kulek niestety nie widać.Taka jest moja opinia.Pucci nie są bardzo rozświetlające,powiedział abym,że robią to dyskretnie i naturalnie,nie tak jak np.Winter Radiance czy welury.
Stary 2007-08-29, 11:02   #1202
biala_malpeczka
Zadomowienie

Dzięki czyli muszę zdecydować pomiędzy Pucci a beżowymi
Pucci jak się im tak przyglądam na zdjęciach to chyba są do jaśniejszej karnacji ? w każdym razie przewaga jest takich kuleczek na pierwszy rzut oka.
I masz babo placek...
No nic, będę myśleć przez następny tydzień

biala_malpeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:06   #1203
anta3
Raczkowanie

To teraz troche z innej beczki, bo o podkladach (ale tez rozswietlajacych, wiec jakby na temat ) Kupilam wreszcie Fleur de Teint Guerlain nr 520 Beige Clair, ktory okazal sie za ciemny i ciekawa jestem jak wypada ten sam odcien (Beige Clair 520) u Divinora Silky-Smooth. Na stronie producenta wszystkie kolory sa nieznosnie ciemne, wiec obawiam sie kolejnej wpadki Chyba jasniejszego od Beige Clair u nas nie ma, wiec jedyna nadzieja w tym, ze u Divinory odcienie wypadaja duzo jasniej. W ostatecznosci zakupie Subli'mine Givenchy, ze wzgledu na obecnosc jasnych odcieni, ale do konca nie jestem do niego przekonana (bo jednak dobrze by bylo gdyby troche kryl). Czytalam gdzies, ze miala ktoras podobny dylemat i rowniez dla porownania Mary Kay nr 300 byl dla mnie odpowiedni.
anta3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:13   #1204
Contax
Zakorzenienie

Anta 520 Divinora Silky - Smooth jest jaśniejsza
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:32   #1205
anta3
Raczkowanie

Contax, potrafisz powiedziec czy duzo jasniejszy (o ton,moze wiecej)? Juz mi serce szybciej zabilo
Stary 2007-08-29, 13:01   #1206
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
U mnie Winter Radiance dają super- zimny efekt, bardzo mroźną, błyszczącą poświatę z delikatnym fioletowym połyskiem (fioletowe kuleczki są chyba dość miękkie i powstaje z nich więcej pyłku), więc nie wiem jak będą się prezentowały na ciepłej cerze.
Ja kupiłam winter radiance, żeby ciut mocniej rozświetlić cerę i to był błąd. Leży i czeka na lepsze czasy bo jednak jest za zimnym odcieniem dla mnie i... na cerze ta poświata, która cudnie wyglądałaby na porcelanowej buzi jest po prostu nieładna.
Gdybym miała dryg to handlowania, to bym pchnęła w świat ten winter radiance
hihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 13:07   #1207
majade
Zakorzenienie

Hihi, a próbowałaś wymienić go na targowisku?
A ze sprzedażą też nie powinno być kłopotu

majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 13:08   #1208
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Witajcie
Tak sobie czytam od paru godzin wszystko co napisałyście o meteorytach i jestem coraz głupsza , a że postanowiłam w końcu je sobie kupić, bo wstyd przyznać - będą to moje pierwsze , to muszę was poprosić o radę jako specjalistki
Jakie będą najlepsze waszym zdaniem ?
Mam średnią karnację, raczej ciepły odcień ale ostatnio coraz bardziej ziemistą i "porowatą" , cera mieszana ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i świecenia. Lepiej mi jak się zmatowię Ulubione kolory to brązy i beże (makijaż), cieplejsze zielenie, takie khaki, ale dobrze mi we wrzosach w umiarkowanych ilościach
Fatalnie w zimnych kolorach, jestem raczej typem ciepłym (piwne oczy i włosy ciemny blond lekko złotawy).
Ufff, nigdy tyle o sobie nie pisałam
Myślę o tych beige chic, ale kuszą mnie Pucci, ewentualnie perles de velours, ale boję się tego bordo...

Z góry dzięki za pomoc
nie polecam meteorytów dla mieszanej cery sama jakiś czas temu miałam identyczny problem, kusiły mnie strasznie te meteoryty i po prostu musiałam je kupić- no i leżą sobie od tego czasu a ja nie mam serca pozbyć się ich

zobacz sobie tan wątek, autorka ma ten sam problem i go rozwiązałyśmy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200859
Stary 2007-08-29, 13:16   #1209
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Hihi, a próbowałaś wymienić go na targowisku?
A ze sprzedażą też nie powinno być kłopotu
Ja chyba rzeczywiście wymięnię go na targowisku Na sprzedanie sie nie nadaje już, bo... kartonik wywaliłam niestety zanim sprawdziłam jak wyglądam w tym na twarzy
Ale przyznam się szczerze, że ja się targować nie umiem Absolutnie nie I pewnie nic z tego nie wyjdzie.
Ale w sumie spróbować mogę.
Stary 2007-08-29, 13:21   #1210
majade
Zakorzenienie

Hihi, co tam kartonik

Sis, a wiesz, że ja mam mieszaną cerę i bardzo dobrze mi służą W. Radiance? Traktuję nimi tylko policzki i miejsca nie błyszczące (z tym ,że strefa T błyszczy u mnie raczej umiarkowanie) i efekt jest bardzo dobry, zaryzykuję nawet twierdzenie, że połysk meteorytów nieco niweluje naturalny połysk twarzy i odciąga od niego wzrok

Stary 2007-08-29, 13:23   #1211
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Hihi, co tam kartonik

Sis, a wiesz, że ja mam mieszaną cerę i bardzo dobrze mi służą W. Radiance? Traktuję nimi tylko policzki i miejsca nie błyszczące (z tym ,że strefa T błyszczy u mnie raczej umiarkowanie) i efekt jest bardzo dobry, zaryzykuję nawet twierdzenie, że połysk meteorytów nieco niweluje naturalny połysk twarzy i odciąga od niego wzrok
Ja mam cerę mieszaną i jak miałam meteoryty Beige Chic to było idealnie, bo lekko matował, a jednocześnie wyjątkowo subtelnie rozświetlał. Niestety w moim przytpadku winter radiance to porażka na całej linii.
Idę orientować się jak działa targowisko, bo amatorka w tej kwestii jestem totalna
Stary 2007-08-29, 13:24   #1212
pakosta
Wtajemniczenie

Jej to tylko na mnie meteoryty wyglądają tandetnie? Włażą w pory, podkreślają suchości...

Fuj.
pakosta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 13:29   #1213
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość

Fuj.
M. są straszne. Albo się je kocha albo nienawidzi
A może trzeba trafić na swoją wersję.

Stary 2007-08-29, 13:36   #1214
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
M. są straszne. Albo się je kocha albo nienawidzi
A może trzeba trafić na swoją wersję.
Zdecydowanie to ostatnie Beige chic kochałam. Winter radiance nienawidzę
Stary 2007-08-29, 15:15   #1215
sine.ira
Zakorzenienie

Hej kobitki, mam ochote kupic ktorys z rozow Blush Delicieux Loreala (chyba tak to sie pisze, choc pewnosci nie mam ). Ktory z odcieni dostepnych na polskim rynku polecilybyscie dla bladej cery w chlodnym odcieniu (poza tym marshmallow, czy jak mu tam) ? Bede wdzieczna za opinie i wskazowki.
sine.ira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:28   #1216
anta3
Raczkowanie

Hmm, czytam recenzje Divinory i rzeczywiscie wiele osob uwaza, ze odcien 520 jest jasny, tyle ze jak juz sprawdzam pozostale podklady recenzowane przez te osoby, to nie znajduje tam Fleur de Teint, wiec nie mam juz porownania. Dalam jeszcze jedna szanse Fleur de Teint i nalozylam dzisiaj jeszcze raz ten podklad, ale jednak jest ciemny i wyglada to nienaturalnie.
Stary 2007-08-29, 15:41   #1217
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Ja tez mam odsypkę meteorytów WR i stwierdzam, że dają zupełnie przeciętnie rozświetlenie, gdybym się nie wspomogła czymś dodatkowym do rozświetlenia policzków, to efekt byłby tak subtelny, że nie widoczny, aż przeciętny.
No i nie wspomnę, że u mnie meteoryty znikają/wsiąkają w podkład/cerę, czy nie wiem co się z nimi dzieje, że znikają.

Z meteorytami to jest [moim zdaniem] dużo huku o nic, to gadżet.
Sorry fanki M.
Stary 2007-08-29, 17:59   #1218
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Hej kobitki, mam ochote kupic ktorys z rozow Blush Delicieux Loreala (chyba tak to sie pisze, choc pewnosci nie mam ). Ktory z odcieni dostepnych na polskim rynku polecilybyscie dla bladej cery w chlodnym odcieniu (poza tym marshmallow, czy jak mu tam) ? Bede wdzieczna za opinie i wskazowki.
dla jasnej i zimnej myślę że dobry by był 22 apricot nude- to taki jasny łososiowy róz, daje satynowo-srebrzystą poświatę, jest raczej transparentny. Zdaje sie że w tym wątku byóly już jego zdjęcia i efektu jaki daje.

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 19:33   #1219
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dla jasnej i zimnej myślę że dobry by był 22 apricot nude- to taki jasny łososiowy róz, daje satynowo-srebrzystą poświatę, jest raczej transparentny. Zdaje sie że w tym wątku byóly już jego zdjęcia i efektu jaki daje.
Dzieki Kurcze, u mnie nigdzie nie ma testerow tego rozu. Wszystkie opakowania pozaklejane i niczego obejrzec nie mozna ! Zostaje sie tylko kierowac kolorem opakowania...smieszne. Jak zwrocilam uwage w jednym z Rossmanow w moim miesie, zeby moze skombinowac testery dla tych rozow to pani z obslugi spojrzala na mnie jak na kosmitke....
A odcien Rosewood ma moze ktoras z Was ? Bylby dla mnie dobry ?
Stary 2007-08-29, 19:33   #1220
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Dobrze poczytać Wasze opinie, ostudziłyście moje zapędy na meteoryty
Włażenie w pory i podkreślenie suchych skórek to nie to czego oczekuję od kosmetyku.
Póki co jestem prze-za-do-wo-lo-na z pudru sypkiego Lucidity, moim zdaniem robi cuda z cerą i daje delikatny efekt rozświetlenia.

sine.ira, zgadzam się z evitką, że 22 L'oreala pasowałaby do bladej cery w chłodnym odcieniu, wybieraj raczej róż różowy a nie brzoskwiniowy, wygląda naturalniej
Ja od siebie polecam Bourjois moim zdaniem ma lepszy wybór kolorów i jest trwalszy.
Używam koloru 16, podoba mi się także 95. Nie zrobisz sobie nim krzywdy nawet jeśli nie trafisz za bardzo w odcień.

edit
Kolor Rosewood wpada bardziej w pomarańcz i myślę, że na bardzo bladej skórze może wyglądać niekorzystnie, bo z reguły lepiej się prezentuje na opalonej cerze, takie jest moje zdanie.
Ale ja też niedługo będę kombinować z brzoskwiniowym różem, a do opalonych nie należę, więc nie miałabym nic przeciwko temu gdybyś przetarła szlaki

tu link http://www.pimpindeals.com/images/94903.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 94903.jpg (47,6 KB, 19 załadowań)

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 19:37   #1221
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dobrze poczytać Wasze opinie, ostudziłyście moje zapędy na meteoryty
Włażenie w pory i podkreślenie suchych skórek to nie to czego oczekuję od kosmetyku.
Póki co jestem prze-za-do-wo-lo-na z pudru sypkiego Lucidity, moim zdaniem robi cuda z cerą i daje delikatny efekt rozświetlenia.

sine.ira, zgadzam się z evitką, że 22 L'oreala pasowałaby do bladej cery w chłodnym odcieniu, wybieraj raczej róż różowy a nie brzoskwiniowy, wygląda naturalniej
Ja od siebie polecam Bourjois moim zdaniem ma lepszy wybór kolorów i jest trwalszy.
Używam koloru 16, podoba mi się także 95. Polecam.
Bourjois mam I to te odcienie, ktore polecasz Ale teraz zachorowalam na Loreala...
edit:
Acha, to odpada w takim razie ten Rosewood.
Dzieki nosku za linka Chyba jednak wolalabym jakis fajny rozyk a nie pomarancz czy brzoskwinie... Ja jestem blada jak sciana to chyba nie wygladaloby to na mnie fajnie...
Stary 2007-08-29, 20:15   #1222
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Bourjois mam I to te odcienie, ktore polecasz Ale teraz zachorowalam na Loreala...
edit:
Acha, to odpada w takim razie ten Rosewood.
Dzieki nosku za linka Chyba jednak wolalabym jakis fajny rozyk a nie pomarancz czy brzoskwinie... Ja jestem blada jak sciana to chyba nie wygladaloby to na mnie fajnie...
ja testerów np. w sephorze, czy doglusie nie widziałam, ale ja kupowałam swoj w takiej niesieciowej drogerii i tam mieli osobno tester (tzn. nie na tej palecie, tylko w prawie normalnym opkowaniu). I ostatnio bylam w dauglasie i nieświadomie pootwieralam sobie pudełeczka (nie były zaklejone) i sobie radośnie testowałam (ale delikatnie) inne nowości z tych różów (róży?). Dopiero po chwili zorientowałam się że to nie testery.
I w sumie po zastanowieniu (może nie powinnam tego pisać), teraz gdybym chciała kupić to bym sobie z tajniaka zmacała.

I taka jedna rzecz mi się przypomniała a propos rózy l'oreala- dla mnie one się za bardzo pylą i udaje mi się czasem za duzo nawalić. Kolor pozostaje delikatny, ale widać z bliska taką warstewkę pyłkową. Mi zdecydowanie bardziej odpowiadają burzujowskie wypiekane twardziele, ktore daja sam kolor. To moje osobiste preferencje
Ale ja w ogóle mam cieżką rekę do róży, niestety. Z burzujkami mam zaś taki kłopot-macham po buzi i niby nic nie widać, a jeden mach za dużo i ruska lalka gotowa....ale i tak je darzę uczuciem

A ja własnie bardzo bym chciała mieć burżujki 16 i 95 -te dwa najbardziej mi sie podobają z rożowych. Ale mam teraz bana na takie rozpieszczanie (a jeszcze mi sie marzą sephorzane pryzmy-obie wersje), z powodu dziury budżetowej i waznieszych wydatków...

Stary 2007-08-30, 17:25   #1223
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

A jednak.Testowałam dziś inny odcień nowego różu Diora i co?Drobiny,dość duże drobiny,widoczne na skórze.Wychodzi więc na to,że niektóre odcienie mają minimalne drobinki a niektóre duże.U mnie jest odcieni 8 (dokładnie liczyłam),w tym 3 lub 4 typowo brązujące,reszta różowa,może jeden jest w odcieniu morelowym.Wciąż jestem na nie,i dobrze.Nie wiem,jak na twarzy by się spisywały.Uważam,że róże Clinique są znacznie lepsze,ładniejsze i przede wszystkim tańsze.
Stary 2007-09-05, 19:40   #1224
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczynki dzisiaj będę prawie ,że wieńczyć akcję maczkową (pozostała wysyłka do Was) ,dostałam takie oto piękne,świeżutkie, pachnące, nowiutkie róże
Zobaczcie same, zaraz piszę PW ....
Mam nadzieję ,że róże dojdą do końca tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (110,8 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peony.jpg (100,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peony1.jpg (87,3 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plumpoppy.jpg (100,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (95,9 KB, 142 załadowań)
Stary 2007-09-05, 19:48   #1225
Pomadka
Pomadkorator

Nervado, ale śliczne
Skąd TY je wytrzasłas znowu?
Stary 2007-09-05, 19:51   #1226
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nervado, ale śliczne
Skąd TY je wytrzasłas znowu?
Z ebaya nawet taniutko wyszło,bo z wysyłką do Polski i do dziewczyn ok85zł za sztukę
Maczki są śliczne, pudełeczka aż pachną nowością, sprzedawca się postarał za maczki zapłaciłam bodajże w czwartek lub piątek (teraz nie pamiętam) ,a dzisiaj trafiły już w moje łapki
Stary 2007-09-05, 20:04   #1227
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Z ebaya nawet taniutko wyszło,bo z wysyłką do Polski i do dziewczyn ok85zł za sztukę
Maczki są śliczne, pudełeczka aż pachną nowością, sprzedawca się postarał za maczki zapłaciłam bodajże w czwartek lub piątek (teraz nie pamiętam) ,a dzisiaj trafiły już w moje łapki
O qurcze, ale sliczne ze tez przegapilam, jak organizowalas zakupy

Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 21:05   #1228
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne maczki, ah. Kuszą ogromnie.

A ile w sklepie kosztuje taki bajer do policzków?
Stary 2007-09-05, 21:12   #1229
evitka21
Zakorzenienie

ale piekne te maczki!!! chce wszyskie!!!!

Stary 2007-09-05, 21:14   #1230
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

ja je chcę piękności

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
róż rozświetlacz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości