nie rozumiem co tu się dzieje - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-20, 00:15   #181
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
NA PROŚBĘ PAULIKRK!!!!!
NIestety nie mogę dalej uczestniczyć w tej jakże interesującej dyskusji dlatego poprosiłam Blue o udzielenie ostatniej posługi . W kwestii moderatorów - nijak nie przekonują mnie twierdzenia o waznym egzaminie i weterynarzu..a to z prostej przyczyny. Niecały miesiac temu Ines napisała mi w mailu, że ją już nudzą nasze wieczne słowne przepychanki i postanowiła reagowac
tylko na zgłoszenia dotyczące nieopłaconych reklam. Ma prawo - tak
naprawdę paznokcie to podwórko Dolly.
Sęk w tym,że Dolly nie widziałam tu od chyba półtora roku. To chyba wiele wyjaśnia.
W kwestii bana - nad awatarkiem mam uroczy napis "ban tymczasowy" ( kurcze, nie do twarzy mi w pomarańczowym - ale trudno ) z kolei na wizazu wyskakuje mi napis "czas odblokowania - nigdy" . Ktora opcja jest poprawna bo nie wiem czy mam się już ciąć z żalu i niepowetowanego smutku czy mogę jeszcze poczekać ?
I pozdrawiam jeszcze wszystkie kochane, jakże niekulturalne dziewczyny - nie bójcie się , moc będzie ze mną , przetrwam jakoś ten ciężki dla mnie okres

Dziekuje za uwage w imieniu Paulikrk i swoim
3 pkt za spamowanie forum wypowiedziami osob zabanowanych. Następni proszę.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:18   #182
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Rozumiem, zatem, ze watek TUTAJ nie uczymy przedłużania paznokci, w którym w drugim zdaniu autorka odsyła na kurs nie istenieje? No bo skoro tego nie było na wizażu.....

To najlepiej uwidacznia, jak swietnie moderatorzy i admin znają to forum.
Po prostu nic o nim nie wiecie, zaglądacie rzadko. Baaaardzo rzadko.
Nie napisze, ze w ogole, bo pojawiacie się przy okazji takich awantur, jak ta, tórych byc może by nie było, gdyby na codzien był tu utrzymywany porzadek... No, ale znowu sie powtarzam, a mam nadzije admini i modki czytaja całe watki, w których sie wypowiadaja, a nie ak niedoświadczeni forumowicze, tylko ostatnia strone

Pomadko- leczenie grzybicy jaka można zarazic klientkę pdczas nieprawidłowo wykonanego zabiegu przedłużania paznokci trwa latami i kosztuje w tysiącach złotych, zarazić można także żłótaczką, HIV i parom innymi chorobami przenoszonymi przez krew.

Dlaego to co dla profesjonalistów fajnie by było zostawic dla profesjonalistów, a to co dla amatorów- dla amatrów, ale znoiw mama wrażenie, ze sie powtarzam... cvzy nie pisałam juz o przykładzie z makijazem w tym watku, ze dwa razy?
Czytam to, co mogę. Ze mną zgadza się kilkunastu innych modów. Umówmy się, że bardziej polegam na dowodzie, który dam radę przeczytać, a resztę uzupełnią osoby doświadczone w moderowaniu.
W tym przypadku fakt, mamy do czynienia z baaaardzo nieprzyjemnych zachowaniem na forum. Nie interesuje mnie merytoryka, a jedynie sposób zachowania userów. Tutaj naganny.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:19   #183
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
A propo wyrzucania i opcji "a co sie wtedy stanie"

Wizaz jest tak duzym portalem i ma tak duze forum ze bez podforum "paznokcie" nie zginie.

Dlaczego na przyklad na moich makijazach jest milo (no dobra czasami az za milo, ale ostatnio ze slodzenia dziewczeta przeszly na obiektywnosc) - ludzie nie jezdza po sobie.

I nie mowie tu o watkach numer 4598579847649 z cyklu "mam zestaw z allegro" tylko to sie pojawia tez w innych watkach.

Zalozcie sobie cos na wzor mafii parowkowej i dajcie czasami odetchnac innym od zlosliwosci.

ps. ok na MM raz byla afera ale spowodowana tym ze (bodajze Krek) odnosil sie w stosunku do nas z nieukrywana wyzszoscia - takze poprzez wypominanie ilosci postowczy stazu na wizazu - i szybko zostal sprowadzony na ziemie. Punkty sie posypaly i sie uspokoilysmy. Chamstwo po prsotu zostalo ukrocone w zalazku.
Pomarzyć...
zlosliwiec jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:22   #184
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Pomadko, rozumiem, ze jako mod nim napisałas posta, przeczytałaś uwaznie cały wątek, prawda? Zatem to co napisałm odnosiło sie do mojej pierwszej wypowiedzi w tym wątku, chyba na 3 stronie... Gdybyś ją przeczytała, wiedziałbys o czym pisze.
A później, biorąc pod uwage ludzi czytających tylko ostatnią strona podobna wypowiedź powtórzyłam, chyba na 5....
Po raz 3 w tym samym watku nie widze potrzeby jej powtarzac... bo nie chce zasmiecać forum.
Proszę cię... Odpowiedziałaś Jelonkowi na post.

Cytat:
zgadzam sie w 100%.
Niestety, o czym tez juz wspominałam modowie pojawiaja sie tu na wyraźną prośbe, w razie "większej awantury", na codzien nie ma tu nikogo...
Pewnie dlatego, za utrzymywanie jakie-takiego porządku zabrały sie inne osoby...
Wiekszośc modów widze po raz pierwszy na oczy, a na wizażu na tym pod forum jestem codziennie.
Nie widze żadnych reakcji modów, poza wlepianiem co pewnien czas róznych kar Pauli. A przydałaby sie reakcja typowo "techniczna"- zwracanie uwagi na dublowanie do potegi tematów, zamykanie zbednych itp...
A ja ciebie pamiętam chociaż byłam na tym forum raptem z 6 razy.

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Ray, Pomadko: cały czas pomijacie co najmniej 1 istotny aspekt:

To nie jest prywatna sprawa tipsiary co zrobi z cudzymi paznokciami. Bo może komuś zniszczyć zdrowie! Oczywiście, nie jest to operacja ani na zamkniętym ani na otwartym sercu ale wierzcie mi, że przepiłowana płytka boli dłuuugo a leczenie grzybicy czy innych bakcyli jest krępujące, długotrwałe i diabelnie drogie. Nie wspomnę o ekstremalnych przypadkach, jak ropa pod paznokciami czy zniekształcona na stałe płytka.
A poza tym dziewczyny mają prawo się wściekać, bo pseudostylistki robią im antyreklamę wśród wszystkich koleżanek i znajomych. A w żadnej chyba branży marketing szeptany nie odgrywa tak istotnej roli jak tu...

PS Czy którakolwiek z Was kliknęła w link który wkleiłam? Ze zdjęciem paznokci, którymi "opiekowała się" pseudostylistka?
Oczywiścnie nie chciałabym trafic na taka "stylistkę", to jasne-nikt by nie chciał. Jednak smiem twierdzic, że nie zniechęcicie potencjalnej tipsiary do wykonywania pseudopaznokci...
A że psuja rynek... No cóż bywają partacze w każdej dziedzinie, nie tylko wśród stylistek...
Stary 2007-06-20, 00:24   #185
Sweet_21
Zakorzenienie

Podsumowując:

właśnie dlatego nie odwiedzam pazurkowego

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:25   #186
Albertyna
Zakorzenienie

Lightbulb Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Jak widzisz Złosliwcze, w bardzo prosty sposób udowodniłam Ci, ze tu nie bywasz. Watek, który podałam w linku, jest watkiem "przyklejonym" i jest zawsze na pierwszej stronie- gdbys tu bywał, kiedys w końcu musiałby sie on rzucić w oczy...

Czy nie lepiej jest przyznac Tak nie bywamy tu, za czesto, rzeczywiście potrzebny jest ktoś o mocnych nerwach do moderowania tego forum, bo szerzy tu sie balagan i złe zachowabie, zamiast iśc w zaparte, ze wszystko pod kontrola, a ci, którzy się wyłamują sa karani punktami karnymi, bądź banami?

Chetnie pomoderuje to forum- mam doswiadzcenie jako mod, mam szeroką wiedze o paznokciach. Bo przyznajmy sie- Dolly i Femme Bannalle, tutaj nie wiadac o wielu, wielu miesięcy.... a pozostali modowie zawsze rzadko tu zagladali. I ok, byc może sa specjalistami z innych dziedzin, ja tam o gotowaniu lepiej żebym nie pisała, bo wytruje wszystkich tak sie znam

Cytat:
A ja ciebie pamiętam chociaż byłam na tym forum raptem z 6 razy.
Pomadko, cięzko by było mnie tu nie zapamietac napisałm tu ponad 1200 postów i nie bywam na innych forach
Cytat:
Proszę cię... Odpowiedziałaś Jelonkowi na post.
To znaczy, ze go nie przeczytałaś? Gdyby pisała cos co jest przeznaczne jedynie do uszu zainteresowanej napisałbym na priva, gdy pisze na ogólnym przekazuję informację dla ogółu, a jezli z kims polemizuje po prostu sie do tej osoby zwracam, zeby było wygodniej i mlej

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2007-06-20 o 00:29 Powód: posty tak szybko sie zmieniaja...
Albertyna jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:26   #187
Ray
Zakorzenienie

iryda nie rozumiesz istotnej sprawy.... ludzie sa rozni jedni sa tacy ktorzy dostajac kopniaka ostra wypowiedzia sie mobilizuja drudzy sa tacy co sie zniechecaja....
dlatego kultura powinan byc.... po co zniechecac kogos mozna mu przeciez pomoc... nie mowie o zakldanie tipsow mowie np jesli ktos pyta o konkretna rzecz np jaka lampe kupic czy jaki dobry kurs wybrac czy dany zawod jest oplacalny tu sa rozni ludzi i maniacy pazurkow i osoby moze ktore zamierzaja otworzyc salon i chca sie dowiedziec jakie sa prognozy takiej inwestycji... nie mozna wrzucac ludzi do jednego worka i myslec ze ktos jak sie po raz pierwszy o cos zapyta tzn ze jest to glupia dziewczyna ktore chce zostac pseudostylistka...

tak nie moze byc....
poza tym skad wy wiecie czy ona nie wie o grzybicy czy pilowaniu.... moze wie a pyta o co innego...

problem polega na kulturze wypowiedzi....
szczerze nie lubie ludzi ktorzy takim zachowaniem zniechecaja innych.... nie martwcie sie nikt wam klientow nie odbierze tu pisza ludzie z calej Polski a moze i z poza chca wymienic doswiadczenia poglady ... nie zauwazylam zeby poza paroma osobami inne odnosily sie w sposob chamski...

cos w tym jest ...

na prawde sykusja juz dalej nie ma sensu po prostu wyciagnijcie z tego jakies wnioski ...

zycze wszystkim zeby konwersacja na tym forum przebiegala w kulturalny sposob
Stary 2007-06-20, 00:30   #188
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
A propo wyrzucania i opcji "a co sie wtedy stanie"

Wizaz jest tak duzym portalem i ma tak duze forum ze bez podforum "paznokcie" nie zginie.

Dlaczego na przyklad na moich makijazach jest milo (no dobra czasami az za milo, ale ostatnio ze slodzenia dziewczeta przeszly na obiektywnosc) - ludzie nie jezdza po sobie.

I nie mowie tu o watkach numer 4598579847649 z cyklu "mam zestaw z allegro" tylko to sie pojawia tez w innych watkach.

Zalozcie sobie cos na wzor mafii parowkowej i dajcie czasami odetchnac innym od zlosliwosci.

ps. ok na MM raz byla afera ale spowodowana tym ze (bodajze Krek) odnosil sie w stosunku do nas z nieukrywana wyzszoscia - takze poprzez wypominanie ilosci postowczy stazu na wizazu - i szybko zostal sprowadzony na ziemie. Punkty sie posypaly i sie uspokoilysmy. Chamstwo po prsotu zostalo ukrocone w zalazku.
Moja Droga...

Cytat:
Rozumiem, zatem, ze watek TUTAJ nie uczymy przedłużania paznokci, w którym w drugim zdaniu autorka odsyła na kurs nie istenieje? No bo skoro tego nie było na wizażu.....

To najlepiej uwidacznia, jak swietnie moderatorzy i admin znają to forum.
Po prostu nic o nim nie wiecie, zaglądacie rzadko. Baaaardzo rzadko.
Nie napisze, ze w ogole, bo pojawiacie się przy okazji takich awantur, jak ta, tórych byc może by nie było, gdyby na codzien był tu utrzymywany porzadek... No, ale znowu sie powtarzam, a mam nadzije admini i modki czytaja całe watki, w których sie wypowiadaja, a nie ak niedoświadczeni forumowicze, tylko ostatnia strone

Pomadko- leczenie grzybicy jaka można zarazic klientkę pdczas nieprawidłowo wykonanego zabiegu przedłużania paznokci trwa latami i kosztuje w tysiącach złotych, zarazić można także żłótaczką, HIV i parom innymi chorobami przenoszonymi przez krew.
Dlaego to co dla profesjonalistów fajnie by było zostawic dla profesjonalistów, a to co dla amatorów- dla amatrów, ale znoiw mama wrażenie, ze sie powtarzam... cvzy nie pisałam juz o przykładzie z makijazem w tym watku, ze dwa razy?
To jest jasne jak słońce i nie musisz mi tego uświadamiać-serio. NIkt nie chce się zarazic chorobą, zwłaszcza w taki głupi sposób jak zakładanie paznokci!
Cytat:
Napisane przez Albertyna
Chetnie pomoderuje to forum- mam doswiadzcenie jako mod, mam szeroką wiedze o paznokciach. Bo przyznajmy sie- Dolly i Femme Bannalle, tutaj nie wiadac o wielu, wielu miesięcy....
Femme zdaje się ale od wielu, wielu miesięcy nie jest moderatorem, a do tego od kolejnych wielu miesięcy się nie udziela na wizażu, prosze stałej bywalczyni.
Stary 2007-06-20, 00:31   #189
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Jak widzisz Złosliwcze, w bardzo prosty sposób udowodniłam Ci, ze tu nie bywasz. Watek, który podałam w linku, jest watkiem "przyklejonym" i jest zawsze na pierwszej stronie- gdbys tu bywał, kiedys w końcu musiałby sie on rzucić w oczy...

Czy nie lepiej jest przyznac Tak nie bywamy tu, za czesto, rzeczywiście potrzebny jest ktoś o mocnych nerwach do moderowania tego forum, bo szerzy tu sie balagan i złe zachowabie, zamiast iśc w zaparte, ze wszystko pod kontrola, a ci, którzy się wyłamują sa karani punktami karnymi, bądź banami?

Chetnie pomoderuje to forum- mam doswiadzcenie jako mod, mam szeroką wiedze o paznokciach. Bo przyznajmy sie- Dolly i Femme Bannalle, tutaj nie wiadac o wielu, wielu miesięcy.... a pozostali modowie zawsze rzadko tu zagladali. I ok, byc może sa specjalistami z innych dziedzin, ja tam o gotowaniu lepiej żebym nie pisała, bo wytruje wszystkich tak sie znam

Pomadko, cięzko by było mnie tu nie zapamietac napisałm tu ponad 1200 postów i nie bywam na innych forach

To znaczy, ze go nie przeczytałaś? Gdyby pisała cos co jest przeznaczne jedynie do uszu zainteresowanej napisałbym na priva, gdy pisze na ogólnym przekazuję informację dla ogółu, a jezli z kims polemizuje po prostu sie do tej osoby zwracam, zeby było wygodniej i mlej
O czym Ty piszesz? Mam ponad 60 for, kilkanaście serwerów, kilkudziesięciu modów, dwie prace, dwóch synów, żonę, budowę domu i do TEGO JESZCZE mam mieć hobby polegajace na przedłuźaniu paznokci? BUHAHAHA

Nie myl admina z doradcą. Ja administruję i nie muszę kleić tipsów, żeby administrować. Zauważ, że obok jest forum z poradami ginekologa... Mam otworzyć praktykę, kupić samolot i zaprosić kobiety, żebym mógł adminować tym forum?

I na koniec - jest drobna różnica pomiędzy moderatorem a administratorem.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:32   #190
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość

Odsyłanie do profesjonalnych kursów... tego jeszcze u nas nie było. Jeśli nie chce się komuś odpisywać merytorycznie, to niech w ogóle sobie daruje "wyszukiwarkowo-jajestemmądrzejsza" odpowiedzi na tym forum.

Wiec w taki razie powstał watek redakcyjny " Tutaj nie uczymy przedłuzania paznokci"?

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:34   #191
Sweet_21
Zakorzenienie

Ja to widzę, że niektórych się nie przegada
I tak wiedzą swoje lepiej.

Ząbki, siusiu i spać! Biegusiem!

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:34   #192
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Wiec w taki razie powstał watek redakcyjny " Tutaj nie uczymy przedłuzania paznokci"?
No i? Czekam na puentę...
zlosliwiec jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:38   #193
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Ah tam 1200, wcale nie dla tego...
Cytat:
Napisane przez Albertyna
Nie masz co zapętlać i tłumaczyć mi co bys napisał tu, co tam... Serio.
Stary 2007-06-20, 00:38   #194
Albertyna
Zakorzenienie

Oi, rozumiem- admin zajmuje sie administrowaniem. Super, nie musisz znać sie na paznokciach, rozumiem, ze komputer pewnie nie ma przed Toba tajemnic, dlaczego jednak uzywasz argumentów, które sa fałszywe? Nie napisałam ani słowa o tym, ze masz sie znac na stylizacji paznokci, zwróciłam jedynie uwage, ze z Twojej wypowiedzi widac, ze nie bywasz na tym forum. Piszesz, ze nie odsyłamy na wizażu na kursy, a tymczasem, w watku przyklejonym jest to wyraźnie napisane. Zatem jak to jest? Odsyłam czy nie?

Tak, jestem spostrzegawcza i porządnicka.
Nie lubie kłamstwa i zapierania sie, gdy w rzeczywistosci nie ma sie racji.

Cytat:
Cytat:
Chetnie pomoderuje to forum- mam doswiadzcenie jako mod, mam szeroką wiedze o paznokciach. Bo przyznajmy sie- Dolly i Femme Bannalle, tutaj nie wiadac o wielu, wielu miesięcy....
Cytat:
Femme zdaje się ale od wielu wielu miesięcy nie jest moderatorem, a do tego od kolejnych wilu miesięcy się nie udziela na wizazu. Prosze stałej bywalczyni.
No własnie to zauwazyłam- to forum, tak na prawdę nie ma żadnego moderatora, ani kogokolwiek kto by sie nim interesował!
Ile razy w ciągu tej dyskusji pisałm o nieobceności modów na tym forum? Praktycznie w kazdej wypowiedzi....
Stary 2007-06-20, 00:42   #195
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
O czym Ty piszesz? Mam ponad 60 for, kilkanaście serwerów, kilkudziesięciu modów, dwie prace, dwóch synów, żonę, budowę domu i do TEGO JESZCZE mam mieć hobby polegajace na przedłuźaniu paznokci? BUHAHAHA

Nie myl admina z doradcą. Ja administruję i nie muszę kleić tipsów, żeby administrować. Zauważ, że obok jest forum z poradami ginekologa... Mam otworzyć praktykę, kupić samolot i zaprosić kobiety, żebym mógł adminować tym forum?

I na koniec - jest drobna różnica pomiędzy moderatorem a administratorem.
Oh, to ten projekt jednak nie wejdzie w życie?

A ja miałam dziś taką wizję... #2319
Stary 2007-06-20, 00:43   #196
Ray
Zakorzenienie

ludzie stop!!! bo sie watek zapetla w dziwne dyskusje

moderator to moderator potrzebny ok wiedza juz o tym moze cos z tym zrobia..

ale popatrzcie tez na siebie jak byscie sie do siebie odzywaly w kulturalny sposob az takiej interwencji tu by nie potrzeba bylo

moge uznac ze patrze obiektywnie bo przejrzalam troche tych watkow tu w ciagu oatstnich dni gdyz szukalam inforamcji dla siebie na dane zagadnieia paznokci.. nie jestem tu z znikim skolegowana ani nie znam histori nikogo widze tylko to co czytalam.... brak klutury wypowiedzi u niektorych osob....
nie wszystkich paru ktore prowadza do tego ze wiekszosc ktora sama sie tu do tego przynala boi sie co kolwiek zapytac...

i inne osoby kotore dostrzegly to co ja wiec nie upierajcie sie ze my ( osoby ktore widza co sie dzieje) przesadzaja....

echh ide lulac do meza....
dobranoc
Stary 2007-06-20, 00:43   #197
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Moja Droga...

No co, przecież to najprawdziwsza prawda ^^

Generalnie prosto się mówi "moderuj forum" - ale ja widzę ile na forum gdzie jest 150 osób trzeba czasami sie namoderować (i to nawet z opcją sruuuu do kosza ) a co dopiero tutaj. Ok - wiem, że nie ma aktualnie czynnego moderatora. Ale z drugiej strony moderator powinien być na tyle bezstronny na tym podforum, żeby nie było że posty mafii Pauli ( żarcik taki ) zostaną a przeciwne wylecą lub zostaną wlepione punkty

sabbatha jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:44   #198
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Oi, rozumiem- admin zajmuje sie administrowaniem. Super, nie musisz znać sie na paznokciach, rozumiem, ze komputer pewnie nie ma przed Toba tajemnic, dlaczego jednak uzywasz argumentów, które sa fałszywe? Nie napisałam ani słowa o tym, ze masz sie znac na stylizacji paznokci, zwróciłam jedynie uwage, ze z Twojej wypowiedzi widac, ze nie bywasz na tym forum. Piszesz, ze nie odsyłamy na wizażu na kursy, a tymczasem, w watku przyklejonym jest to wyraźnie napisane. Zatem jak to jest? Odsyłam czy nie?

Tak, jestem spostrzegawcza i porządnicka.
Nie lubie kłamstwa i zapierania sie, gdy w rzeczywistosci nie ma sie racji.

No własnie to zauwazyłam- to forum, tak na prawdę nie ma żadnego moderatora, ani kogokolwiek kto by sie nim interesował!
Ile razy w ciągu tej dyskusji pisałm o nieobceności modów na tym forum? Praktycznie w kazdej wypowiedzi....
Proszę w temacie - ja piszę o użytkownikach, że rozpasanie, swawola, chamstwo, a ty, że Femme od miesięcy nie wchodzi na forum a Dolly ma inne zainteresowania. Jakim cudem piszemy w tym samym wątku?
zlosliwiec jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:49   #199
Ray
Zakorzenienie

ludzie czy wam potrzebny jest bat nad soba tak strasznie????????

pomyslcie .. wystarczy trzymac nerwy na wodzy i odzywac sie kulturalnie i gwarantuje ze bedzie spokoj...
Stary 2007-06-20, 00:50   #200
Albertyna
Zakorzenienie

Złosliwcze, Jak pisałam juz kilkakrotnie wczesniej w tym watku uważam, że gdyby był tu moderator, który pilnowałby porzadku- zamykał zdublowany po raz 50 posty, odsyłała do odpowiednich linków, zwracał delikatnie uwage uzytkownikom, zamykał nic nie wnoszące tamaty itp, wtedy nie zrodziłaby sie wśród staych uczestniczek taka agresja- bo
Cytat:
gdyby forum było "posprzatane" nikt nie miałby miejsca na wciskanie mniej bądź bardziej dowcipnych/kąsliwych uwag.
(...)
Druga sprawa- kąsliwe uwagi nie sa wypisyane wbrew temu co sadzisz, dlatego, ze ktos zamierza zabłysnąc, tylko pojawiaja się, gdy otwiera sie wizaż chciałby sie pogadac o paznokciach, a tu pierwsze 20 postów trakuje o tym samym, na prawde przy 38 nerwy puszczają Zwłaszcza, ze codziennie jest to samo.

Głowne tematy:
-Zrobiłam sobie sama/zrobiła mi kolezanka tipsy na żelu z Allegro, nie trzymają sie, MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC DLACZEGO!!!! A jak nie obrzuce Was błotem
-Nie ukończyłam kursu bo mnie na to nie stac, dlatego MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC JAK ZROBIĆ TIPSY!!! A jak nie obrzuce Was błotem
-Jakie żele/akryle z Allegro sa najtańsze i najlepsze
-nie będę wyrzucała kasy w błoto na stylistkę sama sobie zrobię paznokcie tylko MACIE MI NATYCHMIAST POWIEDZIEC JAK TO ZROBIĆ

itp....

Proszę Cie, Jelonku zwróc uwage, ze to nasza praca, ze źle załozone tipsy, to nie kiepski makijaz, który najwyżej się zmyje, to nie kiepski samoopalacz, po którym najwyżej bedę wygladałajak biedronka. Żle założone tipsy moga spowodowac choroby, które leczy sie latami, a ceny za kuracje liczy sie w tysiącach złotych...
Niezadowolona klientka opowie wszystkim swoim kolezankom jak to te wstretne tipsy zniszczyły jej paznokcie , a jej koleżanki widząc jej masakrę zamiast paznokci do stylistki juz raczej nie pójdą... Na czym, my zawodowe stylistki stracimy.

Czy to pozwala Ci zrozumiec nasza irytacje i czasem, moze zbyt gwałtowne wypowiedzi?
Ilez mozna?
Z mojej wypowiedzi ze strony 4, albo 5.
Dlategi Złosliwcze pisze nadal o braku moderatorów, bo odnosze sie do moich poprzednich wypowiedzi zakładając, że osoba podejmująca dyskusje już je przeczytała.
Stary 2007-06-20, 00:52   #201
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Złosliwcze, Jak pisałam juz kilkakrotnie wczesniej w tym watku uważam, że gdyby był tu moderator, który pilnowałby porzadku- zamykał zdublowany po raz 50 posty, odsyłała do odpowiednich linków, zwracał delikatnie uwage uzytkownikom, zamykał nic nie wnoszące tamaty itp, wtedy nie zrodziłaby sie wśród staych uczestniczek taka agresja- bo

Z mojej wypowiedzi ze strony 4, albo 5.
Dlategi Złosliwcze pisze nadal o braku moderatorów, bo odnosze sie do moich poprzednich wypowiedzi zakładając, że osoba podejmująca dyskusje już je przeczytała.
Nie uznawałem tego za istotny głos w dyskusji, bo mylisz moderatora ze sprzątaczką najwyrażniej...
zlosliwiec jest offline  
Stary 2007-06-20, 00:53   #202
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
No co, przecież to najprawdziwsza prawda ^^

Generalnie prosto się mówi "moderuj forum" - ale ja widzę ile na forum gdzie jest 150 osób trzeba czasami sie namoderować (i to nawet z opcją sruuuu do kosza ) a co dopiero tutaj. Ok - wiem, że nie ma aktualnie czynnego moderatora. Ale z drugiej strony moderator powinien być na tyle bezstronny na tym podforum, żeby nie było że posty mafii Pauli ( żarcik taki ) zostaną a przeciwne wylecą lub zostaną wlepione punkty
MM to inna bajka. Fakt, dbamy tam o atmosferę, bo bardzo łatwo jest komuś nawtykać, a o wiele trudniej napisać rzeczowy i przydatny post.

Oczywiście, że na Paznokciowym chodzi o osobę, która będzie obiektywnym moderatorem, a nie stronniczym.
Stary 2007-06-20, 00:55   #203
Albertyna
Zakorzenienie

A czym, zatem zajmuje sie moderator?
Bo ja bedąc moderatorem zajmowałam sie głownie "praca u podstaw"- czyli sprzątaniem, dzieki czemu forum było bardziej przyjazne dla uzytkownika i jasniejsze...
a na wizażu?
Niestety, na tym forum nie miałam okazji zaobserwowac jakiej kolwiek formy aktywności ze strony modów poza wlepianiem co pewnien czas punktów karnych Pauli...

Życze wszystkim skodkich snów.
Mam nadzieje, ze noc przyniesie spokojne przemyslenia, a ta gwałtowna dyskusja więcej owoców niz ban dla Pauli, który bedzie wielka strata pod względem merytorycznym dla tego forum....
Stary 2007-06-20, 01:00   #204
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
MM to inna bajka. Fakt, dbamy tam o atmosferę, bo bardzo łatwo jest komuś nawtykać, a o wiele trudniej napisać rzeczowy i przydatny post.

Ale tutaj powinno być podobnie. Zresztą parę razy to już zostało poruszone - albo nie odpowiedzieć, albo odpowiedzieć kulturalnie. I nie są potrzebne elokwentne wywody bo próba zaimponowania inteligencją, erudycją czy znajomością cytatów filozofów średniowiecza tak na prawdę powoduje u wielu osób pobłażliwy uśmiech a nie szacunek.

sabbatha jest offline  
Stary 2007-06-20, 01:01   #205
dzustam
Zakorzenienie

Ależ dziewczyny nie ma co gadać - odgórne zalecenia są jasne i tyle. Możecie się burzyć, być niemiłe, usprawiedliwiać siebie nazwajem, napadać na modów, na Złośliwca. Czy Adze Z też sie dostanie za bana dla Paulikrk?

Dość separatystycznych zapędów, zawłaszczania sobie czegokolwiek.

Złosiu samolcik sobie kup, zaraz kolejka się ustawi...
dzustam jest offline  
Stary 2007-06-20, 01:03   #206
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety, na tym forum nie miałam okazji zaobserwować jakiejkolwiek formy aktywności ze strony modów poza wlepianiem co pewien czs punktów karnych Pauli...

Mniemam, że mówisz tylko o podforum. Poza tym mimo szacunku dla Pauli muszę powiedzieć, że wszystkie punkty, które zauważyłam u niej od momentu jak jestem na wizażu są w pełni uzasadnione. Ja rozumiem uwielbienie dla Pauli, szacunek dla Jej wiedzy i umiejętności, ale naprawdę czasami po prostu przegina.

ps. uu. 1000 post;]

sabbatha jest offline  
Stary 2007-06-20, 01:09   #207
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

forum paznokciowe podczytuje ... ale fakt, ze nieczesto ze wzgledu na atmosferke...

w rece pauli swoje rece chetnie bym oddala, podziwiam wiedze, milo patrzy sie na prace przez nia wykonane...

zupelnie inne wrazenie jednak odnosze czytajac niektore jej wypowiedzi - wiec co do 'nieslusznych' punktow nie do konca sie zgadzam.

Wylozyc kawe na lawe mozna, mozna sie zdenerwowac i pocisnac zartem lub zlosliwoscia ale czasem warto sie ugrysc w 'palec' i pewnych rzeczy nie pisac lub napisac po uprzednim zaparzeniu sobie melisy...

taki watek zamkniety jeden to super przyklad....

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-06-20, 01:22   #208
dzustam
Zakorzenienie

Cytat:
No Ale z drugiej strony moderator powinien być na tyle bezstronny na tym podforum, żeby nie było że posty mafii Pauli ( żarcik taki ) zostaną a przeciwne wylecą lub zostaną wlepione punkty
Ciii bo to może być sekta nie mafia... Oczywiście żartuję

Przy okazji muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem kilku osób, które za Pauląkrk stoją murem. Są nieczułe na jakiekolwiek przejawy krytycyzmu skierowane w jej kierunku. Ujma dla forum, ale dla koleżeństwa zaszczyt, gdyż wspaniale miec takie koleżanki.

Ponadto rozwiewam Wasze domysły i mylne przypuszczenia z tego watku jak i z Waszego wątku plotkowego - przeczytałam cały wątek, od deski do deski (kilka innych tez sumiennie) ponadto ukończyłam profil humanistyczny z dość dobrym wynikiem, tak więc interpretować trudne dygresje literackie trochę potrafię i popieram Ray. Głupio jej nie przytakuje, chociaz jestem jedną z tych oportunistek.
dzustam jest offline  
Stary 2007-06-20, 06:49   #209
Sabbath
Wiedźma

Witajcie,
z przykrością czytam kolejny "ciężki" wątek na pazurkowym.

Z jeszcze większą przykrością obserwuję, jak niektóre wypowiadające się w nim Panie "pojeździły sobie" po Ray.

Nie żebym była zdziwiona...

Podkreślę jednak określenie niektóre. Zauważyłam bowiem, że część dziewcząt z (powiedzmy) kręgu zwolenniczek tipsów i w tym wątku zachowała się bardzo ładnie i z klasą (Svinecka - chapeau bas!).

Chciałabym, żeby dziewczyny takie jak Yedanna i wiele innych niezwykle miłych w kontakcie pazurkolubnych wiedziały, że nie wrzucamy ich do jednego wora i nie traktujemy jak potencjalnych kandydatek do sprzeczek i przepychanek.

Te wszystkie ciężkie dyskusje są dowodem na to, że ludzie są różni (ależ odkrywcze!) i to, że mają tipsy ani im nie szkodzi, ani nie pomaga "na charakter".
Faktem jest jednak, że chamstwo rodzi chamstwo, agresywne zachowania rozprzestrzeniają się jak zaraza z jednej strony wyprowadzając ludzi z równowagi i skłaniając do pisania głupot, z drugiej zaś tworząc atmosferę, w której osoby, zwykle zachowujące się grzecznie zaczynają równać w dół i wzorować się na zachowaniach najmniej tego wartych. To normalne zjawisko na podwórkach. Na Wizażu wyjątkowo rzadkie - dlatego tak to forum wciąga.

Cytat:
Widzisz Albertyno, pamiętam przypadek z podforum perfumiarskiego (to znaczy wątek był na redakcji, ale dotyczył perfum) kiedy pewien dość narwany (choć i pełen pasji) młodzian bardzo, ale to bardzo chciał zostać modem.

Dowiedział się wówczas, a z nim i ja, dlaczego propozycję objęcia tego kłopotliwego stanowiska dostaje się z góry.
Bo nie każdy uczestnik forum, nawet nie każdy pasjonujący się właściwą tematyką, na moda się nadaje.

Dlatego zastrzeżenie Sabbathy, która podejrzewa, że niektórzy moderatorzy (potencjalni moderatorzy oczywiście ) mogliby z założenia brać stronę "mafii" Paulikrk, zda mi się bardzo zasadne.

I jeszcze - ktoś tu bardzo trafnie napisał (przepraszam Ktosia, że nie zapamiętałam nicka ), że mod za pomocą pouczeń i grożenia rózeczką nie nauczy nikogo kultury. Po pierwsze dlatego, że to awykonalne, a po drugie dlatego, że nie od tego jest.

A finał tego wątku podoba mi się o tyle, że wyraźnie pokazuje on, że modowie są jednak dobrze dobrani, zachowują dystans i "nie wychodzą z domku".

Życzę Wam wszystkim miłej środy.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-06-20, 07:36   #210
Ray
Zakorzenienie

powiem wam szczerze ja sie dziwie tej Pauli

dziewczyn moze i ma jaka wiedze ale zachowuje sie skandalicznie..

myslalam ze osoby wyksztalcone maja i klase

nie sztuka jest jezdzic po kims jak po lysym koniu z wyszukanymi slowkami ze slownika sztuka jest odpowiedziec w sposob kulturalny a zarazem fachowy...

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości