Problem z pedzlami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-18, 15:55   #1
anta3
Raczkowanie

Problem z pedzlami

Posiadam te z Sephory z serii profesjonalnej i czyszcze co jakis czas woda z dobrym szamponem, na koniec splukuje jeszcze raz pod stumieniem zimnej wody. Zawsze ten sposob sie sprawdzal, ale wczoraj znowu je czyscilam i teraz mam wrazenie, ze puder jakby nie przyczepia sie do wloskow pedzla i przy aplikacji jest go mnóstwo naokolo - tak jakby spadal z niego. Czy ktos mial podobny problem? Nie wiem czy wlosie jest naturalne, ale wydaje mi sie, ze tak, wiec moze powinnam splukiwac na koncu zimna woda-robie to, pozniewaz nie chce, zeby wlosie bylo potargane, ale woda zamyka luski, a tym samym powierzchnia jest bardziej wygladzona i sliska, dlatego moze taki efekt - puder nie przyczepia sie odpowiednio?
anta3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 22:55   #2
pau141
Raczkowanie

Dot.: Problem z pedzlami

A nie zmieniłaś przypadkiem szamponu?Taki efekt moze dac np. szampon wygładzający
pau141 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 23:04   #3
anta3
Raczkowanie

Uzylam Absolut Repair L'oreala, ale jeszcze raz dzisiaj umylam pedzle szamponem Kerastase z cementem, ktory sprawia, ze moje wlosy sa bardziej porowate, bo otwiera luski. Pedzle jeszcze schna, wiec wyprobuje dopiero jutro, ale wloski bardzo sie jakby rozeszly na boki..
anta3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:24   #4
Benek23
Zakorzenienie

Mi się tak zawsze robi z pędzlem do różu,ale zazwyczaj po 2-3 dniach pędzel wraca do normy. Sądzę że po prostu podczas używania go osadza się na nim trochę podkładu,przez co i róż się z niego nie osypuje. Nie wiem co Ci poradzić-postaraj się normalnie używać tego pędzelka i zobacz czy po 3 dniach nie wróci on do normy.Pozdrawiam.P.S. Ja myje swój pędzelek w żelu antybakteryjnym do twarzy Garniera.
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:21   #5
pakosta
Wtajemniczenie

Skoro zainwestowałas w dobre pędzle to może prydałby się profesjonalny płyn do czyszczenia?

Wątek o czyszczeniu pedzli.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ci%E6+p%EAdzle
pakosta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 17:48   #6
Gosia Straszewska
Raczkowanie

hmm z szamponem ostrożnie - jak już to taki oczyszczający, albo mydło antybakteryjne - chodzi o to, żeby dobrze usuwał wszelkie zabrudzenia
ja używam dość mocnego szamponu odżywczego także jest dobre oczyszczenie i nawilżenie włosów - aczkolwiek mam jeden jedyny pędzel który średnio to znosi (pozostałe wciąż są cacy!), wszystko zależy od włosia ... także jak mi się skończy, zamieniam na mydło antybakteryjne

no i dezynfekcja jest bardzo ważna!
Gosia Straszewska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości