Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-29, 15:23   #31
justina__
Przyczajenie

Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
I na trądzik i na blizny - lampa bioptronowa.Nie jest to zapewne tani zakup(chociaż nie orientuję się aktualnie w cenach,sama mam lampę od wielu,wielu lat),ale na całe życie i na multum dolegliwości(bóle stawów,właśnie blizny,rany i w ogóle i w szczególe).Jeżeli sam nie masz takiej lampy lub możliwości zakupu - popytaj,może ktoś ze znajomych ma.
Również stosowałam wiele maści,jedynie polecam tormentiol na noc no i lampę,przede wszystkim.

właśnie, ta lampa kosztuje [ chyba ] ok. 2-3 tysiecy
justina__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:33   #32
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Na allegro masz dostępne dużo poniżej 2 tysięcy,a nawet używane za mniej niż 1000zł.Proponuję sobie wyliczyć wszystkie maście i wizyty u lekarzy i podsumować ile tych złotóweczek będzie =]
marthusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 18:03   #33
kleine
Rozeznanie

Ja mialam rowniez straszne problemy z cera. Teraz stosuje Differin krem, uuzywaz go na noc, a ze wzgledu na to, ze strasznie wysusza mi cere uzywam krem z Avene. Ja uwazam, ze powinnienes skonsultowac sie z innym lekarzem, powiedziec mu co juz uzywales i moze ktos innym bedzie Ci w stanie pomoc. Polecam kometyki avene i la roche, sa drogie, ale dobre...
Stary 2007-09-16, 14:57   #34
anetkapoznan
Raczkowanie

witam mam do was pytanie czy w czasie kuracji unidoxem mozna chodzic od czasu do czasu na slarium? czy trzeba je odstawic?? czekam na od pozdrawiam
anetkapoznan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 18:37   #35
Botakmisiechce
Przyczajenie

Dwa miesiąc temu skończyłam przyjmować Izotek, teraz walcząc z bliznami używam retinoid zewnętrzy ATREDERM, moja skóra ma się dobrze, nie jest bardzo wrażliwa. Dużo dobrego naczytałam się na temat peelingu azjatyckiego, podobno pięknie działa na nierówności, przebarwienia i blizny których ja mam niestety po przebytym i zaleczonym już trądziku pełno..Moje blizny nie są głębokie więc jeden ewentualnie dwa zabiegi powinny dać radę..Tylko czy ja mogłabym zdecydować się na taki zabieg teraz? Jakie mogłyby być powikłania?
Botakmisiechce jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:10   #36
jolantaka
Przyczajenie

Dot.: Trądzik, blizny, przebarwiania...

Witam, parę miesięcy temu zdecydowałam się na zabieg Lamprobe– radiotermolizę zmian skórnych. Miałam na twarzy parę włókniaków i kosmetyczka stwierdziła, że to dobry zabieg. Owszem, usunęła mi te włókniaki, ranki zagoiły się, ale do dziś zostały blizny, jedna bardzo widoczna w bruździe nosowej. Co można stosować? Czy są skuteczne jakieś maści? Z góry dzięki za odpowiedź !
jolantaka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości