Obsesja na punkcie w這s闚 :) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-19, 22:36   #1
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Obsesja na punkcie w這s闚 :)

Dziewczyny mo瞠 by ju taki w徠ek, je郵i tak to przepraszam. Niekt鏎ym o瞠 to si wyda g逝pie, a niekt鏎e z was pewnie doskonlae mnie zrozumiej
Mam obsesj na punkcie w連nych w這s闚 Mog豉bym godzinami je my, czesa, wciera balsamy, od篡wki, chodzi z maseczkami d逝gie godziny. Boj si wizytu u fryzjera bo jeszcze za mocno je obetnie! A jak to jest u was? U mnie pojawi這 si to pod wp造wem forum fryzjerskiego

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 22:41   #2
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 385
Dot.: Obsesja na punkcie w這s闚 :)

Ja tez mam taka obsesje . Nigdy w moim domu nie zabraknie odzywek, szamponow, maseczek do wlosow. Jak tyko pojawi sie cos nowego to od razu musze to miec.. oczywiscie chodzi mi o odzywki do wlosow. Ostatnio kupuje tylko profesjonalne odzywki, bo moje wlosy sa suche, puszyste, farbowane i musze powiedziec, ze to jednak prawda, ze te profesjonalne sa duzo lepsze.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 22:55   #3
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Cytat:
Napisane przez nineczka Poka wiadomo嗆
Ja tez mam taka obsesje . Nigdy w moim domu nie zabraknie odzywek, szamponow, maseczek do wlosow. Jak tyko pojawi sie cos nowego to od razu musze to miec.. oczywiscie chodzi mi o odzywki do wlosow. Ostatnio kupuje tylko profesjonalne odzywki, bo moje wlosy sa suche, puszyste, farbowane i musze powiedziec, ze to jednak prawda, ze te profesjonalne sa duzo lepsze.
Nineczko mamy takie same wlosy, moje tez puch i fale. Pusza sie w skutek tego, ze sa suche a suche sa, bo z natury sa falowane a takie wlosy zawsze maja sklonnosc do przesuszenia, suche sa w skutek farbowania i ostatnio prostowalam je tez dosc czesto. Tzn. prostowalam jakis miesiac temu ostatni raz, teraz staram sie by moje wlosy odpoczely, ale ale... zdaje sie, ze pisze nie na temat

Mam taka mala obsesje na punkcie wlosow, najczesciej siedze na tym forum i tu najczesciej sie wypowiadam, mam duza ilosc odzywek i stosuje tez kosmetyki profesjonalne, przez to forum porzucilam kosmetyki sklepowe, ktorych wczesniej uzywalam. Lubie dbac o wlosy, chodzic z odzywkami na glowie, wcierac w nie rozne balsamy i psikac nawilzajacymi sprayami. Nieraz siedze i patrze w lustrze czy moje wlosy sa wystarczajaco blyszczace...wyciagam pojedyncze kosmyki i obserwuje czy sie nie rozdwajaja, glaszcze je by zbadac czy sa miekkie i gladkie kombinujac nad nastepnym zestawem kosmetykow, ktory mialby mi pomoc w osiagnieciu zamierzonego efektu zdrowych, nawilzonych, blyszczacych wlosow w wymarzonym kolorze

Jak to napisalam uswiadomilam sobie, ze moja obsesja jest wcale nie taka mala

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 23:04   #4
mmslonkoo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

litiana...i czego uzywasz do tych w這sk闚 bo ja tez takie mam, juz sie na tylko "spanialych" kosmetykach zawiod豉m,ze juz mam dystans nic nie chce pom鏂 na moj suche siano...:/ wszystko przez farbowanie i prostowanie....juz nie musza byc proste tylko niech nie bedzie puchu po umyciu...:/
Pozdrawiam
mmslonkoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 23:13   #5
Maybebaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379

Cytat:
Napisane przez lutiana Poka wiadomo嗆
Nieraz siedze i patrze w lustrze czy moje wlosy sa wystarczajaco blyszczace...wyciagam pojedyncze kosmyki i obserwuje czy sie nie rozdwajaja, glaszcze je by zbadac czy sa miekkie i gladkie kombinujac nad nastepnym zestawem kosmetykow, ktory mialby mi pomoc w osiagnieciu zamierzonego efektu zdrowych, nawilzonych, blyszczacych wlosow w wymarzonym kolorze

Jak to napisalam uswiadomilam sobie, ze moja obsesja jest wcale nie taka mala
Sk康 ja to znam
co prawda staram si ogranicza w od篡wkach i zazwyczaj u篡wam jednej dobrej a inne stoja bo okaza造 sie niewypa豉mi.Ale niestety to forum jeszcze pog貫bia moja obsesj.....bo niestety trzeba nazwa rzeczy po imieniu
Ostatnimi czasy gdy nic nie robie(nie pracuje), m鎩 rytm dobowy kr璚i si wok馧 wiza簑 i forum fryzjerskiego
Maybebaby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 23:26   #6
Jula84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 427

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Poka wiadomo嗆
Sk康 ja to znam
co prawda staram si ogranicza w od篡wkach i zazwyczaj u篡wam jednej dobrej a inne stoja bo okaza造 sie niewypa豉mi.Ale niestety to forum jeszcze pog貫bia moja obsesj.....bo niestety trzeba nazwa rzeczy po imieniu
Ostatnimi czasy gdy nic nie robie(nie pracuje), m鎩 rytm dobowy kr璚i si wok馧 wiza簑 i forum fryzjerskiego
Powiem wam 瞠 ja te mam sk這nno軼i do popadania w takie uzale積ienia. Ale one na szcz窷cie mijaj.Niedawno mia豉m obsesj na punkcie kupowania produkt闚 do w這s闚 (zreszt pod wp造wem tego forum) a teraz powr鏂i豉 (chyba po raz 2) obsesja na punkcie kupowania mlecznych lakier闚 do paznokci
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 23:38   #7
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Oj ja te mam ten problem...uwielbiam kupowa nowe kosmetyki do w這s闚,wypr鏏owywa je,my w這sy,nak豉da maski,odzywki itp.
Boj si chodzi do fryzjera,瞠by przypadkiem nie oszpecili moich w這sk闚-a to by豉by tragedia
Stary 2007-06-19, 23:41   #8
lutiana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mmslonkoo Poka wiadomo嗆
litiana...i czego uzywasz do tych w這sk闚 bo ja tez takie mam, juz sie na tylko "spanialych" kosmetykach zawiod豉m,ze juz mam dystans nic nie chce pom鏂 na moj suche siano...:/ wszystko przez farbowanie i prostowanie....juz nie musza byc proste tylko niech nie bedzie puchu po umyciu...:/
Pozdrawiam
Napisze czego uzywam na chwile obecna:
- szampon L'oreal vitamino color z serii professional (1,5 l na ukonczeniu) Podobno kosmetyki do farbowanych dobrze nawilzaja, ja tego nie widze po uzyciu tego szamponu. Jak dla mnie jest taki sobie.

- po splukaniu wlosow nakladam maske Kallos z placenta lub olejkiem kokosowym z tej samej firmy. Uzywam ich na przemian. Nie jestem jakos bardzo z nich zadowolona, wlasnie idzie do mnie paczka z odzywka z Matrixa sleek look- podobno dobra na niesforne, szorstkie wlosy.

- jak podeschna psikam odzywka Schwarzkopfa bonacure moisiture kick ( jakos tak sie to pisalo) Ta odzywka jest calkiem niezla, dosc fajnie nawilza, wlosy sie blyszcza. Mimo tego zamowilam sobie na allegro razem z odzywka sleek look tonik nawilzajacy z serii biolage hydrotherapy z Matrixa.

Czasami a ostatnio czesciej nakladam przed myciem odgrzana oliwke z oliwek zmieszana z olejkiem rycynowym, tak chodze z tym okolo 30-40 min. Jeden raz udalo mi sie miec to na glowie przez cala noc i umyc wlosy z rana - byly super, bardziej zdyscyplinowane i blyszczace.

Po myciu wlosy schna naturalnie, nie uzywam suszarki. Tak jak pisalam wczesniej stosowalam jakis czas temu prostownicy, wlosy owszem byly sliczne, ale przez to sie przesuszyly. Upaly powoduja, ze schowalam ten przyrzad na razie - jest za goraco by sie podgrzewac dodatkowo prostujac wlosy.

Wczesniej uzywalam tez maski intense repair z L;oreala na przemian z odzywka z karitexem z Alfaparfu - bardzo fajny duet. Szczegolnie ta maska fajnie nawilza wlosy, ale nie moge jej caly czas uzywac, zeby wlosy sie nie przyzwyczaily. Mialam tez liss extreme z L'oreala (maske) calkiem niezla, dobrze nawilza, chyba lepiej niz intense i dyscyplinuje wlosy.

O jedwabiu nie wspomne oraz wszelkiemi odzywkami sklepowymi do lokow, piankami i innymi cudami, Juz i tak mi sie z tego wypracowanie zrobilo.

Mam nadzieje, ze sie podzielicie ze mna opisem swoich obsesyjnych zabiegow na wlosach

Stary 2007-06-19, 23:49   #9
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

hmm a ja aktualnie uzywam:
-je郵i chodzi o szampony to prze簑ci豉m si ostatnio na te drogeryjne(szampon ma poprostu my ),ostatnio by to Nivea ry i lotos
-odzywka po ka盥ym myciu Matrix Sleek Look-super naprawd,鈍ietnie nawil瘸,wydaje mi si,瞠 "naprawi豉" mi w這ski
-czasem maska Kallos mleczna-nie lubi tego zapachu,ale ma fajn konsystencj,pozostawia w這ski takie delikatne
-raz na jaki czas srebrny szampon do blondu(Rossmann) lub p逝kanka Celia
-na ko鎍e serum Zero Frizz
-aha i raz na jaki czas Wax-kt鏎y mi nie przypad niestety do gustu
-susz w這sy suszark,a potem u篡wam prostownicy..

aha i oczywi軼ie mam na oku kolejne kosmetyki:
-co z serii Absolut Repair-odzywka lub maska
-maska kallos placenta
Stary 2007-06-19, 23:58   #10
lutiana
Zadomowienie

Tripko ta odzywke sleek look spatrzylam m.in. od Ciebie

Stary 2007-06-20, 00:28   #11
Maybebaby
Raczkowanie

Hm....ja ostatnio uzywam maski studio gloria i szamponu barwy chmielowego i oleju kokosowego.
Gdzie wyczyta豉m 瞠 chmiel zapobiega wypadaniu w這s闚, wyd逝瘸 zycie w這sa.
Teraz siedze i g豉dze w這ski(akurat teraz klepie w klawiature). w這sy s lekko puszyste ale tak pozytywnie(te nie lubie szopy i puszenia), tak 瞠 jak rano wstane to bed idealne.
i takie jakie milutkie w dotyku, maj "power".
Zastanawiam sie nawet czy nastepne mycie nie bedzie sk豉da這 sie tylko z tej odzywki(niekt鏎zy tak robi, a od篡wki musza mie w sobie sk豉dniki kt鏎e pozwalaja na sp逝kanie).
No i nie wypadaj tak skuba鎍e, chociaz dzisiaj przy myciu troche wypad這, przy czesaniu palcami(gdybym tak zrobi豉 p馧 roku temu to straci豉bym 3 razy wi璚ej w這s闚).
Moja rado嗆 wci捫 trwa no i niestety zacz窸am mie nadziej 瞠 urosna mi do mojej upragnionej d逝go軼i(z przodu do piersi), a mo瞠 i d逝窺ze.
Bo wcze郾iej ju straci豉m nadzieje....a teraz znowu przez to wszystko j odzyska豉m.
Nigdy nie uda這 mi sie zapu軼i w這s闚, nie wiem co to znaczy d逝gie w這sy...nawet jak przez chwile by造 d逝窺ze , to przy wcieraniu np. od篡wki bez sp逝kiwania wychodzi這 po 3-4 w這sy(takie mini pasma)-wychodzi造 zdrowe w這sy.....i to by b鏊, na kt鏎y nic nie mog豉m poradzi.

My郵e, 瞠 gdyby nie sprawia造 mi tyle klopotu, nie wypada造, tylko normalnie ros造, to nie mia豉bym takiej obsesji na ich punkcie

Ale si rozpisa豉m
Stary 2007-06-20, 07:45   #12
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Ja te mam obsesje na punkcie swoich wlosow. zaczelo sie od poszukiwania sposobu na przyspieszenie porostu, glownie po nieudanym zabiegu fryzjerskim. chcialam je tez odzywic, zregenerowac, bo mialam wielkie siano na glowie po strasznej trwalej... tu spalone, tam rozdwojone, jeszcze gdzie indziej wypadaly... cos trzeba bylo z tym zrobic i tak trafilam na to forum z czego bardzo sie ciesze, bo praktycznie pochlania bardzo duzo czasu, ale jakie efekty... wlosy mi odrosly juz cale, wstretna trwala jest scieta a ja mam wlasne (proste!) wloski. dzieki temu forum nauczylam sie o nie dbac, juz wiem co stosowac na co i z jaka czestotliwoscia. wczesniej zbyt duzo uwagi nie poswiecalam na pielegnacje wlosow, w zasadzie w ogole nie zwracalam uwagi na to co na nie klade. teraz jest zupelnie inaczej moje wlosy wygladaja o niebo lepiej, a ja tym bardziej chce o nie dbac i jak sa takie mile w dotyku, blyszczace i gladkie to az chce sie ich dotykac caly czas zapuszczam i boje sie isc do fryzjera... zostal mi uraz sama podcinam co jakis czas i wydaje mi sie ze jest ladnie... ale moze trzeba sie wybrac do profesjonalisty. ale jak mi (o zgrozo!) podetnie 5 cm to chyba mi serce peknie! w ogole to tylu porad ile ja tu wyczytalam to nawet moja babcia i jej wszystkie kolezanki razem wziete nie znaly wiec ide pielegnowac swoje wloski i wpadac w samozachwyt zycze Wam Drogie Wytrwale Wizazanki tego samego
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 07:51   #13
patrycja77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

najlepsza jednak jest maska z podgrzanej oliwy z oliwek stosowana przed myciem wlosow
patrycja77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 09:34   #14
lutiana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patrycja77 Poka wiadomo嗆
najlepsza jednak jest maska z podgrzanej oliwy z oliwek stosowana przed myciem wlosow
Ja nakladam oliwe, ale z tego co czytam tu na forum nie jest to zbyt rozpowszechniony sposob wsrod wizazanek.

Stary 2007-06-20, 10:06   #15
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mo瞠 by ju taki w徠ek, je郵i tak to przepraszam. Niekt鏎ym o瞠 to si wyda g逝pie, a niekt鏎e z was pewnie doskonlae mnie zrozumiej
Mam obsesj na punkcie w連nych w這s闚 Mog豉bym godzinami je my, czesa, wciera balsamy, od篡wki, chodzi z maseczkami d逝gie godziny. Boj si wizytu u fryzjera bo jeszcze za mocno je obetnie! A jak to jest u was? U mnie pojawi這 si to pod wp造wem forum fryzjerskiego
Mam to samo....zastanawiam sie juz czasem czy to nie jakas choroba :P mam takiego fio豉 na punkcie w這s闚 , ze dla mojego chlopaka jest juz to nie do zniesienia. Moge godzinami ogladac odzywki, szampony itd na allegro ( nie mowiac juz o poleczkach zastawionych w salonie fryzjerskim ) , myc je, nakladac maseczki, balsamy, ampulki itp itd. Z maseczki cisze sie bardziej niz z ladnej bluzeczki Myslalam,ze ja tylko jestem jakas nienormalna jednak okazuje sie,ze nie jestem z tym sama :P

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 10:12   #16
lutiana
Zadomowienie

Przypuszczam, ze wirus "tej choroby" jest roznoszony przez uzytkowaniczki forum fryzjerskiego Wiem sama po sobie, ze jak tylko tu weszlam od razu zapadlam na ta dziwna przypadlosc

Stary 2007-06-20, 10:13   #17
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 327

ja tez mam fiola na punkcie swoich wlosow moglabym 30 h na dobe...hehe....klasc odzywki, czesac, prostowac, myc, farbowac zeszta dlatego sa zniszczone ale tez i dlatego jeszcze je mam na glowie najpierw myje
klade jedna odzywke 30 min
druga odzywka 40 min
i trzecia okolo 1 h
potem jakies serum, jedwab
susze i prostuje bo chociaz prostuje juz 3 lata wlosy to zawsze widok prostych wlosow sprawia mi ogromna radosc

obsesja ta jest czasem uciazliwa bo fajnie maja Ci ktorzy nawet nie musza ich suszyc a wloski maja piekne no ale coz kazdy ma to na co zasluguje pozdrawiam
Stary 2007-06-20, 10:17   #18
natualia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Generalnie mia豉m to samo- strasznie puszy造 mi si w這sy z przodu, musia豉m je podpina wsuwkami, 瞠by nie by這 wida tego okropnego barana. Zawsze przy sobie wosk i straszny l瘯 przed wilgoci Teraz mam bardzo fajn prostownic- 瘸dnego podpinania, spokojnie mog wyj嗆 w deszczu nawet
Ale teraz to przerzuci這 si to na od篡wianie w這s闚- kremy, maski, od篡wki... 瘸dnej suszarki, kt鏎ej zreszt nigdy nie u篡wam. Id, 'od篡wia'

natualia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 10:18   #19
Ala...
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 209

No to widz, 瞠 ja te nale輳 do tego klubu maniaczek w這sowych I oczywi軼ie wszystko zacz窸o si od tego forum Rozja郾i豉m w這sy i szuka豉m porad jak o nie dba, wcze郾iej jako nie przyk豉da豉m wagi do w這s闚, bo zawsze mia豉m naturalnie 豉dne. A teraz cokolwiek tu wyczytam zaraz lec do sklepu 瞠by to kupi Miesi璚znie wydaj jakie 200z na maseczki od篡wki itd. wystarczy mi jedna pozytywna opina na wiza簑 i ju przegl康am allegro 瞠by zam闚i nowe cudo Jak na razie to najlepsza jest dla mnie seria bonacure nawil瘸j帷a, ale nadal szukam swojego idea逝 Ju czekam na nast瘼ne paczki z allegro Kupi豉m sobie profesjonalne no篡czki i sama podcinam sobie w這sy, bo tak jak wi瘯szo嗆 z Was boj si fryzjera Potrafi godzinami siedzie i przegl康a ko鎍闚ki w這s闚 podcinaj帷 pojedyncze rozdwojone w這ski. Po prostu massssakra!!!!
Ala... jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 10:31   #20
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ala... Poka wiadomo嗆
No to widz, 瞠 ja te nale輳 do tego klubu maniaczek w這sowych I oczywi軼ie wszystko zacz窸o si od tego forum Rozja郾i豉m w這sy i szuka豉m porad jak o nie dba, wcze郾iej jako nie przyk豉da豉m wagi do w這s闚, bo zawsze mia豉m naturalnie 豉dne. A teraz cokolwiek tu wyczytam zaraz lec do sklepu 瞠by to kupi Miesi璚znie wydaj jakie 200z na maseczki od篡wki itd. wystarczy mi jedna pozytywna opina na wiza簑 i ju przegl康am allegro 瞠by zam闚i nowe cudo Jak na razie to najlepsza jest dla mnie seria bonacure nawil瘸j帷a, ale nadal szukam swojego idea逝 Ju czekam na nast瘼ne paczki z allegro Kupi豉m sobie profesjonalne no篡czki i sama podcinam sobie w這sy, bo tak jak wi瘯szo嗆 z Was boj si fryzjera Potrafi godzinami siedzie i przegl康a ko鎍闚ki w這s闚 podcinaj帷 pojedyncze rozdwojone w這ski. Po prostu massssakra!!!!
heh no ja jeszcze nozyczek nie zamawilalam wiec chyba jestem w nizszym stadium tej choroby ale niestety tez potrafie wydac majatek na kosmetyki a forum sie do tego przyczynia powinni nam placic za darmowa reklame jaka jest KWC

Wymiana
Stary 2007-06-20, 10:34   #21
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

ja tak samo rodzinka dziwnie si na mnie patrzy, kiedy paraduj po domu w masce z olejku rycynowego/nafty kosmetycznej/waxie + czapka zimowa i suszarka 瞠by to wszystko ogrza znajomi pukaj si w czo這, kiedy m闚i, 瞠 kupi豉m sobie na allegro mask za 70z i wog鏊e zacz窸am bardziej zwraca uwag na w這ski u innych to rzeczywi軼ie jest obsesja
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 10:34   #22
Maybebaby
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Soft Poka wiadomo嗆
Mam to samo....zastanawiam sie juz czasem czy to nie jakas choroba :P mam takiego fio豉 na punkcie w這s闚 , ze dla mojego chlopaka jest juz to nie do zniesienia. Moge godzinami ogladac odzywki, szampony itd na allegro ( nie mowiac juz o poleczkach zastawionych w salonie fryzjerskim ) , myc je, nakladac maseczki, balsamy, ampulki itp itd. Z maseczki cisze sie bardziej niz z ladnej bluzeczki Myslalam,ze ja tylko jestem jakas nienormalna jednak okazuje sie,ze nie jestem z tym sama :P
Heh moi faceci(bo nie by jeden), to sie przyzywyczajali do moich dziwactw w這sowych.Pami皻am jak jeden lubi zapach kokosu...lubi w帷ha moje w這sy.
I nawet stwierdzi, 瞠 teraz wie co to jest od篡wka
Zazwyczaj wszyscy sie przyzwyczajali do mojej manii i nawet czasami s逝chali moich wywod闚 na temat w這s闚....z zainteresowaniem lub bez
Stary 2007-06-20, 10:41   #23
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Heh moi faceci(bo nie by jeden), to sie przyzywyczajali do moich dziwactw w這sowych.Pami皻am jak jeden lubi zapach kokosu...lubi w帷ha moje w這sy.
I nawet stwierdzi, 瞠 teraz wie co to jest od篡wka
Zazwyczaj wszyscy sie przyzwyczajali do mojej manii i nawet czasami s逝chali moich wywod闚 na temat w這s闚....z zainteresowaniem lub bez
Moj chlopak czasem reaguje nerwowo jak juz nie moze wytrzymac bo na kazdym kroku objawja sie moja mania..idac ulica ogladam wlosy przechodzacyh ludzi ( troche to chore ) jak mam kupic odzywke to zachowuje sie jakbym miala kupowac samochod ( tak okreslil to moj chlopak ) no i ma dosyc tego ze bezustannie narzekam na swoje wlosy bo ciagle wydaje mi sie ze "cos" jest z nimi nie tak i ze cos trzeba w nich poprawic, ato polysk a to gestosc, a to kolor, dlugosc, stan ;-) itd ;-) a od k康 odwiedzam forum jeszcze bardziej ma dosyc mojej mani bo twierdzi,ze wczesniej nie mialam w okolo nikogo kto podziela moje "odochyly wlosowe" a teraz jest forum na ktorym sa takie osoby i m闚i ze utwierdzam sie w przekonaniu,ze moja mania to "cos normalnego" skoro sa inne kobiety ktore tez ja maja;-) heh w zasadzie lepiej czlowiekowi jak wie ze nie jest tak do konca pomylony jakby sie wydawalo ;-)

Wymiana
Stary 2007-06-20, 10:42   #24
femme111
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Ja my郵a豉m,瞠 jestem normalna dop鏦i mi moja kolezanka nie powiedziala,瞠 mam na punkcie wlos闚 obsesj, bzika czy tym podobne stwierdzenie ale dobrze mi z tym
femme111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 10:54   #25
justysia274
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 684
GG do justysia274

Ochh ... chcia豉m sama za這篡 taki w徠ek Rzeczywi軼ie ja tak瞠 bez bicia przyznaj si, 瞠 mam obsesj na punkcie w這sk闚!! Codziennie nie obejdzie si bez od篡wki. Codziennie te myje w這ski. Obsesyjnie patrze w lustro i sprawdzam czy wszystko jest OK Ale ja i tak kocham moje w這sie
Stary 2007-06-20, 10:57   #26
Maybebaby
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Soft Poka wiadomo嗆
bo na kazdym kroku objawja sie moja mania..idac ulica ogladam wlosy przechodzacyh ludzi ( troche to chore ) jak mam kupic odzywke to zachowuje sie jakbym miala kupowac samochod ( tak okreslil to moj chlopak ) no i ma dosyc tego ze bezustannie narzekam na swoje wlosy bo ciagle wydaje mi sie ze "cos" jest z nimi nie tak i ze cos trzeba w nich poprawic, ato polysk a to gestosc, a to kolor, dlugosc, stan ;-) itd ;-) a od k康 odwiedzam forum jeszcze bardziej ma dosyc mojej mani bo twierdzi,ze wczesniej nie mialam w okolo nikogo kto podziela moje "odochyly wlosowe" a teraz jest forum na ktorym sa takie osoby i m闚i ze utwierdzam sie w przekonaniu,ze moja mania to "cos normalnego" skoro sa inne kobiety ktore tez ja maja;-) heh w zasadzie lepiej czlowiekowi jak wie ze nie jest tak do konca pomylony jakby sie wydawalo ;-)
Tez ogladam sie za ladnymi w這sami, ale np. jak id z ch這pakiem to robie to delikatnie, np. m闚ie zobacz jakie 郵iczne w這sy....i staram sie 瞠by on te zwr鏂i na to uwag....i tak si rzeczywi軼ie dzieje, bo to jednak na facet闚 dzia豉

Jak kupuje od篡wki, to si nie patyczkuje, sprawdzam sk豉d, ale juz dawno mnie odrzuci這 od profesjonalnych(nie wszystko z這to co sie 鈍ieci).No i staram si kupowa w tajemnicy, 瞠by nie dra積i nikogo w domu. Mam specjalna p馧eczke na kosmetyki, ale ograniczam sie ostatnio do jednej odzywki a nie do kilku.

W szkole(jak jeszcze by豉 szko豉) to duzo dziewczyn wiedzia這 瞠 mam bzika na tym punkcie i czasami dla 瘸rtu m闚i造 do mnie....Kasia zobacz czy nie mam rozdwojonych konc闚ek.....heh.....
Stary 2007-06-20, 10:59   #27
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

zg豉szam si kolejna maniaczka, szalona na punkcie w這s闚. niestety w moim przypadku to szale雟two pomieszkane jest z desperacj i za豉maniem
uzywam profesjonalnych szampon闚, masek, od篡wek olejku rycynowego, 造kam Merz Special i nic nie dzia豉. a wr璚z chyba jest coraz gorzej

od roku nie uzywam prostownicy tylko raz poraz wysusz Roventa Brush Active kiedy chc nosi rozpuszczone

ju powoli brakuje mi si

uwielbiam dba o w這sy, nak豉da te wszystkie specyfiki, czesa je itp ale kiedy tylko wyschn zn闚 dopada mnie d馧
ciagle musz je podcina tzn pojedyncze w這ski albo przycinam albo wyrywam bo sa w takim op豉kanym stanie- robi to codziennie i codziennie znajduje mn鏀two nowych zniszczonych, porowatych spalonych nie wiem czym

id 25.06 do d逝go wyczekiwanego fryzjera-artyst i poprosz o fryzurk ala Vicky B. bo najbardziej mam z ty逝 zniszczone w這ski
ale i tak wiem 瞠 to nie pomo瞠, w styczniu te je obcie豉m jakies 10 cm a i tak wkr鏒ce wysch造

zastanawiam sie nad wizyt u dermatologa, bo fryzjerki nie potrafia mi pom鏂

ohh ale si po瘸li豉m (nie pierwszy raz zreszt)
mam nadzij ze w ko鎍u znajdzie si maska kt鏎a o篡wi moje w這sy i moja obsesja b璠zie przynosi豉 jakies pozytywne efekty
Stary 2007-06-20, 11:01   #28
nariatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

ooo ja tez mam obsesje!!!!! i to wielka.. tez moglabym dawac odzywki z nadzieja ze kolejna bardziej i lepiej mi wlosy odzywi, nejlepsze miejsce w skelpie to to gdzie stoja szampony i odzywki w domu mam tez sporo roznych preparatow do wlosow dochodzi do tego ze kolezanki sie mnie pytaja jakie sa dobre bo tykle ich wyprobowalam

moze powinnam sie leczyc

nariatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 11:21   #29
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Tez ogladam sie za ladnymi w這sami, ale np. jak id z ch這pakiem to robie to delikatnie, np. m闚ie zobacz jakie 郵iczne w這sy....i staram sie 瞠by on te zwr鏂i na to uwag....i tak si rzeczywi軼ie dzieje, bo to jednak na facet闚 dzia豉

Jak kupuje od篡wki, to si nie patyczkuje, sprawdzam sk豉d, ale juz dawno mnie odrzuci這 od profesjonalnych(nie wszystko z這to co sie 鈍ieci).No i staram si kupowa w tajemnicy, 瞠by nie dra積i nikogo w domu. Mam specjalna p馧eczke na kosmetyki, ale ograniczam sie ostatnio do jednej odzywki a nie do kilku.

W szkole(jak jeszcze by豉 szko豉) to duzo dziewczyn wiedzia這 瞠 mam bzika na tym punkcie i czasami dla 瘸rtu m闚i造 do mnie....Kasia zobacz czy nie mam rozdwojonych konc闚ek.....heh.....
A na czym z prof sie zawiodlas??fakt, ze nie wszystkie sa warte swojej ceny i nie spelniaj swojego zadania( np wiele produkt闚 z lini Kerastase ) ale generalnie ja wole porfes. cho.....maseczki gliss kura ( tej pomaranczowej aroma) nie jest nic w stanie pobi ostatnio nawet zdradzam moja ukochana hydro maske welli z ta gliss kura ja tez mam swja odzielna p鏊eczke na kosmetyki do wlos闚, ustawiam je nawet wdg producent闚 i zastosowania

Wymiana
Stary 2007-06-20, 11:25   #30
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nariatka Poka wiadomo嗆
ooo ja tez mam obsesje!!!!! i to wielka.. tez moglabym dawac odzywki z nadzieja ze kolejna bardziej i lepiej mi wlosy odzywi, nejlepsze miejsce w skelpie to to gdzie stoja szampony i odzywki w domu mam tez sporo roznych preparatow do wlosow dochodzi do tego ze kolezanki sie mnie pytaja jakie sa dobre bo tykle ich wyprobowalam

moze powinnam sie leczyc
my郵e , ze tak :P niby to przyjemna obsesja i raczej nieszkodliwa ale czasem widze problem, np kiedy wyjerzdzam i nie potrafie sie pogodzic z tym ze nie wszedzie mam warunki do tego aby w pelni pielegnowac swoje wloski i nie wszystkie kosmetyki zabrac ( np pod namiotem ) wiec to dosc uci您liwe ;-)

Wymiana
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-09 17:07:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.