Obsesja na punkcie w這s闚 :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-20, 11:28   #31
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie w這s闚 :)

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
zg豉szam si kolejna maniaczka, szalona na punkcie w這s闚. niestety w moim przypadku to szale雟two pomieszkane jest z desperacj i za豉maniem
uzywam profesjonalnych szampon闚, masek, od篡wek olejku rycynowego, 造kam Merz Special i nic nie dzia豉. a wr璚z chyba jest coraz gorzej

od roku nie uzywam prostownicy tylko raz poraz wysusz Roventa Brush Active kiedy chc nosi rozpuszczone

ju powoli brakuje mi si

uwielbiam dba o w這sy, nak豉da te wszystkie specyfiki, czesa je itp ale kiedy tylko wyschn zn闚 dopada mnie d馧
ciagle musz je podcina tzn pojedyncze w這ski albo przycinam albo wyrywam bo sa w takim op豉kanym stanie- robi to codziennie i codziennie znajduje mn鏀two nowych zniszczonych, porowatych spalonych nie wiem czym

id 25.06 do d逝go wyczekiwanego fryzjera-artyst i poprosz o fryzurk ala Vicky B. bo najbardziej mam z ty逝 zniszczone w這ski
ale i tak wiem 瞠 to nie pomo瞠, w styczniu te je obcie豉m jakies 10 cm a i tak wkr鏒ce wysch造

zastanawiam sie nad wizyt u dermatologa, bo fryzjerki nie potrafia mi pom鏂

ohh ale si po瘸li豉m (nie pierwszy raz zreszt)
mam nadzij ze w ko鎍u znajdzie si maska kt鏎a o篡wi moje w這sy i moja obsesja b璠zie przynosi豉 jakies pozytywne efekty
Jesli przer霩ne odzywki, maski itdp nie pomagaja a nawet lykanie witaminek to moze byc cos nie tak z Twoja diet. Jest bardzo wazna i tak naprawde to ona w duzej mierze wplywa na stan naszych wlosk闚 ( i skory ).

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 11:33   #32
agocz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122

Tak,Tak - obsesja to w豉軼iwe s這wo na to co wyprawiam z w這sami, ale po tym co przesz豉m (1,5roku wypadania po anty) to nie dziwi. Przesz豉m przez kosmetyki profesjonalne (篡這wa豉m si nawet na kerastase), apteczne, 瞠by teraz przej嗆 na najta雟ze polskie zio這we firmy . Eksperymetuj z czym si da : cebula, aloes, olej rycynowy,henna, amla,Wax....
ostatnio wpad豉m na co wyj徠kowego, ale jestem w fazie "test闚" - jak si sprawdzi na d逝窺z met - dam zna.....
agocz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:02   #33
memphis_:)
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Moze i obsesja, ale... z punktu widzenia plci brzydkiej to jest calkiem przyjemne Ten zapach, miekkosci i wogole zadbanie sprawiaja, ze wlosy u dziewczyn pociagaja nieziemsko... mmm...
memphis_:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:07   #34
Roxette
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 264
GG do Roxette

no to ja a si boj, ze popadne w podobn obsesj jak Wy
mam w這sy po trwa貫j i non stop teraz w ostatnich dniach siedz na forum fryzjerskim i czytam i czytam
i co mi si wydaje, 瞠 poma逝 mnie to wci庵a
dzis rano np. ju wykorzysta豉m rad na porost w這s闚 - olejek rycynowy dodany do szamponu wymieszanego z wod

od tamtej feralnej trwa貫j zacz窸am kupowa przer霩ne kosmetyki do w這s闚
a to pianki, a co znowu jakie szampony, od篤yki, choc wczesniej mia豉m ca趾iem zdrowe w這sy i wystarcza mi jaki zwyk造 szampon do przet逝szczajacych si w這s闚 i dajmy na to od篡wka z joanny, kt鏎 bardzo lubi豉m
nie susz w這s闚 suszark, nigdy tego nie robi豉m, no chyba, ze gdze sie bardzo spieszy陰m, ale zazwyczaj nawet nie wiem gdzie mam t suszark
na koniec mycia, zazwyczaj sp逝kuj帷 od篡wk robi to zimn wod, bo podobno zamyka 逝ski na w這sie
a tak w og鏊e to r闚nie mam obsesj na punkcie scinania w這s闚 u fryzjera
od podstaw闚ki mia豉 kr鏒kie w這sy (軼ie豉m po komunii) i do tej pory nie mog豉m ich zapu軼i, bo zawsze denerwowa這 mnie, kiedy w trakcie zapuszczania nie da這 sie ich normalnie u這篡
teraz przebrn窸am przez najgorszy okres, mam juz w這sy d逝窺ze niz do ramion, minimalnie ale jednak
i jestem szcz窷liwa!!! a do fryzjera jak id podci望 ko鎍闚ki, to zawsze b豉gam, zeby tylko tak minimalnie, ze dwa milimetry
ai tak zawsze jestem niezadwolona, ze podci掖 mi wi璚ej
Roxette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:12   #35
agocz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 122

Cytat:
Napisane przez memphis_:) Poka wiadomo嗆
Moze i obsesja, ale... z punktu widzenia plci brzydkiej to jest calkiem przyjemne Ten zapach, miekkosci i wogole zadbanie sprawiaja, ze wlosy u dziewczyn pociagaja nieziemsko... mmm...
Ehe, najbardziej "ziemsko" pachn po maseczce z cebuli i po czarnej rzepie....
agocz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:13   #36
marcowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

ojej jak dobrze, 瞠 nie jestem sama z moja obsesj ja r闚nie mog豉bym je czesa, my, nak豉da wiecznie od篡wki, maseczki ale po mimo moich stara(kt鏎e bardzo lubie :P) to i tak mam brzydkie w這sy:| jedna z Was napisa豉, 瞠 z豉 dieta... to jak si od篡wia by mie pi瘯ne w這ski?? Sa okropnie suche na ko鎍ach, ale tluste u nasady(codziennie musze my;/ i to nie wymysli豉m sobie tylko nawet mi m闚i jak nie umyj przez dwa dni;/)
marcowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:17   #37
Maybebaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379

Cytat:
Napisane przez Soft Poka wiadomo嗆

A na czym z prof sie zawiodlas??fakt, ze nie wszystkie sa warte swojej ceny i nie spelniaj swojego zadania( np wiele produkt闚 z lini Kerastase ) ale generalnie ja wole porfes. cho.....maseczki gliss kura ( tej pomaranczowej aroma) nie jest nic w stanie pobi ostatnio nawet zdradzam moja ukochana hydro maske welli z ta gliss kura ja tez mam swja odzielna p鏊eczke na kosmetyki do wlos闚, ustawiam je nawet wdg producent闚 i zastosowania
Napewno zawiod豉m si na loreal pro maska do w這s闚 kr璚onych.....podobnie z Loreal solar sublime spray UV....brr....
Co jeszcze, renev C z loreala(taka tubce chyba 15ml), szampon vital control z Lorela, ju nawet nie pamietam
te produkty nic nie dawa造 na moich w這sach.....a ju napewno nie za takie pieni康ze.....
U篡walam tez co z biolage(te marka Loreal), i jedyne co w miare przyad這 mi do gustu to odzywka leave in do suchych(bez sp逝kiwania-400ml chyba), kt鏎 niestety zu篡豉m w .............2 tygodnie, dlatego zrezygnowa豉m

No i jeszcze od篡wka dwufazowa bonacure, dobra na sporadyczne u篡cia, ale wiecej jej nie kupie wiele u篡tkowniczek j poleca這 a dla mnie to nic specjalnego
Maybebaby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:19   #38
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Cytat:
Jesli przer霩ne odzywki, maski itdp nie pomagaja a nawet lykanie witaminek to moze byc cos nie tak z Twoja diet. Jest bardzo wazna i tak naprawde to ona w duzej mierze wplywa na stan naszych wlosk闚 ( i skory ).

z moj diet jest jak najbardziej ok bardzo dbam o figur i "jem zdrowo"
wi璚 to nie to
Stary 2007-06-20, 12:23   #39
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Poka wiadomo嗆
Napewno zawiod豉m si na loreal pro maska do w這s闚 kr璚onych.....podobnie z Loreal solar sublime spray UV....brr....
Co jeszcze, renev C z loreala(taka tubce chyba 15ml), szampon vital control z Lorela, ju nawet nie pamietam
te produkty nic nie dawa造 na moich w這sach.....a ju napewno nie za takie pieni康ze.....
U篡walam tez co z biolage(te marka Loreal), i jedyne co w miare przyad這 mi do gustu to odzywka leave in do suchych(bez sp逝kiwania-400ml chyba), kt鏎 niestety zu篡豉m w .............2 tygodnie, dlatego zrezygnowa豉m

No i jeszcze od篡wka dwufazowa bonacure, dobra na sporadyczne u篡cia, ale wiecej jej nie kupie wiele u篡tkowniczek j poleca這 a dla mnie to nic specjalnego
tak sie sklada,ze tez wlasnie te produkty mi nie odpowiadaly szczegolnie ampulka renev c po ktorej moje wlosy wygladaly na bardziej zniszczone i byly okropne jakby wysuszone, nie wspomne juz o szamponie vitamino color ktory smierdzial i splatywal mi wlosy, no i ta odzywka dwufazowa bonacure mecze j juz od wiecej niz pol roku, niestety mnie prawie zawsze obciaza i slabo nawilza a najbardziej zawidolam sie na masce absolut repair i szamponie bain stain 3 kerastaseaha no i expanser kerastase !!

Wymiana
Stary 2007-06-20, 12:25   #40
Maybebaby
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marcowa Poka wiadomo嗆
ojej jak dobrze, 瞠 nie jestem sama z moja obsesj ja r闚nie mog豉bym je czesa, my, nak豉da wiecznie od篡wki, maseczki ale po mimo moich stara(kt鏎e bardzo lubie :P) to i tak mam brzydkie w這sy:| jedna z Was napisa豉, 瞠 z豉 dieta... to jak si od篡wia by mie pi瘯ne w這ski?? Sa okropnie suche na ko鎍ach, ale tluste u nasady(codziennie musze my;/ i to nie wymysli豉m sobie tylko nawet mi m闚i jak nie umyj przez dwa dni;/)
Ja bym sie do tej diety bardziej przychyli豉.....Przynajmn iej w moim przypadku.
Staram sie zdrowo od篡wia, a pomimo to nie mog豉m zapu軼i w這s闚.
Odk康 biore 瞠lazo(przepisane przez lekarza), zjad豉m juz ponad jedno opakowanie i chyba widze efekty.Chyba poniewa u篡wam tez inne rzeczy na zewn徠rz, ale my郵e, 瞠 to sprawka 瞠laza. Przesta造 wypada
zobaczymy za miesi帷.....teraz jak zajrze w przesz這軼 to my郵e 瞠 zawsze mi 瞠laza brakowa這.....wecznie zaspana, spa豉m na lekcjach, wiecznie blada w zimie....kto wie....No i nie przepadam za mi瘰em, to sk康 mia豉bym to 瞠lazo bra?

Soft....w豉郾ie przypomnia豉m sobie absolut repair....chyba najwi瘯sza pora磬a
Stary 2007-06-20, 12:28   #41
caroline_1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 675
GG do caroline_1988

Kochane pierwszy raz jestem na forum fryzjerskim Mam d逝gie w這ski, dosyc grube z tendencj do falowania. No i niestety u g鏎y s straszne przyklapni皻e a na d逝go軼i pusz si! Porad盧ie jakich kosmetyk闚 mam u篡wac??? Dodam, ze w這ski po mysciu zawsze schn naturalnie. prostownicy u篡wam baaaaaaaardzo 瘸dko bo i tak nie pomaga moim w這som... Za p馧 godzinki i tak si faluj. Chociaz mam bardzo dobr prostownice...
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:31   #42
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=203798515

Czy o tym szamponie m闚i造軼ie? Czy naprawd jest on taki dobry? Bo kosztuje nie ma這 a nie chcia豉bym 瞠by te pieni康ze by wyrzucone w b這to...
Stary 2007-06-20, 12:34   #43
Ala...
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 209

Dok豉dnie absolut repair katastrofa W這sy suche i matowe Kerastase, tez mnie nie zachwyci這, vita cement pora磬a, lepszy oleo fusion, ale nie za ta cen...
Macie racj z ta diet, s康z, 瞠 bardzo wa積a, wystarczy, 瞠 brakuje nam 瞠laza, bia趾a albo witamin i odbija si to na w這sach. Mi bardzo podupad stan w這s闚 odk康 mia豉m braki 瞠laza w okresie dojrzewania. Teraz pr鏏uje to nadrobi, ale z w這sami jest ten problem, 瞠 od篡wiaj si te cz窷ci kt鏎e dopiero uros造 po rozpocz璚iu bogatej diety. Reszta w這s闚 jest martwa wi璚 nie da jej si zbytnio od篡wi
Ala... jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:36   #44
Ala...
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka wiadomo嗆
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=203798515

Czy o tym szamponie m闚i造軼ie? Czy naprawd jest on taki dobry? Bo kosztuje nie ma這 a nie chcia豉bym 瞠by te pieni康ze by wyrzucone w b這to...

Dla mnie seria sleek look matrixa to nic ciekawego
Stary 2007-06-20, 12:38   #45
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Ja te mam tak ma陰 obsesj Mo瞠 nawet nie na punkcie od篡wek i szampon闚 (cho uwielbiam je ci庵le zmienia i pr鏏owa nowe serie),ale uwielbiam eksperymentowa z fryzurami i ci庵le mie co nowego na g這wie
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 12:40   #46
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Kurcze dziewczyny to co polecacie dla mnie? Nigdy nie u篡wa豉m profesjonalnych kosmetyk闚 do w這s闚... Ale zwyk貫 szampony i od篡wki ze sklepu nie pomagaj moim pusz璚ym sie w這som... I prosze o pe軟e nazwy kosmetyk闚, bo ja si nie znam zbytnio...
Stary 2007-06-20, 12:45   #47
Maybebaby
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ala... Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie absolut repair katastrofa W這sy suche i matowe Kerastase, tez mnie nie zachwyci這, vita cement pora磬a, lepszy oleo fusion, ale nie za ta cen...
Macie racj z ta diet, s康z, 瞠 bardzo wa積a, wystarczy, 瞠 brakuje nam 瞠laza, bia趾a albo witamin i odbija si to na w這sach. Mi bardzo podupad stan w這s闚 odk康 mia豉m braki 瞠laza w okresie dojrzewania. Teraz pr鏏uje to nadrobi, ale z w這sami jest ten problem, 瞠 od篡wiaj si te cz窷ci kt鏎e dopiero uros造 po rozpocz璚iu bogatej diety. Reszta w這s闚 jest martwa wi璚 nie da jej si zbytnio od篡wi
nie da si...ale z tego co pami皻am to 瞠lazo jest potrzebne do cebulek, tzn chyba cos z og鏊nym przyswajaniem witamin i pakowaniem ich w cebulki, zeby szybciej ros造....nie wiem mo瞠 co pokr璚ilam
Stary 2007-06-20, 12:58   #48
Ala...
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka wiadomo嗆
Kurcze dziewczyny to co polecacie dla mnie? Nigdy nie u篡wa豉m profesjonalnych kosmetyk闚 do w這s闚... Ale zwyk貫 szampony i od篡wki ze sklepu nie pomagaj moim pusz璚ym sie w這som... I prosze o pe軟e nazwy kosmetyk闚, bo ja si nie znam zbytnio...

To s dobre kosmetyki wed逝g mnie:
http://www.allegro.pl/item204865704_...12_ml_hit.html

http://www.allegro.pl/item204807054_...i_bambusa.html

http://www.allegro.pl/item203715990_...ca_200_ml.html

http://www.allegro.pl/item207291651_...osow_75ml.html

Dodatkowo dobre tez jest serum avonu na rozdwojone ko鎍闚ki, bardzo 豉dnie nab造szcza w這sy. (chocia przy d逝窺zym stosowaniu wysusza troch w這sy, dlatego ja stosuj je okazjonalnie )
Z kosmetyk闚 drogeryjnych, fajna jest nowa seria Gliss Kura, ta 鄴速a z olejkami do w這s闚 d逝gich o rozdwajaj帷ych si ko鎍ach.

Tylko tak, ja mam w這sy do嗆 d逝gie, falowane, ale mocno rozja郾iane, wi璚 u篡wam produkt闚 raczej mocno nawil瘸j帷ych. Je瞠li Ci si w這sy u g鏎y przet逝szczaj to powinna u篡wa ich nie na ca陰 d逝go嗆 w這s闚, tylko np. od po這wy
Stary 2007-06-20, 13:19   #49
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Cytat:
. Moge godzinami ogladac odzywki, szampony itd na allegro ( nie mowiac juz o poleczkach zastawionych w salonie fryzjerskim ) , myc je, nakladac maseczki, balsamy, ampulki itp itd. Z maseczki cisze sie bardziej niz z ladnej bluzeczki Myslalam,ze ja tylko jestem jakas nienormalna jednak okazuje sie,ze nie jestem z tym sama :P
mam tak samo kupno ch熲y niewiem jak pi瘯nego ciszuka nie sprawi mi takiej rado軼i jak kupno nowej od篡wki czy maski-a potem jeszcze rado嗆 z pierwszego u篡cia jej-ciesze si na to jak dziecko

Cytat:
Moj chlopak czasem reaguje nerwowo jak juz nie moze wytrzymac bo na kazdym kroku objawja sie moja mania..idac ulica ogladam wlosy przechodzacyh ludzi ( troche to chore )
Cytat:
Tez ogladam sie za ladnymi w這sami, ale np. jak id z ch這pakiem to robie to delikatnie, np. m闚ie zobacz jakie 郵iczne w這sy....i staram sie 瞠by on te zwr鏂i na to uwag....i tak si rzeczywi軼ie dzieje, bo to jednak na facet闚 dzia豉
ja te si ogl康am za w這sami u dziewczyn-m鎩 T zapyta si ju raz mnie "nie jestes ty lesbijk.."

Cytat:
Napisane przez Ala... Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie absolut repair katastrofa W這sy suche i matowe
eehh a ja chcia豉m sobie kupi co z tej serii...
Stary 2007-06-20, 13:39   #50
Soft
Wtajemniczenie

Z seri Absolut Repair mialam maske, odzywke,szampon i mleczko i wdg mnie ( oceniam jak zadzia豉造 na moje wloski ) swietny jest szampon ( mam juz chyba z 4 butle 1,5 lirowa) odzywka tez nie by豉 zla ale maska i mleczkoboze dla mnie to byl koszmar...mleczko na szczescie udalo mi sie odsprzedac ale maske katowalam do konca z nadzieja ze za ktoryms razem jednak zadzia豉 ale niestety przeliczylam sie;-) wlosy byly w gorszym stanie

Wymiana
Stary 2007-06-20, 13:46   #51
tripka
Wtajemniczenie

Cytat:
Z seri Absolut Repair mialam maske, odzywke,szampon i mleczko i wdg mnie ( oceniam jak zadzia豉造 na moje wloski ) swietny jest szampon ( mam juz chyba z 4 butle 1,5 lirowa) odzywka tez nie by豉 zla ale maska i mleczkoboze dla mnie to byl koszmar...mleczko na szczescie udalo mi sie odsprzedac ale maske katowalam do konca z nadzieja ze za ktoryms razem jednak zadzia豉 ale niestety przeliczylam sie;-) wlosy byly w gorszym stanie
dla mnie taki okaza si Wax...w這sy wygl康aj jak siano,o rozszesa je bardzo trudno po Waxie.Dlatego chcia豉m kupi maske Absolut Repair,瞠 mo瞠 ona b璠zie lepsza,ale skoro jest taka sama,to chyba za du瞠 ryzyko
Stary 2007-06-20, 14:32   #52
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tripka Poka wiadomo嗆
dla mnie taki okaza si Wax...w這sy wygl康aj jak siano,o rozszesa je bardzo trudno po Waxie.Dlatego chcia豉m kupi maske Absolut Repair,瞠 mo瞠 ona b璠zie lepsza,ale skoro jest taka sama,to chyba za du瞠 ryzyko
Wiesz co duzo dziewczyn na wizazu chwali ta maske wiec chyba jesli nie sporbujesz to nie bedziesz wiedziala moze akurat Tobie podpasuje. Ja mam cienkie, delikatne, proste wloski moze dla mnie byla poprsotu zbyt intensywna.

Wymiana
Stary 2007-06-20, 14:39   #53
Maybebaby
Raczkowanie

Cytat:
Dla mnie Wax takze okaza si niewypa貫m.....stosowa豉m dla blondynek.Same w這sy by造 suche jak siano, dlatego przestalam stosowa, potem znowu zacz窸am, zeby sko鎍zyc to jedno pude趾o i od篡wi cebulki i 瞠by szybciej ros造 tak jak to wszyscy zachwalaj....nic takie nie zauwa篡豉m za to zn闚 mnie odrzuci這 po paru razach, bo w這sy zacz窸y wypadac mocniej i sk鏎a g這wy by豉 sucha, podra積ia這 mi j....

Mo瞠 spr鏏uj nie absolut repair tylko intense repair
Niestosowa豉m, ale moze b璠zie lepsza...
Stary 2007-06-20, 15:01   #54
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

ohh tak l'oreal to porazka, tak samo schwarzkopf z zielon nakr皻k i dwufazowy spay nawlil瘸j帷y

powiem Wam 瞠 od kilku dni stosuj krem Nivea na ok 5cm ko鎍闚ki i efekt 鈍ietny. o niebo lepszy ni te wychwalane profesjonalne serum regeneruj帷e
Stary 2007-06-20, 15:40   #55
tripka
Wtajemniczenie

Cytat:
Dla mnie Wax takze okaza si niewypa貫m.....stosowa豉m dla blondynek.Same w這sy by造 suche jak siano, dlatego przestalam stosowa, potem znowu zacz窸am, zeby sko鎍zyc to jedno pude趾o i od篡wi cebulki i 瞠by szybciej ros造 tak jak to wszyscy zachwalaj....nic takie nie zauwa篡豉m za to zn闚 mnie odrzuci這 po paru razach, bo w這sy zacz窸y wypadac mocniej i sk鏎a g這wy by豉 sucha, podra積ia這 mi j....

Mo瞠 spr鏏uj nie absolut repair tylko intense repair
Niestosowa豉m, ale moze b璠zie lepsza...
te stosuje Wax teraz tylko po to,瞠by w這sy zacze造 szybciej rosn望 i przestAΧ wypada.Ale w豉郾ie z tym te niewiem czy b璠 jakie rezultaty.
Stary 2007-06-20, 15:48   #56
Black Katja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do Black Katja

Ja te mam niema陰 obsesj na punkcie w這s闚 Gdy s這鎍e mi je rozja郾i這 przyciemnia豉m na wszystkie sposoby. Na szcz窷cie pomog豉 kora d瑿u. I zn闚 mam czarne. Teraz gdy jestem zadowolona z koloru mog ca造 czas je czesa, podcina ko鎍闚ki, przyg豉dza, tapirowa...
Pozdrawiam serdecznie
Black Katja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 16:10   #57
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

obsesja? nieee, gdzie瘺y, sk康瞠 (nerwowy 鄉iech)

ja zawsze mia豉m mani w這sow, pod wieloma wzgl璠ami jestem niewyr騜niaj帷 si szar mysz (typu zawsze bezbarwny lakier do paznokci ) ale WΜSY
mia豉m ju wszystkie d逝go軼i (na zapa趾 te), kolory, baleja瞠, pasemka, tylko od trwa貫j si uchowa豉m znajomi jak dzwoni to si pytaj jaki aktualnie mam kolor w這s闚 jak mam za d逝go t sam fryzur to mnie nosi niesamowicie, w moim mie軼ie ma這 jest fryzjer闚 kt鏎ych nie odwiedzi豉m

na szcz窷cie to wszystko po陰czone jest z mani od篡wkowo - maseczkow bo ju dawno by豉bym 造sa
i te przyznaj, 瞠 gapi si ludziom na w這sy, ba!, co tam si gapi, dla mnie s one wyznacznikiem ich atrakcyjno軼i w przypadku facet闚 mo瞠 nie a tak bardzo (podobaj mi si kr鏒kow這si, 瞠 si tak wyra輳 ), ale kobiety.... nie raz ju zdarza豉 si sytuacja, 瞠 kto si zachwyca jak捷 lask a ja potrafi豉m tylko stwierdzi: przeeeesta, widzisz jakiego ona ma mopa na g這wie? (wiem wstr皻na jestem )
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 16:37   #58
tripka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka wiadomo嗆
, dla mnie s one wyznacznikiem ich atrakcyjno軼i
ot騜 to

wiecie co,ale ja lubi to swoj obsesj,i niewiem co b璠zie np jak nadejdzie taki moment,瞠 w這sy ju b璠 zdrowe,nie zniszczone,i nie b璠 potrzebowa造 ju takiej troski...
Stary 2007-06-20, 16:45   #59
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
ot騜 to

wiecie co,ale ja lubi to swoj obsesj,i niewiem co b璠zie np jak nadejdzie taki moment,瞠 w這sy ju b璠 zdrowe,nie zniszczone,i nie b璠 potrzebowa造 ju takiej troski...
ja zawsze jak doprowadz w這sy do stanu idealnego (uda這 mi si ze dwa razy w 篡ciu ), czyli gdy s zupe軟ie zdrowe, maj naturalny kolor, odpowiedni d逝go嗆 i nie wypadaj - wynajduj sobie nowego super fryza z nowym kolorem i zabawa zaczyna si od pocz徠ku

no ale co ja na to poradz, 瞠 nie mog 篡 z takim mysim br您em na 豚ie, a przy farbowanych kud豉ch zawsze jest co robi
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 16:58   #60
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 490

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
ohh tak l'oreal to porazka, tak samo schwarzkopf z zielon nakr皻k i dwufazowy spay nawlil瘸j帷y

powiem Wam 瞠 od kilku dni stosuj krem Nivea na ok 5cm ko鎍闚ki i efekt 鈍ietny. o niebo lepszy ni te wychwalane profesjonalne serum regeneruj帷e
a co to za krem?

pink69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-09 17:07:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.