Obsesja na punkcie w這s闚 :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-20, 17:12   #61
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Obsesja na punkcie w這s闚 :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Poka wiadomo嗆
a co to za krem?

chyba chodzi o taki zwyk造 niebieski, uniwersalny

dziewczyny sprzedawa造 kiedy taki naturalny patent na sklejenie ko鎍闚ek, jak dla mnie efekt niestety tylko dora幡y
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 18:07   #62
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka wiadomo嗆
i te przyznaj, 瞠 gapi si ludziom na w這sy, ba!, co tam si gapi, dla mnie s one wyznacznikiem ich atrakcyjno軼i w przypadku facet闚 mo瞠 nie a tak bardzo (podobaj mi si kr鏒kow這si, 瞠 si tak wyra輳 ), ale kobiety.... nie raz ju zdarza豉 si sytuacja, 瞠 kto si zachwyca jak捷 lask a ja potrafi豉m tylko stwierdzi: przeeeesta, widzisz jakiego ona ma mopa na g這wie? (wiem wstr皻na jestem )
no w豉郾ie-mam to samo. Obojetnie jak ladna bylaby dziewczyna , jesli ma brzydkie wlosy ( czyt. zniszczone ) to odrazu mnie to razi i juz w moich oczach ladna nie jest Ja mam ogolnego maniakalnego fiola na punkcie zniszczenia wlos闚 i ich polysku.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 18:59   #63
benito_mruffkolini
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez Soft Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie-mam to samo. Obojetnie jak ladna bylaby dziewczyna , jesli ma brzydkie wlosy ( czyt. zniszczone ) to odrazu mnie to razi i juz w moich oczach ladna nie jest Ja mam ogolnego maniakalnego fiola na punkcie zniszczenia wlos闚 i ich polysku.

z tym po造skiem to te tak mam potrafi pyta si ka盥ego czy zauwa篡 jakie mam l郾i帷e w這sy (skromnisia )
jak ogl康am zdj璚ia to te patrz g堯wnie na to komu najbardziej l郾i w這sy
og鏊nie powinnam si ju chyba leczy
Stary 2007-06-20, 19:54   #64
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka wiadomo嗆
z tym po造skiem to te tak mam potrafi pyta si ka盥ego czy zauwa篡 jakie mam l郾i帷e w這sy (skromnisia )
jak ogl康am zdj璚ia to te patrz g堯wnie na to komu najbardziej l郾i w這sy
og鏊nie powinnam si ju chyba leczy
No ja tez uwa瘸m ze to mila obsesja ( tzn przyjemna w praktyce ) ale to naprawde jest juz troche maniakalne :P niedlugo moze przejdzie w stadium maniakalno l瘯owej - b璠e sie ba豉 spojrzec rano w lustro czy czasem moze moje koncowki sie nie rozdwoi造 przez noc juz czasem m璚zy mnie ta obsesja bo jak mi np nie wyjdzie farbowanie i wloski sie podniszcza to 豉pie mnie jakas ma豉 depresja i nie mam ochoty sie pokazywac swiatu bo mam wrazenie ze moje wlosy wygl康aja jak mop od Wiledy :P za to jak sie ladnie u這膨, konc闚eczki sa scalone, i pieknie blyszcza czuje sie jak ubrana w piekn, szlachetn bi簑terie :P

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-20, 22:08   #65
mmslonkoo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cytat:
Napisane przez lutiana Poka wiadomo嗆
Napisze czego uzywam na chwile obecna:
- szampon L'oreal vitamino color z serii professional (1,5 l na ukonczeniu) Podobno kosmetyki do farbowanych dobrze nawilzaja, ja tego nie widze po uzyciu tego szamponu. Jak dla mnie jest taki sobie.

- po splukaniu wlosow nakladam maske Kallos z placenta lub olejkiem kokosowym z tej samej firmy. Uzywam ich na przemian. Nie jestem jakos bardzo z nich zadowolona, wlasnie idzie do mnie paczka z odzywka z Matrixa sleek look- podobno dobra na niesforne, szorstkie wlosy.

- jak podeschna psikam odzywka Schwarzkopfa bonacure moisiture kick ( jakos tak sie to pisalo) Ta odzywka jest calkiem niezla, dosc fajnie nawilza, wlosy sie blyszcza. Mimo tego zamowilam sobie na allegro razem z odzywka sleek look tonik nawilzajacy z serii biolage hydrotherapy z Matrixa.

Czasami a ostatnio czesciej nakladam przed myciem odgrzana oliwke z oliwek zmieszana z olejkiem rycynowym, tak chodze z tym okolo 30-40 min. Jeden raz udalo mi sie miec to na glowie przez cala noc i umyc wlosy z rana - byly super, bardziej zdyscyplinowane i blyszczace.

Po myciu wlosy schna naturalnie, nie uzywam suszarki. Tak jak pisalam wczesniej stosowalam jakis czas temu prostownicy, wlosy owszem byly sliczne, ale przez to sie przesuszyly. Upaly powoduja, ze schowalam ten przyrzad na razie - jest za goraco by sie podgrzewac dodatkowo prostujac wlosy.

Wczesniej uzywalam tez maski intense repair z L;oreala na przemian z odzywka z karitexem z Alfaparfu - bardzo fajny duet. Szczegolnie ta maska fajnie nawilza wlosy, ale nie moge jej caly czas uzywac, zeby wlosy sie nie przyzwyczaily. Mialam tez liss extreme z L'oreala (maske) calkiem niezla, dobrze nawilza, chyba lepiej niz intense i dyscyplinuje wlosy.

O jedwabiu nie wspomne oraz wszelkiemi odzywkami sklepowymi do lokow, piankami i innymi cudami, Juz i tak mi sie z tego wypracowanie zrobilo.

Mam nadzieje, ze sie podzielicie ze mna opisem swoich obsesyjnych zabiegow na wlosach
witam ja dzis by豉m u fryzjera na zabiegu tzw saunie dla w這sk闚kt鏎y ma na celu nawilzenie w這sa...juz po pierwszym razie widze efekt w這sy sa b造szczace i g豉dkie,pusza sie ale mniej duuuuuuzo mniej hehe fryzjer powiedzial mi ze jeszcze 2-3 zabiegi i odzyskamy moje w這ski ;D hehe i kupi豉m ta maske z kallosa zobaczymy jak zadziala... Pozdrowionka
mmslonkoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 01:04   #66
Maybebaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379

Cytat:
No ja tez uwa瘸m ze to mila obsesja ( tzn przyjemna w praktyce ) ale to naprawde jest juz troche maniakalne :P niedlugo moze przejdzie w stadium maniakalno l瘯owej - b璠e sie ba豉 spojrzec rano w lustro czy czasem moze moje koncowki sie nie rozdwoi造 przez noc juz czasem m璚zy mnie ta obsesja bo jak mi np nie wyjdzie farbowanie i wloski sie podniszcza to 豉pie mnie jakas ma豉 depresja i nie mam ochoty sie pokazywac swiatu bo mam wrazenie ze moje wlosy wygl康aja jak mop od Wiledy :P za to jak sie ladnie u這膨, konc闚eczki sa scalone, i pieknie blyszcza czuje sie jak ubrana w piekn, szlachetn bi簑terie :P
Jak jednego dnia moje w這sy nieuk豉daja si, s szopowate....to ciagle o nich my郵e i my郵e co zrobi豉m, 瞠 si tak wygladaj....No i wtedy np. myje w這sy i uk豉dam od nowa

Zauwa篡豉m te 瞠 jak mam gdzie wyj嗆 to nigdy nie u這瘸 si tak jak ja chce, a jak nie potrzebuje zbyt reprezentacyjnego wygl康u.....to wtedy wygladaj 鈍ietnie....i b康 tu m康ra
Maybebaby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 09:22   #67
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 490

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Poka wiadomo嗆
Zauwa篡豉m te 瞠 jak mam gdzie wyj嗆 to nigdy nie u這瘸 si tak jak ja chce, a jak nie potrzebuje zbyt reprezentacyjnego wygl康u.....to wtedy wygladaj 鈍ietnie....i b康 tu m康ra

No dos這wnie ! Mam to samo

pink69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 09:40   #68
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

Cytat:
No dos這wnie ! Mam to samo
Mam to samo! Dok豉dnie.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 10:17   #69
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Cytat:
a co to za krem?

zwyk造 najzwyklejszy z ta niebieska nakr皻k
Stary 2007-06-21, 10:42   #70
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 490

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka wiadomo嗆
zwyk造 najzwyklejszy z ta niebieska nakr皻k
Co Ty
Spr鏏uj

pink69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 11:03   #71
fatim
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757

ja obsesje na punkcie wlosow mam od dziecka jak np.mam zle ulozone wlosy czy cos mi w nich nie pasuje to lataja noze i siekiery
teraz bardzo przezywam utrate mojej pieknej grzywki,ktora ponosilam zaledwie 3 dni,bo bahor wkrecil mi wiatrak we wlosy i trzeba bylo skrocic o polowe i z ukosnej zrobila sie jakby prosta(tyle,ze krzywa)
wygladam jak wsiur i kiedy chce ja zaczesac na bok to robi sie taka ledwo siegajaca do polowy czola i sterczaca.musze isc do fryzjera zeby cos zrobili mi z ta grzywka zwlaszcza,ze nie dlugo same wesela,chrzciny itp.

swoja droga chyba kiedys ubezpiecze te swoje wlosy,zeby mi odszkodowanie placili za wypadki z nimi zwiazane,nieudane wizyty u fryzjera itp
wowczas przy niefachowym scieciu moglabym przedluzyc to co skrocilam

swoja droga moglabym wydac wszystkie pieniadze na wlosy tylko moj TZ mnie pilnuje
fatim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 11:36   #72
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

Przy陰czam si do chorych na t obsesj :P
Ja j mam odk康 zachcia這 mi si (maj帷 w這sy farbowane na cimny br您) ja郾iutkiego wr璚z bia貫go blondu no i odk康 pozna豉m to forum :)
Kilka razy przeglada豉m forum kosmetyczne ale w og鏊e mnie nie wciagn窸o, nawet troszeczke a na fryzjerskim czytam i czytam, np teraz tu siedzie a powinnam sie uczy (sesja:/)
Ale chyba lubi t swoj obsesje, piel璕nacj w這s闚 mo積a uzna za moje hobby hehe, a tak na marginesie - moja kole瘸nka ma obsesje na punkcie rz瘰! Ale to straszn. Dla mnie jest wzorem pieknie wytuszowanych rz瘰 a ci庵le na nie narzeka, kupuje najdro窺ze tusze...
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 13:15   #73
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Cytat:
Napisane przez mmslonkoo Poka wiadomo嗆
witam ja dzis by豉m u fryzjera na zabiegu tzw saunie dla w這sk闚kt鏎y ma na celu nawilzenie w這sa...juz po pierwszym razie widze efekt w這sy sa b造szczace i g豉dkie,pusza sie ale mniej duuuuuuzo mniej hehe fryzjer powiedzial mi ze jeszcze 2-3 zabiegi i odzyskamy moje w這ski ;D hehe i kupi豉m ta maske z kallosa zobaczymy jak zadziala... Pozdrowionka
Ile zaplacilas za ten zabieg jesli mozna wiedziec?

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-21, 13:26   #74
benito_mruffkolini
BAN sta造

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Maybebaby Poka wiadomo嗆
Jak jednego dnia moje w這sy nieuk豉daja si, s szopowate....to ciagle o nich my郵e i my郵e co zrobi豉m, 瞠 si tak wygladaj....No i wtedy np. myje w這sy i uk豉dam od nowa

o boszzz dziewczyny uwielbiam Was, nie jestem sama ze swoimi dziwactwami

ja przez swoje eksperymenty kolorystyczno-fryzurowe dorobi豉m si sporej kolekcji czapek bo przecie nie poka輳 si ludziom w fatalnych w這sach... z tego samego powodu zdarza mi si umy jeszcze raz g這w jak co si nie u這篡, sta przed lustrem do upad貫go a nie b璠 jako wygl康a造, na imprezy d逝瞠j zastanawiam si jak b璠 uczesana ni w co si ubior
ale na szcz窷cie nie 豉pi przez nie do堯w, raczej mobilizuj mnie do dzia豉 (niekiedy radykalnych - ostatnio obci窸am jakie 15-20cm )
Stary 2007-06-21, 21:37   #75
mmslonkoo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cytat:
Napisane przez lutiana Poka wiadomo嗆
Ile zaplacilas za ten zabieg jesli mozna wiedziec?
20 z... nie duzo wiec sie skusilam....i jest efekt naprawde dzis jeszcze na這zy豉m ta maske z kallosa i jest fajnie w og鏊e w這sy mi sie nie pusza a zawsze po umyciu byla g鏎a siana...:/ mysle ze jak p鎩de na te 2 zabiegi jeszcze tio juz w og鏊e bedzie super...jeszcze dokupie jakis fajny szamponik, bo ten z loreala chyba mi zbytnio nie s逝zy...:/ heh pozdrowionka
mmslonkoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-22, 09:00   #76
naked21
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 029
GG do naked21

Te chodzi豉m na takie zabiegi do salonu Schwarzkopf Proffessionel, nie powiem jakie tam efekty by造 ale jak tylko zaprzesta豉m chodzenia z biegiem czasu sianko powr鏂i這

s造sza豉m 瞠 do w這s闚 farbowanych na br您 to nie jest wskazane ze wzgl璠u na wyp逝kiwanie farby saun, czy to prawda ?
Stary 2007-06-22, 09:04   #77
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...25#post4614525
Bardzo licz na wasz pomoc

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-22, 14:44   #78
Rosalena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Zdecydowanie mam obsesj na punkcie swoich w這s闚. Wiecznie cos popraiwam we fryzurze. Nieraz wprawia mnie to we wsciek這sc, ze w這sy sa az tak wazne. Nie wyjde z domu jesli nie sa choc ma幡iete lakierem. Potrafi豉m p鎩sc 2 razy w tygodniu do dwoch roznych fryzjerow zeby mi tylko obcial wlosy wedlug zyczenia a nawet gdy podobalo mi sie w lustrze salonowym.. w domu juz bylo fatalnie. Rozwiazanie bylo proste- zli fryzjerzy. Teraz obcinam sie sama i jestem w stu procentach zadowolona. Na czubku mam kr鏒kie (ok 4-5cm) silnie wycieniowane wloski, przy twarzy d逝窺ze do brody w szpic a z ty逝 kr鏒sze. Grzywka asymetrzyczna wystrzepiona na bok. Do fryzjera chodze tylko na regeneracj i walcze wciaz z dekoloryzacj (z czarnych w blond).
Rosalena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-22, 14:51   #79
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

o jezusie ja tez mam obsesje tysiace masek odzywek i szampon闚 na p馧ce a wszystko dla tego 瞠 zapuszczam a chce jak najmniej obcinac czyli zdrowe i d逝gie

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-22, 16:19   #80
jennifer777
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 346

Dolaczam sie do grona "uzaleznionych"
U mnie obsesja polega na tym ze kazdego dnia sprawdzam czy przypadkiem choc troche mi urosly :P:P To sie zmienia w manie!! Ostatnio uzywam tylko hot lissa l'oreala do prostowania, ale wiem ze musze zainwestowac w jakies dobre odzywki... Teraz siedze w Irlandii i nie mam pojecia, gdzie mam szukac profesjonalnych produktow do wlosow..
Stary 2007-06-23, 07:57   #81
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Ale pi瘯nie rozr鏀 si "m鎩"w徠ek Dziewczyny dzi id do fryzjera... Chc zrobi loki prostownic bo samej za 瘸dne skarby mi si nie udaj. Mam nadziej 輳 nie spal mik w這sk闚 Podziel sie z wami wra瞠niami po

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-23, 08:38   #82
Rosalena
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Poka wiadomo嗆
Ale pi瘯nie rozr鏀 si "m鎩"w徠ek Dziewczyny dzi id do fryzjera... Chc zrobi loki prostownic bo samej za 瘸dne skarby mi si nie udaj. Mam nadziej 輳 nie spal mik w這sk闚 Podziel sie z wami wra瞠niami po
Na pewno bed 郵iczne, widzia豉m nieraz jak to 豉dnie wychodzi. Na do軼 w御kiej prostownicy fryzjerka zawija w這ski, zawija.. i wychodza anielskie skr皻y, kt鏎e bardzo d逝go si utrzymuj. Nawet na moich strasznie prostych w這sach dawa造 rade przez ca造 dzien a zwykle po godzinie mam absolutnie rozkr璚one po lok闚ce czy wa趾ach. Taki zabieg rzadko wykonywany nie niszczy w這s闚, tym bardziej ze fryzjer uzywa dobrych srodk闚 wyg豉dzajacych i chroniacych w這s. Znam dziewczyny co prostuja w這sy codziennie(s fryzjerkami) na profesjonalnych produktach prostownica i maja sliczne w這sy.
Rosalena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-23, 10:34   #83
ksh
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 856

ojj, ja te mam obsesj Zacz窸o si od poszukiwania sposobu na zregenerowanie w這s闚. Tak trafi豉m na Wiza P騧niej dosz豉 kwestia szybszego porostu w這s闚 a tym samym olejki rycynowe, nafty kosmetyczne i inne cudowne kosmetyki
Ci庵le pr鏏uj nowe szampony, odzywki, maseczki, mam tego ca趾iem spory zapas na p馧ce w 豉zience, a i tak dalej planuj zakup innych
Mog sie godzinami maca po w這sach, upina, poprawia fryzury
ot, takie ma貫 zboczenie
e veux seulement oublier
Et puis je fume

ksh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-23, 13:36   #84
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Jestem ju po W這ski s bardzo 豉dnie skr璚one i 郵icznie pachn. Ciekawe czego oni u篡waj w salonach? Jestem zadowolona Pochawal si dzi w這skami na imprezie. Ciekawe co powie moj T

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-23, 15:37   #85
ksh
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 856

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Poka wiadomo嗆
Jestem ju po W這ski s bardzo 豉dnie skr璚one i 郵icznie pachn. Ciekawe czego oni u篡waj w salonach? Jestem zadowolona Pochawal si dzi w這skami na imprezie. Ciekawe co powie moj T
nic nie powie - zaniem闚i z zachwytu
e veux seulement oublier
Et puis je fume

ksh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-24, 08:37   #86
blekitneoczy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

Ta obsesja rodzi sie przez ciagle problemy z wlosami zeby dobrze wygladac bo jak wiadomo wlosy to wielka ozdoba kobiety.

Jak ma sie ladna cere to omija sie ten temat, bo nie stwarza ona problemu, bo go poprostu nie ma Ja mam obsesje na punkcie swoich wlosow bo zawsze mam z nimi problem...i chyba z tego bierze sie ta obsesja..
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-24, 09:39   #87
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Cytat:
Napisane przez mmslonkoo Poka wiadomo嗆
20 z... nie duzo wiec sie skusilam....i jest efekt naprawde dzis jeszcze na這zy豉m ta maske z kallosa i jest fajnie w og鏊e w這sy mi sie nie pusza a zawsze po umyciu byla g鏎a siana...:/ mysle ze jak p鎩de na te 2 zabiegi jeszcze tio juz w og鏊e bedzie super...jeszcze dokupie jakis fajny szamponik, bo ten z loreala chyba mi zbytnio nie s逝zy...:/ heh pozdrowionka
Dzieki za informacje, cena nawet jeszcze nie taka bardzo straszna A jaki masz szampon z L'oreala?

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-24, 10:11   #88
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

ja ciagle szukam czegos takiego, ze dziewczyna ma proste wlosy idealnie, slicznie blyszcza.. i nie zbijaja sie w str彗i.. taki ma造 efekt tafli. Nie wiecie jak uzyskac cos takiego??

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 07:43   #89
Rosalena
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Poka wiadomo嗆
Ta obsesja rodzi sie przez ciagle problemy z wlosami zeby dobrze wygladac bo jak wiadomo wlosy to wielka ozdoba kobiety.

Jak ma sie ladna cere to omija sie ten temat, bo nie stwarza ona problemu, bo go poprostu nie ma Ja mam obsesje na punkcie swoich wlosow bo zawsze mam z nimi problem...i chyba z tego bierze sie ta obsesja..
dok豉dnie tak jak mowisz - nie ma problemu nie ma obsesji, choc niektorzy pewnie powiedzieliby ze sie doszukujemy. Jestesmy kobietkami i musimy troszke powybrzydzac
Na mojej polce w lazience stoi chyba z 10 odzywek do w這s闚 z serii do sp逝kiwania. Chcialam ztym zrobic porzadek.. ale.. kazda sluzy do czegos innego. jedna do prostowania, druga do napuszania, trzecia do wygladzania.. itd itp Podobnie z zast瘼em szczotek, ktore musze zabierac ze soba ilekroc gdzies wyjezdzam.. Czy wasza kosmetyczka tez ma rozmiar worka? no bo jak pokazac sie miedzy ludzmi z "fujkiem" na g這wie?
Stary 2007-06-25, 09:27   #90
look_ahead
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 821

Cytat:
Napisane przez samaraelf Poka wiadomo嗆
ja ciagle szukam czegos takiego, ze dziewczyna ma proste wlosy idealnie, slicznie blyszcza.. i nie zbijaja sie w str彗i.. taki ma造 efekt tafli. Nie wiecie jak uzyskac cos takiego??
takie rzeczy to tylko w reklamach

te mam obsesj... "tysi帷e" przetestowanych szampon闚, od篡wek, sposob闚 babuni i jeszcze wi璚ej przecztanych w徠k闚 na wiza簑

a ja chc mie tylko pi瘯ne, zdrowe, d逝gie w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-09 17:07:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.