Obsesja na punkcie w這s闚 :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-25, 09:46   #91
pina92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140
Dot.: Obsesja na punkcie w這s闚 :)

ja lubie moje w這sy swie穎 po umyciu ... nie mam humoru jak po ich myciu jest 6-7 godz... wkurzam sie;d
pina92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 16:01   #92
nati193
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Smile Dot.: Obsesja na punkcie w這s闚 :)

cze嗆. ja tez mam pewn obsesj na punkcie w這s闚, ci庵le sprawdzam czy nie s potargane, zawsze nosz ze soba szczotk do w這s闚 i lusterko. Dos這wnie wsz璠zie
nati193 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 19:13   #93
mmslonkoo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cytat:
Napisane przez lutiana Poka wiadomo嗆
Dzieki za informacje, cena nawet jeszcze nie taka bardzo straszna A jaki masz szampon z L'oreala?
ten z nutrileum...uzywam go razem z odzywka z tej samej serii... jutro znow ide na saune dla moich w這sk闚... pozdrowionka
mmslonkoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 11:33   #94
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

saune to znaczy?? co Ci to daje za efekty??

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 12:36   #95
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860

Ha obsesja! Zdarzylo mi si odwola randk bo mialam zaplanowany wiecz鏎 z od篡wkami i olejkami (bo przecie積ie moge si pokaza w "brudnych" wlosach a ot, poprostu umycie i wysuszenie absolutnie nie wchodzilo w gre)... to je郵i chodzi o piel璕nacje.
Mialam te obsesje na punkcie odrost闚 (ju bardzie uzasadnion, dlugo si farbowalam na czerwienie i ciemne br您u, a moje wlosy s blond, do tego rosn 2cm miesi璚znie), straszne utrapienie w wakacje.
Potem poprostu mi si znudzilo. Zacz瘭am 軼ina a zostalam z kr鏒kimi, wr鏂ilam do naturalnego koloru.
Wygl康aja lepiej ni kiedykolwiek, chocia teraz myje je szamponem z 5 zl i u篡wam najta雟zej od篡wki...
Co do fryzjera to na dlugo軼i mi a tak nie zale篡.... jak na obj皻o軼i!
Mam naprawde ladne wlosy, niesamowicie g瘰te (wygl康am, jakbym nic nie robila tylko tapirowala ), zwlaszcza teraz. Wizyta u fryzjerki najcz窷ciej zaczyna si zachwytami nad t obj皻o軼i, a potem pada "musze to troche pocieniowa" i wychodz ze sm皻nie zwisaj帷ymi paroma pasemkami ..
hair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-26, 13:05   #96
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 856
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Ja chyba troch mam obsesj, ale troch dziwn, bo o ile nie farbuj w這s闚, nie modeluj ich codziennie, nie prostuj, nie wydaj po這wy pensji na profesjonalne kosmetyki i nie chodz regularnie do fryzjera, to nie wyjd z domu z nieumyt g這w. Nawet, je郵i to poranek, w這sy s tylko lekko przyklapni皻e, a ja musz i嗆 do sklepu po bu趾i. Jak ju musz wyj嗆, to kombinuj przed lustrem jakie opaski, spinki itp., 瞠by wosy nie wygl康a造 tak sm皻nie.

Ale prawdziwego hopla mam na punkcie szampon闚 (od篡wek mniej). Ci庵le je zmieniam, kupuj nowe, pr鏏uj. Liczy si dla mnie dzia豉nie, zapach i opakowanie. Aktualnie znudzi造 mnie ci庵le ostatnio kupowane Clairole i kukam w Rossmanie na Timoteie oraz seri Yung. Nied逝go czas na zakup nowego szamponu, mo瞠 wi璚 dzisiaj wybior si do Rossmana?
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-08, 13:58   #97
gwiazdka148
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Ja te mam bzika na punkcie r騜nych specyfik闚 do w這s闚
Mam farbowane w這sy na z這cisty blond, w這ski zapuszczam,sa juz sporo za ramiona Nie mam ich zbyt grubych takze staram sie je dobrze wzmacniac i nawil瘸...
Jak narazie stosuj:

- Szampony z' 'wyzszych pu貫k'' zast徙i豉m szmponami z czarnej rzepy lub pokrzywy. Po nich wloski s mi璚iutkie i puszyste, oczywiscie cebulki sie wzmacniaj
- Oczywiscie po u篡ciu takiego szamponu nak豉dam od ucha w d馧 zawsze od篡wk, np. KREM MLECZNY KALLOSA / WAX do w這sow blond / balsam regeneruj帷y Mrs. Potter's lub balsam reganerujacy z bursztynem i jedwabiem tez Mrs. Potter's. Jedn z tych od篡wek nak豉dam po myciu i trzymam jakis czas na wlosach.
- czasem przed myciem wlosow nakladam na skore glowy z Joanny( z apteczki babuni) OD玆WK WZMACNIAJ。 do wlosow cienkich,delikatnych i ze sklonnosci do wypadania z ekstraktem ze skrzypu i rozmarynu. W tym celu chc wzmocnic cebulki a na reszt moich wlosow nakladam podgrzan OLIW Z OLIWEK z dodatkiem odzywki z paroma kroplami olejku rycynowego. Na g這w nak豉dam czepek i r璚znik i trzymam to 40 minut , czasem d逝zej. Potem myj szamponem ziolowym, czasem i 2 razy zeby dobrze zmyc oliw, nakladam odzywke na konce wlosow , trzymam chwilke i wszystko W ten sposob mam zdecydowanie mocniejsze w這ski i odpowiednio nawil穎ne U mnie ta metoda naprawd dzia豉, nawet teraz w okresie zimowym nie zauwazylam zeby wloski mi wypadaly, wiadomo przy myciu pojedyncze wypadn.
- po umyciu w這sow dodaj czasem kropl jedwabiu na konc闚ki
- oprocz tego na zime zacze豉m brac belliss ze skrzypem.

Po oliwie i dobrej masce typu Mleczny Kallos moje w這ski s w suuuper kondycji .Jak narazie zapuszczam...POLECAM

Nie u篡wa豉m jeszcze PLACENTY z Kallosa, czy jest ona r闚nie dobra jak krem mleczny? Kt鏎a jest lepsza?
gwiazdka148 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-08, 20:01   #98
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

czytam i czytam i nie mog uwierzy - te mam obsesj. Zar闚no co do piel璕nacji (chocia mam niewiele kosmetyk闚 to musz by idealne dopasowane do moich potrzeb), jak i uk豉dania. Nie znosz nie鈍ie篡ch i nieu這穎nych w這s闚. A dok豉dniej to potarganych, maj by g豉dkie i l郾i帷e, nawet loki maj by w 豉dnych puklach, a nie jakie takie niewiadomo co. A wyb鏎 fryzjera to dopiero by maraton!
Avari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-09, 15:19   #99
serduszkoiz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 656

tez jestem wlosomaniaczka i jestem z tego dumna

uzywam WAXA, NERILU, SKRZYPOVITY, OLEJKU RYCYNOWEGO, OLEJKU KOKOSOWEGO

zaczelam byc wlosomaniaczka po wizycie u fryzjera i zrobieniu sobie grzywki ktora jakby nie bylo bardzo mi sie podobala poki mi sie nie zmudzila. w miedzy czasie jakos dojrzelismy z Tz do zaczecia planowania slubu i to juz byl mega impuls do zapuszczenia grzywki. Obecnie mi sie zdaje ze wlansie grzywka jako jedyna ni rosnie wiec jesli macie jakies rady to prosze.

A co do manii : wyobrazcie ide na silownie z Tz tylkopo to zeby odwiedzic saune w czasie ktorej nakladam odzywki hehehe, jestem najlepsza czasem ktos patrzy z zaciekawieniem ale co tam :P Poki Tz nie widzi w tym nic dziwnego
Ja z folia na glowie , czapce etc podobno jestem wyjatkowo sexi hahaha ( albo mowi tak bo jest zwolnnikiem dlugich wlosow => zawsze mozi ze wszystko by przezyl tylko zebym miala dluuugie wloski hehe)

NO wiec nie pozostaje mi nic innego jak zapuszaczac bo bedzie moim przyszlym mezem :P
POOOZDRAWIAM WSZYSTKIE WLOSOZBZIKOWANE i ich miksturki klaski :klas ki:kl aski:

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-10, 13:45   #100
puncia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

O dziewczyny to mo瞠 powiecie mi czy prostownica to bardzo niszczy w這sy czy nie? Bo ja bardzo chcia豉bym sobie jak捷 sprawi, ale nie wiem jak to si mo瞠 odbi na zdrowiu moich w這s闚. Kurcze a tak mi si podobaj takie spr篹yste w這ski. A jakie prostownice polecacie? Jakich u篡wacie? Dodam jeszcze, 瞠 mam dosy cienkie w這sy je郵i to ma jakie znaczenie?
puncia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 22:24   #101
ilonchen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Obsesja?O tak.
Ja mam na kompie folder , a w nim zdj璚ia pt.: w這sy w styczniu, w這sy w lutym .... i tak ca造 rok.Codziennie go ogl康am i analizuj.
Opr鏂z tego mam tak zwany wszystkowiedz帷y zeszyt w kt鏎ym jest " Obcinanie w這s闚 w 2008", "Farbowanie w這s闚 w 2008" "Kosmetyki do w這s闚 w 2008".(wszystko z datami i miejscem danego zabiegu)
Bo瞠 sama nie wierz 瞠 sie do tego na forum przyznaj
Opr鏂z tego pielegnacjalej rycynowy i kokosowy, nafta, placenta, szampony dla dzieci itp...

ilonchen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 22:28   #102
Magdzia94
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 143

przynajmniej wiesz kiedy co robi豉s
A mi sie wasza obsesja powoli udziela ci庵le mam ochote cos kupowac ale narazie si hamuj;D

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 22:34   #103
sympathy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 646

Witam, ja rowniez mam pewna obsesje na punkcie wlosow, myje je codziennie uzywam odzywek pod koniec dnia mam wrazenie ze sa przetluszczone, nie wiem gdzie o to zapytac szukalam juz na KWC znacie moze jakies mgielki odzywki w spray'u odswiezajace wlosy? czeka mnie dluga podroz cala noc chcialabym jakos je odswiezyc aby nie byly przetluszczone, slyszalam ze Spreje poprawi wygl康 t逝stych w這s闚. To dlatego, 瞠 zawieraj alkohol, kt鏎y ma dzia豉nie wysuszaj帷e. Spryskanie t逝stych w這s闚 delikatn mgie趾 na jaki czas lekko je zmatowi. takze znalazlam w Internecie Suchy szampon do w這s闚 w areozolu BEAUTY FORMULAS doskona造 do zastosowania w domu jak i w podr騜y. nie mam pojecia gdzie je zakupic, znacie moze jakies inne produkty? licze na pomoc

Edytowane przez sympathy
Czas edycji: 2008-12-27 o 22:35 Pow鏚: liter闚ki
sympathy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-27, 22:36   #104
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

Cytat:
Napisane przez puncia Poka wiadomo嗆
O dziewczyny to mo瞠 powiecie mi czy prostownica to bardzo niszczy w這sy czy nie? Bo ja bardzo chcia豉bym sobie jak捷 sprawi, ale nie wiem jak to si mo瞠 odbi na zdrowiu moich w這s闚. Kurcze a tak mi si podobaj takie spr篹yste w這ski. A jakie prostownice polecacie? Jakich u篡wacie? Dodam jeszcze, 瞠 mam dosy cienkie w這sy je郵i to ma jakie znaczenie?
Bardzo niszczy
Stary 2008-12-28, 00:32   #105
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Ja nie mam takiej obsesji jak wy (nie mam katalogow ze zdjeciami ani nie uzywam zadnych suplementow na wlosy) ale mam manie na punkcie ich swiezosci. Ostatnio zaczelam je nawet myc 2 raz dziennie Uwielbiam jak sa zaraz po wysuszeniu.
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-28, 09:54   #106
marrellic
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 383

Ja te myjew這sy codziennie inaczej nie wyjde z domu.
Poza tym moja obsesja polega te na ci庵造m patrzeniu w lustro czy ju uros造

"je郵i chcesz mie cia這 jak kocica, najpierw musisz si spoci jak 鈍inia".
marrellic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-28, 12:38   #107
paulinka_22
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 889
GG do paulinka_22

Ja mam 鈍ira na punkcie piel璕nacji,w domu mam tyle odzywek,瞠 ju nie wiem gdzie co chowa:P Ci庵le kupuj szampony i maski :P Na noc nak豉dam aml,co drugi dzie stosuj waxa,jak nie waxa to inne maski,po umyciu jakie spraye,na wyko鎍zenie jedwab. Powoli zaczyna mnie sam to przera瘸...
paulinka_22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-28, 12:44   #108
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 846

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Poka wiadomo嗆
Ja mam 鈍ira na punkcie piel璕nacji,w domu mam tyle odzywek,瞠 ju nie wiem gdzie co chowa:P Ci庵le kupuj szampony i maski :P Na noc nak豉dam aml,co drugi dzie stosuj waxa,jak nie waxa to inne maski,po umyciu jakie spraye,na wyko鎍zenie jedwab. Powoli zaczyna mnie sam to przera瘸...

Najistotniejsze: czy chociaz to wszystko dziala i jest tego warte ?
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-28, 12:48   #109
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

hmm....moim zdaniem tak,bo w這sy przed t ca陰 piel璕nacj mia豉m koszmarne,zreszt nawet znajomi pytaj ci庵le co robi z w這sami,瞠 s takie zadbane,wi璚 chyba warto
Stary 2008-12-28, 13:46   #110
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
hmm....moim zdaniem tak,bo w這sy przed t ca陰 piel璕nacj mia豉m koszmarne,zreszt nawet znajomi pytaj ci庵le co robi z w這sami,瞠 s takie zadbane,wi璚 chyba warto
A jak odzywke oceniasz najlepiej?
Ja w豉郾ie mam inaczej, ni wiekszo軼 na wizazu.. uwa瘸m, 瞠 najlepsze s odzywki ze spor ilo軼i silikonow. Wiem, 瞠 one nie regenerwuja wlosow, ale za to sprawiaj, ze sa lej帷e, gladkie i blyszczace. Ostatnio bardzo polubi豉m Pantene Restoratives, barrrdzo 郵iska konsystencja
Stary 2008-12-28, 13:58   #111
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

oj jak mi這 dziewczynki poczyta, 瞠 nie tylko ja mam takiego 鈍ira na punkcie w這s闚 piel璕nacja piel璕nacja od masek od篡wek to p馧ki juz p瘯aj , a teraz kupi豉m sobie saune nawil瘸cz do w這s闚 i piel璕nuje w這sy tak瞠 moim najbli窺zym kole瘸nkom uwielbiam dba o w這sy pozdrawiam Was
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-28, 13:59   #112
WieszJakJest
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

Ja kiedy mia豉m tak, 瞠 ci庵le musia豉m je dotyka i poprawia ;D
teraz ju na szcz窷cie tak nie mam.

chodze w kitce ;D
Stary 2008-12-28, 14:25   #113
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
A jak odzywke oceniasz najlepiej?
Ja w豉郾ie mam inaczej, ni wiekszo軼 na wizazu.. uwa瘸m, 瞠 najlepsze s odzywki ze spor ilo軼i silikonow. Wiem, 瞠 one nie regenerwuja wlosow, ale za to sprawiaj, ze sa lej帷e, gladkie i blyszczace. Ostatnio bardzo polubi豉m Pantene Restoratives, barrrdzo 郵iska konsystencja
mi bardzo s逝篡 amla na noc a tak najbardziej to bolecam mask avocado lorysa-ja do tego d odaje jeszcze olejku z maroka雟k r騜-z avonu i w這sy s przepi瘯ne,bardzo dobra jest te maska nawil瘸j帷a z avonu a tak do sp逝kiwania-pod prysznic przy myciu g這wy to polecam elseve przeciw 豉maniu si w這s闚,mi te s逝膨 silikony z kolei w og鏊e nie przypad造 mi pofesjonalne osmetyki,przerabia豉m kerastase,l'oreal,welle i goldwella i zdecydowanie wol te "niskop馧kowe",kt鏎e wymieni豉m.
Stary 2008-12-28, 14:50   #114
Wiolka525
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 753

Melduje si kolejna w這somaniaczka
Niestety jestem posiadaczk w這s闚 cienkich, delikatnych z tendencj do przet逝szczania si. Ca貫 zycie z uporem maniaka staram si nadawa im puszystos. ζzienkowa p馧ka pe軟a wszelkich kosmetyk闚 do w這s闚, chocia przyznam, 瞠 ostatnio staram sie troszke ogranicza w zakupowych szale雟twach. Pozdrawiam Was serdecznie.
Stary 2008-12-28, 18:29   #115
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Obeseja na punkcie w這s闚... o tak ! i te sie musze przyzna do pewnego dziwactwa, po fryzjerze wci捫 siedzia豉m i si maca豉m po ko鎍闚kach bo by造 takie mi璚utkie i niewysuszone , teraz z przyzwyczajenia nadal tak robie - tyle ze teraz mnie to wkurza bo zn闚 s suche... obecnie g堯wne moje zaj璚ie to przeliczanie pieni璠zy z gwiazdki - i kombinowanie 瞠by wystarczy這 na wszystkie zaplanowane kosmetyki do w這s闚

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Ja nie mam takiej obsesji jak wy (nie mam katalogow ze zdjeciami ani nie uzywam zadnych suplementow na wlosy) ale mam manie na punkcie ich swiezosci. Ostatnio zaczelam je nawet myc 2 raz dziennie Uwielbiam jak sa zaraz po wysuszeniu.
WoW dwa razy dziennie.... a ja staje na g這wie zeby m鏂 my jak najrzadziej (czytaj: raz na dwa dni), nie masz od tego suchych w這s闚?

Cytat:
Napisane przez sympathy Poka wiadomo嗆
Witam, ja rowniez mam pewna obsesje na punkcie wlosow, myje je codziennie uzywam odzywek pod koniec dnia mam wrazenie ze sa przetluszczone,
Mo瞠 u篡wasz za du穎 od篡wek z ci篹kimi silikonami i dlatego w這sy tak reaguj?
Stary 2008-12-28, 21:48   #116
serduszkoiz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 656

Stosuje : WAX, Vatike, olejek rycynowy, pokrzywe, skrzypowite, witamine B, Garnier NERIL
PIJe : mleko sojowe
CZEKAM NA : VITAPIL i SEBORADIN

OBSESJA zdjecie raz na tydzien wlosow , w szczegolnosci grzywki i sprawdzanie efektow zapuszczania

mega mania heheh

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/

Edytowane przez serduszkoiz
Czas edycji: 2008-12-28 o 21:50
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 12:33   #117
natvsia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

tez mam straszzna obsesje na punkcie w這sk闚 ;p
co chwile bym kupowa豉 nowe od篡wki i szampony ;p
s mi najbli窺ze ;d
natvsia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 12:37   #118
natvsia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

ja uzywalam odzywki i szamponu NIVEA curly hair ;-)
fajny efekt ;p
natvsia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 12:42   #119
rare bird
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 265

przyznaj si - mam obsesj na punkcie moich w這s闚

nak豉dam na nie pe軟o od篡wek, balsam闚 i innych mazide, ci庵le kupuj nowe i komibnuj. najbardziej chyba szalej ze stylizacj w這s闚, bo non stop uk豉dam je inaczej, pr鏏uj 豉dnie spi望 itp. w dodatku mam obsesj na punkcie potarganych i zmierzwionych w這s闚, wi璚 non stop je "burz" r瘯ami, 瞠by nie by造 zbytnio ulizane jak mam puszyste w這sy to lepiej si czuj ni w takich "lej帷ych".

no i trafycyjnie - ca造 czas ogl康am je w lusterku i nie znosz mie nie鈍ie篡ch.
Stary 2008-12-29, 12:57   #120
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
mi bardzo s逝篡 amla na noc a tak najbardziej to bolecam mask avocado lorysa-ja do tego d odaje jeszcze olejku z maroka雟k r騜-z avonu i w這sy s przepi瘯ne,bardzo dobra jest te maska nawil瘸j帷a z avonu a tak do sp逝kiwania-pod prysznic przy myciu g這wy to polecam elseve przeciw 豉maniu si w這s闚,mi te s逝膨 silikony z kolei w og鏊e nie przypad造 mi pofesjonalne osmetyki,przerabia豉m kerastase,l'oreal,welle i goldwella i zdecydowanie wol te "niskop馧kowe",kt鏎e wymieni豉m.
Dzieki poszukam tych kosmetykow.
Mi tez nie przypadlu do gustu wysokopolkowe kosmetyki do wlosow, pieniadze w b這to.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
WoW dwa razy dziennie.... a ja staje na g這wie zeby m鏂 my jak najrzadziej (czytaj: raz na dwa dni), nie masz od tego suchych w這s闚?
Nie-e moje w這sy sa jakie pancerne, farbuje je od lat, codziennie suszarka i nic im nie dolega.
Ale my 2 razy dziennie to mi sie jednak relatywnie rzadko zdarza, najczesciej jak musze umyc raniutko a pozniej gdzies wychodze wieczorem, to myje 2gi raz
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-09 17:07:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.