Obsesja na punkcie w這s闚 :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-01, 18:33   #121
adriianka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
Dot.: Obsesja na punkcie w這s闚 :)

Cytat:
Napisane przez puncia Poka wiadomo嗆
O dziewczyny to mo瞠 powiecie mi czy prostownica to bardzo niszczy w這sy czy nie? Bo ja bardzo chcia豉bym sobie jak捷 sprawi, ale nie wiem jak to si mo瞠 odbi na zdrowiu moich w這s闚. Kurcze a tak mi si podobaj takie spr篹yste w這ski. A jakie prostownice polecacie? Jakich u篡wacie? Dodam jeszcze, 瞠 mam dosy cienkie w這sy je郵i to ma jakie znaczenie?
Kochana ja te mam cienkie delikatne w這sy i prostowa豉m (z tego co wiem najlepsz prostownice na rynku) prostowa豉m- bo na szcz窷cie mog to napisa w czasie przesz造m. Jestem w這somaniaczk i mojej 豉zience s wszytskie mo磧iwe kosmetyki: profesjonalne, tanie, kallosy, robie maski z jajek, wella, loreal, farouk, jedwabie, od篡wki do farbowanych, una, kloran tabletki, szampon, nawi,l瘸nie co miesi帷 u fryzjera, kremy bez sp逝kiwania... i mog豉 bym tak wymienia.. ale co do tej prostwonicy: ju 1,5 miesi帷a nie prostuj bo jak ogl康am zdj璚ia jeszcze z czas闚 kiedy nie mia豉m prostownicy to mi si wy chce!!! d逝gi zdrowe! a wczoraj by豉m u fryzjera obci望 i bo od kiedy ich nie me獝e to wida jak s porozdwajane. Zapuszczam- i stiwrdzia軛 ze nie uda mi si to z moim farugoskim 瞠laskiem. tak瞠 sie jeszcze 10 razy zastan闚 zanim wpadniesz w na堯g prostownicowy lepiej od czasu do czasu i kup sobie porz康ny krem przed wysok temp

hehe ja tez jak kole瘸nka wy瞠j planuj zakup nawil瘸cza

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Poka wiadomo嗆
tez jestem wlosomaniaczka i jestem z tego dumna

uzywam WAXA, NERILU, SKRZYPOVITY, OLEJKU RYCYNOWEGO, OLEJKU KOKOSOWEGO
o kurcz myjesz nerilem w這sy?? a mo瞠sz mi powiedzie czy dla tego ze Ci wypadaj? czy tak po prostu?? i czy mocnej zacz窸y Ci wypada gdy ju nim zacz窸a kuracj? bo mi lec w這aski ale si boj ze mocnje zazn wypada jak bed my Nerilem. A ju tak si d逝go zastanawiam na dnim...
adriianka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 18:48   #122
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 337

ja tez mam obsesje na punkcie wlosow, zawsze wszyscy w rodzinie a szczegolnie na ipmrezach rodzinnych sie ze mnie smieja i opowiadaja sobie co ostanio znow nowego wymyslilam rodzice smieja sie ze wlosy mi wypadna niedlugo, ale mysle ze dbam o nie chcociaz na mje eksperymenty na glowie powinnam dbac bardziej
Stary 2009-09-01, 20:06   #123
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

Witam wszystkie W這somaniaczki

Powiem jak na spotkaniu AA
Cze嗆 nazywam si Emilka... i jestem w這somaniaczk Ca陰 g瑿, dusz i ka盥ym w這sem
A co gorsza jestem z tego dumna!

A to moje "tajna bro":
- pokrzywa - w tabletka, herbatce, w towarzystwie skrzypu lub samotnie
- WAX - u篡wa豉m polskiego i zagranicznego
- Kallos, Serical, Crema al latte (Mleczna od篡wka kremowa do w這s闚)
- Pollena-Malwa, Gloria, Emulsja do w這s闚

- szampon dla dzieci Johnson's Baby, No More Tears Shampoo (Szampon
- jedwab Joanna
- Bellissa
- GLISSKUR Ekpresowa odzywka regeneruj帷a
u豉twiaj帷y rozczesywanie)
...i jeszcze par odzywek, szampon闚 i maseczek

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-02, 10:56   #124
asiulka123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 593

Hej,
Wita Was kolejna maj帷a obsesje na punkcie w這s闚 Ca豉 ta mania zacz窸a si w豉郾ie pod wp造wem Wiza簑. Szampony i od篡wki to moje ulubione produkty kosmetyczne, kt鏎e dobieram starannie- czytam sk豉dy Unikam silikon闚 i alkoholu. Do fryzjera chodz, kiedy czuj potrzeb. Czasem co miesi帷, dwa, zdarza這 si nawet raz na 6 miesi璚y. Od niedawna myj w這sy zio這wymi szamponami.

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-02, 11:38   #125
adriianka
Raczkowanie

Eowino 1818 herbatki w jakich ilo軼iach popijasz?? bo ja w豉郾ie zacz窸am robi napary z aptecznej mieszanki. Na pude趾u jest napisane 瞠 4 kubki dziennie... I po jakim czasie wida ze zio這 dzia豉??
Stary 2009-09-02, 15:02   #126
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

Cytat:
Napisane przez adriianka Poka wiadomo嗆
Eowino 1818 herbatki w jakich ilo軼iach popijasz?? bo ja w豉郾ie zacz窸am robi napary z aptecznej mieszanki. Na pude趾u jest napisane 瞠 4 kubki dziennie... I po jakim czasie wida ze zio這 dzia豉??
Witaj
Nie wiem czy masz tak sam herbatk. Moja to Pokrzywa Fix Herbapol.

Herbatka z pokrzywy docelowo jest podawana w 豉godnych stanach zapalnych dr鏬 moczowych. Dawka opisana na pude趾u dotyczy stosowania tej herbatki do leczenia tego.
W klupie PP pisz dziewczyny aby pi 1-2 razy dziennie. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226323
Ja g這wnie pije j raz dziennie, tylko czasem z dw鏂h torebek zaparzam.

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-02, 15:16   #127
adriianka
Raczkowanie

A moja herbata to: US PHARMACIA RECEPTURY NATURY to jest mieszanka kt鏎a zawiera pokrzywe, bratek, skrzyp polny , ziele owsa, zielon herbat i jeszcze pare innych. Kupi豉m j bo na pude趾u jest napisane: SPOS笅 NA P艼NE WΜSY, SK紑 I PAZNOKCIE
Stary 2009-09-03, 18:07   #128
adriianka
Raczkowanie

w豉郾ie siedz z masa瞠rem do w這s闚 na g這wie, kubek pokrzywy stoi obok i podsumowuj kolekcj moich szampon闚 do mycia bo dzi kurier przywi霩 mi NISM FASt i tylko nim zamierzam teraz my w這ski
Stary 2010-12-14, 02:20   #129
Michalinka89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 868
GG do Michalinka89

Witam dziewczynki Ja mam tak sam obsesje ju robi si to dla mnie m璚z帷e dzi by豉m u fryzjera i ci庵le je macam, 瞠 tu ko鎍闚ka zostawiona tu szorstkie co od spodu i potrafie siedzie i godzinami wyrywa jakie postrz瘼ione sztywne w這sy i ci庵le aby my鄂e jak now odzywke chodz na w這sy mam ca豉 szafke wi璚ej niz do innych czesci ciala razem wzi皻e

It always seems impossible until it is done.

Michalinka89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 04:40   #130
foxy123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 650

Cytat:
Napisane przez adriianka Poka wiadomo嗆
w豉郾ie siedz z masa瞠rem do w這s闚 na g這wie, kubek pokrzywy stoi obok i podsumowuj kolekcj moich szampon闚 do mycia bo dzi kurier przywi霩 mi NISM FASt i tylko nim zamierzam teraz my w這ski
Mozesz pokazazc jakiego masazera uzywasz?

Moj Nisim dzis powinien do mnie dotrzec takze rowniez zaczynam stosowac
Stary 2010-12-16, 14:49   #131
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

no dobra, to ja tez si przyznam.. chyba bardziej sama przed sob. Jestem w這somaniaczk. Totaln. Dzien bez my郵enia o w這sach, to dzien stracony. Prawie codziennie odwiedzam drogeri i czytam sobie sk陰dy, buszuje po necie w poszukiwaniu nowinek i cud specyfik闚. Moja p馧ka ugina si od ilosci kosmetyk闚. Na pytanie meza, czy nie moge miec dw鏂h odzywek i szamponu, dos這wnie warkne豉m:zg逝pia貫s? ka盥a do czegos innego s逝zy, nie moge ich tak zwyczajnie wyrzucic. Takze bez przewry cos wcieram, nak掖dam, masuj i popijam czy 造kam.

Moje maniactwo siega tak daleko, ze prawie codziennie robie w這som zdj璚ia i kataloguje. Sprawdzam jaks ie zmienia造 z miesiaca na miesiac. Potrafie stac godiznami przed lustrem z nozyczkami i obcinac w這s po w這sku. Wiecej jajek z lod闚ki idzie na w這sy niz do brzucha.. O i jeszcze to- leze wieczorem, nie moge zasnac, to o czym mysle..? 瞠 mam idealne w這sy do pasa
Stary 2010-12-16, 20:30   #132
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

Ale Mysia, wizualizacje s bardzo pomocne! Serio!
Stary 2010-12-16, 20:38   #133
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Hej Dziewczyny tez mialam taka obsejs, masa odzywek, szampony itp...znacie to.
Ale jako wlosy nie szczegolnie sie od tego zmienia造 na lepsze.

Edytowane przez Asik_
Czas edycji: 2011-03-08 o 00:20
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-29, 12:05   #134
justyna1996
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 243
Wpisy w blogu: 1

o to i ja sie melduj. mam pe軟e p馧ki od篡wek kt鏎e uginaj si pod ich ci篹arem, uwielbiam maseczki samorobione, codziennie my郵 co by tu kupi, ile jeszcze zapu軼i, czy obci望. mam pr鏂z tego 16 od篡wek do psikania, 8 szampon闚, 22 zwyk貫 od篡wki i ca陰 kolekcj wax闚

justyna1996 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-21, 19:22   #135
wenszyca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 097

To temat idealny dla mnie.

Mia豉m pi瘯ne w這sy za biust, zniszczy豉m je, teraz powracam do dawnej d逝go軼i, zosta這 mi jakie 7 cm.

Moja g逝pia obsesja polega na tym, 瞠 ogl康am je kilkana軼ie razy dziennie i sprawdzam, czy cokolwiek uros造 Wiem, 瞠 to idiotyczne, bo w taki spos鏏 przecie przyrostu nie zobacz, ale nie mog si doczeka, a odrosn. Wystarczy, 瞠 wyczytam o jakim 鈔odku na porost, to od razu biegn to testowa.
wenszyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-11, 21:22   #136
kleo_4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 570

Moja obsesja troch oslabla odk康 zaszlam w ci捫. Farbowalam "tylko" kilka razy,u fryzjera by豉m tylko 2 razy. Poprawi mi si stan w這s闚 chyba przez hormony, zacz窸am u篡wa tylko pokrzywowego szamponu i znalaz豉m od篡wk idealn tak wi璚 ograniczylam piel璕nacj do minimum, bo juz snuje plany co z nimi zrobi po porodzie, jaki kolor,ci璚ie,mam jeszcze troch czasu i te plany jako mi pozwalaj przetrwa i nie farbowac ani obcinac. Wlosy tez nie zajmuja 90% moich mysli jak to bylo wczesniej,teraz to miejsce zajmuje corcia, ale nadal to dla mnie najwa積iejsza cz窷 mojego cia豉, i tak jak paznokcie s jak wizyt闚ka

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-najwi瘯sze szcz窷cie
kleo_4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-12, 14:08   #137
ManiaczkaPiekna
BAN sta造

Wiadomo軼i: 22
Smile Dot.: Obsesja na punkcie w這s闚 :)

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Poka wiadomo嗆
Moja obsesja troch oslabla odk康 zaszlam w ci捫. Farbowalam "tylko" kilka razy,u fryzjera by豉m tylko 2 razy. Poprawi mi si stan w這s闚 chyba przez hormony, zacz窸am u篡wa tylko pokrzywowego szamponu i znalaz豉m od篡wk idealn tak wi璚 ograniczylam piel璕nacj do minimum, bo juz snuje plany co z nimi zrobi po porodzie, jaki kolor,ci璚ie,mam jeszcze troch czasu i te plany jako mi pozwalaj przetrwa i nie farbowac ani obcinac. Wlosy tez nie zajmuja 90% moich mysli jak to bylo wczesniej,teraz to miejsce zajmuje corcia, ale nadal to dla mnie najwa積iejsza cz窷 mojego cia豉, i tak jak paznokcie s jak wizyt闚ka
A jaka to Twoja od篡wka idealna
ManiaczkaPiekna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-12, 18:31   #138
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Nie mam obsesji. Owszem, zapu軼i豉m naturalne, ale moje w這sy lubi minimalizm. 畝dnego olejowania, nadmiaru masek, psikade - niczego.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-12, 21:19   #139
wenszyca
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Nie mam obsesji. Owszem, zapu軼i豉m naturalne, ale moje w這sy lubi minimalizm. 畝dnego olejowania, nadmiaru masek, psikade - niczego.
Moje te lubi minimalizm i staram im si nie fundowa zbyt wielu tego typu atrakcji, bo to nie ko鎍zy si niczym innym ni okropnym przyklapem
Stary 2015-10-13, 22:18   #140
kleo_4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 570

Cytat:
Napisane przez ManiaczkaPiekna Poka wiadomo嗆
A jaka to Twoja od篡wka idealna
Nivea Long Repair - dla mnie strza w 10, jedyna, kt鏎a dyscyplinuje moje w這sy i wystarczy 瞠 na這輳 j na kr鏒ko, 2-max 5 minut i dzia豉 super, ale zdaj sobie spraw 瞠 nie ka盥emu mo瞠 pasowa.

Cytat:
Napisane przez wenszyca Poka wiadomo嗆
Moje te lubi minimalizm i staram im si nie fundowa zbyt wielu tego typu atrakcji, bo to nie ko鎍zy si niczym innym ni okropnym przyklapem

Dok豉dnie, ja te ograniczy豉m zabiegi i w這sy maj si dobrze Nie zawsze mam ch璚i i si喚 na cudowanie z nimi. Tak samo mam z cer, im mniej maseczek, peeling闚 itp. tym lepiej i mniej jakich niespodzianek, wyprysk闚, w庵r闚 itp.

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-najwi瘯sze szcz窷cie
kleo_4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-14, 15:23   #141
PieknaDanusia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 15

Te ch皻nie wypiel璕nowa豉bym w這sy. Ale pomimo tego, 瞠 naprawd o nie dbam (olejuje co jaki czas, staram si瘽ie u篡wa za mocnych szampon闚), od篡wki bez sylikon闚, bez paraben闚 a moje w這sy suche, ko速uny pomimo od篡wki, rozdwojone w這sy z przodu. Nie wiem co robi Mam do嗆 cienkie w這sy, mniej wi璚ej do ramion
PieknaDanusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-22, 11:23   #142
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

tak czytam ten w徠ek i przypominam sobie jak ja te szala豉m na punkcie moich w這s闚, cuda wianki , maski odzywki, farby rozja郾ianie witaminki i inne... to by豉 masakra tyle pieni璠zy sz這 w kana, bo lubi豉m zmiany i cz瘰to zmienia豉m a to uczesanie kolor czy d逝go嗆. Niestety w這sy lubi minimalizm i naturalno嗆, nie prostujmy ich zatem na si喚 je郵i mamy kr璚one (a je瞠li ju musimy to znajd幟y najkorzystniejsze rozwi您anie np.keratynowe prostowanie raz na jaki czas i zdrowo) wiele "magicznych"odzywek/masek 鈍ietnie reklamowanych tylko stwarza pozory daje z逝dzenie 瞠 w這sy s zdrowe. Trzeba po prostu zostawi je w spokoju, obcina zawsze ostrymi no篡czkami uwa瘸 jak si je farbuje(nie nak豉damy resztki farby na ca這嗆 aby od鈍ie瘸 kolor ale tylko na odrost) itd...
Gosia8814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-29, 14:27   #143
FitKinga
BAN sta造

Wiadomo軼i: 37

Ja ma mbardzo cienkie w這sy, kt鏎y si rozdwajaj...豉two m闚i, zeby zostawi je w spokoju... chcia豉bym je ulepszy, wzmocni. Chcoia zeby nie wypada造. Dlatego ciagle pr鏏uj pomimo, 瞠 wiem 瞠 co za du穎 to nie zdrowo.
FitKinga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-10-31, 17:30   #144
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Wiadomo軼i: 14 259

Cytat:
Napisane przez PieknaDanusia Poka wiadomo嗆
Te ch皻nie wypiel璕nowa豉bym w這sy. Ale pomimo tego, 瞠 naprawd o nie dbam (olejuje co jaki czas, staram si瘽ie u篡wa za mocnych szampon闚), od篡wki bez sylikon闚, bez paraben闚 a moje w這sy suche, ko速uny pomimo od篡wki, rozdwojone w這sy z przodu. Nie wiem co robi Mam do嗆 cienkie w這sy, mniej wi璚ej do ramion
Ko速un masz w豉郾ie dlatego,瞠.odstawi豉 silikony... powr鏂.do nich a w這sy przestan si pl徠a... w這somaniaczki wymy郵i造,瞠 silikony to z這 i od razu rzesza dziewczynek bezmy郵nie w to uwierzy豉...

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona c鏎ka Graba瘸
khloe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-01, 19:56   #145
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Moje w這sy kochaj silikony i nie wyobra瘸m sobie piel璕nacji bez tych z這郾ik闚
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-02, 09:08   #146
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

khloe zgadzam si z Tob w這sy si bardzo szybko przyzwyczajaj, np. wspania造 Aussie w這sy s jak od manekina pi瘯ne b造szcz帷e, mi瘯kie, lej帷e ale odstawmy j i zobaczcie co b璠zie si dzia :P Ja postawi豉m na prosowanie keratynowe i u篡wam teraz Joanny z keratyn bez SLS og鏊nie proponuje Wam spr鏏owa Joanny z keratyn (czarne eleganckie opakowania) bardzo dobrze sprawuj si na w這sach robi dobra robot
Gosia8814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-05, 10:39   #147
IAmSoHappy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

No ale jak u篡wacie silikon闚 to nie ma sensu wtedy olejowac :P bo nie ma jak dotrze do w這sa te dobro z oleju. Ja by豉 na weekend u rodzic闚. Teraz w豉郾ie bardzo rzadko u篡wam silikon闚. U篡豉m odzywki mojej mamy (Dove do w這s闚 wypadaj帷ych)...co strasznego. Zacz窸y mi lata wok馧 g這wy, elektryzowa si. siano . No po prostu tragedia. nie wiem wi璚 do ko鎍a czy warto powraca...do silikon闚
IAmSoHappy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-05, 11:39   #148
wenszyca
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IAmSoHappy Poka wiadomo嗆
No ale jak u篡wacie silikon闚 to nie ma sensu wtedy olejowac :P bo nie ma jak dotrze do w這sa te dobro z oleju. Ja by豉 na weekend u rodzic闚. Teraz w豉郾ie bardzo rzadko u篡wam silikon闚. U篡豉m odzywki mojej mamy (Dove do w這s闚 wypadaj帷ych)...co strasznego. Zacz窸y mi lata wok馧 g這wy, elektryzowa si. siano . No po prostu tragedia. nie wiem wi璚 do ko鎍a czy warto powraca...do silikon闚
bzdura, bzdura, bzdura
Stary 2015-11-09, 11:06   #149
Krolowalasu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

Czemu bzdura? My郵isz, ze oblepione sylikonem w這sy przepuszcz sk豉dniki od篡wcze? Nie m闚i oczywi軼ie o sylikonach rozpuszczalnych w wodzie. Tylko tych kt鏎e wymagaj silnych detergent闚 do zmycia.
Krolowalasu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-09, 13:47   #150
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

Ja kocham silikonowe od篡wki za po造sk, jaki daj i za u豉twianie rozczesywania.
Ale w ostatnich miesi帷ach nie u篡wa豉m 瘸dnych od篡wek, a i tak w這sy mia豉m g豉dkie i b造szcz帷e, wi璚, jak wida, wcze郾iejsze stosowanie silikon闚 krzywdy 瘸dnej im nie zrobi這.

Edytowane przez pani-jesie
Czas edycji: 2015-11-09 o 13:49
pani-jesie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-09 17:07:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.