Krem po Lysanelu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-15, 10:18   #1
nan
Wtajemniczenie

Krem po Lysanelu?

Od przeszło tygodnia używam na noc Lysanelu. Od kilku dni moja skóra jest tak przesuszona, że już nie mogę tego wytrzymać. Ile godzin można siedzieć w pracy ze ściągniętą skórą na twarzy i tylko o tym myśleć? Czy znacie jakieś kremy nawilżające, które są naprawdę nawilżające (a właściwie nawadniające)? Próbowałam już intensywnie nawilżającego Iwostinu, kremu do cery odwodnionej Yves Rocher i nic. Zastanawiam się, czy Vichy Thermal S2 będzie odpowiedni dla mojej mieszanej i zanieczyszczonej (stąd Lysanel) cery. Czy toto nie zatyka porów? Pomoooocy!
nan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 11:46   #2
joanna.t
Raczkowanie

Re: Pomooooocy!

Wydaje mi się, że w takiej sutacji, gdy skóra baaaaardzo Ci się przesuszyła powinnaś zastosowac cos co można nazwac takim pogotowiem ratunkowym - krem Nanobase (w aptece ok. 18 zł). To dośc tłusty krem ale reguluje swietnie przesuszona skóre, przywraca ją do dobrego stanu. dosłownie po kilku uzyciach (na noc, bo tłuscioch z niego olbrzymi) wszystko wróci do normy. Wydaje mi się, że powinnaś zredukowac stosowanie lysanela do czasu aż, wszystko wróci do normy albo używac np co drugi dzień, i po 20 minutach nakładać cos nawilżającego. Poza tym Nanobase ma prosty skład i nie jest perumowany, nie podraznia, łagodzi wszelkie dolegliwości. A jak już nawilzysz dobrze skórę spróbuj czegos z aptecznych kremów nawilżających (np hydraphase LPR - nie zanieczyszcza porów).
Mnie dopadło też takie przesuszenie i Nanobase świetnie sobie poradził, dosłownie po kilku uzyciach (nie zatkał mi porów )
Pozdrawiam
Stary 2004-01-15, 13:14   #3
aanuszka
Raczkowanie

Aby nawilzyć skórę powinnaś użyć kremu tłustego. Polecam krem tłusty Iwostin. Do smarowania na noc, bo pozostawia swiacącą powłokę. Do nabycia w aptekach za 18zł [75ml]
aanuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 16:25   #4
WioletaM
Zakorzenienie

Po zastosowaniu kremu matującego moja cera bardzo się przesuszyła. Pomógł mi nawilżający krem pielęgnacyjny Johnson's baby.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 22:40   #5
monalea
Raczkowanie

Ja w takim wypadku ratowałam się maseczką Dax Cosmetics z minerałami, bo miałam ponadto bardzo podraznioną skórę i to była naprawdę wielka ulga, wspaniale chłodziła i koiła Ale zawsze tę maseczke po pół godzinie ścierałam. Warto spróbowac , wydatek nie jest wielki ok 10 zł za U L G Ę...
monalea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 23:36   #6
magdulek76
Przyczajenie

dla mnie nanobaza była za tłusta. Świetnie natomiast działała maseczka eris 24h regenerująca. Nakładasz na twarz grubszą warstwę i zostawiasz aż do wchłonięcia. Nadmiar możesz usunąć nawilżonym wacikiem. Można też nałożyć na noc. Lepij działa po delikatnym peelingu. Pzdr Maga
magdulek76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 08:58   #7
nan
Wtajemniczenie

Dziewczyny, dzięki za sugestie. Chętnie wypróbuję.
nan jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości