Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-03, 20:44   #361
roka12345
Raczkowanie

Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Balsamy brązujące też żółcą i pomarańczowią...
A jeśłi chodzi o to że tylko na ślub to nie wziełam tego pod uwagę...sory No jak na ślub to twój wybór...
Stary 2007-08-05, 12:31   #362
messinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez roka12345 Pokaż wiadomość
Nie chce nikogo namawiać, bo solarium jest inwidualną sprawą człowieka... Nikt nie powienien nikogo zmuszać...ale jeśli chodzi o samoopalacze to zazwyczaj po czasaie stajesz się żółta lub pomarańczowa a jak chcesz być brązowa to taki dobry samoopalacz jest drogi jak dla mnie... Poza tym jak sie równomiernie nie posmaruje to nie ejst za wesoło... Więc moim zdaniem solarium jest lepsze, bo opala równomiernie i na dłużej niż samoopalacz... Ale zaraz będzie awantura "jak jest lespze jak niszczy ci skórę...będziesz miała zmarszczi" nie piszcie tego, bo naprawde 2-3 razy na dwa miesiące tak jak np. Messinka stosuje to naprawde nie szkodzi... I mamy opalenizne na 2 miesiące... No i mnije się kasy wydaje niż na dobry samoopalacz, który po ok.miesiący albo nawet mniej się kończy... Ekchm rozumiem jak ktoś nie może korzystać, bo np. jest na coś chory to rozumiem, bo jednak zdrowie ejst najważniejsze...

Widzę ,że nawet moja osoba pojawiła się w Twoim poście. Sporo miałam zaległości ,ale już przeczytałam to co chciałam. Ja ostatni raz na solarium byłam dokładnie 20 czerwca i narazie nie zamierzam iść.
Każda wizyta jest szkodliwa ,ale jeżeli ktoś tak bardzo się upiera, żeby odwiedzać solarium to proponuję naprawdę sporadycznie ; raz na dwa miesiące + np. samoopalacz (tutaj,natomiast trzeba posiadać wprawę w nakładaniu ,ale z czasem na pewno będzie coraz lepiej)

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:46   #363
roka12345
Raczkowanie

Taa xD Z solarium trzeba uważać...
Ja znam taką osobę co chodziła codziennie...
Ale ona strasznie wolno się opalała...
Ale jakbym się tak wolno opalała jak ta babka to i tak bym nie chodziła codziennie na solare, ponieważ:
1) Nie miałabym tyle pieniędzy, chyba miliony bym straciła...!
2) Strasznie bałabym się o swoją skórę, jeszcze bym się nabawiła jakiegoś raka!
U mnie w szkole jest taka dziewczyna i jest taka opalona że aż czarna...Okropnie to wygląda co za głupota...! A jak ją widzę z bliska to widze jak jej skóra mówi "WODY DAJCIE MI WODY!" To straszne szkoda że jej nie znam to bym jej powiedziała ale że jej nie znam to co ja moge zrobić...Nic chyba a szkoda, bo bardzo ładna dziewczyna....
Stary 2007-08-06, 15:33   #364
messinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez roka12345 Pokaż wiadomość
Taa xD Z solarium trzeba uważać...
Ja znam taką osobę co chodziła codziennie...
Ale ona strasznie wolno się opalała...
Ale jakbym się tak wolno opalała jak ta babka to i tak bym nie chodziła codziennie na solare, ponieważ:
1) Nie miałabym tyle pieniędzy, chyba miliony bym straciła...!
2) Strasznie bałabym się o swoją skórę, jeszcze bym się nabawiła jakiegoś raka!
U mnie w szkole jest taka dziewczyna i jest taka opalona że aż czarna...Okropnie to wygląda co za głupota...! A jak ją widzę z bliska to widze jak jej skóra mówi "WODY DAJCIE MI WODY!" To straszne szkoda że jej nie znam to bym jej powiedziała ale że jej nie znam to co ja moge zrobić...Nic chyba a szkoda, bo bardzo ładna dziewczyna....

Może ta dziewczyna chciała być jeszcze ładniejsza ,ale niestety podziałało to w zupełnie innym kierunku. Sprawdza się tutaj zasada ; co za dużo to niezdrowo !
Swoją drogą dużo pieniążków musiała stracić. Według mnie niedość ,że na bardzo częste korzystanie z solarium trzeba wydać sporą sumę pieniędzy to w dodatku cierpimy na tym My - sami.

walczę o marzenia

Stary 2007-08-06, 18:52   #365
kolmanka
Wtajemniczenie

kiedyś lubiłam chodzić na solarium bo miałam go za darmo(mama ma gabient) ale odkad biorę tabletki antykoncepcyjne zauwazyłam , ze po oplaniu na solarium mam straszne uczulenie, buzia mi puchnie i robi sie strasznie czerwona, dlatego juz nie chodze i nie będe chodziła

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:56   #366
messinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
kiedyś lubiłam chodzić na solarium bo miałam go za darmo(mama ma gabient) ale odkad biorę tabletki antykoncepcyjne zauwazyłam , ze po oplaniu na solarium mam straszne uczulenie, buzia mi puchnie i robi sie strasznie czerwona, dlatego juz nie chodze i nie będe chodziła

Wcale się nie dziwie ,na pewno postąpiłabym tak samo.
Przy okazji Twoja skóra nie ucierpi ; )

walczę o marzenia

Stary 2007-08-23, 14:04   #367
Zuziunia
BAN stały

Prosze o nie pisanie złosliwych uwag, chce tylko zadac pytanie.
Ide za tydzień na imprezę, dosc powazna. Byłam juz 2 razy na solarium, skóra ładne sie opaliła i chciałam isc ostatni raz (nie jestem fanka solarium ale moja kreacja wymaga chiciac trszkę brązu na skórze)
Opliłam sie ostatnio trche nie rownomiernie na słoncu i mam jasnieszy slad po ramiaczach od bluzki, jesli posmaruje sie filtrem z UVA to czy wyrównam na solarium ta slabsza opalenizne z mocniejsza? Chodzi mi o posmarowanie czesci oplaonej tj.ramion filtrem a słabiej opalonych kosmetykiem solaryjnym.
Prosze o odp. Bo gdzies słyszałam ze nie powinno sie uzywac filtrów w solarium.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:00   #368
anitka12345
BAN stały

Hej nie chce zakładać nowego wątku dlatego pisze tutaj a więc nigdy nie byłam w solarium i jak narazie nie zamierzam tam iść no chyba że znajde gdzieś solarium stojące to może wtedy się skusze,ale takie leżace mnie troszke przerażaja :/za kilka dni ide na ślub,no i musze się troszke opalić,postanowiłam iść do kosmetyczki umówiłam się z nią na opalanie natryskowe czy któraś była może na takim czymś i czy są fajne efekty ?
anitka12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:15   #369
aganieszkaj
Raczkowanie

A ja za 2 tyg odwieram solarium :P
aganieszkaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:35   #370
Momo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aganieszkaj Pokaż wiadomość
A ja za 2 tyg odwieram solarium :P
Jakoś zarabiać trzeba

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 21:14   #371
ewa007
Rozeznanie

Kobieta z jasną karnacją może być bardziej pociągająca od opalonej i bardziej zmyłoswa. Np Angelina Jolie, nie opala sie a mogła by!
ewa007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:25   #372
andzia_19
Raczkowanie

Moim zdaniem każdy powinien wyglądać jak lubi. Jeśli chce być opalonym to ok, jeśli baldym to też wporządku. Tylko denerwuje mnie kiedy ktoś pisze, że blada skóra jest obrzydliwa, fuj i ble... Przecież wszyscy urodziliśmy się bladzi... Nie rozumiem kpienia z ludzi, którzy są jaśni. Sama to wielokrotnie przeżywałam. Teraz już powoli się to zmienia na całe szczęście. Kiedyś, dzięki namowom "życzliwych" podszeptów zaczęłam się opalać. Trwało to bardzo krótko. Teraz bardziej podobam się sobie bez opalenizny. Do tego róż na policzki i wyglądam świeżo, delikatnie. Nikt nie czepia się, że wyglądam blado, jak chora. Róż na policzki to naprawdę potęga polecam wszystkim bladziochom
andzia_19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 22:28   #373
roka12345
Raczkowanie

Wrr mnie też wkurza to jak ktoś mi zwraca uwagę czemu jestem taka blada:/ Matko będzie mi się chciało opalać to się opale to moja sprawa:/ Ale się tym nie przejmuje a z restza nie ejstem blada jak trup tylko musnieta sloncem hehe zawsze sypne pudrem różem i jest git narazie mi to wystarczy....z restzą zima idzie to tzreba się dopasować do środowiska....
Stary 2007-12-30, 21:45   #374
sooonieczka
Raczkowanie

A ja chodzę raz na 2-3 tygodnie.. i mam ładny kolorek skóry nie mogłabym być bladaa.. mi to nie pasuje w ogóle.. spieczonym kurczakiem tez nie jestem z umiarem można z wszystkiego korzystać.. pozatym nie opalam twarzy.. zawsze smaruję ją samoopalaczem.. ale całego ciała smarowac sobie nie wyobrażam.. nie mam takich zdolności zawsze jakieś plamy mi zostają
sooonieczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 19:11   #375
mww
Zakorzenienie

GG do mww
Post Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

A ja do tej pory chodziłam 2 razy w tygodniu na 15 minut, od roku chodzę 2 razy w tygodniu po 10 minut (zdarza się, że mam nawet dwa tygodnie przerwy więc wtedy sięgam po samoopalacz), nie opalam twarzy od roku i.... musze Wam się przyznac do tego, że twarz wygląda o niebo lepiej niż w okresie gdy ja opalałam..zmarszczki nie są tak mocno widoczne, skóra nie jest az tak wysuszona (mimo, że stosowałam krem nawilżający).... kiedys nie wyobrażałam sobie życia bez solarium.... chyba każda z nas na własnej skórze musi się przekonać, że napewno nie jest to do końca bezpieczna forma opalania... największym problemem gdy opalałam twarz były plamy na czole: brzydkie, brązowe... to był główny powód dla którego codziennie pudruje twarz i uwierzcie mi, że wyglada ona o niebo lepiej
mww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 20:05   #376
norana
Zadomowienie

ja już się odzwyczaiłam od solarium teraz stosuję balsamy brązujące i efekt jest super- opalenizna na zamówiene w jedną noc nie wiem czy przed wakacjami się nie skuszę na kilka minut w solarium by przygotować skórę do słońca, ale to tylko tak jednorazowo

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 01:10   #377
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

Od 2 lat sie juz nie opalam na solarium.Kiedys wydawalo mi sie ,ze nie pasuje mi byc blada ,ale sie przyzwyczailam.Obecnie nie wyobrazam sobie ,zebym mogla do tego wrocic.Jak ide na impreze to sie smaruje taka "fake tan" z rimmela co sie zmywa po myciu i wygladam jakbym byla musnieta sloncem.
podziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 10:36   #378
pitahaya
Zakorzenienie

tez bylam przeciwniczka solariow...ale jestem taka blada, ze chyba sie skusze...to nieprawda, ze jak jest sie bialym jak papier to sie dobrze wyglada, ja sie czuje az przezroczysta co by nie mowic opalone cialo wyglada o niebo lepiej...
Stary 2008-04-07, 20:43   #379
roka12345
Raczkowanie

Heh
Noopalona skóra wygląda ładniejale blada też może być zależykto colubiico komu pasuje
Ja teraz jakoś msuze się opalić, bo idę an wesele i wiadomo o co kaman No i wogóle chce się opalić, bo mam taką ochotę :P
I tak jak sie opale to później przyjdzie mi ochota żeby być blada i tak w kółko
Stary 2008-04-26, 23:29   #380
cheeetah
Przyczajenie

No wlasnie - zalezy dla kogo opalone cialo wyglada lepiej... moj kochany np. od razu mialby do mnie wyrzuty, gdyby zobaczyl ze bylam na solarium. Dziewczyny, uwierzcie! - wazniejsze jest Wasze zdrowie! i kazdy facet ktory naprawde kocha swoja dziewczyne, przyzna mi racje.
cheeetah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:00   #381
pitahaya
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cheeetah Pokaż wiadomość
No wlasnie - zalezy dla kogo opalone cialo wyglada lepiej... moj kochany np. od razu mialby do mnie wyrzuty, gdyby zobaczyl ze bylam na solarium. Dziewczyny, uwierzcie! - wazniejsze jest Wasze zdrowie! i kazdy facet ktory naprawde kocha swoja dziewczyne, przyzna mi racje.
moj rowniez bedzie mial wyrzuty...pewnie sie wcieknie ale ja nie zrobie tego dla niego tylko dla siebie, nie cierpi byc blada jak sciana - a jestem od zawsze...az swiece, mozna by zaslaniac oczy jak slone sie ode mnie odbija
Stary 2008-05-02, 08:57   #382
SamSzef
BAN stały

Tez kilka razy bylam na solarium - przewaznie w okresie wiosny, zeby pozniej we wakacje nie byc taka blada ( jak to powiedzial moj kumpel - opalone cialo ma wieksze wziecie ). Ale teraz solarium mowie zdecydowane nie! Chociaz jest jakas dawka "dopuszczalna" (ok 15 min w ciagu roku) ale sadze ze lepiej jest zaopatrzyc sie w dobry krem do opalania z wysokim filtrem i balsam brazujacy, opalenizna na pewno bedzie wygladala naturalnie, skora bedzie nawilzona i na pewno nie ucierpi tak jak po solarium. . .
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:27   #383
pitahaya
Zakorzenienie

eee balsamy brazujace to dla mnie porazka - probowalam, bardzo trudno uzyskac rownomierna opalenizne, najczesciej pojawiaja sie zacieki, no i trudno posmarowac cale cialo, no i trzeba przyznac, ze strasznie smierdzi, ostatnio kol przyszla wysmarowana takim balsamem...nic milego
Stary 2008-05-02, 13:36   #384
SamSzef
BAN stały

Tak, faktycznie balsam brazujacy ma specyficzny zapach, ale ulatnia sie on najwyzje po 3-4 godzinach, a jesli bedziesz stosowac go wieczorem to juz w ogole rano nic nie bedzie czuc.. a co do zaciekow, to chyba pomylilas z samoopalaczem, mnie nigdy po balsamie nie zdarzylo sie miec zaciekow kwestia umiejetnego wmasowania. Obecnie uzywam ten z linii Johnson's&Johnson's i juz po 4tym dniu sa efekty, skora nabrala przyjemny odcien, naturalny
Stary 2008-05-02, 14:42   #385
pitahaya
Zakorzenienie

wlasnie Johnson's&Johnson's mialam na mysli mam go i na noc i na dzien...zapach nie znika, ale masz racje - pewnie nie potrafie go dobrze nalozyc, zacieki sa okropne...
Stary 2008-05-02, 14:51   #386
Pusiakg_1987
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987

Hej
Ja mam 21 lat i nigdy w życiu jeszcze nie byłam na solarce i jestem z tego dumna

Pusiakg_1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 17:41   #387
Errata6565
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pusiakg_1987 Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam 21 lat i nigdy w życiu jeszcze nie byłam na solarce i jestem z tego dumna
ja mam 23 i tez nigdy nie korzystałam z solarium wolno się opalam, ale nie musze wyglądać jak czekoladka, latem wystarczy mi odrobina brązu. a zimą? zimą naturalna jest bladość
Errata6565 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:45   #388
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Tak, faktycznie balsam brazujacy ma specyficzny zapach, ale ulatnia sie on najwyzje po 3-4 godzinach, a jesli bedziesz stosowac go wieczorem to juz w ogole rano nic nie bedzie czuc.. a co do zaciekow, to chyba pomylilas z samoopalaczem, mnie nigdy po balsamie nie zdarzylo sie miec zaciekow kwestia umiejetnego wmasowania. Obecnie uzywam ten z linii Johnson's&Johnson's i juz po 4tym dniu sa efekty, skora nabrala przyjemny odcien, naturalny
ja bardzo lubię johnsona jest to jedyny balsam, z którego jestem zadowolona i który nie robił mi okropnych zacieków i zgadzam się, ze jak się nakłada na noc, to rano nic nie czuć.
A co do solarium, to przyznam się, ze chodzę raz w tygodniu + balsamik johnsona.
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:03   #389
SamSzef
BAN stały

Tak, johnson's to jest to Ale ja chce sie skusic na balsam brazujacy innej firmymysle o dove summer glove albo ganier - skora musnieta sloncem. Czy ktoras z was stosowala wyzej wymieniony balsam? Jakie efekty>?
Stary 2008-05-02, 20:13   #390
Świniaczek
Zakorzenienie

GG do Świniaczek

Ja polecę Garniera-skóra muśnięta słońcem. Ale dla jasnej karnacji jeśli jest się naturalnie prawdziwym bledziochem Ja jakoś strasznie blada nie jestem, a tylko ten dla jasnej daje u mnie delikatny i naturalny efekt bez zacieków. No i do smarowania pleców wykorzystywana jest zazwyczaj mama Jednak kobieta nie walnie kosmicznej ilości jak do masażu, tylko tyle, żeby po prostu nawilżyło lekko i bardzo szybko wsiąkło. Zazwyczaj mam tak cieniutką warstwę, że po ok 2-3 minutach mam suchą skórę i poprawiam wtedy nawilżającym (tylko że moja skóra jest straaaasznieeee sucha ).

Świniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości