Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-05, 17:47   #211
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Powiedzmy, że w pewnym sensie możnaby powiedzieć, że byłoby nieprawdą, gdybym zaprzeczała, że...No ja wole pozostac winogronkiem niz stac sie rodzynkiem - no taka metafora... Kategoryczne NIE dla wyra z lampami

A dziewczyny które nie ukonczyły 20. roku zycia a "opalają" sie od dawna na solarce niech lepiej już zaopatrza sie w dobry krem przeciwzmaszczkowy.

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 19:50   #212
Emilcia_1616
Zakorzenienie

i bede sie tak pocieszac solaruim zastapie samoopalaczami a fajki czym cukierkami haha naszczescie nie jestem blada jak sciana (i dobrze bo bym sie zabila) karnacje mam sniada wiec nawet jak przestane chodzic na solarium nie bedzie wielkiej roznicy! a co do zmarszczek to nie bede ich miala wiele wiecej nic wy za 20 lat. wiem jak sie zabezpieczyc przed nimi i tak czesto az tam nie chodze. solarium jest dla mnie obojetne ale nie jestem mu przeciwna. takich ludzi jest jak wy coraz mniej dltaego waszymy slowami sie malo przejmuje
Stary 2007-07-05, 20:31   #213
Ludowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
i bede sie tak pocieszac solaruim zastapie samoopalaczami a fajki czym cukierkami haha naszczescie nie jestem blada jak sciana (i dobrze bo bym sie zabila) karnacje mam sniada wiec nawet jak przestane chodzic na solarium nie bedzie wielkiej roznicy! a co do zmarszczek to nie bede ich miala wiele wiecej nic wy za 20 lat. wiem jak sie zabezpieczyc przed nimi i tak czesto az tam nie chodze. solarium jest dla mnie obojetne ale nie jestem mu przeciwna. takich ludzi jest jak wy coraz mniej dltaego waszymy slowami sie malo przejmuje
Zapewniam Cię, że byś się NIE zabiła.

Mam bladą karnację i nie planuję się wieszać. Ani opalać. Ani przejmować głupimi docinkami nietaktownych i zapatrzonych w siebie sweet nastolatek typu Emilcia czy jak ci tam.

Takich ludzi jak ty coraz mniej, kochanie. Bo świadomość w kwestii opalania, zwłaszcza na solarium, jest coraz większa. Tylko w Europie Środkowej i Wschodniej utrzymuje się moda () na pomarańczową opaleniznę made in solar. Na Zachodzie to już dawno passe (jeśli wiesz co to znaczy). Teraz, kotku, w modzie jest naturalność i przede wszystkim dbałość o skórę.

Ale i tak pewnie nie dotrze.

Ludowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:56   #214
Emilcia_1616
Zakorzenienie

po pierwsze skoro mam sniada karnacje to nie jestem pomaranczowa <jesli odrozniasz kolory oczywiscie> po drugie to co skoro to jest passe to mam sie wybielic? ha dobre mi sobie a po trzecie to nie jestem sweet lalkeczka i wypraszam to sobie! tak samo jak ja tak samo i ty mozesz byc Barbi i wcale bym sie nie zdziwila, bo kto sie tego czepia ten sam taki jest! no ale jestes Ludowa wiec wiadomo w czym tkwi problem zegnam Was bo nie zamierzam sie znizaz do Waszego poziomu
Stary 2007-07-05, 20:59   #215
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Ps: nie jestem Twoim kotkiem NASZCZESCIE!
Ps2: Ty zawsze idziesz za moda, raz jest modny czarny to wymieniasz szafe:O tacy ludzie nie maja wlasnej osobowosci, stylu i latwo nimi kierowac
Ps:3 zapatrzone dziewczyny w siebie nie maja kompleksow taka rada jakbys jednak miala
Stary 2007-07-05, 21:52   #216
sabbatha
Zakorzenienie

a jak juz to jeszcze jestes Emilcia_1717 a nie 1818 ;P

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 22:02   #217
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

O ja Cie! Większych bzdur nie widziałam(!)
No i tak to jest jak rodzice dziecku neostrade podłączą.

Stary 2007-07-05, 22:24   #218
sabbatha
Zakorzenienie

Tapcia : ale masz ładną sygnaturę ;D

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 22:50   #219
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Tapcia : ale masz ładną sygnaturę ;D
Ty też Championes! Championes! OLE! OLE! OLE!

Stary 2007-07-06, 22:00   #220
Isselilija
Rozeznanie

GG do Isselilija

Nie ma się o co kłócić, niech sie opalają ile chcą, te co lubią i nie widzą w tym problemy ( ja tam nawet zimą podczas opadów śniegu nie wyjdę bez filtra... )

Te, które nie lubią solarium, będą miały miejszą konkurencję za 10 lat i lepsze samopoczucie

Nasze ciało - nasz wybór.
Isselilija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 22:46   #221
kilianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Isselilija Pokaż wiadomość

Te, które nie lubią solarium, będą miały miejszą konkurencję za 10 lat i lepsze samopoczucie

Nasze ciało - nasz wybór.
kilianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 11:30   #222
oLuNiusiaaa
Raczkowanie

GG do oLuNiusiaaa

Bez kitu Emilcia, hehehe xD ja mam tylko 16 lat, ale Twoje poglądy są czysto dziecinne )

Ja nie mogę chodzić na solarium, już pisałam dlaczego...może gdybym mogła to bym poszła raz, czy dwa...ale dla mnie to i tak beznadzieja, znam laski, które tam siedzą całymi dniami i nie wiem po co... więc chyba długo bym się zastanawiała...co do balsamów...znacie jakieś ładnie brązujące jasną karnacje?!

P.S. A kobiety, które nie mają kompleksów nie są do końca zapatrzone w siebie, tylko po prostu czerpią więcej radości z życia ;P I każdy jest taki jaki chce być i ubiera się, bądź jest taki jak mu się to podoba i to nie znaczy, że idzie za modą ;P

"Nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie może mieć na własność. I to jest najważniejsze przesłanie miłości - mieć najważniejszą osobę na świecie, ale jej nie posiadać."

music is my extasy
oLuNiusiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 21:42   #223
emurulez77
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77

Podobno Dove jest calkiem niezly.. kolezanka chwali.
Tapcia, Ty chyba nie wierzysz tak do konca w te przeciwzmarszczkowe kremy hmm?
Stary 2007-07-08, 22:15   #224
messinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Podobno Dove jest calkiem niezly.. kolezanka chwali.
Tapcia, Ty chyba nie wierzysz tak do konca w te przeciwzmarszczkowe kremy hmm?

Zgadza się ,ja także twierdzę ,że Dove jest całkiem niezłym samoopalaczem ,tak samo jak Nivea w piance.
Co do poruszonego wątku 'solarium' ,to ja byłam ,jestem i będę zdania ,że
opalona skóra [ podkreślam opalona ,a nie spieczona ] jest o wiele ładniejsza niż taka ,blada [ bez obrazy dla Wszystkich tutaj obecnych Pań ,które te słowa mogłyby urazić ] . Ważne ,żebyśmy podobały się sobie ,a nie komuś tam ,jeżeli Wam podoba się blada skóra to ja jak najbardziej to rozumiem.
Mam świadomość ,że kiedyś tam za xxx. lat mogę mieć odrobinę więcej zmarszczek niż te osoby ,które nie korzystają z solarium.
A co do słów jednej osoby ,nie pamiętam ,której ,że za 10 lat będziecie miały mniejszą konkurencję ,to śmieszne.
Zależy czy ktoś w ogóle jakąś konkurencję ma ?
bo ja jako takiej nie odczuwam i odczuwać nie będę NIGDY ; ]]

jestem zdania ; co za dużo to niezdrowo [ pasuje idealnie do solarium ]

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 03:36   #225
Chloestic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Zgadza się ,ja także twierdzę ,że Dove jest całkiem niezłym samoopalaczem ,tak samo jak Nivea w piance.
Co do poruszonego wątku 'solarium' ,to ja byłam ,jestem i będę zdania ,że
opalona skóra [ podkreślam opalona ,a nie spieczona ] jest o wiele ładniejsza niż taka ,blada [ bez obrazy dla Wszystkich tutaj obecnych Pań ,które te słowa mogłyby urazić ] . Ważne ,żebyśmy podobały się sobie ,a nie komuś tam ,jeżeli Wam podoba się blada skóra to ja jak najbardziej to rozumiem.
Mam świadomość ,że kiedyś tam za xxx. lat mogę mieć odrobinę więcej zmarszczek niż te osoby ,które nie korzystają z solarium.
A co do słów jednej osoby ,nie pamiętam ,której ,że za 10 lat będziecie miały mniejszą konkurencję ,to śmieszne.
Zależy czy ktoś w ogóle jakąś konkurencję ma ?
bo ja jako takiej nie odczuwam i odczuwać nie będę NIGDY ; ]]

jestem zdania ; co za dużo to niezdrowo [ pasuje idealnie do solarium ]
zgadzam sie z Toba w 100% slowo w slowo

ja jestem takiego samego zdania, iz ladnie opalona skora wyglada lepiej, ale trzeba znac umiar, opalenizna ma wygladac naturalnie, ma sluzyc wygladowi, a nie szpecic, a wiele dziewczyn smazy sie do takiego poziomu, ze jak na nie patrze to mnie boli skora

ja chodze na solarium, ale z umiarem, lubie jak moja skora jest delikatnie opalona, poniewaz z natury jestem blada i 'przeswitujaca', widac mi kazda zyle, dlatego korzystam ze slonca, lub lamp, lubie pokazac troche ciala latem i chce, aby wygladalo apetycznie, poza tym rzeczy o wiele ladniej komponuja sie z lekko brazowa skora....

uzywam Dove i rowniez polecam, jednak jak kazdy krem ma on swoje minusy, przede wszystkim schodzi podczas kapieli i trzeba sie codziennie smarowac, aby efekt byl w miare widoczny, do tego po jakims czasie zapach jest okropny :/
Chloestic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 10:58   #226
Lulu.
Rozeznanie

Nie lubię i już chodzić nie będę : )

Dokładka !

27.09 ! .
Lulu. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 22:30   #227
messinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Toba w 100% slowo w slowo

ja jestem takiego samego zdania, iz ladnie opalona skora wyglada lepiej, ale trzeba znac umiar, opalenizna ma wygladac naturalnie, ma sluzyc wygladowi, a nie szpecic, a wiele dziewczyn smazy sie do takiego poziomu, ze jak na nie patrze to mnie boli skora

ja chodze na solarium, ale z umiarem, lubie jak moja skora jest delikatnie opalona, poniewaz z natury jestem blada i 'przeswitujaca', widac mi kazda zyle, dlatego korzystam ze slonca, lub lamp, lubie pokazac troche ciala latem i chce, aby wygladalo apetycznie, poza tym rzeczy o wiele ladniej komponuja sie z lekko brazowa skora....

uzywam Dove i rowniez polecam, jednak jak kazdy krem ma on swoje minusy, przede wszystkim schodzi podczas kapieli i trzeba sie codziennie smarowac, aby efekt byl w miare widoczny, do tego po jakims czasie zapach jest okropny :/
no to bardzo się cieszę ,że ktoś się ze mną zgadza ; ]]
również uważam ,że przesadne opalanie w solarium na tzw. 'skwarki' ma odwrotny efekt od zamierzonego.
Ja zazwyczaj chodzę 3 dni pod rząd i daję sobie spokój na dosyć długi czas ,a z racji tego ,że mam ciemną karnację ,to opalenizna utrzymuje się na Mnie bardzo długo. zawsze lepiej jest poświęcić się troszkę i iść chociaż rzadko na te 5-10 min. na solarium dla własnego samopoczucia i lepszego wyglądu.
Ale każdy robi jak lubi.

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 03:10   #228
Chloestic
Zakorzenienie

ja po dluzszej przerwe od solarium, robie sobie mala sesje, aby odzyskac opalenizne, ide np 3 razy w tygodniu (przez 2 tygodnie), a pozniej raz na 7-14 dni, aby sobie kolorek ladnie utrzymac, ale to wszystko zalezy, nie mam ustalonego schematu, w ciagu ostatniego roku chodze moze raz na miesiac (dwa), jednak jak wroce do Polski to na pewno odwiedze moje ulubione solarium
Stary 2007-07-10, 13:53   #229
Śnieżka
Zakorzenienie

Nigdy nie bylam jakos nie czulam potzeby chociaż jestem fanka opalenizny ale nie przesadzonej!uwielbiam wygrzewac sie na plaży itd.w solarium nigdy nie bylam a jesli pojde to tylko z konieczności np.studniowka w zime,nie chce być blada wiele dziewczyn kobiet przesadza a wiadomo że solarium jet niezdrowe,cellulit,zmarsz czki,choroby skory,roznego rodzaju plamy
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 15:12   #230
Gaboleczek
Raczkowanie

GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek

[quote=Madziarka.n;4614649]Chyba trochę przesadzasz
Przecież są jakieś granice w opalaniu. Jeśli się chodzi na solarium, to nie znaczy, że jest się jak Ty to mówisz "wysmarzonym kurczakiem". Ja chodzę jakieś 3 razy w miesiącu (8-10 minut) i mam po prostu ładny kolor skóry, którą mój TŻ uwielbia. Opalone ciałko wygląda dużo ładniej, ponętniej (szczuplej ) ale oczywiście OPALONE a nie USMARZONE.

Owszem opalenizna wyglada ładnie ale naturalna!!!!!!!!Bo ta sztuczna z solarium wygląda ochydnie!!
Gaboleczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 15:30   #231
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Nigdy nie bylam jakos nie czulam potzeby chociaż jestem fanka opalenizny ale nie przesadzonej!uwielbiam wygrzewac sie na plaży itd.w solarium nigdy nie bylam a jesli pojde to tylko z konieczności np.studniowka w zime,nie chce być blada wiele dziewczyn kobiet przesadza a wiadomo że solarium jet niezdrowe,cellulit,zmarsz czki,choroby skory,roznego rodzaju plamy
Cellulit od solarium? nie slyszalam
Stary 2007-07-10, 17:51   #232
AniaBrunetka
Rozeznanie

ja chodze na solarium ok. 1 - 2 razy w miesiacu (srednio na 7 min) i nie zauwazylam aby pojawialy mi sie popekane naczynka, pieprzyki czy inne objawy, natomiast skonczyl sie moj problem z wypryskami. nie jestem moze opalona ale moja skora ma ladny delikatny zloty odcien. wszystko, co jest naduzywane moze byc negatywne w skutkach

a balsamy brazujace i samoopalacze jakos do mnie nie przemawiaja bo po nich odcien mojej skory jest pomaranczowy a nie brazowy...
Stary 2007-07-10, 19:36   #233
Angel@
Zakorzenienie

Nie chodzę do solarium. Byłam chyba 2-3 razy w życiu ale to było kilka lat temu. Nie przesiaduję godzinami na ostrym słońcu ale lubię 15-20 minut dziennie wystawić się do słoneczka. Mam ciemną karnację i to mi wystarcza by być brązowiutką. Lubię siebie taką
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 19:49   #234
Mavverick88
Raczkowanie

To jest mój pierwszy post na tym forum i pewnie zaraz na mnie naskoczycie ale na coś w życiu trzeba umrzeć.. nie mam czasu na smarowanie się kremami brązującymi ani samoopalaczami, a jednak na solarium się ostatnio skusiłam nie mogę patrzeć na swoją jasna skórę... a jedzenie marchewek i beta karotenu nie wchodzi w gre z tego co czytałam tabletki są szkodliwe na wątrobe z kolei w marchewkach tak jak innych warzywach jest dużo metali ciężkich na słoneczku też nie mam za bardzo jak przebywać, bo go poprostu nie ma wiec ... nie jestem ani przeciw ani za solarium ...

pozdrawiam bardzo serdecznie
Mavverick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 22:13   #235
silvergreen
Raczkowanie

A ja nigdy nie byłam i nie pójdę ;P Podoba mi się bladość
Stary 2007-07-10, 22:19   #236
Chloestic
Zakorzenienie

wiecie....bardziej, niz solarium szkodliwe sa papierosy, alkohol i innego rodzaju uzywki...wielka afera jest spowodowana tym, iz kiedys wszyscy mysleli, ze solarium jest w 100% bezpieczne, ale okazalo sie, ze nie....jednak jesli umiejetnie sie z niego korzysta, to mozna w spory sposob zminimalizowac niebezpieczenstwo, w koncu wszystko jest dla ludzi....gdyby zaczac tak dokladnie analizowac, to 90% naszego jadlospisu wyladowalaby w koszu....

trzeba znac umiar i tyle
Stary 2007-07-10, 23:04   #237
silvergreen
Raczkowanie

Umiar wskazany jest we wszystkim Tyle, że chyba każda z nas widuje na ulicach, na codzień, sporo dowodów na to że jednak wiele dziewczyn nie potrafi sie opanować w tym zakresie Karnacja "afrykanska" przez caly rok, tylko jakim kosztem...
Stary 2007-07-11, 00:24   #238
Chloestic
Zakorzenienie

w tym przypadku nalezy winic ich glupote, a nie solarium
Stary 2007-07-11, 15:11   #239
Mavverick88
Raczkowanie

Uważam, że masz racje Chloestic i popieram w 100%. Wszystko jest dla ludzi, ale w umiarze
Mavverick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 17:10   #240
emurulez77
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77

Zmiany w korzystaniu z solarium wprowadzono podobno we Francji i Hiszpanii: zakaz korzystania przed ukonczeniem 18 roku zycia, tylko za pisemna zgoda rodzicow + ksero dowodu. Osoby mlodociane musza okazac dowod osob. - zrodlo - reportaz TV.
Tak poza tym zwiedzalam Paryz od 8 rano do ok 23 i nie widzialam solarium.... Czasami mialam wrazenie ze ich tam prawie wcale nie ma... Kolezanka mowila, ze sa ale w dziurach upchane i na obrzezach bo nikt tam prawie nie chodzi na rurki...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości