My mission:D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-24, 23:49   #31
gamegirl
BAN stały

Dot.: My mission:D

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
Jak dla mnie kreska za gruba, ładnie Ci w niej, ale jesli to makijaż dzienny powinna być delikatniejsza Chyba, że tak tylko się bawiłaś makijażem - wtedy mozna wybaczyć nieco teatralny efekt Makijaż fajnie pasuje do typu urody, jesteś bardzo "girly girl" Zdjęcie przerobione miodzio Ale czy inne nie widziały czasem jakiegoś PSa? Podejrzanie rozmazane mi się wydają, może to wina aparatu, a nie sztucznej przeróbki.

Edit:
Dopatrzyłam się też, że kreska w jednym oku jest chyba bardziej wyciągnięta w wewnętrznym kąciku - taki szczególik techniczny, ale naprawdę szczególik, bo sama takiej równej kreski i tak nie umiałabym zrobić ))
na innych fotach PS nie ma tylko na tym czarno bialym aaa chyba ze Ci chodzi o tym samych oczu to fakt byl bo wycinane zostaly z innych przerobionych zdjec.. na poczatku tego makijazu na MM nie chcialam pokazac dlatego bawialam sie PS .. i makeup nie na codzien nudzi mi sie wiec tworze hehe:P
gamegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości