TiPsy... kto pomoze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-23, 00:01   #1
pina92
Raczkowanie

TiPsy... kto pomoze?

Witam... Mam małe pytanie... Dzis dostałam tipsy zamówione na allegro i co sie okazało po naklejeniu ich... ze nie potrafie wyrównać powierzchni miedzy tipsem a paznokciem... tips po prostu duzo odstaje... kolezanki mówią ze blok.. ale co jak piłuje piłuje i nic... chyba przydałby sie jakis zel który po prostu zatuszuje i wyrówna... ale sama sie nie znam.. wczesniej uzywałam sztucznych paznokci... prosze o porady... moze ktos mógłby mi opisac fachowe załozenie tipsów... dziekuje z góry
pina92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 00:59   #2
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978
Dot.: TiPsy... kto pomoze?

Pina92
Po pierwsze - TU nie uczymy przedłużania paznokci! Fachowe porady otrzymasz na kursie.
Po drugie - wyszukiwarka się kłania !
Po trzecie - zanim rozpoczniesz porusznie się po forum (nie tylko tym) zapoznaj się z regulaminem. Twój wątek powinien byc w podforum "Przedłużanie paznokci"

Tyle ode mnie.
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 08:21   #3
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez pina92 Pokaż wiadomość
ale sama sie nie znam..
Przez internet się nie poznasz. Sama widzisz, że już sam początek przysporzył Ci trudności. Nie wyobrażam sobie, jak przez internet mam Ci wytłumaczyć sposób trzymania pilnika
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 08:57   #4
villemcia
Wtajemniczenie

GG do villemcia

fakt, techniki prawidłowego przyłożenia pilnika nie da sie dobrze opisac, to trzeba zobaczyc...
Stary 2007-06-23, 09:32   #5
pina92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Pina92
Po pierwsze - TU nie uczymy przedłużania paznokci! Fachowe porady otrzymasz na kursie.
Po drugie - wyszukiwarka się kłania !
Po trzecie - zanim rozpoczniesz porusznie się po forum (nie tylko tym) zapoznaj się z regulaminem. Twój wątek powinien byc w podforum "Przedłużanie paznokci"

Tyle ode mnie.

A ja się proponuje juz zamknąć bo gdzie cie nie zobacze to zawsze jakies głupie uwagi. Dziekuje bardzo nie są mi potrzebne! Inne wizazanki potrafiły normalnie odpowiedziec. Moze ktos by mi wytłumaczyl lekko... NIe to nie . czesc
Stary 2007-06-23, 10:05   #6
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Cytat:
Witam... Mam małe pytanie... Dzis dostałam tipsy zamówione na allegro i co sie okazało po naklejeniu ich... ze nie potrafie wyrównać powierzchni miedzy tipsem a paznokciem... tips po prostu duzo odstaje... kolezanki mówią ze blok..

blokiem matowisz bardziej, niż piłujesz, więc jednak musisz spiłować te różnicę pilnikiem.

ale co jak piłuje piłuje i nic... chyba przydałby sie jakis zel który po prostu zatuszuje i wyrówna...

nie ma takiego żelu wyrównującego, zatuszować możesz ozdobami po prostu

ale sama sie nie znam.. wczesniej uzywałam sztucznych paznokci... prosze o porady... moze ktos mógłby mi opisac fachowe załozenie tipsów... dziekuje z góry
przykro mi, ale nie da się przez internet opisać fachowego założenia tipsów.
zresztą narazie zabrania tego regulamin.
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:09   #7
aga01
Zakorzenienie

Cytat:
A ja się proponuje juz zamknąć bo gdzie cie nie zobacze to zawsze jakies głupie uwagi. Dziekuje bardzo nie są mi potrzebne! Inne wizazanki potrafiły normalnie odpowiedziec. Moze ktos by mi wytłumaczyl lekko... NIe to nie . czesc
Pina92, tak się składa, że to nie są "głupie" uwagi. Właśnie trwa sprzątanie forum, żeby wszystkim się lepiej z "Paznokciowego" korzystało więc proszę Cię, żebyś użyła jednak wyszukiwarki i gwarantuję Ci, że znajdziesz tam tyle informacji, że będziesz miała dzień na czytanie z głowy albo i więcej
A na przyszłość, nie tak ostro...
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 14:35   #8
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Nie jestem jakąś gówniarą ,do której można mówić poprostu zamknij się. Post zgłoszony jako zły !
Pina skoro słów nie rozumiesz to może obrazki mamy wklejać ? Szanuj innych i ich pracę na tym forum.
Uwagi były bynajmniej bardzo pouczające
Stary 2007-06-23, 15:07   #9
pina92
Raczkowanie

Cytat:
Nie jestem jakąś gówniarą ,do której można mówić poprostu zamknij się. Post zgłoszony jako zły !
Pina skoro słów nie rozumiesz to może obrazki mamy wklejać ? Szanuj innych i ich pracę na tym forum.
Uwagi były bynajmniej bardzo pouczające
Bynajmniej to ja juz tego nie somentuje Bo nie chce dostac bana. Żegnam
Stary 2007-06-23, 16:27   #10
pina92
Raczkowanie

tak wyszły:P
Stary 2007-06-23, 17:27   #11
karolka-bobasek
Zadomowienie

GG do karolka-bobasek

Mona za co masz ostrzezenie??
Stary 2007-06-23, 17:55   #12
mysiak
Wtajemniczenie

Chciałam zgłosić zły post, ale chyba nie bardzo jest sens, skoro Mona już to zrobiła, prawda?

Pina: jeśli chcesz cokolwiek "somentować" bądź tak miła i skorzystaj z wyszukiwarki... I przeczytaj regulamin forum - zwłaszcza jeśli nie chcesz dostać bana

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:00   #13
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Chciałam zgłosić zły post, ale chyba nie bardzo jest sens, skoro Mona już to zrobiła, prawda?
prawda taka informacja po zgłoszeniu rozchodzi się mailem do modów forumowych i tych "główniejszych" też
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:28   #14
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Karolka ostrzeżenie mam za cytowanie osoby zbanowanej.
Mysiak
Stary 2007-06-23, 18:34   #15
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Cytat:
Karolka ostrzeżenie mam za cytowanie osoby zbanowanej.
Mysiak
a to nie można cytować?
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:49   #16
mysiak
Wtajemniczenie

Też się zdziwiłam Ale Blue też zdaję się dostała za to ostrzeżenie... Chyba nawet w tym samym wątku...

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
Stary 2007-06-24, 16:52   #17
Jelonek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
a to nie można cytować?
Cytować posty możesz. Ostrzeżenie zostało wlepione za wklejanie wypowiedzi paulikrk podczas gdy ona nie miała już prawa się tutaj udzielać, bo jej konto zostało zablokowane.
Cytat:
Też się zdziwiłam Ale Blue też zdaję się dostała za to ostrzeżenie... Chyba nawet w tym samym wątku...
A cóż w tym dziwnego? Skoro osoba została zbanowana, to chyba oczywiste, że jej posty nie są już tu mile widziane. Ma bana, więc się nie udziela, a wklejanie jej wypowiedzi podczas gdy ona nie może już tu odpisywać jest sprzeciwianiem się woli Szefostwa i olewaniem regulaminu (ban to ban).
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:18   #18
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
A cóż w tym dziwnego? Skoro osoba została zbanowana, to chyba oczywiste, że jej posty nie są już tu mile widziane. Ma bana, więc się nie udziela, a wklejanie jej wypowiedzi podczas gdy ona nie może już tu odpisywać jest sprzeciwianiem się woli Szefostwa i olewaniem regulaminu (ban to ban).
Zdziwiłam się, bo w tamtym konkretnym przypadku żywo toczyła się dyskusja na temat słuszności zbanowania paulikrk. I w tym konkretnym przypadku zacytowanie paulikrk, która (jeśli dobrze pamiętam) chciała napisać za co została zbanowana, w pewien sposób się wytłumaczyć, nie było zwykłym "spamowaniem forum postami zbanowanego użytkownika". Dziewczyny chciały dowiedzieć się czemu nagle dostała bana. Zwłaszcza, że nie było widać nawiązania do jakiegoś nowego posta, tylko do starego, za którego już wcześniej dostała punkty. Dlatego, moim prywatnym zdaniem, to była wyjątkowa sytuacja. Dlatego byłam zdziwiona.

Dodaję:

Mam jeszcze jedno pytanie: czy w związku z banem dla paulikrkr, ostrzeżeniem grozi nam też przytoczenie jakiejś jej wypowiedzi nie będące zacytowaniem jej? Nie próbuję Cię prowokować Jelonku. Chcę się dowiedzieć, czy jeśli napiszę, dajmy na to na wątku plotkowym: "A Paula umieściła ostatnio w swoim albumie takie cudne szpice z fioletowymi cyrkoniami i napisała, że od jutra zamierza robić tylko takie..." mogę spodziewać się ostrzeżenia?

przepraszam, dubel

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-06-24 o 20:41 Powód: proszę... :P
Stary 2007-06-24, 17:44   #19
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Mysiak - dodam od siebie, że dowiedziałam się od Pauli, że był to ban za coś, za co była już wcześniej ukarana, sprawa ta nie została wyjaśniona przez szefostwo i dlatego Paula poprosiła mnie o wstawienie kilku słów na wizaż. Ja tez nie spodziewałam się ostrzeżenia ale nie podważam dycyzji wyższej instancji , ani nie próbuję tego jakoś dociekać czy wyjaśniać
Złamałam regulamin - zostałam ukarana, i tak dodam skrycie, że fajnie to wygląda Jak karma jakaś Ale to już jest totalny OffTop
Stary 2007-06-25, 18:52   #20
Jelonek
Zakorzenienie

Cytat:
czy jeśli napiszę, dajmy na to na wątku plotkowym: "A Paula umieściła ostatnio w swoim albumie takie cudne szpice z fioletowymi cyrkoniami i napisała, że od jutra zamierza robić tylko takie..." mogę spodziewać się ostrzeżenia?
Nie.
Po prostu nie można na forum wykorzystując swój profil wklejać odpowiedzi Pauli (innych zbanowanych użytkowników) w jakimś wątku. Jest zbanowana, nie ma prawa się tutaj więcej wypowiadać.
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości