wywijajace sie koncowki :[ moje przeklenstwo :[ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-23, 18:34   #1
angellaaa
Raczkowanie

wywijajace sie koncowki :[ moje przeklenstwo :[

mam nastepujecay problem.. moje wlosy sa sredniej dlugosci siegajace za lopatki przy twarzy nieco krotsze-pocieniowane.. po umyciu moje wlosy wygladaja koszmarnie.. nie kreca sie ale wywijaja kazdy w inna storne.. nie kreca sie na calej dlugosic tylko wywijaja sie same koncowki-wyglada to koszmarnie szczegolnie przy samej twarzy..jestem zmuszona je prostowac ale to nic nie daje bo po 2-3godz wracaja do swojego poprzedniego stanu i sa tak samo paskudnie powykrecane jak po wysuszeniu..czy jest jakis sposob zebym miala gladkie proste wlosy przez caly dzien..albo przyjamniej przez kilka godzin a nie 2-3..moze jakies odzywaki specjalnie szampony nie mam pojecia prosze o pomoc
angellaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:48   #2
fairy-tale
Raczkowanie

GG do fairy-tale
Dot.: wywijajace sie koncowki :[ moje przeklenstwo :[

możemy sobie podać ręce ja mam absolutnie tak samo.. teraz zapuszczam włoski, ale wiem że te wywijanie jest skutkiem złego strzyżenia przez panią fryzjerkę. wystrzępiła mi tylko włosy i wsio;/ już nie mam siły( pzdr;**

Edytowane przez fairy-tale
Czas edycji: 2007-06-23 o 18:53 Powód: literówka ;D
fairy-tale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:58   #3
angellaaa
Raczkowanie

czyli mowisz ze to kwestia obciecia?? ale jezeli niektore wloski sa krotsze to chyba zawsze beda sie wywijac..o to w tym chodzi??bo te dluzsze sa w miare ok;/ tez zapuszczam i nie chce ich meczyc codziennie prostownica bo strasznie wypadaja..koszmar
Stary 2007-06-23, 19:03   #4
fairy-tale
Raczkowanie

GG do fairy-tale

moje dłuższe też są w miarę normalne).. już próbowałam odstawić prostownicę, ale bez niej to nie dam rady;D.. te krótsze pasma puszą się na końcach i odstają okropnie.. podobno z Sunsilku są fajne żele prostujące ale nazwy nie znam.. jak znajdę to napiszę
fairy-tale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:11   #5
nebya
Wtajemniczenie

Witam Ja też tak mam i kompletnie nie umiem sobie z tym poradzić. Normalnie koszmar! A do tego jeszcze dochodzi podatność na wilgoć, więc nawet po prostowaniu mam na głowie SZOPĘ. Jeśli znajdziecie jakiś sposób na to przekleństwo to dajcie znać... pozdr

nebya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:16   #6
angellaaa
Raczkowanie

no dokladnie jesczze jak moje wlosy wyczuja wilgotne powietrze to juz wogole jest odlot;/ tylko czepek na glowe i nic wiecej.. a obcinac nie chce bo hoduje juz rok;/ a efekty marne;/;/
Stary 2007-06-23, 19:23   #7
karolka-bobasek
Zadomowienie

GG do karolka-bobasek

Cytat:
Napisane przez angellaaa Pokaż wiadomość
mam nastepujecay problem.. moje wlosy sa sredniej dlugosci siegajace za lopatki przy twarzy nieco krotsze-pocieniowane.. po umyciu moje wlosy wygladaja koszmarnie.. nie kreca sie ale wywijaja kazdy w inna storne..
nie jesteś sama wiekszosc dziewczyn tutaj ma podobny problem ja również... mysle ze nie ma zlotego srodka, ale kup sobie jakis kosmetyk do prostowania wlosow, np loreal w różowej buteleczce lub spray do prostowania wlosow - elgon to są kosmetyki ktore dziewczyny polecaly i napeno troche pomoga pasm aprzy twarzy mozesz dodatkowo przed wyprostowaniem delikatnie spryskac lakierem lub wgniesc pianke, mnie toczasem pomaga, a lakier dodatkowo chroni przed wilgocia wiec nie bede sie tak strasznie wykrecac

Cytat:
Napisane przez angellaaa Pokaż wiadomość
nie kreca sie na calej dlugosic tylko wywijaja sie same koncowki-wyglada to koszmarnie szczegolnie przy samej twarzy..jestem zmuszona je prostowac ale to nic nie daje bo po 2-3godz wracaja do swojego poprzedniego stanu i sa tak samo paskudnie powykrecane jak po wysuszeniu..czy jest jakis sposob zebym miala gladkie proste wlosy przez caly dzien..albo przyjamniej przez kilka godzin a nie 2-3..moze jakies odzywaki specjalnie szampony nie mam pojecia prosze o pomoc
mysle ze nie ma zlotego srodka, ale kup sobie jakis kosmetyk do prostowania wlosow, np loreal w różowej buteleczce lub spray do prostowania wlosow - elgon to są kosmetyki ktore dziewczyny polecaly i napeno troche pomoga pasm aprzy twarzy mozesz dodatkowo przed wyprostowaniem delikatnie spryskac lakierem lub wgniesc pianke, mnie toczasem pomaga, a lakier dodatkowo chroni przed wilgocia wiec nie bede sie tak strasznie wykrecac
Dodatkowo mozesz uzywac szamponow wygladzajacych i odzywek takich samych, te wszystkie rzeczy napewno dużo pomoga
Stary 2007-06-23, 19:29   #8
nebya
Wtajemniczenie

Dzięki Karolka, co prawda porady nie były skierowane do mnie, ale na pewno chętnie skorzystam, bo mam ten sam problem dzięki

nebya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 09:58   #9
angellaaa
Raczkowanie

dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie..jak pielegnowac takie wlosy zeby nie wylysiec przed dwudziestka?? nie dosc ze wypadaja sa kosmicznie cienkie wywiaja sie na 4 strony swiata sa przyklapniete i bez zycia?? moze trzeba obciac??ale szkoda mi chcialam zeby byly gdzies do polowy plecow( nie mam sily juz do nich a chcialabym jakos w miare normlanie wygladac :[
Stary 2007-06-24, 16:14   #10
Hanka1986
Przyczajenie

mam ten sam problem co wiekszosc z was. na dodatek mam jeszcze wysokie czoło idealne do grzywki...tylko grzywki brak, bo jak juz jest to kazdy kosmyk wywija sie w inn kierunku. Złotego srodka niestety na nasz problem nie ma. Pozostaje nam jesynie sie przyzwyczajic i zaakceptowac to. fakt, że dobrym rozwiazaniem jest prostowanica jednak nie na długo.
co do cienkich i wypadającyh włosów to polecam maske z nafty (kapitalnie działa na włosy), olejek rycynowy do szamponu, odzywke Wax, Skrzypovite lub Merc Special, no i dla prostujacych włosy koniecznie jakąś ochrone.
Polecam rówieniz wyszukiwarke tam mozna znależć jeszcze wiecej cennych informacji o pielegnacji włosów!!!
Hanka1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 16:54   #11
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

mi też się wykręcają włosy, ale tylko dlatego, że są bardzo podatne i mocno wycieniowane, nie kręcą się niestety wcale.:P mi włoski prostują się, oczywiście jeśli nie biorę pod uwagi prostownicę, gdy suszę głowę pochyloną do przodu i przeczesuję włosy palcami, dzięki temu są ułożone... oczywiście na jakiś czas, no chyba ze je czymś mocno utrwalę.
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 08:08   #12
rosiek
Zakorzenienie

GG do rosiek
Wywijające się końcówki :(

Witam
Mój problem może jest błahy, ale baardzo mi przeszkadza przy codziennym układaniu włosów... Podobno wszyscy ludzie tak mają z włosami, że po dwóch przeciwnych stronach włosy układają im się w jedną stronę (tzn. że z jednej strony wywijaja im się na zewnątrz, z drugiej do wewnątrz). Niby nic, ale u mnie jest to aż nazbyt widoczne
Miałam bardzo krótkie włosy, teraz jestem na etapie zapuszczania - sięgają mi już do szyi. Jednak cały czas nosze je spięte spinką czy związane gumką Kiedy je rozpuszczę z lewej strony mam proste druty a z prawej mocno wywinięte na zewnątrz pasma. Nie pomagają kosmetyki, lokówki, prostownice... A mnie bardzo podobają się w miarę proste rozpuszczone włosy.
Tu moje pytanie: czy prostowanie włosów u fryzjera mogłoby mi pomóc? Ile taki zabieg mniej-więcej kosztuje?
A może znacie inny sposób na niesforne końcówki?
Bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam, Rosiek
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości