czerwone w這sy, ale czym? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-25, 13:13   #1
Lumia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203
GG do Lumia

czerwone w這sy, ale czym?

Drogie wiza瘸nki, chcia豉m si was poradzi jaka farba b璠zie najlepsza do uzyskania czerwonego koloru w這s闚. Ot騜 marzy mi si zmiana, najpierw zastanawia豉m si nad 軼i璚iem, ale w przyp造wie natchnienia stwierdzi豉m, 瞠 pofrabuj si na czarno czerwono. Naturalny kolorek w這s闚 mam ciutk ja郾iejszy od tego na za陰czonym zdj璚iu , tak wi璚 oczywiste, 瞠 do czerwonego bez rozja郾iania ani rusz. Na drugim zdj璚iu jest mniejwi璚ej kolor jaki bym chia豉 uzyska...og鏊nie rzecz bior帷 czerwony ^^
I teraz zastanawiam sie czy do takiego efektu potrzebna jest farba o rzeczywi軼ie czerwonym kolorze, jak z firmy Manic Panic, kt鏎a oferuje tylko takie szalone kolorki jak czerwi, r騜owy, niebieski etc. Czy wystarczy豉by zwyk豉 farba do w這s闚 w jakim tam odcieniu czerwieni. Z tego co si orientuj to Joanna ma w swojej palecie ciekawe odcienie czerwieni, ale czy one rzeczywi軼ie wychodz czerwone? R騜nica cenowa mi璠zy farbami z Manic Panic a zwyk造mi jest do嗆 znaczna, wi璚 g堯wnie dlatego jestem ciekawa w tym co by這by lepsze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg l_0bdac5dc7503cd6cb7a40c7fd8c90c5c.jpg (29,1 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Dir-En-Grey-Die-02.jpg (62,3 KB, 22 za豉dowa)

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 13:44   #2
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1
Dot.: czerwone w這sy, ale czym?

ja do嗆 d逝go by豉m czerwonow這sa, farbowa豉m si Safir i 100%Color niestety, ci篹ko powiedzie jak te farby wygl康a造by u Ciebie bo du穎 zale篡 od wyj軼iowego koloru w這s闚 (m鎩 naturalny to taki 鈔edni br您) na rozja郾ianych na pewno wychodz jaskrawsze i intensywniejsze kolory, ale i szybko si sp逝kuj wi璚 przemy郵 jeszcze t dekoloryzacj
proponuj 瞠by przestudiowa豉 palety z pr鏏kami w這s闚 pofarbowanych danymi farbami - te w這sy to w豉郾ie farba po這穎na na bia造 w這s, wi璚 po dekoloryzacji powinna otrzyma efekt bardzo do nich zbli穎ny

og鏊nie mam nadziej, 瞠 nie zamota豉m
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 19:53   #3
Lumia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203
GG do Lumia

benito_mruffkolini dzi瘯uj za odpowied ^^ I wcale nie jest ona zamotana Wniosek taki, 瞠 nie musz si wykosztowywa na ekstrawagancka farb, tylko co zwyk喚go w odcieniu czerwieni. Jutro si wybior na poszukiwania ^^

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 20:22   #4
byg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

a mnie zastanawia jak Wi郾iewski robi tak 瞠 ma zawsze tak intensywnie czerwony kolor w這s闚
byg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-25, 21:01   #5
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Lumia Poka wiadomo嗆
benito_mruffkolini dzi瘯uj za odpowied ^^ I wcale nie jest ona zamotana Wniosek taki, 瞠 nie musz si wykosztowywa na ekstrawagancka farb, tylko co zwyk喚go w odcieniu czerwieni. Jutro si wybior na poszukiwania ^^
a nie ma za co
ja te do嗆 d逝go poszukiwa豉m idealnej czerwieni i bawi豉m si w farby profesjonalne ostatecznie stwierdzi豉m, 瞠 szkoda na to czasu i nerw闚 bo niemal taki sam efekt uzyskam zwyk陰 farb z drogerii - mo瞠 maj troch mniej intensywne odcienie ale za to w takich naturalniejszych po prostu lepiej si wygl康a

Cytat:
Napisane przez byg Poka wiadomo嗆
a mnie zastanawia jak Wi郾iewski robi tak 瞠 ma zawsze tak intensywnie czerwony kolor w這s闚
mnie akurat efekt u Michasia nie powala... wygl康a jakby mia peruk
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.