kanebo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-17, 18:44   #31
Adeline
BAN stały

Dot.: Re: kanebo

Z Kanebo przychodzą mi do głowy dwie perełki, po opisie Beliczka pewnie pognam po wypłacie do sklepu po to cudo do włosów
Dla mnie prawdziwą rewelacją jest połączenie maski oczyszczającej i preparatu do mycia buzi Oil Control Wash and Mask. Rzeczywiscie idealnie radzi sobie wszelkimi niedoskonałościami a efekty przechodzą oczekiwania. Ja jestem uzależniona Uzależnienie daje też peeiling enzymatyczny Silk Peeling Powder. Cudowna pianka oczyszcza buzię i powstrzymuje powstawanie wszelkich niedoskonałości. Ja stosuję dwa razy w tygodniu i ten duet z pianką daje świetne efekty.Jestem po okresie testów wielu kosmetyków wysokopółkowych i Kanebo ma ceny porównywalne do tych jakie musiałabym zapłacic np. za linię Purete Ideale Chanela a jest...o niebo skuteczniejsze.
Adeline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:31   #32
Emilia1
Zakorzenienie

ja mam z kanebo (końcówkę ) podkład liqid finish i tonik (dostałam w prezencie) i nic więcej ale rewelka!no ale ceny to naprawdę powalające...
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:31   #33
Adeline
BAN stały

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
ja mam z kanebo (końcówkę ) podkład liqid finish i tonik (dostałam w prezencie) i nic więcej ale rewelka!no ale ceny to naprawdę powalające...
Podkłady Kanebo dopiero przedemną . Ale coraz więcej zachęcających opinii skłania mnie do tego żeby kupić.
Stary 2006-08-18, 11:02   #34
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: kanebo

Dostalam ostatnio caly zestaw Kanebo,male miniaturki,sprobowalam ten peeling piankowy,faktycznie gladka buzka po nim.Osobiscie uzywalam korektora,ktory uwazam za najlepszy na swiecie.Mozna je dostac w 3 odcieniach,ja mialam medium.Jest bardzo delikatny i rozswietla okolice oczu wiec nie tworza sie zmarszczki( jak po innych "niby specjalnie pod ocz" korektorach).POza tym bardzo wydajny,mialam go pol roku przy codzienym stosowaniu.O opiniach mozna poczytac na KWC,NAPRAWDE WARTO,PORZADNA FIRMA!!!
Stary 2006-08-18, 15:53   #35
Emilia1
Zakorzenienie

a jakie miniaturki? ja kocham takie śliczna malutkie kosmetyczki jeśłi chodzi o miniatury to wczoraj dostałam od TŻ zestaw clinicue 3 step. na razie nie wyproobowalam. a jeśli chodzi o podkład to naprawdę wporzo Adeline
Stary 2006-08-18, 23:30   #36
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

w sumie to probki ale w szklanych buteleczkach,tonik,emulsj a nawilzajaca ,peeling w proszku,mleczne mydelko w plynie do mycia twarzy i żel do mycia rowniez.POszlam kupic korektor o ktorym wspominalam,ale nie bylo i dostalam te probki.Moze jak pojde nastepnym razem i bedzie juz korektor to cos wiecej moze dostane,nei odmowie)
Stary 2006-08-19, 13:39   #37
Adeline
BAN stały

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
a jakie miniaturki? ja kocham takie śliczna malutkie kosmetyczki jeśłi chodzi o miniatury to wczoraj dostałam od TŻ zestaw clinicue 3 step. na razie nie wyproobowalam. a jeśli chodzi o podkład to naprawdę wporzo Adeline
Podkład ma świetne recenzje. Po zabiegu oczyszczajacym Kanebo pani nałożyła mi go na twarz żeby zamaskować zaczerwienienia po zabiegu. I...jakbym nic nie miała na buzi a przy tym idealne krycie. Nie jestem tylko pewna czy nie była to ta płynna wersja dla cery mieszanej.
Stary 2006-10-14, 15:57   #38
szaja
BAN stały

Odgrzebałam wątek Kanebo. Skuszona przez Beliczka (opis w KWC) kupiłam jakis czas temu maskę do włosów Kanebo Intensive Hair Maska(przeznaczona do wlosów suchych i po farbowaniu).I jest to najwspanialszy produkt do włosów jaki miałam. Moje wlosy nie znają wprawdzie farby ale są naturalnie kręcone i suche oraz osłabione letnimi szaleństwami. Kupiłam tę maskę za namową pani z gabinetu Kanebo gdzie chodzę na zabiegi. Pani pokazała swoje włosy (prostuje je ponoć co drugi dzień, moje by tego chyba nie zniosły) w świetnej kondycji i...kupiłam. Maska ma już oczywiście moją recenzję w KWC. Naprawdę jestem zdziwiona jej skutecznością bo po kosmetykach do włosów zazwyczaj wiele sobie nie obiecuję a maski przeważnie niemiłosiernie przeciążają moje włosy. Maska Kanebo jest też baaaardzo wydajna co pozwala przełknąć zbójecką przyznaję cenę.
szaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:34   #39
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Kobitki jak fajnie ze tu weszlam , bardzo mnie zaciekawilyscie ta firma. Wiem juz ze w drogeri ja mozna kupic ale pewnie takiej z drogimi kosmetykami, bo jak sobie przypominam drogeria w mojej miescinie to pewnie nie mam na co liczyc? Acha a tak wogole to jakie ceny macie na mysli(ze ona taka droga), juz wiem ze maska do wlosow kosztuje 200zl, a jaka wielka jest, jesli to duze pudlo i wydajne to sie oplaca. A moze macie jakies stronki internetowe to bym sobie poczytala i popatrzyla jak to wogole wyglada zwby wiedziec czego na polkach sklepowych szukac
Hallo Moni
Sprobuj www.kanebo.com
W drogerii tego nie kupisz, Douglas, Pieper i inne perfumerie. A ceny jak innych ekskluzywnych kosmetykow.
evamoni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 13:52   #40
Emilia1
Zakorzenienie

a ile ona kosztuje? ja mam od dawna taka z biedronki , sąłd taki sam co innej wiodącej firmy i fajne mam nawilzone wosy po niej.
Stary 2006-10-20, 18:14   #41
szaja
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a ile ona kosztuje? ja mam od dawna taka z biedronki , sąłd taki sam co innej wiodącej firmy i fajne mam nawilzone wosy po niej.

Maska Kanebo kosztuje 199 zł.
szaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 16:24   #42
Emilia1
Zakorzenienie

dzięki
Stary 2007-01-27, 10:38   #43
MIBIA
Przyczajenie

juz dzis zadalam pytanie dotyczace ceny kanebo, ale zle je umiescilam. nosze sie za zamiarem zakupu calej serii kenebo sensai lifting cream 50ml, advanced recovery concentrate 40ml i advanced recovery concentrate for eyey 15ml, chcaialbym znac ceny, wiem ze kosmetyki kanebo sa bardzo drogie - dlatego tez moje drugie pytanie to czy sa warte tej ceny. czy z czystym sumieniem ktos moze mi je polecic, bo sam uzywal, dziekuje.
MIBIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 12:24   #44
ewelinaziaja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dorotabat Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś zainteresowana znam osobę (ogłaszała sie na wizażu: just777@wp.pl), która sprzedaje oryginalne markowe kosmetyki o 30-60% taniej niz w perfumeriach. Ja tak właśnie kupiłam moje KANEBO.

dziewczyny!
czy just777 nadal sprzedaje kosmetyki KANEBO?
znalzłam kilka wątków że ciężko do Niej się "dobić" - dalej jest tak samo?

ewelinaziaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 12:36   #45
KENZO
Rozeznanie

Podbijam - rowniez jestem ciekawa czy just777 nadal zajmuje sie kosmetykami Kanebo? Swoja droga po tak pochlebnych opiniach o maseczce Kanebo do włosow dzisiaj po nia pedze do Daughlasa - jutro wyprobuje
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 23:14   #46
Zahran
Raczkowanie

Podbijam!
Drogie dziewczyny, chciałam się zapytać czy macie porównanie maseczek "sensai silky puryfing mud&soap" oraz "Oil control wash and mask". Obie mają rewelacyjne opinie na kwc, stąd też nie wiem na którą się zdecydować... Która lepiej poradzi sobie z bolączkami skóry mieszanej? Skłaniam się bardziej ku oil control, ale osiołkowi w żłobie dano ...
Zahran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:08   #47
Zahran
Raczkowanie

up
Zahran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:19   #48
Kachubella
Przyczajenie

Question Kanebo

Chciałabym się dowiedzieć czegoś o kosmetyku firmy Kanebo, Sensai Silk 10 Seconds Awakening Essence; tzn. jak go stosować, jakie ma działanie, czy jest odpowiedni dla mojego wieku (29)
Kachubella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:16   #49
natalie25
Raczkowanie

chyba pisalam moje pytanie w nieodpowiednich watkach i nie uzyslalam zadnej odpowiedzi jestem od niedawna na forum wiec sie nie zrazam.

bedac na zakupach dowiedzialam sie nie ze w douglas wycofano moj podklad - kremowy w buteleczce szklanej okragly, a w jego miejsce powiawil sie wodnisty, a ja tej konsystencji nie toleruje. w dodatku wszystkie kosmetyki zyskaly dopisek SENSAI i czarne a nie zlote wykonczenie (jezeli chodzi o kolorowke). co to oznacza? czy korektor tez jest inny - ma inne dzialanie? konsultantka w perfumerii nie byla mi w stanie odpowiedziec. uzywam kanebo od dawna, z reguly kupowalam za granica, teraz jestem w kraju i konczy mi sie wszystko.
natalie25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:24   #50
asik123456789
Zakorzenienie

Dziewczyny, a co sadzicie o produktach do wlosow sprzedawanych na allegro? Tam maja japonskie wersje szamponow i balsamow Kanebo i shiseido. Jestem ciekawa czy ktoras z was miala, a jesli nie to czy sadzicie, ze to sa oryginaly i czy rownie dobrze dzialaja jak te International? (czyli te z douglasa)
http://allegro.pl/search.php?string=...&category=1436
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:35   #51
Karolinitka
Zadomowienie

Arrow KANEBO- pielęgnacja

Witam!

Zapraszam do dyskusji wszystkie Panie, które są fankami marki Kanebo. Te, które już doskonale znaja markę i te, które dopiero zaczynaja swoją podróż z tymi japońskimi kosmetykami.

Ja używam tych kosmetyków już od pół roku i jestem nimi oczarowana. Jeszcze nigdy nie miałam tak pięknej i nieskazitelnej cery.

Teraz Wasz kolej Zapraszam!
Karolinitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:35   #52
alexandraz
Raczkowanie

Mam pytanie dotyczące kosmetyków kanebo. Właściwie to różnicy między Kanebo interational a Kanebo sensai. Zachęcona Waszymi komentarzami o pudrze kanebo translucent loose powder postanowiłam troche o nim poczytać i natknęłam się na jego 2 wersje- sensai i interational. Zanim kupię chciała bym się dowiedzieć czym się różnią.
Bardzo dziękuję za odpowiedź, będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam!
alexandraz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:01   #53
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Kanebo sensai to konkretna linia kosmetyków kanebo, tak jak np. jest dermika rosarium, dermika meritum itd.
jelonki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:55   #54
chabrowykocyk
Raczkowanie

Dziewczyny, przypadko jakiś czas temu trafiłam na wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87279&pa ge=8 Nigdy nie używałam kosmetyków Kanebo, ale warto wiedzieć takie rzeczy i uważać na daty.
chabrowykocyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 23:29   #55
jelonki
Zadomowienie

Z kodami w kanebo to masakra, fajny link podałaś - dzięki
jelonki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 17:08   #56
2303
Raczkowanie

Smile KANEBO - czy warto inwestować

Witam
Słyszałam bardzo sprzeczne opinię na temat marki kosmetycznej KANEBO - od mega zachwytów po ostrą krytykę. Chciałabym zainwestować w ich produkty, kusi mnie zwłaszcza rytuał oczyszczania i nawilżania twarzy. Poniżej przedstawiam skład olejku do demakijażu który ma za zadanie oczyścić twarz z makijażu (Step 1), inne zanieczyszczenia ma oczyszczać step 2 - mydełko. Moje pytanie: czy biorąc pod uwagę skład kosmetyku warto go kupić? (nie zależy mi na markowym produkcie aby ładnie wyglądał na półce w łazience tylko na jego faktycznym działaniu). Może ma Pani zdanie ogólne na temat tej marki i jej kosmetyków? Ogólnie - czy warto?

Skład: mineral oil (paraffinum liquidum), trioctanoin, PEG-20 glyceryl triisostearate, fragrance (parfum), bitter orange (citrus aurantium amara) oil, sweet almond (prunus amygdalus dulcis) oil, water (aqua), ethyl glucoside, alcohol, peppermint (mentha piperita) oil, limonene, linalool

Z pozdrowieniami
Stary 2011-05-10, 18:40   #57
nagiAkt
Zadomowienie

Dot.: KANEBO - czy warto inwestować

Na pierwszym miejscu ma olej mineralny, który nie jest najlepszymskładnikiem, po nim jednak ma masę wyciągów naturalnych. One z kolei mogą podrazniac wrażliwców. Firmy nie testowałam, więc nie wypowiem się co do niej

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:46   #58
2303
Raczkowanie

Podbijam wątek - kto ma jakieś doświadczenia z KANEBO to proszę o info. Nie chodzi mi o ocenę konkretnego kosmetyku (bo wiadomo to poczytać sobie można na KWC) ale ogólnie czy kosmetyki te z uwagi na skład, działanie warte są swojej ceny. POZDRAWIAM

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Na pierwszym miejscu ma olej mineralny, który nie jest najlepszymskładnikiem, po nim jednak ma masę wyciągów naturalnych. One z kolei mogą podrazniac wrażliwców. Firmy nie testowałam, więc nie wypowiem się co do niej
Oczywiście dziękuję bardzo za odpowiedź ))))
Stary 2011-05-11, 18:47   #59
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zgadza się - parafina może pięknie pozapychać pory.
Ja unikam jej jak ognia.
Stary 2011-05-13, 12:13   #60
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Ja mam dobre doświadczenia z Kanebo.

Mogę powiedzieć jeszcze, że używałam kremów które może składowo były lepsze, ale efekty były zerowe lub mizerne Natomiast Kanebo było bardzo fajne, choć znam lepsze

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości