prośba o pomoc...fryzura dla mnie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-12, 10:42   #31
karoolciaaa1992
Raczkowanie

GG do karoolciaaa1992
Dot.: prośba o pomoc...fryzura dla mnie...

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Skarbie, uśmiechaj sie!! Naprawde, fotki z uśmiechem i bez to niebo a ziemia. Jestes prześliczną dziewczyną, nie wiem skąd u ciebie kompleksy ;p Podpisuje sie pod tym, ze jeśli masz zniszczone włosy to nie musisz ich ścinać Są świetne odżywki, pomoga ci Radze zapuszczać, bo ładnie ci w długich ale jak już sie uparłaś na ścięcie to nic tylko poprzeć dziewczyny
Dziękuję nie chce ich ścinać ;p ale myślałam żę... musze? ;p jeja jaka ja zacofana jestem ;p nawet nie pomyślałam o odżywkach. Używam jedynie szamponów które miały za zadanie odbudowanie moich włosów. Jestem obecnie przy Garnierze fructis sampon wzmacniajacy 2w1 ten z fruktoza glukoza i innymi rzeczami ;p nie wiem czy pomaga wiem jedynie ze wlosy sa puszyste i gladkie
Stary 2007-07-12, 10:55   #32
karoolciaaa1992
Raczkowanie

GG do karoolciaaa1992

chcialabym jeszcze zapytać o farbe do włosów... Bo ten mój kolor włosów jest właśnie taki szaro - bury i zimny. Nie podoba mi się on. Już wolałabym mieć czarny taki jak moja siostra mlodsza naturalny kolor niż takie nijakie coś na głowie ;p Poradźcie mi jedynie jaka farba będzie najlepsza (ten czekoladowy brązik mnie kręci) ;p jakiej firmy wiem, że to dodatkowo osłabi moje włosy ale kończe teraz z prostownicami, suszarkami i tym wszystkim. Myśle że razem z odżywką dałabym rade
Stary 2007-07-12, 16:51   #33
czarna_niun
Raczkowanie

Jeśli chcesz kolor o ton jaśniejszy to zwykłym farbowaniem nic nie zdziałasz. Ja bym wogóle nie farbowała - zobacz sobie ile z nas teraz schodzi do naturalnego A bo efekt nie taki, a bo się spłukała, a bo nie można z niej zejść, a bo odrosty... A jak masz naturalne, to co dzień rano wyglądasz jakbyś była prosto po farbce
W ociepleniu koloru powinna Ci też właśnie wspomniana już przeze mnie Henna Treatment Wax. Mi, co prawda z farbowanych, z mocno czarnego, zimnego zrobiła śliczny brąz

Na wizażu jest pełnooo wątków o doskonałych odżywkach. Tylko trzeba nalać sobie kawy i z pół dnia poświęcić na zmudne przeszukiwania Ale warto - ja dzięki temu kupiłam Henne Wax i jestem szczęśliwa

Co do szamponów, ja jakoś mam uraz do kosmetyków Garniera (do włosów)...
Szampony Nivea (z różowym albo żółtym paseczkiem) są naprawde rewelacyjne! To z tych zwykłych, dostępnych wszędzie.
A jak przekopiesz forum, to pewnie poczytasz te o cudownych bardziej "aptecznych" czy "fryzjerskich" szamponach regenerujących
Stary 2007-07-12, 19:19   #34
karoolciaaa1992
Raczkowanie

GG do karoolciaaa1992

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz kolor o ton jaśniejszy to zwykłym farbowaniem nic nie zdziałasz. Ja bym wogóle nie farbowała - zobacz sobie ile z nas teraz schodzi do naturalnego A bo efekt nie taki, a bo się spłukała, a bo nie można z niej zejść, a bo odrosty... A jak masz naturalne, to co dzień rano wyglądasz jakbyś była prosto po farbce
W ociepleniu koloru powinna Ci też właśnie wspomniana już przeze mnie Henna Treatment Wax. Mi, co prawda z farbowanych, z mocno czarnego, zimnego zrobiła śliczny brąz

Na wizażu jest pełnooo wątków o doskonałych odżywkach. Tylko trzeba nalać sobie kawy i z pół dnia poświęcić na zmudne przeszukiwania Ale warto - ja dzięki temu kupiłam Henne Wax i jestem szczęśliwa

Co do szamponów, ja jakoś mam uraz do kosmetyków Garniera (do włosów)...
Szampony Nivea (z różowym albo żółtym paseczkiem) są naprawde rewelacyjne! To z tych zwykłych, dostępnych wszędzie.
A jak przekopiesz forum, to pewnie poczytasz te o cudownych bardziej "aptecznych" czy "fryzjerskich" szamponach regenerujących
Ehhh... bardzo dużo przeczytałam o tym Wax'ie i pewnie go kupie a ja jakoś nigdy nie miałam okazji wypróbować szamponó z Nivea porozglądam się w sklepach za którymś z nich na te apteczne i fryzjerskie brak funduszy ;p bo pewno nie są w cenie takiej jak te normalne szampony dziękuję Ci bardzo za odpowiedź jak mnie jeszcze najdą jakieś wątpliwości to napisze tutaj i pozdrawiam
Stary 2007-07-13, 10:15   #35
wkroplideszczu
Rozeznanie

GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu

jak mam sie szczerze przyznać to o farbach nie wiem nic bo nigdy nie farbowałam i nie zamierzam na całości ale myślę, ze na Twoim miejscu dałabym włoskom czas na regeneracje, może spróbuj wydobyć ich naturalne piękno zamiast katować farbami etc? Myślę, ze Ci sie uda, jeśli tylko postawisz na odpowiednie kosmetyki (mi np pomaga z tych zwykłych tylko gliss kur-połysk jedwabiu czy jakoś tak, a garnier, nivea, elseve - to chyba tylko pogarszało stan moich włosków a w najlepszym wypadku nic nie zmieniało) Aktualnie również walczę o regeneracje - jak zbiore jakies fundusze to zainwestuje w profesjonalne kosmetyki narazie ratuje sie gliss kurem.Moim zdaniem tak własnie powinnaś zrobić - odratowac włosy, wypielęgnować i troche zapuścić, a jak już będą zdrowe i mocne, wtedy decydować co z nimi dalej robić trzymam kciuki

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:19   #36
moniczka1703
Przyczajenie

Myslę że dobrze było by Ci w krótkiej fryzurce bo masz pociągła twarzyczkę krótsze włoski by ją optycznie skróciły modna jest teraz fryzurka na tka bąbkę z dłyższym pasmem z przodu a z tylłu troszkę krócej
moniczka1703 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:28   #37
XoBlairoX
Zakorzenienie

Wink Dot.: prośba o pomoc...fryzura dla mnie...

spróbuj z deka rozjaśnić kolor włosów ładnie Ci jest w podpiętej grzywce może zapuścić je ?? zależy jak sie czujesz w jakiej fryzurze no bo przecież może być cudowna ale strasznie niewygodna czasochłonna xDxDxD życzę powodzenia xD

Podpiszesz? Ja już to zrobiłam a Ty ??

XoBlairoX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:38   #38
Asia221
Rozeznanie

wydaje mi sie ze ladnie by ci bylo w cieplym brazie- mam na mysle jasny po sredni braz
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości