Czoło w krostkach pomocy!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-12, 15:17   #31
on12391
Przyczajenie

Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Hej
Wiecie jestem chłopakiem,ale kilka mieśięcy temu miałem ten sam problem co Wy! Krosty na czole,rozszerzone pory,a największe moje zmartwienie to takie,że kusiło mnie i wyciskałem te owe krosty,po czym moje czoło to była jedna wielka masakra! Nic,kompletnie nic mi nie pomagało,żadne maści z wyjątkiem jednej... "Cepan" - koszt ok 20 złotych,jednakże po wykonczeniu tubki i zaprzestaniu kupna nowej problem nawrócił. Miałem już dosyć,bo znów się to pojawiało,znów wyciskałem i blizna na bliźnie,tymbardziej,że te krostki takie twarde... Ja "głupek" zaczałem to wyciskać przekłuwając igłą i masakra. Miałem te czoło tak zniszczone,że każdy jak ze mną rozmawiał patrzał tylko na nie...
Postanowiłem sam sobie z tym poradzić,wyczytałem dużo na temat,naturalnych,domowyc h sposobów,a co najważniejsze bezcennych i tanich!
Pozbyłem się tego problemu,nie musze nic używać i moja skóra teraz jest idealna. Nie uwierzycie,ale te blizny potrądzikowe,które sam sobie zafunowałem,także znikły.
Chcecie wiedzieć jak sobie pomóż tanio i skutecznie,domowo Piszcie,a odpowiem,a gwarantuje,że warto!!!!
Napiszcie jaki problem macie,a napewno odpwiem i może nie będziecie wierzyć w skuteczność tego,co Wam odpisze,czym to macie robić,jak,ale NAPRAWDĘ WARTO!!!
pozdrawiam
on12391 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:21   #32
karateczka000
Zakorzenienie

a czemu tej swojej cudownej metody nie przedstawisz tu, w wątku ?

karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:06   #33
on12391
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
a czemu tej swojej cudownej metody nie przedstawisz tu, w wątku ?
jeśli ktoś będzie zainteresowany to się sam odezwie,a nie to,że muszę się rozpisywać w wątku co i jak...
robię to bezinteresownie,więc jeśli ktoś chce to się zapyta,a odpowiem,więc jeszcze raz Ci mówię,że na "wątku" się rozpisywać nie będę,bo poprostu się nie chce...
Stary 2007-07-12, 18:14   #34
paulina92
Zadomowienie

a to troche dziwne masz takie super metody i nie chcesz sie nimi podzielic na forum... ale jak chcesz....

to mozesz napisac mi na PW??
paulina92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:21   #35
on12391
Przyczajenie

aha i jeszcze coś...
nie piszę tego dlatego tutaj,bo i tak pewnie nie każdy skorzysta
Stary 2007-07-12, 18:23   #36
karateczka000
Zakorzenienie

ok z czystej ciekawości, mi też napisz

karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:43   #37
eske
Przyczajenie

kolego ja też chce znać ten sposob!!
eske jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:30   #38
on12391
Przyczajenie

file:///C:/Documents%20and%20Setting...20tekstowy.txt
Stary 2007-07-12, 19:43   #39
on12391
Przyczajenie

kurczę mam problem,dotyczący tego... eee bo napisałem to w notatniku co macie sobie zrobić,a chciałem to wkleić później tutaj,ale tak się nie da - nie wiedziałem... więc... podaje Wam link i tam macie opisane co ja robiłem,żeby usunąć te krosty!
oto ten link : http://on12391.fm.interia.pl/index.html.txt
i tam oto w tym macie coś takiejgo jak POMOC na tej stronie
klikając wyskoczy Wam opis wszystkiego...
komentujcie na FORUM
Stary 2007-07-12, 19:58   #40
on12391
Przyczajenie

ok! wchodząc bezpośrednio na ten w/w link otworza sie informacje z moimi wskazowkami! otworzy sie strona z tekstem w ktorym pisze co ja robilem z moim czolem aby je wyleczyc
Stary 2007-07-12, 21:27   #41
ViP_Vd
BAN stały

Ja wam powiem tyle.
Moja cera jest bardzo wrażliwa i często mam trądzik. Jeden specyfik nie pomaga. Po kolei muszę uzywać:

-Garnier czytas skóra 3w1(ZEL I PEELING+MASECZKA)
-Maseczka PERFECTA gel LIMONKA(NIE POLECAM! PRZY ODRYWANIU BŁONKI BOLI GORZEJ NIŻ PRZY DEPILACJI NÓG, ALBO WYRYWANIU WŁOSKÓW Z POWIEK ALE CÓZ- TYLKO TO MI POMAGA... SIE PRZYZWYCZAIŁAM JUZ )

Ponadto od dziś:
Mleko,
MIX opisany przez SOVILO
Mydło siarkowe.

Teraz spróbuje tych maści... moze coś pomogą... a za 3 dni jest koncert i randeczka Więc szturm jutro na aptekę
ViP_Vd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 23:53   #42
owncorner
Raczkowanie

Jeżeli to trądzik, to polecam sudocrem, kupuje sie w aptece. Ja miałam straszną twarz. W miesiąc znikneła mi ponad połowa krostek. wogłóle stan cery się poprawia. Do tego robiłam maseczke z drożdzy. Mieszam drożdze z odrobiną ciepłego mleka, i gdy powstaje taka papka dość gęsta nakladam na twarz i po 15-20 minutach zmywam. Robię ok. 2 razy w miesiącu. I bardzo dobry i nie drogi sposób, do tego masz zapewnione że nie zniszzysz sobie tym buzi, gdyz krem jest uzywany dla bobasów. Ważne jest tez codzienna pielegnacja cery. tzn. nie zmieniac programu oczyszczania twarzy, np. ja codziennie wieczorem zmywam makijaz, myje twarz zelem , pozniej mydlem siarkowym, nastepnie przecieram twarz tonikiem cytrynowym, a rano tylko używam żelu.
owncorner jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:53   #43
gossia172
Raczkowanie

Hej....
Mi to nie pomaga zaden sudocrem, termentiol i pasta cynkowa. Nie mam az takich problemów z krostkami, tylko wlasnie na czole mam ich dosyc duzo, wlosnie takie pod skora. Daje cos oczyszczanie twarzy u kosmetycki???
gossia172 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:32   #44
on12391
Przyczajenie

przepraszam,przepraszam!! oto dokładny link do stronki!! podałem wyżej źle!

http://on12391.fm.interia.pl/index.html

jeszcze raz sorry!!
Stary 2007-07-13, 15:59   #45
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez on12391 Pokaż wiadomość
przepraszam,przepraszam!! oto dokładny link do stronki!! podałem wyżej źle!

http://on12391.fm.interia.pl/index.html

jeszcze raz sorry!!
Peelingu nie mozna stosowac jak sie ma krostki itp a tym bardziej z cukru ktorego uzywa sie jako peeling do ciała czyli do duzo grubszej skory. Przeciez mozna sobie nim zmasakrowac twarz, porozdrapywac te krostki i przy okazji pozarazac nimi zdrowe czesci twarzy. A co do tego toniku z ogorka: toniku nie powinno pozostawiac sie samego do wyschniecia, poniewaz zamiast nawilzyc skore moze ja dodatkowo wysuszyc. Mysle ze te Twoje rady nie sa najlepsze i nie wiem czy nie chcesz poprostu zrobic sobie jaj z ludzi. W kazdym razie ja nie skorzystam,wole nie ryzykowac bo nie wiadomo co sie kryje pod tym "zoltkiem z bialka" badz tez kwasem cytrynowym
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:06   #46
paulina92
Zadomowienie

chlopak po prostu musi miec gruba i wytrzymala skore;-)
ja mam akrat gotowy tonik ogorkowy ziaja to z tego domowego raczej nie skorzystam
ale ... maseczke z avokado chetnie wyprobuje
sok z cytryny uzywalam ale tylko zmieszany z woda sam sok o nie! musialo cie strasznie szczypac
a co do tabletek drozdzowych to mi ostatnio mama kupila dopiero zaczelam stosowac takze jeszcze efektow nie widac ale poczekamy zobaczymy
paulina92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:23   #47
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
chlopak po prostu musi miec gruba i wytrzymala skore;-)
ja mam akrat gotowy tonik ogorkowy ziaja to z tego domowego raczej nie skorzystam
ale ... maseczke z avokado chetnie wyprobuje
sok z cytryny uzywalam ale tylko zmieszany z woda sam sok o nie! musialo cie strasznie szczypac
a co do tabletek drozdzowych to mi ostatnio mama kupila dopiero zaczelam stosowac takze jeszcze efektow nie widac ale poczekamy zobaczymy
Widocznie ma wytrzymała ale az dziwne ze mu sie to wszystko nie porozdrapywało a maseczka z avokado mysle ze bardziej słuzy nawilzeniu skory ale to tez dobre bo jak skora jest sucha to dostaje sygnal ze trzeba wydzielac wiecej sebum a co za tym idzie powstaje wiecej wypryskow
Stary 2007-07-14, 11:25   #48
on12391
Przyczajenie

nie mam deliktanej skóry,więc po cukrze nic mi się nie działo,tymbardziej,że nie szorowałem twarzy nim do krwi!! poprostu delikatnie myłem... ja miałem zaskórniki,które były bardzo wyczuwalne pod skórą,a po naciągnięciu skóry czoła,widać było czarne punkciki,wągry:-/ po soku z cytryny szczypiała skóra trochę,ale nie tak bardzo...
Stary 2007-07-16, 08:59   #49
Heroina
Przyczajenie

GG do Heroina

etam. Mnie pomaga na zaskórniki najzwyklejsza pasta cynkowa. Makijaż robie tylko na wyjście, więc gdy go nie mam smaruję strefę T pastą cynkową dwa razy dziennie + na noc. Dwa razy w tygodniu nakładam na twarz maseczkę z drożdzy. Efekty były już po kilku dniach
Don't trust him.
When his eyes are closed:
He still looks at you..."
Heroina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 19:57   #50
owncorner
Raczkowanie

zgadzam sie ;]
owncorner jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 13:39   #51
karla_92
Zakorzenienie

Ja jak zrobilam maseczke drozdzowa to mnie potem wysypalo Chociaz nie wiem czy to wina maseczki czy nie
Stary 2007-07-17, 22:46   #52
gosia51
Raczkowanie

A mi najbardziej pomaga systematycznosc, systematycznosc i jeszcze raz systematycznosc.
Tez mam grzywke, cere mieszana z bardzo "tlustym czolem".
Nic mi nie pomagalo, do czasu... kupilam sobie specjalna szczoteczke do mycia twarzy.
Wieczorem codziennie myje nia i zelem antybakteryjnym twarz, szyje i dekold. Przynajmniej teraz nie mam na czole tych wscieklych krostek. Cera jest ladnie oczyszczona.
Bardzo sie pilnuje zeby to robic systematycznie, wtedy sa efekty.
No i jeszcze jedna sprawa: oczyszczenie cery z tych wszystkich "smieci" to nie jest kwestia kilku dni. Niestety.
gosia51 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:37   #53
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosia51 Pokaż wiadomość
A mi najbardziej pomaga systematycznosc, systematycznosc i jeszcze raz systematycznosc.
Tez mam grzywke, cere mieszana z bardzo "tlustym czolem".
Nic mi nie pomagalo, do czasu... kupilam sobie specjalna szczoteczke do mycia twarzy.
Wieczorem codziennie myje nia i zelem antybakteryjnym twarz, szyje i dekold. Przynajmniej teraz nie mam na czole tych wscieklych krostek. Cera jest ladnie oczyszczona.
Bardzo sie pilnuje zeby to robic systematycznie, wtedy sa efekty.
No i jeszcze jedna sprawa: oczyszczenie cery z tych wszystkich "smieci" to nie jest kwestia kilku dni. Niestety.
A mi na blyszczace czolo pomaga puder ale to nie najlepsze wyjscie po zatyka pory Hmm? Szoteczka? Troche dziwne ale moze poprawia krazenie i dzieki temu wyskakuje mniej pryszczy A jestes pewna ze to zasluga szczoteczki? nie uzywasz zadnych specyfikow: maseczek, masci czy nie bierzesz zadnych tabletek np. z bratkiem, drozdzowych, nie pijesz herbatek ziolowych itp
Stary 2007-07-18, 22:22   #54
gosia51
Raczkowanie

Nie biore tabletek, tylko dwa razy w tyg. robie sobie maseczke drozdzowa.
Jezeli chodzi o ta szczoteczke to wydaje mi sie, ze ona oczyszcza cere, zluszcza stary naskorek, poprawia ukrwienie (tak jak napisalas). Poprostu po calym dniu pracy w cieple dni jest to bardzo dobre oczyszczenie dla skory. Szczegolnie dla mojego czola. Nic sie nie zatyka i nic nie wylazi
Tylko musze sie pilnowac aby to robic bardzo systematycznie, jak zapomne to jest tragedia.
Kiedys na czolo uzywalam Zineryt i nawet mi pomogl.
Zreszta nie tylko mi, bo jak przegladalam podobne watki zobaczylam, ze ktos tez go polecal. Wlasciwie o szczoteczce i maseczce tez wiem z naszego forum.
Za co jestem bardzo wdzieczna
gosia51 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:06   #55
karla_92
Zakorzenienie

Dzieki sprobuje Mialam kiedys taka szczoteczke ale chyba ja wyrzucilam...

Edit: a nie jedak mam tylko trzeba ja troche wyczyscic
Stary 2007-07-19, 17:40   #56
Kelsie
Przyczajenie

A ja polecam maseczkę z zielonej glinki. Poleciła mi ją znajoma kosmetyczka. Można ją także nakładać punktowo i myć nią twarz. Daje całkiem niezłe efekty. Kosztuje ok.6 zł i można ją dostać w aptekach. Aha i nie mylić tej maseczki o której pisze z gotową maseczką z zielonej glinki, którą wypuszcza chyba Dax albo jakaś inna firma. Ta jest w formie proszku, który miesza się z wodą i dopiero taką paćkę nakłada na twarz.
Kelsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:33   #57
karla_92
Zakorzenienie

Wiem tez slyszalam o tej glince dobre rzeczy A nie wysusza zabardzo? nadaje sie do cery mieszanej? I ile ok. kosztuje i na jak dlugo starcza jedno opakowanie?
Stary 2007-07-20, 09:42   #58
Kluska79
Przyczajenie

GG do Kluska79

Ja mam to samo całe czoło, zaczynaja atakować brodę, o plecach nie wspominając..... okropność. Byłam u dermatologa ale babeczka zerknęła na moje plecy zza biurka i powiedziała "nie jest tak źle". Przepisała jakieś maści, które wogóle nie działają... spróbuję z tą cynkową, może pomoże
Kluska79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:56   #59
Kelsie
Przyczajenie

Karla mi nie wysusza, ale to sprawa dość indywidualna, najlepiej wypróbować na sobie. Kosztuje różnie w zależności od apteki (bo jakoś nie widziałam jej ani w Rossmanie itp), płaciłam już 6zł, 4,99; 7,50trzeba popytać i posprawdzać.
Kelsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:11   #60
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kluska79 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo całe czoło, zaczynaja atakować brodę, o plecach nie wspominając..... okropność. Byłam u dermatologa ale babeczka zerknęła na moje plecy zza biurka i powiedziała "nie jest tak źle". Przepisała jakieś maści, które wogóle nie działają... spróbuję z tą cynkową, może pomoże
mi polecono wczoraj masc brevoxyl http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198699 tu o niej pisze tylko jest jeden problem z nia ale to juz warto przeczytac

Cytat:
Napisane przez Kelsie Pokaż wiadomość
Karla mi nie wysusza, ale to sprawa dość indywidualna, najlepiej wypróbować na sobie. Kosztuje różnie w zależności od apteki (bo jakoś nie widziałam jej ani w Rossmanie itp), płaciłam już 6zł, 4,99; 7,50trzeba popytać i posprawdzać.

Dzieki a duzo jej schodzi na jedno uzycie?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości