Czoło w krostkach pomocy!!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-18, 12:49   #91
hammie
Zakorzenienie

Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Dzięki za odpowiedź ;]
Mam skórę raczej mało wrażliwą a cerę mam mieszaną...

ale stosuje sie go codziennie czy raz w tygodniu?
hammie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 16:22   #92
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Hammie, zalezy czy masz wrazliwa skore czy nie. Brevoxyl mocno wysusza, ja mimo ze mam naprawde bardzo tlusta cere stosuje tylko na noc, moze po 2 tygodniach bede smarowac tez rano - zobacze, czy nie zaczne sie luszczyc, chcialabym tego jednak uniknac...

Ja zastosowalam juz mnostwo lekow. Skinoren, Locacid, Duac, Differin... ten ostatni zrobil na mojej buzi spustoszenie, i nie wierze w jakiekolwiek oczyszczanie i wylazenie krostek na wierzch w jego wypadku... Po duacu mialam skore jak papier... generalnie po kuracji pewnej pani dermatolog musialam u innej dermatolog przez miesiac przywracac stan mojej skory do normalnosci...
A ja mam troche sucha cere w strefie T mimo ze jest mieszana Moze to dlatego ze nie uzywam normalnych kremow tylko acnefan krem-masc na syfki. Nie zaszkodze sobie tym brevoxylem?

[quote=paulina92;5022102]
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

A ile go stosowałas (brevoxyl)?I ile kosztuja obydwa?

brevoxyl stosowalam ok miesiac nie widzac zadnych efektow odlozylam go dopiero teraz wiem ze trzeba bylo smarowac dluzej kosztowal 20zl

a differin kosztuje 40 zl ja mam w zelu
Dzieki za odpowiedz Ja chyba wyprobuje tego brevoxylu
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 16:24   #93
karla_92
Zakorzenienie

Przepraszam zdublowalo mi sie....znowu:/
Stary 2007-08-19, 21:16   #94
magda_wisnia
Przyczajenie

uzywaj kosmetykow z aloesu albo jak masz kwiat aloes to urwij ;lisc rozetnij go i przeciearj nim czolo
bardzo dobre jest mycie twarzy zwyklym kremem
magda_wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 12:21   #95
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magda_wisnia Pokaż wiadomość
uzywaj kosmetykow z aloesu albo jak masz kwiat aloes to urwij ;lisc rozetnij go i przeciearj nim czolo
Ja tez slyszalam o aloesie ale krem? Mozesz wyjasnic
Stary 2007-08-20, 13:21   #96
maswerka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magda_wisnia Pokaż wiadomość
Czy możesz rozwinąć kwestię mycia twarzy kremem?? I jaki to ma być krem??
O aloesie słyszałam i używałam i mogę polecić, bo się sprawdza.

maswerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:37   #97
Julkaaa777
Wtajemniczenie

witam przeglądałam wcześniej ten wątek i w końcu kupiłam dziś sobie omawiany tu wcześniej Oxycort... Pomógł jeszcze komuś?? naprawde tak szybko widać efekty?

szczęście wchłaniam z powietrzem

Julkaaa777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:45   #98
Apiska
Zakorzenienie

Ja dalej mecze się z tymi krostkami na czole Tzn. są one pod skóra, widoczne raczej pod światło.
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 13:11   #99
Julkaaa777
Wtajemniczenie

to własnie też mam takie

szczęście wchłaniam z powietrzem

Julkaaa777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 13:13   #100
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ja dalej mecze się z tymi krostkami na czole Tzn. są one pod skóra, widoczne raczej pod światło.
Ja tez i chyba bede sie tak nadal meczyc bo boje sie kupic ten brevoxyl czy cos w tym rodzaju zeby nie powyłaziły na wierzch
Stary 2007-08-21, 13:24   #101
Gaboleczek
Raczkowanie

GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek

Cytat:
Mozecie mi pomoc? Chciałabym pozbyc sie a przyajmniej zmniejszyc moje okropne pryszcze w 4-5dni ale nie wiem co zrobic zeby efekt był natychmiastowy Moze ta masc Termentiol albo cynkowa ale czy juz po pierwszym uzyciu widac efekt? A znacie masc Alantan plus z cynkiem?A moze mozecie mi polecic jakies maseczki domowej roboty? Zrobiłam przed wczoraj wieczorem z platkow owsianych i efekt byl super. Wygladzilo mi czoło w krostach (tylko nie czerwonych tylko one sa kolorze skory takich o jakie chodzi w tytule watku), "pochowało" pryszcze wiec milałam gladziutka cere ale tylko na chwile Rano zaczelo sie wszystko od nowa. Wczoraj robilam tez maseczke z drozdzy i nic nie dala i na dodatek mnie jeszcze bardzej wysypalo ale to chyba nie wina tej maseczki. Wiem ze to jaka mam cere zawdzieczam tez sobie bo codziennie nakladam korektor+puder i wiem ze przez to jeszcze bardziej pomagam bakteriom ale nie umiem z nich zrezygnowac. To jest jak nałog. Mozecie mi poradzic co mam zrobic zeby do soboty wyleczyc albo przynajmniej zmiejszyc pryszcze albo zachamowac ich rozwoj przynajmniej na troche?
PS: mozecie mi powiedziec jak dokladniej wyglada ten termentiol tzn opakowanie np kolor, pojemnosc, forma (ale zapewne tubka) i do czego sie go uzywa czy tylko do pryszczy bo jestem pewna ze mam go gdzies w domu bo nazwa brzmi znajomo a chciałabym go dzis wyprobowac a apteki juz zamkniete
ja po prostu wszystkie co do jednego wyciskam a potem je odkarzam i po problemie.Kup sobie w aptece taki płyn afronis dobrze oczyszcza skóre.Mi tez bardzo dobrze oczyscił skore tonik clean&clear(chłodzacy tonik).w sumie to ten tonik jest lepszy niz afronis.Tylko ja juz wycisniesz i wyjdzie ci to dziadostwo to nie ruszaj juz potem tego przemyj tonikiem i zostaw.Mozesz tez jakas naturalna łagodzaca proprcja tez posmarowac czy przemyc buzke.Mi pomogło.Teraz nie mam pryszczyMam tylko nadal problem z zaskornikami.....
Stary 2007-08-21, 13:40   #102
nick_OLA
Raczkowanie

Cytat:
Ja tez i chyba bede sie tak nadal meczyc bo boje sie kupic ten brevoxyl czy cos w tym rodzaju zeby nie powyłaziły na wierzch
Hej zdaję sobie sprawę z faktu iż każda z nas ma inną cerę i jednej Brevoksyl pomaga a innej nie ja mam to szczęście że zaliczam sie do tych pierwszych i mogę go polecić bez obaw bo naprawdę działa - wystarczy cierpliwość a zaryzykować można - przecież nic nie tracisz a zawsze możesz przerwać kurację

jeśli zdecydowałabyś się na kupno tego specyfiku to miniamalną jego ilość rozsmaruj na zmianionej krostkami skórze np na wieczór, rano umyj dokładnie twarz i posmaruj delikatnym kremem nawilżającym ale nie tłustym. Ponowną aplikację brevoksylu proponuję nanieść na następny wieczór (czyli co 2 dni) - takim sposobem skóra nie zniszczy się - czyli przez pierwszy tydzień -> smarowanko na noc - pon, śr, pt, nd i zobaczysz czy są efekty taki system stosuj przez 3 tygodnie i zobacz czy jest poprawa

boisz się że krostki wyjdą na wierzch - ja nie wiem jak Brevoksyl to robi ale nie wyciąga ich na wierzch - po prostu znikają (bynajmniej u mnie)

powodzenia życzę
Byś zdołał nimi drugiego obejmować

Phil Bosmans
nick_OLA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 13:43   #103
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gaboleczek Pokaż wiadomość
ja po prostu wszystkie co do jednego wyciskam a potem je odkarzam i po problemie.Kup sobie w aptece taki płyn afronis dobrze oczyszcza skóre.Mi tez bardzo dobrze oczyscił skore tonik clean&clear(chłodzacy tonik).w sumie to ten tonik jest lepszy niz afronis.Tylko ja juz wycisniesz i wyjdzie ci to dziadostwo to nie ruszaj juz potem tego przemyj tonikiem i zostaw.Mozesz tez jakas naturalna łagodzaca proprcja tez posmarowac czy przemyc buzke.Mi pomogło.Teraz nie mam pryszczyMam tylko nadal problem z zaskornikami.....
Juz zapomnialam ze kiedys takie cos pisalam Teraz mam (narazie) małe pryszcze wiec nie ma ich jak wyciskac ale jak niepowstrzymama go i urosnie to zawsze wyciskam potem przemywam tonikiem i uzywam masci neomeciunum czy jaos tak dobrze goi rany i jest ok tylko blizny zostaja ale zawsze mozna je zamalowac a zreszta po jakims czasie znikaja A ja tez uzywalam kiedys toniku clear&clean taki zielony do skory normalnej razem z kremem i pamietam ze mialam chyba ładna cere Tylko pamietam ze strasznie piekł (alkohol na 2 miejscu zaraz po wodzie) A Tobie nie wysusza skory?
Stary 2007-08-21, 13:46   #104
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nick_OLA Pokaż wiadomość
Hej zdaję sobie sprawę z faktu iż każda z nas ma inną cerę i jednej Brevoksyl pomaga a innej nie ja mam to szczęście że zaliczam sie do tych pierwszych i mogę go polecić bez obaw bo naprawdę działa - wystarczy cierpliwość a zaryzykować można - przecież nic nie tracisz a zawsze możesz przerwać kurację

jeśli zdecydowałabyś się na kupno tego specyfiku to miniamalną jego ilość rozsmaruj na zmianionej krostkami skórze np na wieczór, rano umyj dokładnie twarz i posmaruj delikatnym kremem nawilżającym ale nie tłustym. Ponowną aplikację brevoksylu proponuję nanieść na następny wieczór (czyli co 2 dni) - takim sposobem skóra nie zniszczy się - czyli przez pierwszy tydzień -> smarowanko na noc - pon, śr, pt, nd i zobaczysz czy są efekty taki system stosuj przez 3 tygodnie i zobacz czy jest poprawa

boisz się że krostki wyjdą na wierzch - ja nie wiem jak Brevoksyl to robi ale nie wyciąga ich na wierzch - po prostu znikają (bynajmniej u mnie)

powodzenia życzę
O to moze sprobuje Juz sie balam ze u kazdego wychodza na wierzch A dlugo juz go stosujesz? Ponoc trzeba 12tyg
Stary 2007-08-21, 13:55   #105
nick_OLA
Raczkowanie

Karla tak szczerze mówiąc to stosuję go z przerwami od kwietnia ale już po 3 aplikacjach buziuńkę miałam gładką jak pupcia niemowlaczka stosuję go sporadycznie jak widzę że jakieś tam małe kaszkowate krostki chcą mi zniszczyć dobry humor a okres w jakim należy go stosować nie jest adekwatny do tego co w praktyce widać - wiadomo każdy syf jest inny, każda z nas inaczej zareaguje na specyfik jeśli o mnie chodzi jestem zadowolona a drobne krostki pojawiają się u mnie jedynie przed miesiączką - tego już nie zmienię - to takie sygnały ostrzegawwcze mojego organizmu żebym przygotowała się na 5 dniową wizytę cioci z Ameryki ale korektor czyni cuda

Phil Bosmans
Stary 2007-08-21, 14:09   #106
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nick_OLA Pokaż wiadomość
Karla tak szczerze mówiąc to stosuję go z przerwami od kwietnia ale już po 3 aplikacjach buziuńkę miałam gładką jak pupcia niemowlaczka stosuję go sporadycznie jak widzę że jakieś tam małe kaszkowate krostki chcą mi zniszczyć dobry humor a okres w jakim należy go stosować nie jest adekwatny do tego co w praktyce widać - wiadomo każdy syf jest inny, każda z nas inaczej zareaguje na specyfik jeśli o mnie chodzi jestem zadowolona a drobne krostki pojawiają się u mnie jedynie przed miesiączką - tego już nie zmienię - to takie sygnały ostrzegawwcze mojego organizmu żebym przygotowała się na 5 dniową wizytę cioci z Ameryki ale korektor czyni cuda
To moze ja tez kupie jak mi sie skonczy moj obecny tonik, albo moze i nawet wczesniej
Stary 2007-08-21, 14:19   #107
berethalia
Raczkowanie

GG do berethalia

no wlasnie ja zaczelam uzywac brevoxylu i popelnilam ten blad ze codzien go uzywalam ale teraz robie to na noc strasznie u mnie wysuszyl skore ale teraz jest dobrze niby pryszcze nie znikaja ale robia sie gldsze
brev... mam od 2-3 tyg i bede go jeszce stosowac bo mam nadzieje
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:30   #108
hammie
Zakorzenienie

a jaki krem nawilżający polecacie po zastosowaniu brevoxylu?
bo ja tez chce się pozbyć tych małych gnid z czoła i mam zamiar zakupić brevoxyl
Stary 2007-08-21, 14:31   #109
berethalia
Raczkowanie

GG do berethalia

ja mam garnier czysta skora nawilazajacy
Stary 2007-08-21, 14:55   #110
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
ja mam garnier czysta skora nawilazajacy
I dobry jest?
Stary 2007-08-21, 15:00   #111
nick_OLA
Raczkowanie

PHYSIOGEL® Krem hipoalergiczny do pielęgnacji twarzy i całego ciała

Physiogel® krem został opracowany przy współpracy naukowców i dermatologów

Physiogel® krem jest inny niż zwykłe kremy. Posiada opracowaną przy najnowocześniejszych technologiach, niezwykłą, warstwową strukturę DMS (Derma-Membran-Struktur). Dzięki mej składniki kremu Physiogel - lipidy i ceramidy mogą zostać przetransportowane do głębszych warstw skóry, przez co zabezpieczają skórę przed utratą wody, nie ulegają efektowi wymywania, a skutek ich działania jest długotrwały.

Physiogel® krem zalecany jest do:
skóry wrażliwej
skóry suchej
skóry alergicznej
wrażliwej skóry dzieci i niemowląt

Physiogel krem® jest hipoalergiczny, ponieważ zawiera tyle składników, ile wymaga Państwa skóra.

Physiogel krem nie zawiera: Substancji zapachowych, środków konserwujących, barwników, konwencjonalnych emulgatorów, silikonu, lanoliny.

Krem Physiogel - harmonia ze skórą:

Drogocenne biocząsteczki pozwalają zachować naturalną równowagę skóry: trójglicerydy (z oleju Palmowego), ceramidy (z drożdży), fosfolipidy (z oleju sojowego), skwalen (z oliwek), sterole (z orzechów masłosza).

Wynikiem działania kremu Physiogel jest:
gładsza skóra
przywrócenie naturalnej bariery ochronnej
długotrwałe, przyjemne uczucie gładkości i miękkości skóry

Brak efektu wymywania Krem Physiogel dzięki wyjątkowej metodzie produkcji nie zawiera konwencjonalnych emulgatorów. Zwykłe kremy nawilżające mają emulgatory, które mogą przytwierdzać się do skóry i podczas mycia powodować nadmierne usuwanie własnych lipidów skóry (efekt wymywania), czyniąc skórę bardziej suchą.

Testy kliniczne z kremem Physiogel wykazują znaczną poprawę w zakresie gładkości skóry, jej napięcia oraz stopnia nawodnienia nawet w 72 godziny po zastosowaniu preparatu. Badania potwierdziły również wyśmienitą tolerancję skóry.

Krem Physiogel posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Sposób użycia: Nanieść cienką warstwę kremu Physiogel raz dziennie na skórę. W razie potrzeby można stosować częściej. Krem Physiogel jest wydajny, szybko wnika w skórę i pozostawia przyjemne uczucie.

Opakowanie: tubka 75 ml

http://www.apteka-centrum.pl/physiogel-krem-p-1848.html

ot to polecam

Phil Bosmans
Stary 2007-08-21, 15:03   #112
berethalia
Raczkowanie

GG do berethalia

na poczatku jak mialam wysuszona skore to go musialam duzo i czesto klasc ale teraz jest dobry, ba nie zamienilabym go
Stary 2007-08-21, 17:43   #113
Apiska
Zakorzenienie

miałam krem physiogel, baaardzo tłusty, dla mojej buzi za tłusty
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 17:48   #114
Gaboleczek
Raczkowanie

Cytat:
Juz zapomnialam ze kiedys takie cos pisalam Teraz mam (narazie) małe pryszcze wiec nie ma ich jak wyciskac ale jak niepowstrzymama go i urosnie to zawsze wyciskam potem przemywam tonikiem i uzywam masci neomeciunum czy jaos tak dobrze goi rany i jest ok tylko blizny zostaja ale zawsze mozna je zamalowac a zreszta po jakims czasie znikaja A ja tez uzywalam kiedys toniku clear&clean taki zielony do skory normalnej razem z kremem i pamietam ze mialam chyba ładna cere Tylko pamietam ze strasznie piekł (alkohol na 2 miejscu zaraz po wodzie) A Tobie nie wysusza skory?
Mi nie odziwo , bardzo sie własnie zdziwiłam ze mi nie wysuszuł , bo wszystkie inne tak robiły , ale ja uzywam tego chłodzącego toniku (nowość)Sprobuj go mi pomaga

Pozdrawiam i zycze udanych efektow
Stary 2007-08-22, 12:04   #115
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Mi nie odziwo , bardzo sie własnie zdziwiłam ze mi nie wysuszuł , bo wszystkie inne tak robiły , ale ja uzywam tego chłodzącego toniku (nowość)Sprobuj go mi pomaga

Pozdrawiam i zycze udanych efektow
Dzieki sprobuje Zawsze mozna uzywac tylko miejscowo raz na dzien wiec nie powinno byc zle
Stary 2007-08-22, 21:04   #116
hammie
Zakorzenienie

Niedługo zakupię brevoxyl więc po jakimś czasie zdam wam relację o jego działaniu na moje pryszcze
Stary 2007-08-24, 19:53   #117
Gaboleczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez uniquee Pokaż wiadomość
Ja proponuje właśnie maść cynkową lub tormentiol.
MAŚĆ CYNKOWA
Maść cynkowa bardzo silnie wysusza wypryski. Stosuję się punktowo ze względu na jej działanie. Radzi sobie nawet z bardzo dużymi i opornymi jednostkami.

Nie jest tłusta. Właściwie jej konsystencja jest dość twarda. Rozsmarowując ją łatwo wyczuć również drobinki substancji w niej zawartych. Zdecydowanie nie jest to specyfik nastawiony na przyjemność stosowania. Za to efekty są rewelacyjne. Jest bezzapachowa. Plus za biały kolor.

TORMENTIOL
Wskazania: TORMENTIOL stosuje się w leczeniu trudno gojących się ran, zmian ropnych na skórze, owrzodzeń żylakowatych podudzi, zmian zapalnych skóry.
Działanie: TORMENTIOL to preparat o skojarzonym działaniu: ściągającym, bakteriostatycznym i przeciwzapalnym. Działa wysuszająco na skórę, przyspiesza ziarninowanie i gojenie się ran.
Dawkowanie: O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy miejsca zmienione chorobowo pokrywać cienką warstwą maści kilka razy dziennie aż do ustąpienia objawów.

Nie są drogie. Maść cynkowa kosztuje około 2 zł, a tormentiol chyba około 5.
Dobre sąteż domowe maseczki. np.
Maseczka dla cery tłustej skłonnej do wyprysków
Maseczka z drożdży:
1 łyżkę stołową drożdży rozkruszyć i wymieszać z 2 łyżkami letniego mleka, nałożyć papkę na twarz, po zastygnięciu zmyć maseczkę ciepłą wodą
Maseczka z płatków owsianych:
2 łyżki płatków owsianych zalać 4 łyżkami rozgrzanego mleka, nałożyć papkę na twarz, zmyć po 20 min.

Mam tormentiol i masc cynkową.Efekt jest taki:
Masc cynkowa dobrze wysusza.
Tormentiol u mnie sobie nie poradził....
Stary 2007-08-25, 12:05   #118
uniquee
Raczkowanie

Cytat:
Mam tormentiol i masc cynkową.Efekt jest taki:
Masc cynkowa dobrze wysusza.
Tormentiol u mnie sobie nie poradził....
Na każdego działa inaczej.
Mi tormentiol pomaga jeśli coś się dzieje.

uniquee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:04   #119
berethalia
Raczkowanie

GG do berethalia

ten tormentiol to dobry jest moze na blizny po tadziku??
Stary 2007-08-25, 23:48   #120
hammie
Zakorzenienie

gdzies czytałam że na blizny po trądziku najlepsze są "Contratubex (około 30zł) Cepan (około 7zł) i Tointex"
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości