Czoło w krostkach pomocy!!!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-05, 11:21   #241
karla_92
Zakorzenienie

Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A u mnie jest coraz gorzej Nie wiem czy to wina tego davercinu w żelu czy może tabletek na opryszczke (Heviran) czy jeszcze czegos innego ale codziennie mi "czegos" nowego przybywa
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:37   #242
Maggiczna
BAN stały

GG do Maggiczna

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A u mnie jest coraz gorzej Nie wiem czy to wina tego davercinu w żelu czy może tabletek na opryszczke (Heviran) czy jeszcze czegos innego ale codziennie mi "czegos" nowego przybywa
W sumie ja też tak mam..znikną mi 2 syfki, to pojawiają się 2 nowe ech.. Całe szczęście, że się tak "wymieniają", a nie wszystkie na raz
Maggiczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 12:13   #243
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
W sumie ja też tak mam..znikną mi 2 syfki, to pojawiają się 2 nowe ech.. Całe szczęście, że się tak "wymieniają", a nie wszystkie na raz
Ale u mnie to jakis koszmar nawet na policzkach sie pojawiaja i to nadodatek z tym czyms bialym w srodku A nigdy takich problemow nie mialam.
Stary 2007-11-08, 19:09   #244
AgniesiaS
Raczkowanie

Niestety jestem zmuszona dołączyć się do waszego wątku bo i mnie dotknął ten problem Od jakiegoś czasu dosłownie całe czoło mam w krostach!!! Niektóre są w kolorze skóry, niektóre czerwone. Czasami zbiera się w nich ropa. Do tego skóra jest jakaś taka podrażniona i różowa Najgorsze jest to że one nie znikają!!! Doradźcie mi co robić! Dodam że mam wrażliwą skórę skłonną do przesuszania. Zainteresował mnie ten krem Linola ale nie wiem czy mogę zacząć go stosować. On nie zapycha albo nie wysusza??? Strasznie się boję że może być jeszcze gorzej!

AgniesiaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 19:19   #245
Maggiczna
BAN stały

GG do Maggiczna

Kurcze nie jest dobrze.. Stosuję 2gi tydzień Acne Derm i nie widzę żadnej poprawy Co mi znikną pryszcze, to pojawiają się nowe.. Do tego mam pełno śladów po starych pryszczach. Moje czoło wygląda coraz gorzej
Zostaje mi jeszcze wypróbowanie tego kremu Linola..
Stary 2007-11-09, 11:11   #246
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS Pokaż wiadomość
Niestety jestem zmuszona dołączyć się do waszego wątku bo i mnie dotknął ten problem Od jakiegoś czasu dosłownie całe czoło mam w krostach!!! Niektóre są w kolorze skóry, niektóre czerwone. Czasami zbiera się w nich ropa. Do tego skóra jest jakaś taka podrażniona i różowa Najgorsze jest to że one nie znikają!!! Doradźcie mi co robić! Dodam że mam wrażliwą skórę skłonną do przesuszania. Zainteresował mnie ten krem Linola ale nie wiem czy mogę zacząć go stosować. On nie zapycha albo nie wysusza??? Strasznie się boję że może być jeszcze gorzej!
Może idz do dermatologa?

A tak swoja droga to ja akutalnie mam w miare gladka cere. Brak widocznych pryszczy, nawet te krostki sie zmniejszyly i sa mniej widoczne. Wydaje mi sie ze to zasluga tego ze nie mniej o nia dbam tzn. tylko żel do mycia twarzy, tonik i krem i nie smaruje juz zapobiegwaczo tylko dopiero wtedy gdy cos wyskoczy (punktowo mascia benzacne). Może to też dlatego ze ostatnio zaczelam sie w miare dobrze odżywiac i pic witaminki Mam tylko nadzieje ze to nie krotko trwaly efekt albo zasluga wysuszajacej masci bo jak tak to zaniedługo bede miala okropna twarz ...a w czwartek bierzmowanie
Stary 2007-11-09, 12:07   #247
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ten krem linola nadaje sie na te podskórne ??

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 14:03   #248
dagna1
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze nie jest dobrze.. Stosuję 2gi tydzień Acne Derm i nie widzę żadnej poprawy Co mi znikną pryszcze, to pojawiają się nowe.. Do tego mam pełno śladów po starych pryszczach. Moje czoło wygląda coraz gorzej
Zostaje mi jeszcze wypróbowanie tego kremu Linola..
2 tygodnie to zbyt maly okres czasu,abys widziala poprawe. zalwazylas,ze troche sie z cera pogorszylo odkad zaczelas uzywac ten kwasik? acne derm wyciaga to co siedzi pod skora,dlatego. jezeli Twoje leczenie buzki polega na 'uzywam leku x przez tydzien,a jak nie widze,ze zaczyna dzialac to kupuje jakies y i jezeli nie widze poprawy to biore sie za....itp itp...' to nie ma szans,abys pozbyla sie pryszczy,czy co tam masz. co jeszcze przepisal Ci derma?
oczywiscie pomijam pytanie,czy uzywasz wysokich filtrow przy acne,bo to chyba oczywiste no i wszelkie toniki,mleczka

karla_92, gratuluje coraz ladniejszej buzki
dagna1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 14:49   #249
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
karla_92, gratuluje coraz ladniejszej buzki
Dziekuje ale niestety wydaje mi sie ze to taki krotkotrwaly efekt. Chociaż dobre i to A ten Davercin tez mi nic nie pomaga. Jak go nie używam to jest owiele lepiej
Stary 2007-11-09, 15:27   #250
Maggiczna
BAN stały

GG do Maggiczna

Cytat:
2 tygodnie to zbyt maly okres czasu,abys widziala poprawe. zalwazylas,ze troche sie z cera pogorszylo odkad zaczelas uzywac ten kwasik? acne derm wyciaga to co siedzi pod skora,dlatego. jezeli Twoje leczenie buzki polega na 'uzywam leku x przez tydzien,a jak nie widze,ze zaczyna dzialac to kupuje jakies y i jezeli nie widze poprawy to biore sie za....itp itp...' to nie ma szans,abys pozbyla sie pryszczy,czy co tam masz. co jeszcze przepisal Ci derma?
oczywiscie pomijam pytanie,czy uzywasz wysokich filtrow przy acne,bo to chyba oczywiste no i wszelkie toniki,mleczka
yyy wysokie filtry?a powinnam? a mogę używać krem nawilżający na noc i na to nakładać acne derm? a tonik stosuję z Normaderm Vichy..
Stary 2007-11-09, 16:47   #251
dagna1
Zakorzenienie

Maggiczna. powinnas (a nawet musisz) uzywac filtrow,bo dorobisz sie przebarwien na buzce. przy uzywaniu kwasow (a acne derm jest nim) skora robi sie hm.. jakby to powiedziec,delikatna (?) i promienie sloneczne (wbrew pozorom SA ZAWSZE,a w domu przenikaja przez zaluzje/okno) 'wnikaja' w skore i 'uszkadzaja' ja powodujac rozne brzydkie plamy-ktore bardzo,bardzo ciezko usunac (o ile sie w ogole da).

mleczka/toniki moga wchodzic w reakcje z acne derm i nie nalezy ich uzywac w czasie kuracji. chyba zle nakladasz acne... prawidlowo: umyc buzke (zel,mydelko dove), odczekac ok 20 minut (!!!!!) i nalozyc acne derm na cala powierznie mniej wiecej 3 cm leku. jezeli Twoja cera koniecznie wymaga nawilzenia to DOPIERO po godzinie od nalozeniu acne derm mozesz uzyc kremu nawilzajacego. NIE MOZNA nakladac kremu przed aplikacja acne,ani w czasie krotszym niz godzina po nalozeniu acne<-- spowoduje to WYSYP PRYSZCZY.

kupilas ten kwas ze wzgledu na pryszcze,przebarwienia,cz y jedno i drugie? jak Twoja cera reaguje na kwas? chodzi mi,czy po nalozeniu odczuwasz pieczenie,ktore po kilkunastu minutach mija? jeszcze jedno - zalwazylas,ze skora schodzi? acne derm przepisal Ci dermatolog,czy sama sie za niego zabralas?. troszke malo wiesz o tym kwasie na wszelki wypadek powiem,ze w czasie kuracji pod zadnym pozorem nie mozesz chodzic na solarium,bo wtedy zrobisz masakre z buzka.
acne derm uzywaj 2-3 miesiecy,potem zrob przerwe i pozniej ponownie stosuj
Stary 2007-11-09, 20:58   #252
Maggiczna
BAN stały

GG do Maggiczna

Cytat:
Maggiczna. powinnas (a nawet musisz) uzywac filtrow,bo dorobisz sie przebarwien na buzce. przy uzywaniu kwasow (a acne derm jest nim) skora robi sie hm.. jakby to powiedziec,delikatna (?) i promienie sloneczne (wbrew pozorom SA ZAWSZE,a w domu przenikaja przez zaluzje/okno) 'wnikaja' w skore i 'uszkadzaja' ja powodujac rozne brzydkie plamy-ktore bardzo,bardzo ciezko usunac (o ile sie w ogole da).

mleczka/toniki moga wchodzic w reakcje z acne derm i nie nalezy ich uzywac w czasie kuracji. chyba zle nakladasz acne... prawidlowo: umyc buzke (zel,mydelko dove), odczekac ok 20 minut (!!!!!) i nalozyc acne derm na cala powierznie mniej wiecej 3 cm leku. jezeli Twoja cera koniecznie wymaga nawilzenia to DOPIERO po godzinie od nalozeniu acne derm mozesz uzyc kremu nawilzajacego. NIE MOZNA nakladac kremu przed aplikacja acne,ani w czasie krotszym niz godzina po nalozeniu acne<-- spowoduje to WYSYP PRYSZCZY.

kupilas ten kwas ze wzgledu na pryszcze,przebarwienia,cz y jedno i drugie? jak Twoja cera reaguje na kwas? chodzi mi,czy po nalozeniu odczuwasz pieczenie,ktore po kilkunastu minutach mija? jeszcze jedno - zalwazylas,ze skora schodzi? acne derm przepisal Ci dermatolog,czy sama sie za niego zabralas?. troszke malo wiesz o tym kwasie na wszelki wypadek powiem,ze w czasie kuracji pod zadnym pozorem nie mozesz chodzic na solarium,bo wtedy zrobisz masakre z buzka.
acne derm uzywaj 2-3 miesiecy,potem zrob przerwe i pozniej ponownie stosuj
Kurcze nie wiedziałam, że to taka poważna kuracja.. Kupiłam, bo mi to poleciła pani w aptece lekkie szczypanie odczuwałam tylko na początku, teraz praktycznie w ogóle. Skóra nie schodzi. Zaczełam stosować głównie ze względu na pryszcze, no ale teraz i ze względu na ślady po nich. Do solarium nie chodzę. Czyli pierwsze co jutro zrobię, to kupię krem z filtrami To może ja opiszę co stosuję i jak i jakbyś mogła to napisz czy tak mogę dalej robić Rano przemywam twarz żelem i tonikiem z Normaderm Vichy, potem nakładam krem z tej samej serii. Jak wracam z zajęć to przemywam twarz tonikiem i nakładam Acne Derm. Przeważnie już nie przemywam do wieczora. Czyli ok 22 znowu myję twarz żelem i tonikiem i znowu nakładam Acne Derm. Dzięki z góry za rady
Stary 2007-11-10, 01:26   #253
dagna1
Zakorzenienie

Maggiczna,z tego co zrozumialam (pozna pora i ledwo na oczy widze) to 2 razy smarujesz sie acne derm. moze uzywaj go tylko jeden raz-wieczorem. ja bym na Twoim miejscu uzywala toniku tylko wtedy,gdy nie nakladasz acne na buzke. czyli rano dajesz tonik,tez popoludniu jak wracasz po zajeciach,a wieczorem myjesz buzke, nie nakladasz toniku i po 20 minutach dajesz acne zycze szybkiego wyleczenia buzki. ja juz z moja nie mam sily i z dnia na dzien coraz bardziej sie poddaje. tak wiec,chociaz Wam niech sie uda....a z tego co widze/czytam nie macie zbyt ciezkiego przypadku,wiec powinno byc wszystko dobrze.

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2007-11-10 o 10:45 Powód: poprawka
Stary 2007-11-10, 01:40   #254
lalicja
Wtajemniczenie

GG do lalicja

j od jakiś 3 tygodni używam na noc isotrexinu i poprawa jest naprawdę ogromna! Wczesniej miałam, no może nie typowe pryszcze, ale grudki podskórne, a teraz zaledwie kilka, naprawdę polecam!
lalicja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:05   #255
Maggiczna
BAN stały

GG do Maggiczna

Cytat:
Maggiczna,z tego co zrozumialam (pozna pora i ledwo na oczy widze) to 2 razy smarujesz sie acne derm. moze uzywaj go tylko jeden raz-wieczorem. ja bym na Twoim miejscu uzywala toniku tylko wtedy,gdy nie nakladasz acne na buzke. czyli rano dajesz tonik,tez popoludniu jak wracasz po zajeciach,a wieczorem myjesz buzke, nie nakladasz toniku i po 20 minutach dajesz acne zycze szybkiego wyleczenia buzki. ja juz z moja nie mam sily i z dnia na dzien coraz bardziej sie poddaje. tak wiec,chociaz Wam niech sie uda....a z tego co widze/czytam nie macie zbyt ciezkiego przypadku,wiec powinno byc wszystko dobrze.
Tylko w ulotce właśnie było napisane, żeby 2 razy smarować..To sama już nie wiem.. Mam jeszcze pytanko. Kupiłam dzisiaj krem do twarzy z filtrem, tylko sie zastanawiam czy mogę stosować 2 na raz? Bo nie chciałabym przerywać kuracji kremem Normaderm. Mogłabym rano nakładać obydwa?
Stary 2007-11-10, 12:15   #256
truzkawka
Rozeznanie

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na usunięcie syfków jest jedzienie jaknajmniejszej ilości czekolady, słodyczy, fast-food'ów. Te "krostki" możliwe, że są spowodowane przez wątrobe radze wam jeść jak najwiecej zdrowych i świeżych potraw, a rezultaty pokażą siępo tygodniu!

Ps. U mnie to zadziałało
Stary 2007-11-10, 13:36   #257
dagna1
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko w ulotce właśnie było napisane, żeby 2 razy smarować..To sama już nie wiem.. Mam jeszcze pytanko. Kupiłam dzisiaj krem do twarzy z filtrem, tylko sie zastanawiam czy mogę stosować 2 na raz? Bo nie chciałabym przerywać kuracji kremem Normaderm. Mogłabym rano nakładać obydwa?
nie koniecznie tak jak pisze w ulotce trzeba sie do tego stosowac..bo,czy w ulotce zostaly napisane te /wazne!/ rzeczy,ktore napisalam w poprzednich postach?otoz nie ja bym uzywala tylko raz,na wieczor. co do kremu nawilzajacego i ochrony-filtru to mysle,ze nie bedzie zadnego problemu. tylko pamietaj,aby odczekac jakis czas pomiedzy nalozeniem tych dwoch rzeczy- jest to bardzo wazne.
Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na usunięcie syfków jest jedzienie jaknajmniejszej ilości czekolady, słodyczy, fast-food'ów. Te "krostki" możliwe, że są spowodowane przez wątrobe radze wam jeść jak najwiecej zdrowych i świeżych potraw, a rezultaty pokażą siępo tygodniu!

Ps. U mnie to zadziałało
tak jak napisalas w ps'ie. u Ciebie odnioslo to pozytywne zmiany na buzce. u innych niestety nie ma to znaczenia. od kilku lat nie jem czekolady,tlustych,pikant nych rzeczy i mam katastrofe w polaczeniu z mocnym stanem zapalnym na...ryju.
Stary 2007-11-10, 13:56   #258
pink69
Zakorzenienie

a jak stosujecie benzacne?punktowo,czy na jakąś część czoła?

pink69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:33   #259
truzkawka
Rozeznanie

Cytat:
nie koniecznie tak jak pisze w ulotce trzeba sie do tego stosowac..bo,czy w ulotce zostaly napisane te /wazne!/ rzeczy,ktore napisalam w poprzednich postach?otoz nie ja bym uzywala tylko raz,na wieczor. co do kremu nawilzajacego i ochrony-filtru to mysle,ze nie bedzie zadnego problemu. tylko pamietaj,aby odczekac jakis czas pomiedzy nalozeniem tych dwoch rzeczy- jest to bardzo wazne.

tak jak napisalas w ps'ie. u Ciebie odnioslo to pozytywne zmiany na buzce. u innych niestety nie ma to znaczenia. od kilku lat nie jem czekolady,tlustych,pikant nych rzeczy i mam katastrofe w polaczeniu z mocnym stanem zapalnym na...ryju.
TWARZY. Właśnie wiem, ale niktórzy nie umieją się opamiętać w jedzeniu fast-foodów, tłustych, słodyczy itp. I to może być u nich przyczyną.
Stary 2007-11-10, 14:57   #260
dagna1
Zakorzenienie

truzkawka,niestety ja mam ryj.. naprawde..
Stary 2007-11-10, 19:00   #261
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość

Ps. U mnie to zadziałało
Może to jakieś czary, ale u mnie tez to chyba podzialało. Od kiedy zdrowiej sie odzywiam (od tygodnia) mam o wiele gladsza cere. Ciekawe tylko czy to nie czasem taki zbieg okoliczności

Cytat:
http://www.brevoxyl.pl/index.php?opt...d=15&Itemid=28

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
a jak stosujecie benzacne?punktowo,czy na jakąś część czoła?
Punktowo na pojedyncze pryszcze.
Stary 2007-11-10, 21:35   #262
truzkawka
Rozeznanie

Cytat:
Nikt nie zasługuje na takie nazewnictwo. A zwłaszcza ty powinnaś najbardziej szcanować siebie. Wiecej wiary! Każdy jest piękny
Stary 2007-11-10, 21:58   #263
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

Cytat:
Dagna ja wierze ,ze wreszcie u ciebie sie cos ruszy i buzka sie wyleczy.Trzymaj sie i nie pisz tak o sobie.
podziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 22:48   #264
dagna1
Zakorzenienie

truzkawka, podziomka nawet nie wiecie jak takie slowa podnosza na duchu. naprawde bardzo dziekuje Wam . za 2 tygodnie mam wizyte u dermatologa,wiec moze wkoncu cos przepisze, co bedzie dzialac. czolo jest takie sobie-nawet moze byc,ale policzki to tragedia. na szczescie mam ogromne wsparcie ze strony rodzicow i babci
Stary 2007-11-10, 22:54   #265
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

DagnaDobrze ,ze masz wsparcie od rodziny.Sama wiem ile to daje,Najwazniejsze to chyba skupic sie na przyszlosci ,ze za jakis czas bedzie lepiej i czekac na to.Moze akurat tym razem dermatolog cos zdziala.

Ja teraz jestem chora i buzie cala obsypalo...
podziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 23:29   #266
dagna1
Zakorzenienie

podziomka, zdrowia zycze ciekawi mnie jedno,dlaczego przy chorobie cera sie pogarsza? a to choroba,a to okres,a to zje sie cos co nie powinno....eh :/
Stary 2007-11-11, 08:58   #267
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
truzkawka, podziomka nawet nie wiecie jak takie slowa podnosza na duchu. naprawde bardzo dziekuje Wam . za 2 tygodnie mam wizyte u dermatologa,wiec moze wkoncu cos przepisze, co bedzie dzialac. czolo jest takie sobie-nawet moze byc,ale policzki to tragedia. na szczescie mam ogromne wsparcie ze strony rodzicow i babci
Mam nadzieje ze masz dobrego dermatologa, bo najgorsze to trafic na takiego ktory tylko siedzi za biurkiem i wypisze od niechcenia jakas masc i na tym sie skończy (ale to wiesz) Ostatnio jak bylam to babka niby obejrzala buzie, cos tam powiedziala ale nie poinformowala mnie (dopłuki sie nie zapytalam) ze przy davercinie nie powinno sie myc buzi wysuszajacymi żelami antybakternymi bo moze to jeszcze bardziej wysuszyc albo masc moze nie zadzialac jak trzeba czy cos w tym stylu, no ale sama nie raczyla o tym poinformowac

I ja też trzymam kciuki Zobaczysz ze za niedlugo bedziesz miec gładka buźke Sobie przyokazji też tego życze

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Ja teraz jestem chora i buzie cala obsypalo...
Ja też wlasnie jestem chora, ale u mnie jest na odwrot

A nie wiecie czy zimne powietrze rowniez moze pogarszac cere? Mama mi to ciągle mówi, ze te krosty są m.in od zimna no ale nawet jesli to co mam maske nosic?
Stary 2007-11-11, 15:21   #268
dagna1
Zakorzenienie

karla_92, jezeli to co przepisze mi na kolejnej wizycie nie bedzie dzialac to zmieniam dermatologa. dziewczyny,jaki macie stosunek do salonow,ktore reklamuja sie,ze usuwaja przebarwienia,lecza tradzik? tata chodzil i znalazl taki salon.. jeden zabieg kosztuje 300zlotych (jeden policzek,czyli 600zlotych za oba). trzeba wykonac pare zabiegow,aby wg nich usunac tradzik..i ponowne zabiegi,aby usunac przebarwienia,ktorych mam pelno,cale policzki sa w nich. tata jest gotow wydac nawet kilka tysiecy,abym wyleczyla sie ztego calego syfu. ale,czy to nie jest sciema? nie chce takiej sytuacji,ze bede cieszyc sie,ze po tych zabiegach wszystko to poznika,zaplacimy duzo pieniedzy,a wyjdzie na to,ze bedzie maly efekt,albo nawet nie bedzie.. no,ale wpierw musze wyleczyc stan zapalny zeby na to sie zdecydowac..

karla_92,co do zimnego powietrza o watpie,aby mialo to wplyw na pogorszenie sie cery..wiem jedynie,ze jak jest zimno to zdecydowanie bardziej widac to wszystko na buzce.. dlatego nienawidze zimy :/ ja bym z checia nosila worek papierowy na glowie..
Stary 2007-11-11, 15:38   #269
Paulinka675
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

czy używanie kremów nawilżających może przyczynić się do pogorszenia trądziku??

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 16:00   #270
dagna1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
czy używanie kremów nawilżających może przyczynić się do pogorszenia trądziku??
wystarczy,ze Cie dany krem zapcha i juz pryszcze gotowe. takze moze.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości