piling- do Pani Beatki i Wizażanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-29, 10:50   #1
kasssandra
Raczkowanie

piling- do Pani Beatki i Wizażanek

KObiety help,ja już nie mam siły do buzki mojej.Cere mam mieszaną skłonną do trądziku,jakoś sobie z nią radze i juz dawno pogodziłam się z myślą ze nie będe mieć skórki ślicznej jak u niemowlaka...no ale nie o tym miałam pisać. Chodzi o pilingi,każdy mnie jak narazie podrażniłnajpierw był drobnoziarnisty erisa,po kilku użyciach buzia czerwona ,krostki sie pojawiły itp Jak ja zaleczylam zmieniłam piling na enzymatyczny(kolastyny,se krety urody)i znowu powtórka z rozrywki...po kilku użyciach skóra czrwona ,trądzik sie pojawił i leczenie od nowa.Więc czym ją oczyszczać z zaskórników i wągrów?zrezygnować z pilingów,zmienić firme czy może jest jakaś inna przyczyna podrażnień...sama nie wiem,może co doradzicie?buziaki
kasssandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 11:31   #2
JUSTII
Raczkowanie

Re: piling- do Pani Beatki i Wizażanek

też mam wrażliwą cere,poleciłabym ci peeling enzymatyczny z serii AA(oceanic),jest berdzo łagodny,nie powinien podrażnić twojej bużki,ale zawsze możesz po zastosowaniu nałożyć maseczkę odżywczą,oczywiśćie polecam z tej samej serri
kasssandra napisał(a):
> KObiety help,ja już nie mam siły do buzki mojej.Cere mam mieszaną skłonną do trądziku,jakoś sobie z nią radze i juz dawno pogodziłam się z myślą ze nie będe mieć skórki ślicznej jak u niemowlaka...no ale nie o tym miałam pisać. Chodzi o pilingi,każdy mnie jak narazie podrażniłnajpierw był drobnoziarnisty erisa,po kilku użyciach buzia czerwona ,krostki sie pojawiły itp Jak ja zaleczylam zmieniłam piling na enzymatyczny(kolastyny,se krety urody)i znowu powtórka z rozrywki...po kilku użyciach skóra czrwona ,trądzik sie pojawił i leczenie od nowa.Więc czym ją oczyszczać z zaskórników i wągrów?zrezygnować z pilingów,zmienić firme czy może jest jakaś inna przyczyna podrażnień...sama nie wiem,może co doradzicie?buziaki
JUSTII jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 13:00   #3
kasssandra
Raczkowanie

Re: piling- do Pani Beatki i Wizażanek

Dzięki Justii za odpowiedz,pomyśle nad tym pilingiem AA.
kasssandra jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości