I co ja mam ze sobą zrobić? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-28, 12:28   #1
Kaliste
Przyczajenie

Red face

I co ja mam ze sobą zrobić? ;)

Witam!

Od dłuższego czasu wyglądam tak samo, nie najgorzej zresztą co jest głównie zasługą nowej fryzjerki, ale jednak chciałabym coś zmienić..

Co do włosów.. Jeszcze do niedawna sięgały jakoś do łopatek.. Później fryzjerka zaproponowała, żeby ściąć.. no i mamy to co mamy Teraz chciałabym włosy jeszcze skrócić i przefarbować (?) (może blond albo pasemka? ) Co do grzywki to swego czasu jej nie miałam ale koleżanki uświadomiły mnie, że nie wyglądam :P Teraz myśle o jakiejś takiej na skos..albo całkiem prostej, żebym mogła opaski nosić :P

Nie bardzo wiem też jak się malować.. Wiadomo oczywiście, że w moim wieku odpadają jakieś mocno czarne kreski czy ostry makijaż..ale coś takiego do podkreślenia urody.. a przede wszystkim oczu, bo uważam, że nie są takie złe

To co? da się coś ze mną zrobić ?

Z góry dziękuję za porady (i możliwe krytyki :P )

1. Jak się opalasz - cięzko - powoli, na czerwono, po kilku dniach opalenizna robi się lekko brązowa
2. Kolor oczu - piwne
oprawa oczu - jasna
3. Piegi - brak
4. Cera- jasna, nawet bardzo jasna, z tendencją do czerwienienia się policzków
5. Naturalny kolor włosów - dość ciemny brąz
6. Kolor ust- jasny czerwony? :P
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - niebieski, czarny, ciemny żółty, pomarańczowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6266394.JPG (84,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6266393.JPG (79,2 KB, 43 załadowań)
Kaliste jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:02   #2
łobuz-Tyna
Zadomowienie

GG do łobuz-Tyna
Dot.: I co ja mam ze sobą zrobić? ;)

.....Hm. No to może na początek - na Twoim miejscu nie farbowałabym włosów-po pierwsze przyjdzie na to czas(luknełam w Twój profil i zobaczyłam wiek) a poza tym masz ciekawy swój naturalny kolor. Fajną masz tą grzywke-ewentualnie mozesz ją troche podciac po skosie. Co do długosci całych włosów - hm pomysłów mi brak-może je postrzępisz na całej długosci ?

Makijaż-no to tu się moge wypowiedzieć szerzej Masz racje-nie ma co przesadzać z czarną kredką itp itd - sama szalałam z tymi cudami jak miałam 14-16lat i wygladałam zabawnie . Na Twoim miejscu postawiłabym na dobry korektor żeby ukryć zaczerwienienia na twarzy i ewentualne niespodzianki. Nie wiem czy jest sens używania podkładu- jeśli już to dla młodej cery i żaden kryjący. Oczy możesz delikatnie podkreślić zlotym cieniem albo kredką w tym kolorze. Wytuszować rzęsy, na usta bezbarwny błyszczyk. Aaa no i troche wydepliować brwii
To chyba wszystko co mi do głowy wpadlo patrzać na Twoje zdjecia
Pozdrawiam
Stary 2007-06-28, 15:00   #3
Bea2
Raczkowanie

Smile Dot.: I co ja mam ze sobą zrobić? ;)

Zgadzam się z poprzednią opinią zarówno co do fryzury jak i makijazu.

Nie farbuj włosów! Jesteś młodziutka a po drugie kolor masz bardzo ładny.

Grzyweczka na bok, płynna.
Może podrównasz włosy na coś w tym stylu ..?

Potrzebne będzie tez delikatne wygładzenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przer1.jpg (66,2 KB, 15 załadowań)
Bea2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 16:18   #4
Kaliste
Przyczajenie

Dot.: I co ja mam ze sobą zrobić? ;)

hmh.. no dzieki
Co do podkładów to staram się niczego takiego nie używać. Jeśli już to Nivea Visage Young - Beatutiful Skin Nie farbować mówicie? Może i racja Swego czasu eksperymentowałam tylko z szamponetkami - czerń albo mahoń. Z efektów byłam nie do końca zadowolona, dlatego pomysł z rozjaśnieniem włosów..
Co do tej fryzurki.. Ładna Tylko mam dość niesforne włosy i jak znam życie, musiałabym się z nią nieźle namęczyć
Kaliste jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości