przyciemnianie w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-01-23, 21:43   #1
Nanusia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Nanusia GG do Nanusia Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Nanusia

przyciemnianie w這s闚

Prosze niech mi kto doradzi jak przyciemni w這ski, ale nie 瘸dn farb... mo瞠 kto zna jak捷 dobr p逝kank do w這s闚 przyciemniaj帷? (domow albo tak ze sklepu o ile w og鏊e jest co takiego..)m鎩 kolor to 鈔edni br您 a chcia豉bym mie ciemny br您owy) z g鏎y dziekuje)!!
Nanusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-01-25, 00:47   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: przyciemnianie w這s闚

nie ma takiej mozliwosci, albo szampon albo saszetka
Stary 2006-07-08, 18:58   #3
paulina5550
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Angry przyciemni w這sy!!! :(

Witam. Mam blond w這sy, jasne... M鎩 naturalny kolor to blond, taki 鈔edni....o cu takiego jak na tym opakowaniu farby: http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,393469.asp
i do takiego koloru b.chcia豉bym powr鏂i, ale nie wiem czy ta farba poradzi豉by sobie z tym. Pr鏏owa kto? Stosowa豉m inne farby, ale sobie nie poradzi造, nadal mam jasne blond w這sy, a nie chc ju:/ B. podoba mi si ten na tym opakowaniu...Pozdrawiam i PROSZ O POMOC
paulina5550 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 19:05   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: przyciemni w這sy!!! :(

O ile dobrze zrozumia豉m masz teraz bardzo jasny blond ( rozja郾iane) i chcesz wr鏂ic do naturalnego koloru a farba szybko schodzi???
niestety mo瞠 to trwac d逝zszy czas, poniewa rozjasniaj帷 w這sy pozby豉s sie z nich pigmentu - s niejako "puste" tote barwnik farby nie ma do czego przylgn望. Jak d逝go bedzie to trwa這 ? kwestia indywidualna, pozostaje Ci cierpliwo嗆...spr鏏uj moze tej farby, kt鏎 tu zaprezentowa豉, mo瞠 ona b璠zie trwalsza.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-26, 22:05   #5
megaliana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57
Wpisy w blogu: 1
Question przyciemnienie wyp這wia造ch w這s闚

utleni豉m w這sy ale 幢e wygl康a豉m i postawi豉m na br您owe (moje naturalne-jasny szatyn/ciemny blond), wszystko ok, ale na s這鎍u bardzo mi wyp這wia造.. nie chce ich znowu farbowa (sa i tak juz zniszczone..) ale czy metody naturalne (kora d瑿u, orzechy w這skie) dzia豉j te na w這sy farbowane?? albo jak najpro軼iej je przyciemni bez zb璠nego niszczenia ich????????????????? pls, pomocy...
megaliana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-26, 23:01   #6
madziks...
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 215
GG do madziks...
Dot.: przyciemnienie wyp這wia造ch w這s闚

hej ja te przez d逝uuugi czas nosi豉m blondzik na g堯wce ostatnio zrobi豉m pasemka blond bo mia豉m ju dosy du瞠 odrosty ale wysz造 mi plamki i og鏊nie nie fajnie to wygl康a這 i zdenerwowa豉m sie przefarbowa豉m na czekoladowy br您. Wym璚zy豉m te w這sy i si poniszczy造 boje sie ze wyp這wiej ale najwy瞠j pomaluje raz jeszcze no i teraz to je od篡wie ze Heeej a o tych specyfikach nie s造sza豉m Pozdrawiam
Stary 2007-06-29, 14:51   #7
wildrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
przyciemnianie w這s闚

Hej, chcia豉bym sobie przyciemni kolor w這s闚. W miniaturce jest moje zdjecie. problem w tym 瞠 nie wiem jakiej szamponetki powinnam u篡 a chc 瞠by farba kompletnie zmy豉 mi si z w這s闚. Duzo naczyta豉m sie o szamponetkach ale w豉scwie to mi sie pomieszalo juz i nie wiem co mysle =/.. A co do koloru to ch ia豉bym mniej wiecej taki jaki ma jessica alba poni瞠j ^^ dzieki z g鏎y.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0149.JPG (84,9 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2e45564d00197d7b465c3be0.jpg (42,2 KB, 44 za豉dowa)
Stary 2007-06-29, 15:00   #8
invissible
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 555
Wpisy w blogu: 5
GG do invissible
Dot.: przyciemnianie w這s闚

Kobieto! Masz 郵iczny kolor, zawsze chcia豉m taki mie! Nie farbuj ich.
invissible jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-29, 15:01   #9
wildrose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

dzi瘯uje =* ale zawsze chcia豉m mie ciemniejsze w這ski ;P
Stary 2007-06-29, 17:38   #10
Paula Szyszka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 486

ja tak samo jak wildrose twierdze ze masz naprawde piekny kolor wlosko a jak zrobisz na ciemniejsze to juz nigdy nie powrocisz do identycznego kolorku! i bedziesz zalowala ja juz cos o tym wiem ! pozdrawiam
Paula Szyszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 00:01   #11
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 052

Wildrose, masz 郵iczny kolor w這s闚, ale doskonale rozumiem Twoj potrzeb zmiany.
Je郵i zale篡 Ci, aby kolor ca趾owicie si zmy, pozostaje Ci u篡 pianki koloryzuj帷ej lub saszetki. Trzymaj si one ok. 3 my. Daaawno, dawno temu (ok.12 lat) by這 jeszcze co takiego jak lotiony. Trzyma造 si one ok 5-6 my, ale nie wiem, czy jaka firma je jeszcze produkuje.
W ka盥ym b康 razie nie u篡waj 瘸dnego produktu, kt鏎y sk豉da si z kilku sk豉dnik闚, przeznaczonych do wymieszania. Mimo, i producenci cz瘰to zapewniaj, 瞠 kolor utrzyma si powiedzmy 6 tyg. to przewa積ie zostaje jaka rudawa, tudzie inna "po鈍iata" na w這sach, kt鏎ej ju nie da sie pozby.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 09:55   #12
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witaj
Piekny kolor w這s闚,ale uwa瘸m ze w ciemnym bedzie rownie 豉dnie.Mo瞠 uzyj henny? odcie bronze-wyjdzie Ci 豉dnie naturalnie bez efektu sztucznosci,tylko,瞠 nie ka盥emu si zmywa.Je郵i nie henna to Marion szampon na 24 mycia na 100% schodzi ca造,w這sy sa po nim b造szcz帷e i g豉dkie,odcie gorzka czekolada oraz br您.
Pozdrawiam
Stary 2008-06-16, 17:18   #13
pino
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
przyciemnianie wlosow

Jestem naturalna jasna blondynka. Mam dosc jasna karnacje, mam troszke piegow ale opalam sie na bardzo ciemno, do tego uwielbiam ciemna oprawe oczu (czesto robie henne), kolor oczu mam zaleznie od padania swiatla: szary, szarozielony, czasami niebieskoszary. Zastanawiam sie nad przyciemnieniem wlosow, ale nie za bardzo wiem jaki kolor by do mnie pasowal... myslalam cos o orzechowym albo o ciemnym glebokim brazie. Potrzebuje porady co do koloruoraz jakiej farby najlepiej uzyc zeby ewentualnie szybko moc powrocic do naturalnego koloru (np. jakies szamponetki? farby zmywalne?) ale tez zeby nie wygladalo to jakbym miala "rozwolnienie" na glowie bo juz kiedys eksperymentowalam z farbami zmywalnymi i dokladnie tak to wygladalo bo co do trwalej farby to sie troche boje... niestety na razie nie mam zadnej fotki zeby pokazac jak wygladam... prosze o porade
pino jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 12:30   #14
NomadSoul
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 783
Dot.: przyciemnianie wlosow

A obecnie jaki masz kolor w這s闚?
Stary 2008-11-18, 18:12   #15
anyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do anyna
Przyciemnianie w這s闚

mam problem! rok temu pod wp造wem impulsu rozja郾i豉m sobie w這sy wod tlenion :| tak wiem ...Co za pomys. Par miesi璚y po pojawieniu si pierwszych odrost闚 u篡豉m szamponu koloryzuj帷ego diamond gloss ciemny blond. Zszed po 2 tygodniach. I znowu mam te obrzydliwe odrosty.. Mam bardzo cienkie wlosy.. Ale musze co z tym zrobic. Chce wr鏂i do naturalnego ciemnego bllondu. jakiej farby najlepiej uzy? A mo瞠 jakies inne sposoby?
Stary 2008-11-20, 00:11   #16
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph
Dot.: Przyciemnianie w這s闚

'ciemny blond' to pojecie wzgledne. Nie mozna jednoznacznie powiedziec na jaki koloe powinnas zafarbowac wlosy by wrocic do natury. Zeby zbytnio ich nie uszkodzic, mozesz schodzic do swojego koloru np.baleyagem. Z drogeryjnych farb polecam L'oreal preference i Welle. Z profesjonalnych mozesz wyprobowac color touch welli, jest nieinwazyjny, w bogatej gamie kolorow ktora mozna dowolnie mieszac. Polecam wizyte w salonie i nie kombinowanie w domu
moorph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, koloryzacja, przyciemnianie, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.