Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-30, 22:48   #271
pink69
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Co do podkładu Vichy - zgadzam się ! Miałam próbkę

pink69 jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:52   #272
scarletta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Ja już nie moge Cały czas wyskakuje mi coś nowego, żeby to jeszcze była tylko sprawka okresu, ale mam tak już od dwóch tygodni Ble nie mogę na siebie patrzeć. Jeszcze pod nosem zrobiły mi się takie dwa pryszczole to je wycisnełam i zasuszyłam amksymalnie jak się dało - pasta cynkowa i pasta do zębów i teraz mam taką skorupę I w ogóle ostatnio głupie lusterko mnie skusiło i nie mogłąm się powstrzymać i caaała twarz poszła pod te cholerne ręcole! Wczoraj z tych nerwów posmarowałam całą twarz maścią cynkową - żeby nic mi się nie zrobiło nowego a na to krem kakaowy [nie zapycha mnie jakby cóś] ziaji. Eh już dawno nie byłam tak zdesperowana Ale przynajmniej nic nowego mi nie wyskoczyło.

Dobrze, ze już ta durna szkoła się zaczyna to przynajmniej nie będę miała tyle czasu na wyciskanie! Możecie związać moje ręce? <prosi>

Mi tez caly czas cos wychodzi... i do tego mam okres Od 4 dni codziennie masakruje moja brode i czolo chociaz juz mowilam sobie tysiac ze to koniec ! Caly czas rece mnie swierzbia , nawet jak wiem ze zle robie to po prostu musze to zrobic bo mnie to tak rajcuje, nie wyobrazam sobie chodzic z czyms czerwonym niewycisnietym..Straszn e...

Chyba najwyzszy czas zglosic sie do psychologa... Jak myslicie pomoglby ? Jakies tabletki, terpia...

Ja mysle ze dobrym sposobem na niedlubanie jest np. jak idziesz sie myc to nie zapalac swiatla w lazience Ja mialam tak robic ale zawsze zapominam i zapalam i dzialam. Tez sie "ciesze" ze szkola sie zaczyna to przynajmniej moja geba troche odetchnie, mniej czasu na majstrowanie.
A co to za krem kakaowy, do jakiej cery ?
Stary 2007-08-30, 23:02   #273
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

Ziaja, z serii Masło Kakaowe. Napisane, że do cery suchej i normalnej ale większość kremów Ziaji jest chyba do cery suchej i normalnej ja go używam, jak mam przesuszone policzki. Będę musiała sobie kupić Humektan, ale kasy na razie nie mam i się nie zapowiada na jakiś większy przypływ no i muszę się wspomagać takimi półśrodkami.

Ja już nie wiem, no. Co w tym wyciskaniu jest takiego?! Nadchodzi 3 września, chciałoby się wyglądać szałowo a tu okres i te obrzydliwe ksyfki:\ I jeszcze widzi się te, które aż pragną wyjść na światło dzienne. Co prawda nie mam jeszcze takich wielkich problemów, jak niektóre z Was, drogie Wizażanki, żeby chodzić po dermatologach i używać spejcalistycznych maści [mam SZCZERĄ nadzieję, ze nie będe musiała], ale wiem też niestety jak to jest mieć kolonie na twarzy

sonnerin jest offline  
Stary 2007-08-30, 23:30   #274
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

no to nie dus bo sie wlasnie takich problemów dorobisz sprobuj moze doraznie maseczek z glinki zeby to przysuszyc... a uzywasz w ogole jakis leko, dermokosmetykow? jeszcze tylko 3 dni i ło matko ja nie wiem jeszcze czy na rozpoczecie pojde i nie mam pojecia jak sie poprzestawiam na ten szkolny tryb

dermablend polecam rowniez
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-08-30, 23:32   #275
scarletta
Raczkowanie

Moj tradzik rozmieszczony jest tylko na strefie T. Na szczescie z policzkami mam swiety spokoj..ufff. Tez nie mam takiego strasznego ale mam nadzieje ze pozostanie taki jak mam teraz, ze nie bedzie juz gorzej..
Koretkor, troche kremu tonujacego i mozna czasem sie pokazac ludziom..czasem
Tez myslalam ze jak przyjdzie poczatek roku zeby pokazac sie z ladna buzia ale oczywiscie nie wyjdzie.

sonnerin a jakiego kremu uzywasz na noc ?wiem ze masz cere mieszana.. ja sie teraz rozgladam za czyms ale juz sama nie wiem jaki bym chciala.
Stary 2007-08-30, 23:35   #276
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

Eh spróbuję, ale i tak będę musiała poczekać, bo kasy dosłownie zero a rodzice nie dają mi ot tak! na zawołanie. A jeszcze na taki banalny powód jak jakieś pryszczee? No bez przesady, przecież dojrzewam, to normalne Czasami to sobie myślę, ze moi rodzice są z późnego śreniowiecza czy coś w tym stylu :\

Ale tak czy inaczej - dziękuję za rady, a o dermablendzie sobie poczytam

Z tym przestawianiem się na tryb szkolny to ja też nie wiem, jak mi wyjdzie Teraz to wcześniej wstać niż o 9 to truudno oj trudno

scarletta No własnie tego Ziai - świecę się po nim jak latarnia, ale chociaz skóra jest po nim wypoczęta i gładziutka

Edytowane przez sonnerin
Czas edycji: 2007-08-30 o 23:36 Powód: dopisek
sonnerin jest offline  
Stary 2007-08-30, 23:47   #277
scarletta
Raczkowanie

U mnie mama tez mysli ze pryszcze to zaden problem. Tylko moja mama nie miala tego problemu w dziecinstwie, to nie wie jak wplywa to na psyche ( tradzik mam po tatusiu...dziekuje ...)

ciekawe czy by mnie nie zpychal...narazie na noc oliwka z hippa, musze dokupic cos innego bo skora moze sie przyzwyczaic...a na dzien czego uzywasz ?
Stary 2007-08-30, 23:59   #278
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

W sumie teraz to nie używam niczego - po tej Ziai nie potrzeba już nic Ogólnie staram się ograniczać kosmetyki do twarzy bo znowu przekonałam się, ze im mniej tym lepiej. A teraz cierpieć muszę.
Swoich czasów używałam Garniera matującego ale to taki niewypał był :/ Cała tubka jeszcze stoi i chyba się nie doczeka zużycia - tyle co przyjemnie chłodzi.
Kiedyś miałam taki krem do mycia twarzy z neutrogeny. Z białą glinką bodajże - ale głowy uciąć nie dam Był po prostu cudowny - ZERO jakichkolwiek pryszczy. No - ale siostra mi go z USA przywiozła, to raczej nie jest dla mnie dostępny teraz. Szkoda wielka, albo może wujka poproszę bo niedługo przyjeżdża, żeby mi kupił dwa - na zapas

Ja to w ogóle jestem nowicjuszka jeśli chodzi o sprawy kosmetykowe [dopiero niedawno odkryłam Wizaż :relleyes: - jak ja mogłam żyć bez niego? o.O]

A teraz już spać idę DObranoc

Edytowane przez sonnerin
Czas edycji: 2007-08-31 o 00:04 Powód: Masa literówek
sonnerin jest offline  
Stary 2007-08-31, 00:01   #279
lemonka
Zakorzenienie

czesc dziewczyny.. jak tam.. co tam? (zagubilam watek)

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-08-31, 00:14   #280
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
W sumie teraz to nie używam niczego - po tej Ziai nie potrzeba już nic Ogólnie staram się ograniczać kosmetyki do twarzy bo znowu przekonałam się, ze im mniej tym lepiej. A teraz cierpieć muszę.
Swoich czasów używałam Garniera matującego ale to taki niewypał był :/ Cała tubka jeszcze stoi i chyba się nie doczeka zużycia - tyle co przyjemnie chłodzi.
Kiedyś miałam taki krem do mycia twarzy z neutrogeny. Z białą glinką bodajże - ale głowy uciąć nie dam Był po prostu cudowny - ZERO jakichkolwiek pryszczy. No - ale siostra mi go z USA przywiozła, to raczej nie jest dla mnie dostępny teraz. Szkoda wielka, albo może wujka poproszę bo niedługo przyjeżdża, żeby mi kupił dwa - na zapas

Ja to w ogóle jestem nowicjuszka jeśli chodzi o sprawy kosmetykowe [dopiero niedawno odkryłam Wizaż :relleyes: - jak ja mogłam żyć bez niego? o.O]

A teraz już spać idę DObranoc
Właśnie o tym kremie pisałam tu kilka dni temu. Jest rewelacyjny, nakładany jako maseczka głęboko oczyszcza i rozjaśnia.Skóra wygląda bardzo zdrowo. Ale nie wiem, czy jest dostępny w Polsce....ja na razie jestem w Irlandii...

"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."

/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline  
Stary 2007-08-31, 00:37   #281
Szirini
Raczkowanie

Cytat:

Ale tak czy inaczej - dziękuję za rady, a o dermablendzie sobie poczytam
naprawdę warto, jeśli przynajmniej jeden dzień chce się mieć cerę jak z okładki :p
właśnie, jakie polecacie kremy matujące + nawilżające, najlepiej przeznaczone do cery zarówno mieszanej jak i naczynkowej ?
Szirini jest offline  
Stary 2007-08-31, 00:53   #282
scarletta
Raczkowanie

O ten podklad chodzi :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13091 ?
Stary 2007-08-31, 09:41   #283
shima
Raczkowanie

Do 3 września jeszcze caaaałe 3 dni =D proszę nie majstrować drogie panie trzeba na początek dobre wrażenie zrobić
Z mojego kalendarza na którym zaznaczam kiedy majstruje przy twarzy narazie wynika, ze na 6 dni 2 razy mi odbiło raz totalnie, a wczoraj lekko ale ślady pazurów na nosie zostały
shima jest offline  
Stary 2007-08-31, 09:44   #284
oliwka__
Zakorzenienie

GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__

od tygodnia staram sie nic nie wyduszać a od 3 dni już zupełnie nieruszam buźki i niemoge napatrzeć się na nią !!
Już dawno takiej nie miałam ciekawe jak długo wytrzymam Życzę i wam wytrwałości w niewyciskaniu

Ten Vichy też jest dobry, chcociaż ostatnio zraziłam sie do niktórych kosmetyków tej firmy krem na noc z normaderm to jeden niewypał chcoiaż na dzień rewelacja!
A jeszcze do dbania o cere trądzikową polecam płyn micelarny Bioderma/Vichy zamiast wody cera sie poprawia bardzo! I glinka zielona idealna własnie najlepsza jak sie powydusza
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-08-31, 09:49   #285
AaniaA
Zakorzenienie

mi broda juz mniej sie luszczy i jakos wolno, ale sie goi. ponadto moja zmora sa zaskorniki, ktore po niczym nie chca schodzic .

to zazdroszcze tym Dziewczynom, ktore nie maja duzych problemow z cera i nie stosowaly roznych cudow dermatologicznych.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-08-31, 10:14   #286
oliwka__
Zakorzenienie

AaniaA ja kiedyś zanim zaczełam brać tabletki anty stosowałam różne cuda dermatologiczne przez które jeszcze miałam gorzej a najgorsze było to że trafiłam do najgłupszego dermatologa który zaczoł mi od najsilniejszych leków i już od kiedy pamiętam mam problemy z cerą i to dość poważne od kiedy przestałam brać tabletki jest troszq lepiej ale nie narzekam bo zawsze mogło byc gorzej chcoiaz nieraz potrafie przez tydzien niewyjsc z domku.
Wtedy to nie znałam sie i myślałam ze jak dermatolog przypisał to wiedział co robił miałam 13 - 14 lat i tak sobie narobiłam

Ale będzie dobrze i w niedługim czasie każda z nas bedzie się cieszyć przśliczną cera
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-08-31, 10:23   #287
scarletta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ale będzie dobrze i w niedługim czasie każda z nas bedzie się cieszyć przśliczną cera
Trzymam za slowo bo inaczej

Stary 2007-08-31, 10:30   #288
Margaret90
Rozeznanie

rano wstałam a tu 5 białych kropek pod nosem i na brodzie...wyskakują w miejscach, w których nigdy ich nie było musze wyciskać bo jak to wygląda, przecież nie wyjdę do ludzi cała w pryszczach. Walczę z nim już 7 lat i nic. Biorę homeopaty, ale one mało co pomagają. Raz jest lepiej, raz gorzej. Smarowałam twarz wszystkim co się da, nawet w aptece panie robiły mi specjalny płyn i nic jestem załamana a do tego strasznie łuszczy się buzia. Nie chcę robić peeliengu bo znowu wyskoczą. Ja już nie wiem co zrobić...

Margaret90 jest offline  
Stary 2007-08-31, 10:53   #289
oliwka__
Zakorzenienie

scarletta musi tak być innej opcji nie ma !!

Margaret90 może znajdz dobrego dermatologa który dobierze ci odpowiednia kurację.
Ale spróbój domowych sposobó może akurat ja polecam "tonik pichtowy" o którym pisałam nie wiedziałam że będzie miał tak rewelacyjne działanie. I NIE DOTYKAĆ BUŹKI PRZEDEWSZYTKIM przekonałam się to daje efekt.

Moja koleżanka miała problemy z tradzikiem i od kiedy przestała ją myć dziwnie zabrzmiało jak mówiła że nie myje twarzy poza wyjątkami w dni w które się wymaluje stosuje mleczko oczyszczające to cera zaczeła sie polepszać.

Więc tak jak piszą co poniektóre z was że im mniej tylm lepiej dla cery. Może daj jej troszq odpocząć od całej tej "chemi" ??
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-08-31, 11:00   #290
włoczykijka
Zadomowienie

Mimo wszystko jednak bym myła twarz rano i wieczorem.poza tym akurat jestem na kuracji pod opieką dermatolog więc nie mogę nie używać,,chemii".ale ogólnie z dnia na dzień coraz mniej wyciskam,gdy pomyślę co musi w takiej sytuacji czuć taki pryszcz gdy ktoś go ciśnie a on z zemsty rozsiewa bakterie...to mi się odechciewa.(moja wyobraźnia robi swoje)
Stary 2007-08-31, 11:11   #291
AaniaA
Zakorzenienie

zeby moja wyobraznia tak dzialala to by bylo super .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-08-31, 12:04   #292
Margaret90
Rozeznanie

Oliwka_ a powiedz mi...używasz samego olejku pichtowego czy z czymś mieszasz?

Margaret90 jest offline  
Stary 2007-08-31, 12:19   #293
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

Wczoraj nic nie ruszyłam, dzisiaj też nic no i już widzę tego efekty. Tylko kurde - dlaczego ja się muszę opamiętać dopiero jak już jest stan krytyczny?
Ale i tak humor mi się trochę poprawił

A do tego olejku pichtowego dodaje się chyba trochę nafty kosmetycznej albo petroleum, ale ile to już za Chiny Ludowe Ci nie powiem

sonnerin jest offline  
Stary 2007-08-31, 12:25   #294
gwendolyn
Rozeznanie

Shit u mnie jakaś czarna seria w życiu, wczoraj moja przyjaciółka mnie wystawiła i okłamała. Zatem humor do bani, ale na buźce nic nowego nie rozgrzebałam tylko ruszyłam tą ranę na czole starą, bo mi ropą podchodziła, oczywiście niepotrzebnie zupełenie coś przy tym robiłam, nie wiem kiedy mi się to zagoi
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-08-31, 13:04   #295
oliwka__
Zakorzenienie

Margaret90 "tonik pichtowy" to mieszanka olejku pichtowego ja płaciłam 19.90 w aptece i petroleum D5 cena 3zł mieszałam według wskazań podanych tutaj na forum olejek 10 ml pichta 25 ml raz dziennie na wieczór.

gwendolyn nie wiem jak tam twoja cera wyglada ale nakładaj masc cynkowa punktwo powinno działać ja nigdy nie byłam przekonana do tego ale jak widać warto próbować bo pomaga tylko najpierw trzeba dać odsapnać skórze od całej "chemi"
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-08-31, 13:22   #296
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

na mnie pasta cynkowa, sudocrem itp działa tylko jak jest jakis strupek rozmiekcza go i schodzi no i po depilacji tak to do niczego

Aniu u mnie tak samo z tymi zaskórnikami i to nie takie zwykle i robia mi sie w miejscach gdzie wczesniej nie miałam:/ do tego teraz mam strasznie czerwona i jakas szara skóre płatki wokół nosa przy siakaniu sa jak ogien chyba przedobrzyłam z differinem i duaciem:/ ale teraz i tak nie wychodze niedługo zmniejsze czestotliwosc
Stary 2007-08-31, 14:25   #297
gwendolyn
Rozeznanie

Oliwka moja cera wygląda strasznie, zaskórniki, ropniaki, ranki i blizny - właśnie leczeniem jej samemu i dziubaniem przy niej tego sie dorobiłam, mój organizm ostatnio szaleje i to nie chodzi tylko o cerę, domowe sposoby są u mnie nieskuteczne (a maść cynkowa u mnie pograsza sprawę - wysusza tylko moją suchą skórę i wcale nie goi albo kompeletnie nie działa), a z chemii tylko maści stosuję... do mycia emulsja bez konserwantów i bezzapachowe polecone przez dermę i kupiłam wczoraj humektan, który też chyba jest jednym z najprostszych i najczystszych kremików... podkładów, pudrów wcale nie używam, tylko korektor, zatem nie mam chyba czego odstawiać...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-08-31, 14:49   #298
shima
Raczkowanie

Co do tego co napisała Oliwka i mycia Twarzy to mnie dermatolog powiedział, że jeśli chce się pozbyć podskórnych krostek na policzkach to nie moge myć twarzy zwykła wodą, ale wodą przegotowaną bądz mineralną ( nie stosuje się do tego).
shima jest offline  
Stary 2007-08-31, 15:24   #299
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

gwendolyn, a moze sprobowałabys jakiegos retinoidu zoracu lub differinu?
ten pierwszy przejsciowo uspokoił mi cerę stany zapalne i załagodził blizny. A Twoje blizny to przebarwienia, czy takie dziurki? Też sie zawiodłam troche na kumpeli wystawiła mnie...juz sie nie moge doczekac jak sie wyrwe z domu ale tu jeszczee taka pogoda:/trzymaj łapki
Stary 2007-08-31, 15:53   #300
AaniaA
Zakorzenienie

ja dzisiaj wieczorem ide na spotkanie Wizazanek Wielkopolanek . jakis kiepski mam humor. pewnie to przez ta pogode i inne, takie moje zmartwienia. jestem z synkiem w domu, ale na szczescie nie laze do lazienki i nie grzebie .
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości