Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-04, 10:48   #3121
K-H
Rozeznanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Vixen_ miło mi że tu się dobrze czujesz^^. Służymy radą i pomocą
Mój szósty dzień się rozpoczyna. Połowę twarzy od grzebania mam taką brzydką... Bo oprócz wyduszania mam i inny nawyk - drapanie...

gwendolyn, pestka - gratuluję i życzę wytrwałości
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-05-04, 10:53   #3122
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Laity, Ty chyba lubisz taki hardkor tylko nie dociskaj nic dzisiaj!!!

vixen_ jasne ze pomaga a jak osobnik zauroczony to myślę że tam nawet nie zwróci uwagi
tez sie chyba za tydz umówiłam z jednym i nie wiem czy to dobra decyzja bo wczoraj z zaskoczeniem dowiedziałam sie ze w ogóle mu się podobam ale zeby nie zranic jego uczuc zgodizłam sie ale tlyko jako koleżanka

aaa tez się musze powstrzymywać zeby nie powyduszać zaskórników, które mi sie porobiły na polikach:/ wiem ze jak je dotkne to całe spuchną i jeszcze nic z nich nie wyjdzie
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2008-05-04, 11:02   #3123
AaniaA
Zakorzenienie

witajcie.

ja tez tu juz nie pisze, bo po prostu nie mam sily na swoja gebe.

Gwendolyn czytalam, ze odstawilas diane. ja tez wlasnie rzucilam yasmin i nie zamierzam zaczynac nowego opakowania pigulek. teraz w srode powinnam zaczac nowe opakowanie gdybym zdecydowala, ze chce brac dalej tabletki (ale to nie bylyby yasmin, ale inne pigulki). bylam u gina i wlasciwie nic mi nie pomogl. na razie robie przerwe i zobacze jak to sie skonczy...

Wszystkim wytrwalym gratuluje .
AaniaA jest offline  
Stary 2008-05-04, 11:18   #3124
QsQs
Zadomowienie

AaniaA u mnie taka przerwa skończyła sie tragicznie... Doprowadziła, ze jestem tutaj... wiec lepiej uważaj

Widzę, ze po mnie dwie kolejne panie shima, i Laity odpadły z konkursu. Nie załamujcie sie to nic nie znaczy Ja odpadłam pierwsza i to już po godzinie ale teraz czuje jakby wstąpiły we mnie nowe siły do walki o cerę hehe. Do boju i sie nie poddawać!
QsQs jest offline  
Stary 2008-05-04, 11:26   #3125
Laity
Wtajemniczenie

In The Shadows, to chyba nie z lubienia hardcore'ów wynika, a przekonania, że jak tego nie usunę, to nic nie pomoże i będzie to tak siedzieć na tej twarzy... Poza tym dochodzi u mnie świadomość taka, że mam jeszcze 2 dni wolne - w sam raz na takie oczyszczanie, nie mam TŻ, żeby być piękna i tak to się właśnie kończy.

Dobrze, że dziś taka do bani u mnie pogoda. Nigdzie nie wychodzę poza spacerkami z psiakiem, i nikomu się nie muszę dzisiaj pokazywać. Znowu muszę wziąć się do nauki. Przynajmniej nie będę myśleć o głupotach

I również życzę powodzenia wszystkim Maturzystkom

Laity jest offline  
Stary 2008-05-04, 11:26   #3126
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
AaniaA u mnie taka przerwa skończyła sie tragicznie... Doprowadziła, ze jestem tutaj... wiec lepiej uważaj
u mnie jak biore tez jest tragicznie, wiec po co mam sie truc tym gówn**.
AaniaA jest offline  
Stary 2008-05-04, 13:37   #3127
SweetDreams93
Raczkowanie

nie było mnie 3 dni a tu tyle postów ale przeczytalam, dziękuję elusia1991 i Nati_kk może sprobuję z tym Agropharmem ahh wczoraj była u mnie piękna masakra wręcz książkowy przykład ciśnięcia..ehh. potem zrobiłam peeling a na to moja ukochana drożdżowa maseczka Sorai.. długo jej szukałam ale znalazłam
dziewczyny piszcie jak znacie jakiś dobry tonik! może w końcu cuś na mnie zadziała..
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-05-04, 13:45   #3128
gwendolyn
Rozeznanie

Hej AniuA mnie do całkowitego przerwania brania pigułek zniechęca to, że kiedy ich nie biorę cierpię na prawie całkowity zanik biustu, a bez niego mało mam do zaoferowania, tym bardziej, że ostatnio wskoczyło mi parę kilo, więc tłuszczyk + nieciekawa buzia i ramiona, którym nic nie pomoże + mały biust = niezafajna kombinacja
gwendolyn jest offline  
Stary 2008-05-04, 14:12   #3129
K-H
Rozeznanie

Ej, Sweet dreams, po pierwsze nie ciśnij, bo nie dajesz skórze tym samym nawet szansy na regenerację!
Mój 6. dzień [13:58]
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-05-04, 14:46   #3130
monai
Rozeznanie

GG do monai

ja dzisiaj mam już od czego się powstrzymywać ;p makabra ale radzę sobie
ech te hormony ;/
monai jest offline  
Stary 2008-05-04, 14:56   #3131
virgo
Wtajemniczenie

cześć Kobietki nie było mnie tu pewien czas i widzę że nie próżnujecie nadrobienie wszystkich zaległych postów zajęło mi mnóstwo czaqsu

widzę że pojawiły sie też nowe wyciskaczki- witam wszystkie serdecznie

co do mojej buźki to nie narzekam, ładnie sie wygoiła, nadal walcze z przebarwieniami za pomocą acne dermu i widać znaczną poprawe i dodam jeszcze ze wągrzaki mi tak nie wychodzą jak wcześniej
no ale tak kolorowo by nie mogło być, bo przestałam męczyć buzie( no dobra czasami jak sie zapomne to znajde cus pod skórą i rozdrapię ale bez tragicznych skutków) za to moje niespokojne paluszki wędrują sobie teraz po pleckach i ramionach porobiłam sobie strupy, blizny...a przecież lato coraz bliżej i fajnie by było pokazać ładne plecki. najgorsze jest to że ja tam nic nie mam tylko wyszukuje maleńką krostke i dawaaaajjjjj robi sie z niej wielki strupior którego zdrapuje kilka razy i w nagrode mam piękną bliznę a zeby było mało to jeszcze rewelacyjną zabawą jest rozdrapywanie strupków na nogach- skończy sie na tym że latem będę chodzić w golfie i spodniach już nie mam pomysłów jak sie powstrzymywać- rzeczywiście chyba obcięcie paluchów byłoby najlepszym wyjściem
Stary 2008-05-04, 15:22   #3132
inmymind
Raczkowanie

Dziękuję Wam wszystkim za miłe powitanie
Przyznam szczerze, że zaskoczyła mnie liczba osób z problemem takim, jak mój. I to jeszcze tak życzliwych i wspierających się nawzajem.
Wyglądam dzisiaj po wczorajszym po prostu tragicznie, mam nadzieję, że jutro będzie chociaż trochę lepiej... Mam wrażenie, że coś tu jest na głowie postawione: bardziej przejmuję się swoją cerą niż samą maturą.
Dołączam się do tych, które mówią 'nie' temu nawykowi, od dziś nic nie ruszam. Zobaczymy ile wytrzymam.
Stary 2008-05-04, 15:39   #3133
K-H
Rozeznanie

Dopisuję do Ciebie godzinę tego przyrzeczenia -> 15:22 <taka nasza malutka zasada>
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-05-04, 15:48   #3134
SweetDreams93
Raczkowanie

wrr dzisiaj znowu obiecuję sobie nic nie cisnąć. wogóle nie podejdę do lustra! to jak na razie naj naj sposob. i ładnie umyję buzię. i przetrę tonikiem. i kremik na noc. I NIE DOTKNĘ! a potem obudzę się... spojrzę w lustro a tam zobaczę piękną, czystą cerę... hehe może kiedyś tak będzie xD a na razie zaczynam terapię odwykową co do wyciskania.
trzymajcie się!
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-05-04, 16:27   #3135
pestka_101
Raczkowanie

ah, dzisiaj sobie też postanowiłam, że nie będę podchodzić do lustra... i poskutkowało. Potrzeba tylko samozaparcia i wszystko wychodzi
Strupki zaczynają się już goić, tym lepiej dla mnie, bo w środę do szkoły. Stwierdzam, że dobrze się powstrzymywac od wysciskania pisząc na forum, bo czuję, że mi z tym lepiej. Bo stykam się z osobami mającymi takie same problemy jak ja
pestka_101 jest offline  
Stary 2008-05-04, 16:38   #3136
PAMCIA
Rozeznanie

a co robicie jak wyjdzie wam ta ropa na wierzch...jak z takim czyms chodzić, ja nawet jak nie wyciskam to mam przebarwienia myję skórę żelem iwostin purittin powiem że jest dobry, bo te drogeryjne typu garnier, to wysuszają cerę, tonik też iwostin, ale to czasami i krem nivea(jakaś nowa seria), cera mi się poprawiła, ale przyszedł okres to wyskoczyło znów...
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-05-04, 17:02   #3137
pestka_101
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
a co robicie jak wyjdzie wam ta ropa na wierzch...
wyciskam xD i (lub) smaruję to miejsce maścią lub przecieram wacikiem nasączonym spirytusem salicylowym (kosmetycznym)
pestka_101 jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:21   #3138
włoczykijka
Zadomowienie

Ja już wytrzymałam 5 dniI w sumie jest lepiej- dodatkowo dużo przebywam na dworze,co pewnie także dobrze wpływa na moją cerę
Stary 2008-05-04, 18:49   #3139
Laity
Wtajemniczenie

Dziewczynki, gratulacje!! Jak tak czytam o tych Waszych osiągnięciach w nieciśnięciu to aż mi głupio, że ja taka słaba... Muszę się poprawić

Przyjrzałam się uważnie swojej buzi i postanowienie mam takie: do niedzieli nie tykam nic chyba, że ewidentne gotowce.
A po tej mojej rodzinnej uroczystości zaczynam kurację złuszczającą Atredermem co się tyczy zarówno buzi jak i dekoltu. Będę tylko musiała zaopatrzyć się w jakiś dobry filtr, który mnie nie zapcha, co sprawia, że już się boję tej kuracji. Ale co zrobić.

Najważniejsze, żeby do soboty jakoś zregenerować buźkę po tym moim wczorajszym ciśnięciu, nie naprodukować nowych podrażnień/strupów itp. i się dobrze bawić

Tak BTW, ciekawe co słychać u Tancerki? Pewnie wróci do nas świeża i wypoczęta

Laity jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:51   #3140
Nati_kk
Zakorzenienie

Dziewczyny trzymać mi się tu i nie poddawać!

Ja muszę trzymać ręce precz od dekoltu, żeby tych strupków gojących się nie rozbabrać, ale wierzę że dam radę Kurcze jestem tak padnięta że się chyba pójdę położę bo nie widzę innego ratunku dla siebie;(

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:52   #3141
PAMCIA
Rozeznanie

przebywanie na dworze dobrze robi na cerę, niestety ja mieszkam w bloku...więc jest gorzej;( a po tym spirytusie lepeij się goją krostki?? ja mam maść benzacne, ale ona nic nie daję oraz lizerne, czy jak to się pisało ale nie używam jej...na przebarwienia acne derm...coś tam daje...ale jak wyskakują nowe krostki i to w tym samym prawie miejscu, to trudno o efekt;(
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:53   #3142
joshuam
Raczkowanie

Dziewczyny, a ja mam taki problem bo mam wrażenie, że mam już blizny na nosie, a raczej takie dziurki małe (chyba rozszerzone pory), bo kiedyś wyciskałam wągry (już tego nie robie)... Poradzicie coś?

Edytowane przez joshuam
Czas edycji: 2008-05-04 o 18:54 Powód: literówka
joshuam jest offline  
Stary 2008-05-04, 18:57   #3143
PAMCIA
Rozeznanie

wiem jak to korci wyciskanie, ale w pewnym momencie przestałam i naprawdę było dobrze, tylko łapki z dala trzymać..a moje pierwsze krostki wycisnęłam pamiętam, koleżanka powiedziała, żebym wycisnęła, bo teraz okropnie to wygląda...(raptem 3 pryszczyki na czole), a chciałam aby się zagoiły, no ale uległam jej namową..i niestety od tamtego czasu nie mam gładkiego czoła! no ale i tak pewnie by się trądzik rozwinął
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-05-04, 19:24   #3144
pestka_101
Raczkowanie

Cytat:
a po tym spirytusie lepeij się goją krostki??
Tak, tak. Pryszcz jest "wypalany", a bakterie są zabijane
pestka_101 jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:02   #3145
PAMCIA
Rozeznanie

a gdzie ten spirytus kosmetyczny można zakupić??
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:05   #3146
PAMCIA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez joshuam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam taki problem bo mam wrażenie, że mam już blizny na nosie, a raczej takie dziurki małe (chyba rozszerzone pory), bo kiedyś wyciskałam wągry (już tego nie robie)... Poradzicie coś?
ja mam na skrzydełkach od nosa...takie jaby dziurki, nie wiem jak to nazwać i się strasznie tam cera przetłuszcza, feee...czy to są roszeżone pory...??
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:19   #3147
adorably
Rozeznanie

Cytat:
ja mam na skrzydełkach od nosa...takie jaby dziurki, nie wiem jak to nazwać i się strasznie tam cera przetłuszcza, feee...czy to są roszeżone pory...??
według mnie to rozszerzone pory

dziewczyny przyłączam się...u mnie mniejszy problem dotyka twarzy, a gorszy dekoltu
twarz mam na dzień dzisiejszy ładnie zaleczoną, na dekolcie zaś miałam pełno takich grudek i podskórnych gulek...traktuję to Lysanelem co sprawia, że wychodzą one na wierzch...a takie coś to mi się przecież najfajniej ciśnie już nie mogę sama ze sobą a lato idzie...dobrze że nie chce mi się gimnastykować i dłubać przy łopatkach dodam,że po domu chodzę w bluzkach z dekoltem żeby wietrzyć te krostki, żeby była szybsza poprawa...a potem dekolt w cętki

adorably jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:30   #3148
PAMCIA
Rozeznanie

dekolt zakryjesz, a twarz ale i tak trądzik to straszna sprawa, gdziekolwiek by był...
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-05-04, 21:53   #3149
adorably
Rozeznanie

Cytat:
dekolt zakryjesz, a twarz ale i tak trądzik to straszna sprawa, gdziekolwiek by był...
to jest akurat prawda :/ mam tłusta cerę i tak czy siak muszę się pilnować...boję się nawrotu i powrotu do antybiotyków, po których miałam skorupę na twarzy.....

adorably jest offline  
Stary 2008-05-04, 22:15   #3150
LoLcIa123
Zakorzenienie

Dziewczyny może mi któraś porównać efekty krycia i ogólne pomiędzy dermablendem a normateintem,muszę sobie zakupić jakiś podkład,ale mam wielki dylemat jaki chciałabym spróbować czegoś innego niż dermablend

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości