Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-03, 13:02   #331
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

oliwka ja sie nie ludze, ze moja buzia bedzie dobrze wygladala po odstawieniu pigulek. szczerze powiedziawszy to musze to jeszcze raz przemyslec i wypytac lekarza co i jak. boje sie tego jak diabli , gdyz potem to nie ma dla mnie ratunku. i co, pozostaje mi ROA ?!
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-03, 16:40   #332
gwendolyn
Rozeznanie

Mi znów dwie ropne gule wyskoczyły, a rano ich nie było, bezsilność mnie dobija i powoduje,że majstruje przy buzi, co jeszcze pograsza sprawę...

Czym to może być spowodowane?! Dziś byłam wyspana, skóra wypoczęta.
Może to coś w jedzeniu- rano zjadłam twarożek (jego wina?!) obiad bez niczego tłustego właściwie (a może to pomidory z sałatki?!) zjadłam takie mini batonik (mini dawka czekolady szkodzi?!)i wypiłam kawę (kawa?!) Zwariować można...
Z kosmetyków używam humektanu do nawilżenia (niby nieszkodzący krem) z maści - skinorenu (po innych efektu nie ma ten mi zlikwidował niektóre krostki) do mycia buzi dermoklar (który się skończył i teraz będzie z ziaji tin tin do mycia)

Kurcze wyglądam już tak, że wstyd mi iść do jakiegokolwiek lekarza... Wiem, że to idiotyczne co piszę, ale sama pogarszam sprawę wyciskaniem i rozdrapywaniem i jak sie im pokazać?!

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2007-09-03 o 18:13
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-03, 18:51   #333
Suzi_Sun
Rozeznanie

Tez wyciskam, nie ma rady. Wycisne, jest strupek, zagoi sie, odpadnie, blizn nie ma wiec u mnie to dziala. Ale zauwazylam ze im wiecej sie zaskornikow likwiduje tym wiecej powstaje i to w przeciagu 1 dnia! JAK to mozliwe?! Nie wiem co robic zeby nie powstawaly, no nie mam pojecia. Nie ma chyba zadnego leku na to. Woda, jedzenie, zanieczyszenia, genetyczna sklonnosc, podklad i sie tworza.
Stary 2007-09-03, 19:51   #334
AaniaA
Zakorzenienie

oj tak, im wiecej sie pozbede zaskornikow jednego dnia tym wiecej ich jest nastepnego . to jakies bledne kolo .

gwendolyn, co do tego co jemy to nie popadajmy w paranoje. to wychodzi na to, ze nie powinnysmy nic jesc i wciaz szukac przyczyn tych paskudnych syfow. znajac zycie to i tak by wychodzily te gnidy. ja unikam ostrych rzeczy, ketchupu, musztardy, majonezu, fast foodow, itd., jednak nie widze jakiejs diametralnej poprawy. a co do wizyty u lekarza i wstydu to tez tak mam, wiec doskonale Ciebie rozumiem.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-03, 19:57   #335
gwendolyn
Rozeznanie

Aniu nie popadam w paranoje żywieniową, tylko napisałam to bo już czuję się bezsilna... Chodziło o to,że wszystkie życiowe przyjemności tzreba by bylo odstawić według lekarzy(a ja nie jem ani nie pije nic mega szkodliwego przecież), kosmetyki też wydaje się , że wszystkie mi szkodzą tak samo, chociaż nie używam nic specjalnego ...Ja już nie mam siły, gdybym umiała jeszcze tych gnid nie ruszać, a ja mam obsesję na ich punkcie i zawsze coś rozgrzebę pogarszając jeszcze tragiczną sytuację...

Moja mama zmusiła mnie prawie dziś żeby umówić do dermatologa innego... W środę mam wizytę, wstydzę się pokazać z tym co przez swoją głupotę i brak silnej woli sobie narobiłam, wiem, że to lekarz i ma mi pomóc,ale ja już przestałam wierzyc w jakąś poprawę, dzis mam taki humor,że zwinęłabym się na dywanie i najchętniej obudziła w dalekiej przyszłości i niech kto inny się męczy z moją twarzą i ramionami-ja już nie mam siły...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-03, 20:02   #336
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn tez tak mam . nie mam juz na to wszystko sily. pigul boje sie odstawic, ale ten cellulit mnie przeraza. pol roku i koszmar. obiecalam sobie, ze zapisze sie do klubu i bede tam cwiczyc. jednak ograniczeniem sa te syfy, ktore zabieraja mi odwage, zeby tam pojsc. w domu nie wchodzi w gre, gdyz jestem niesumienna w tej dziedzinie. jednak nie moge ciagle wcinac tych hormonow . sama juz nie wiem co mam robic. cera wcale nie jest ladna po tabletkach anty. jest znosna, nic poza tym. nie mam pojecia co mam robic. nienawidze swojej cery, nienawidze swiatla dziennego, nienawidze cery po umyciu, nienawidze siebie takiej. przez to stalam sie opryskliwa, odburkujaca innym, a gorszy dzien to po prostu koszmarny stan cery. i tak w kolko...
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-03, 20:40   #337
gwendolyn
Rozeznanie

Skąd ja to znam Aniu? i dochodzi jeszcze do tego wściekłość na siebie jak się coś ruszy, a doskonale sie wie,że nie powinno i latanie do lusterka co 5 minut,żeby sprawdzić czy się rozpaprało czy nie, czy opuchlizna schodzi...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-03, 23:18   #338
lemonka
Zakorzenienie

bylam dzis na kontroli..
tetralysal do odstawki juz-dal mi tylko jedno opakowanie..
po nim differin nadal na noc i do tego dwa razy w tygodniu effeclar czy cos takiego.. sm arowac i po godzinie zmyc.. dal mi nawet takie jedno opakowanie za friko..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-09-03, 23:48   #339
emememsss
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

dobrze, ze przeczytalam wasze wypowiedzi na temat dzialania tabletek antykoncepcyjnych. Swojego czasu namawiala mnie do kuracji nimi podstarzala, ekscentryczna nauczycielka na lekcjach prywatnych. Zastanawialam sie i zastanawialam, ale zostalam przy dermatologu odsuwajac ginekologa na pozniej. Nie wiedzialam, ze hormony powoduja takie komplikacje A moze to kwestia lekarza, bo podobno dobry ginekolog wysyla na badania poziomu hormonow we krwi i dopiero wtedy przepisuje pigulki..? Czy to niezalezne od siebie? W tej chwili wypielam sie rowniez na antybiotyki, bo zaczela mnie pobolewac watroba i automatycznie rozpoczal sie wysyp, jakiego nie uswiadczylam nigdy przed kuracja Przeszlam do kwasow i licze na poprawe. Poza tym dalej staram sie nie paprac i nie idzie mi tragicznie. Mam nadzieje, ze to w koncu pomoze, bo nie mam olbrzymich problemow skornych tylko slaby tradzik pojawiajacy sie od czasu do czasu plus mieszana cere. Trzymajcie lapki przy sobie
emememsss jest offline  
Stary 2007-09-04, 07:01   #340
oliwka__
Zakorzenienie

GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__

emememsss te tabletki to raczej chyba niezależnie bo ja miałam najpier robione testy na hormony dopiero pozniej przypisywane tabletki wiec zadnych skutków ubocznych nie było nawet jak niektórym dziewczetom biust sie powieksza mi nic kompletnie oprcz tego ze mniej mi sifków wychodziło po odstawienia tez poza tymi wybrykami na twarzy z którymi sie teraz zmagam nic po tych tabletkach. nawet okres mam tak jaki kiedys co 34 dni ;/

AaniaA Jakbyś chciała jak się przeprowadze do Poznania bo rozważam taka mozliwośc mozemy biegac na aerobik wodny bo mam to juz w planach

Nic nie podrapałam w sumie od wczoraj rana ale to chyba da mi nauczke nowa próba podjęta
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-04, 09:34   #341
gwendolyn
Rozeznanie

Z tabletkami problem polega na tym, równie trudno o dobrego ginekologa jak o dermatologa, mi tabletki zostały przepisane bez problemu, biust urósł cera sie troszke poprawiła Po odstawieniu zaraz po tragedii nie było. Przed rozpoczęciem brania tabletek nie miałam robionego poziomu hormonów, nie było wywiadu na temat chorób w rodzinie (rak, choroby żył itd są dużymi przeciwskazaniami, o czym dowiedziałam się ostatnio, a u mnie niestety wszyscy mają z tym problemy, babcia rak piersi i dziadek rak prostaty, drugi dziadek mial amputowaną nogę z powodu kłopotów z żyłami, później rak płuc, moja mami też z żyłami ma kłopoty) Teraz tak w rok, półtora po odstawieniu mam straszną cerę, z każdym dniem gorszą (dziś rano się przeraziłam i popłakałam jak się zobaczyłam), biust jeszcze mniejszy niż przed braniem tabletek, na buzi pełno włosków których nie było... Mam wrażenie że moje kłopoty z cerą to wina hormonów+dłubania+ jakiejś gnidy, która powoduje mi te wysypy ropne. Reasumując bardzo żałuję, że zaczęłam brać tabletki, gdybym wiedziała wcześniej (o czym powinien uprzedzić mnie lekarz) jakie są przeciwskazania i skutki uboczne to chyba bym się nie zdecydowała...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-04, 10:16   #342
emememsss
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

"[quote=gwendolyn;5193236]Z tabletkami problem polega na tym, równie trudno o dobrego ginekologa jak o dermatologa"

chyba mam duzo lektury na wizazu do nadrobienia nie sadzilam, ze znalezienie dobrego dermatologa jest az takim problemem. fakt faktem, ze ja z mojego zrezygnowalam, bo mam do niego duzo zastrzezen i podjelam walke na wlasna reke majac w pogotowiu awaryjnym wypisane recepty na tetralysal, do ktorych wystarczy dopisac daty...ale tez nie probowalam leczyc sie u nikogo innego.
wspolczuje Ci strasznie tych skutkow ubocznych. Mysle, ze to bedzie powoli przechodzic. Jesli teraz czujesz, ze jest beznadziejnie tzn ze jestes w jakiejs zaawansowanej fazie reakcji organizmu i pozniej moze sie on uspokajac - przynajmniej bedziesz miec to szybko za soba. Wszystkie tu walczymy o piekny wyglad i szukamy najlepszych rozwiazan, zeby poprawic stan swojej skory, ale to nie ona warunkuje piekno. nie daj sie
emememsss jest offline  
Stary 2007-09-04, 10:18   #343
oliwka__
Zakorzenienie

gwendolyn zapewnie nie ty jedna byś nie zaczęła łykać tego świństwa wiedząc jakie konsekwencje czekają Cie po ich odstawieniu ale o tym to już nikt nie mówi ...
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-04, 10:20   #344
gwendolyn
Rozeznanie

Dziękuję emememss nie poddaję się, jutro mam wizytę o dermatologa estetyka, obawiam się, że antybiotyk jest u mnie nieodzowny, będę robić też badania na poziom hormonów...zobaczymy, muszę coś zrobic bo inaczej chyba zwariuję

Wiem Oliwka, że nie ja jedna, wkurza mnie to, że lekarze ginekolodzy podchodzą do tego tak lekkomyślnie, sama chciałam tabletki, ale gdybym wiedziała jak się to może skończyć nie zdecydowałbym się, kurcze w końcu lekarze powinni nas uświadamiac a nie my ich, albo my innych pacjentów...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-04, 10:31   #345
AaniaA
Zakorzenienie

u mnie sytuacja byla inna. mi nic nie pomagalo. mialam robione badania hormonow i to nie jeden raz. probowalam wszystkiego. zostaly mi pigulki i chyba ten okropny ROA. zdecydowalam sie na tabletki anty. jutro ide do ginekologa. ciekawe co mi powie.

gwendolyn
no to daj znac po wizycie u estetyka .

oliwko powodzenia w poszukwianiu dobrego lekarza. moge Ci polecic dobrego w Poznaniu. co do aerobiku wodnego to jeszcze zobacze . na razie chce sie zapisac do klubu niku, ale najpierw moze uda mi sie znalezc prace. jak nie to wtedy wykupie karnet do godziny 15:00, a jak bede pracowac to do godziny 22:00 .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-04, 10:34   #346
oliwka__
Zakorzenienie

AaniaA poproszę o namiary na tego lekarza będę wdzięczna
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-04, 10:39   #347
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
AaniaA poproszę o namiary na tego lekarza będę wdzięczna
Klinika Estetyki Ciała, dr Jankowiak, Poznań, ul. Margonińska 22, tel. 0 61 849 95 78.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-04, 13:00   #348
gwendolyn
Rozeznanie

nic nie ruszyłam, ale ropa na wierzch wyłazi, jak się jutro pokazać na ulicy (krostki, ropniaki na wierzchu, rana na czole), do dermy nie mozna sie malować, a gabinet na głównej ulicy Łodzi, na deptaku...łeh

No więc tak dziś było już mi wszystko jedno skoro miałam swoją paszczę wszem i wobec pokazywać to przełamując wstyd na dobry początek dnia poszłam do fryzjera (z powodu prycholi krępowałam się wcześniej iść, a zarosłam już niemiłosiernie) i cud - pierwszy chyba raz wyszłam zadowolona

Potem miałam wizytę u estetyka - na noc przepisała mi differin, na dzień robioną maść? (wiecie jak piszą lekarze - ze składu udało mi się wyczytać,że na pierwszym miejscu jest tam detro?detero?detero?mycyn a, potem chyba hydrokortizon po tem ni chu chu nie pamiętam i nie mogłam rozszyfrować(jeszcze 3 pozycje) , ona cos jeszcze mówiła mi że gdzieś w czymś jest pochodna wit A...
Na rozdrapane ranki mam inną maść z inym antybiotykiem(coś na f),
Doustanie antybiotyku nie przepisała,
Ale kazała mi iśc do ginekologa i żeby przepisał mi po badaniach, które ma mi zrobić Diane35 (potem już ona mi będzie przepisywać, na razie mam sprawdzić czy wszystko ginekologicznie w porządku)
Sama nie wiem - mam mieszane uczucia, kobietka wyglądała na kompetentną, ale po wielu razach kiedy się zawiodłam, jestem podejrzliwa - co myślicie o tej kuracji?!
Mnie troszkę przerażają te pigułki anty- wiem, że to nie są takie zwyczajne, ale normalizujące hormony wygląd skóry i włosów itp, ale jednak to anty, jak sie daj Boże wszystko zaleczy i je będę chciała odstawić to boję się nawrotu prycholi...
Poza tym, po tym jak moja friend straciła dzidziusia (co prawda nie wiem czy przez to, że brała kiedyś pigułki anty) boję się że pigułki rozreguluja mi organizm, mam 24 lata już, na razie chłopa brak, ale jesli jakiegoś odpowiedniego znajdę bardzo chciałabym dzidziusia mieć bezproblemowo...

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2007-09-05 o 22:12
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-06, 08:34   #349
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn co do tabletek to wiesz, ze ja sama mam mieszane uczucia . na pewno nie zaczynalabym od diany35. opinie na temat tych pigulek sa rozne. jedni uwazaja, ze sa to przestarzale pigulki z duza zawartoscia hormonow, ktore powinny byc wycofane ze sprzedazy, natomiast inni mowia, ze to jedyne tabletki antykoncepcyjne na problemy z cera. ja osobiscie nie tolerowalam diany35 i napuchlam po nich jak diabli . teraz biore yasmin. moze Ty tez sprobuj. one tez miedzy innymi pomagaja na cere (jednak nie wszystkim).

jesli chodzi o ciaze i pigulki anty - ja bralam przed ciaza tabletki antykoncepcyjne (bodajze od okolo 19 roku zycia, a urodzilam gdy mialam 23 lata). oczywiscie nie zaszlam w ciaze od razu po odstawieniu pigulek; minelo ponad 6 miesiecy. i nie mialam problemow, aby zajsc w ciaze, donosic ja i urodzic synia.

co do mazidel to ja bym je stosowala. dobrze, ze lekarka nie dala Ci nic doustnego.

ja bylam wczoraj u gina i tragedia ! byl to polecony lekarz. cos strasznego, nigdy wiecej do niego . ten facet nic nie wiedzial. ja na temat hormonow wiedzialam wiecej niz on. mowil, ze badania hormonalne nie sa potrzebne, ze nie slyszal o odstawianiu pigulek w ten sposob, ze dostaje sie pigulki z coraz mniejsza zawartoscia hormonow, ze nie ma skutkow ubocznych przy braniu tabletek, ze cellulit nie jest tego wynikiem, ze nie trzeba robic zadnych badan sprawdzajacych stan watroby, ze nie musowo robic przerw w braniu pigulek, itd. . bylam w szoku. facet zatrzymal sie na pewnym poziomie i koniec. mialam wrazenie, ze mowil do mnie polmozg. no i nadal szukam dobrego ginekologa . juz mam dosc eksperymentowania, sprawdzania tych lekarzy.

Czekoladko co u Ciebie?

Shadi
a Ty jak sie czujesz i jak buzia?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-06, 09:07   #350
gwendolyn
Rozeznanie

Co do pigułek anty - ja brałam wcześniej Harmonet (tak z 2 lata ok. półtora roku temu), cera mi sie troszke poprawiła, biust urósł, ogólnie dobrze je tolerowałam, sama nie wiem co teraz - mam zrobić cytologię i USG piersi przed pójściem do gine, ale zanim by były wyniki zaczynie mi się okres, więc w terapii wymyślonej przez dermę dupa, znów mnie ropnymi zawali przed okresem...

AniuA czyli moja teoria o znalezieniu dobrego ginekologa tak samo jak dermy niestety się sprawdza...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-06, 09:13   #351
Kasiuchna
Przyczajenie

GG do Kasiuchna

dziewczyny ja mam podobny problem jesli chodzi o ginekologa, u mnie jeszcze jest ten problem ze przyjmuje tabletki na jelita bo mam z nimi problemy i poszlam do ginekologa i mowie mu ze nie wiem czy jest u mnie wskazane przyjmowanie tabletek ze wzgledu na chorobe jelit a co na to lekarz? : tak tak czym sie pani w ogole przejmuje ja pani dam plastry prosze to ulotka jak sie pani zdecyduje ja przepisze ale polecam koniecznie, no i przyszlam do domu z ulotka wszystko ladnie pieknie ale gdy na koncu drobnym druczkiem przeczytalam: plastry niewzkazane sa w chorobach jelit... to rece mi opadly ehh ;/ chcialabym w koncu znalezc kogos kto mi porzadnie doradzi....

06.10 dokładka!!
Kasiuchna jest offline  
Stary 2007-09-06, 09:18   #352
AaniaA
Zakorzenienie

co nam pozostaje to to, zeby ustrzec inne Dziewczyny przed tymi konowalami . trzeba zamieszczac informacje na temat tych ginekologow na watku "zly ginekolog. kogo nie polecamy". uwazam, ze to bardzo dobry watek.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-06, 16:35   #353
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Widzę, że nie za wesoło w służbie zdrowia (?) choć nie wiem czy jeszcze można całe te barachło tak nazwać
U mnie tragicznie, ale wybaczcie nie będę się na razie rozpisywać. Może jedynie się pochwalę tym, że przestałam już tak drapać, nawet udało mi się znacznie ograniczyć dotykanie, no ale nadal łapy czasami lecą...
Stary 2007-09-06, 18:31   #354
AaniaA
Zakorzenienie

Czekoladko to jak bedziesz miec ochote to napisz co i jak .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-06, 20:49   #355
ziuta.
Rozeznanie

widze że humorki nieciekawe, a i ja swoje dołożę
miałam taka pryszczo-gulke pod okiem, ruszyłam ja i spuchła! wyglądam jakby mi oko ktoś podbił ! oby do jutra troszke zeszło ! poza tym powyciskałam
ja ze swojej strony Diane 35 nie polecam zreszta wypisał mi to tzw "ginekolog" bez zadnych badań- tak na uregulowanie okresu (24-28 dni to dla mnie regularny okres ale dla tego lekarza nie, no i praktycznie brak bóli) i problemy z buźka. no ale coż sie spodziewac od "lekarza" który chcial mi wypisać tabletki antykoncepcyjne tak na wrazie czego, ponieważ wiedział że wtedy byłam dziewica. normalnie szok!
ziuta. jest offline  
Stary 2007-09-06, 22:15   #356
gwendolyn
Rozeznanie

Byłam u ginekologa, wizyta prywatna, pełna kultura i profesjonalizm za kasę, tylko po co się płaci na ubezpieczenie zdrowotne w takim układzie?

Mi wyłazi ropa z guli nad ustami , ale nie ruszam!!! - miałam podobnego delikwenta na brodzie wcześniej, tylko mniejszego, nie ruszałam, dzielnie łaziłam z materia na wierzchu zasmarowaną pastą lassari, i rano po prysznicu zobaczyłam,że mi to wszystko samo?! wyszło i została tylko dziurka maciupka - zmotywowało mnie to do nieruszania ropni.

Dziewczyny myję buźkę, czekam aż wyschnie,i potem co? Krem nawilżający(humektan) a potem jak się wchłonie to differin kłaść? (czy kremu nie stosowac wcale? - ale mam suchą skórę i się boję niczego nie używać) Wiem, że może to durne pytanie, ale wolę się upewnić. Differin mam na noc, a płyn robiony do przemywania na dzień, i co jak umyję twarz to przemyć tym czymś i jak wyschnie nałożyć krem? Czy darować sobie krem? Ja już głupieję - Prosze poradźcie
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:23   #357
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn naloz krem nawilzajacy, a potem odczekaj z pol godziny i dopiero differin. co do skladek zus-skich to ja juz dawno klne na ta instytucje .

ziuto.
znam to. niby nic nie ma, a jak sie pozniej rozdziubie to robi sie koszmarna opuchlizna, ktora nie chce zejsc i goi sie niemilosiernie dlugo .

ja powyciskalam strasznie czolo . nie pytajcie dlaczego. po prostu jak widze te zaskorniki to az mnie krew zalewa. zatem dzisiaj wygladam paskudnie, jak biedrona. nie wiem kiedy to sie zagoi. widze, ze teraz to mi niektore jadrza . mam za swoje. i dzisiaj musze isc na zebranie rodzicow do przedszkola , no wiec zonk na calej linii .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-07, 16:00   #358
shima
Raczkowanie

od dwóch dni maltretuje swój nos a jak dzisiaj spróbuje wyjąć choć jeszcze jednego wągra to sobie chyba łapska czymś przytrzasne
shima jest offline  
Stary 2007-09-07, 16:14   #359
lemonka
Zakorzenienie

ania.. nie bij.. ja pracuje w tej mega instytucji..

shima! hej! zostaw go-on chce zyc!

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-09-07, 17:30   #360
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

Wągier też człowiek <lol>

Ja się jakoś tryzmam ale moja twarz jest niestety daleka od ideału. Mam 5 wielkich prycholi:/ 3 na lewym policzku i po jednym na czole i na żuchwie, niby po okresie a znikać nie chcą chamyy

sonnerin jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości