Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-26, 21:37   #3931
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Laity, ja mam tą wodę Avene i jest bardzo fajna. Gdzie w takiej cenie udało Ci się kupić?

QsQs, używałam pare razy tej maseczki Lirene i muszę przyznać że fajnie nawilża, ale chyba niespecjalnie koiła moją cerę.

tancerka 212, co to za podkład Biodermy?
nie wiem co to za podkład, po prostu w którymś wątku powiedział ktoś ze fajny i nie zapycha i że bardzo poleca, był to ktoś z cerą trądzikową to wiem na pewno bo taki wątek jakiś to był.. a co do maseczki też nie ukoiła mojej cery ale za nawilżanie plusik
ciekawe czy jest jakas róznica miedzy wodą z avene i z la roche.. która się bardziej cenowo opłaca? Laity rzeczywiście tanio jakoś kupiłaś wodę super!

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
tancerka212 ta maska odżywczo regenerująca ale jakiej firmy?
maska jest z firmy AA w takiej zielonej podwójnej saszetce, zapłaciłam za nią 2,69 więc jest ok

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Trzymajcie się dziewuszki i nie ciśnijcie

Ja mam pytanko do studentek: czy na zerówkę trzeba się jakoś 'specjalnie' ubierać?
u nas na uczelni egzamin to egzamin i ludzie się ubierają bardziej elegancko ale nie jak na włąsny ślub tylko wiesz chłopaki marynarka żeby chociaż była a dziewczyny nie wyskakują w różowych sweterkach tylko biała bluzka żeby była, jakiś stonowany dól itp, ja marynarkę od garniturka zakładam tylko na egzaminy na które kompletnie nic nie umiem bo marynarka ma największe kieszenie
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-26, 21:54   #3932
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
u nas na uczelni egzamin to egzamin i ludzie się ubierają bardziej elegancko ale nie jak na włąsny ślub tylko wiesz chłopaki marynarka żeby chociaż była a dziewczyny nie wyskakują w różowych sweterkach tylko biała bluzka żeby była, jakiś stonowany dól itp, ja marynarkę od garniturka zakładam tylko na egzaminy na które kompletnie nic nie umiem bo marynarka ma największe kieszenie
Dzięki. W takim razie przyodzieję jakąś koszulę

Zapomniałam wcześniej odpowiedzieć - Avenkę dostałam w aptece, po prostu właścicielka zrobiła większe zamówienie chyba i dostała rabat, no i cena też jest niższa. Pofarciło mi się

Laity jest offline  
Stary 2008-05-26, 22:21   #3933
tancerka212
Zakorzenienie

Ty farciaro za zaoszczędzona pieniążki kup sobie dużo lodów nie wiem w sumie po co ale tak pomyślałam że jakbym miała przy sobie lody to bym je pożarła

dziewczyny wiecie co smutno mi się zrobiło bo pomyślałam sobie właśnie że w połowie czerwca kończy mi się sesja i potem do października nie będę miała z wami kontaktu!!! chyba umre do tego czasu!!! nie wyobrażam sobie braku spotkań z wami przez 3 miesiące!!!!!!! no ale chyba wyjadę za granicę z moim tżcikiem zarobić troszkę kokosow hehehe mój skarb pytał się mnie w weekend czy po wakacjach zalewamy fundamenty naszego przyszłego domku hehehe wiadomo że w samych fundamentach raczej nie zamieszkamy więc to żarcik taki ale za to bardzo słodki przez te 3 tygodnie muszę się wami nacieszyć więc piszcie dużo
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 06:30   #3934
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny!
Nie miałam internetu,dlatego 0odzewu z mojej strony,niestety nie przestałam wyciskać,ale robie to znacznie rzadziej,jem tetralysal i smaruje buzie wszystkimi paściami możliwymi oprócz kilku strupków trzymam się hm..może być ale dziś już wracam na stałe
Miłego Dnia

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-05-27, 09:37   #3935
anulka0016
Raczkowanie

a ja ciąge masakruje twarz :/
czasem jak uda mi sie nie wyciskać to nawet jak mam czystą buzię to albo sam mi wyskoczy jakiś syf albo ja sie go dorobię :/

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline  
Stary 2008-05-27, 09:52   #3936
Laity
Wtajemniczenie

Lolcia, a już myślałam, że doprowadziłaś się do porządku Ale skoro nie jest źle to takie małe ciśnięcie wybaczamy

Tancerka, za lodami za bardzo nie przepadam, ale kaskę wydam na inne słodkości

Ja od rana się zezłościłam bo wczoraj zakupiłam sobie róż do policzków, myślę sobie - ładnie się nim jutro (czyli dziś) pomaluję, a tu wstaję rano, patrzę w lustro, a na jednym policzku kilka delikwentów się pojawiło Cholery jedne. Zepsuły cały efekt Ale zapaćkałam je Skinorenem, później jeszcze czymś powysuszam i nie będę ich cisnąć.

W ogóle to mam od rana dobry dzień i nic mi go dzisiaj nie zepsuje

Laity jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:07   #3937
QsQs
Zadomowienie

Masakra u mnie .... wszystko na marne jak zwykle. Jest gorzej niż zle
QsQs jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:24   #3938
K-H
Rozeznanie

Na czółku jeden strupek. Ale powstrzymuję się. Nie będę już liczyć dni - zdecydowałam się raz poważnie i to dla mnie oczywiste, że już nie będę się wygłupiać.

Pozdrawiam wszystkie
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:25   #3939
tancerka212
Zakorzenienie

a ja dziś rano wstałam z pozytywnym nastawieniem ze sie nie pomaluję i dam odpocząć buzi ale że dzisiaj rano wstawałam razem z moją współlokatorką więc żeby nie zajmować łazienki to poszłam do pokoju się malować i w tym małym lusterku jak zobaczyłam swoją twarz to stwierdziłam że to sie nie nadaje bez tapety wychodzić do ludzi i musialam się zafluidować i zapudrować bo przed @ strasznie mi się twarz przetłuszcza... wymyśliłam dziś rano że może właśnie w drugiej połowie cyklu nie powinnyśmy masakrować swoich twarzy bo o ile w pierwszej połowie moja buzia się ładnie zachowuje i ewentualne ciśniecie się łądnie goi t przed @ w ogóle zachowuje się okropnie.. więc ja się postaram w tej drugiej połowie może jakoś bardziej oczyszczać maseczkami z glinki i nawilżać też maseczkami żeby jakoś te "drugie" 2 tygodnie przeżyć... dobry pomysł???

a dziś postanowiłyśmy się z koleżanką powymieniać kosmetykami tzn nie na stałe tylko popróbować swoich nawzajem i spróbowałam jej drogeryjnego żelu do twarzy.. bleee.. wzięłam go na palce bardzo dużo a i tak nie zmył mi tuszu do rzęs tylko go rozciapał po oczach.. takie rzeczy w ogóle mi się nie zdarzają z moimi aptecznymi żelami- zawsze buzia jest czysta jak łza i płatek z tonikiem nawet mi nie jest potrzebny a tu musiałam się jeszcze porządnie wytrzeć płatkiem.. więc oficjalny test dowiódł że nigdy ale to przenigdy już nie kupię mojej buzi drogeryjnego żelu!!!
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 14:15   #3940
Laity
Wtajemniczenie

O matko! Dla mnie nie ma nic gorszego niż ciśnięcie w @. Czytałam gdzieś, że wtedy organizm jest ogólnie osłabiony no i cera też się goi i regeneruje wolniej. Także unikam tego jak ognia. Tzn. ciśnięcia w @, nie @

Laity jest offline  
Stary 2008-05-27, 14:42   #3941
tancerka212
Zakorzenienie

ehhh to już wiem czemu dziś tak strasznie wyglądałam- dziś przyszła @... wspomoge więc moją buzię nawilżająco kojącą maseczką i niech sobie odpoczywa przez najbliższe 5 dni dziewczyny, a czy wam też przychodzi okres +/- jeden czy dwa dni?? czy jak w zegarku co 28 dni?? bo zastanawiam się czy ja jakaś dziwna jestem i czy mam się leczyć jakoś...
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 15:23   #3942
Laity
Wtajemniczenie

Jeżeli nie bierzesz tabletek anty to wszystko jest ok. Bywa, że okres spóźnia się nawet o tydzień....

Laity jest offline  
Stary 2008-05-27, 15:36   #3943
tancerka212
Zakorzenienie

nie biorę tabletek anty. ufff całe szczęście że mówisz że wszystko ok a jakby mi się okres spóźnił tydzień to bym chyba już padła na zawał serca i kupowała już kaftaniczki tak tylko wolałam się upewnić że +/- 1 czy 2 dni to nie żadna anomalia i że nie u wszystkich działa to jak zegar że co do sekundy

a teraz kolejne pytanie - czy tonik można zastępować płynem micelarnym? czym właściwie w działaniu różnią się te kosmetyki..? bo kończy mi sie wreszcie tonik i zastanawiam sie co jest lepsze.. czy tych kosmetyków w ogóle sie nie porównuje bo służa do czego innego..?

a Wy dziewczyny jakich używacie toników? ja w zasadzie nie oczekuję cudów od toniku, po prostu chcę nim przecierac buzię w ciągu dnia zamiast myć ją pod kranem gdyż wiadomo częste mycie żelami nie jest polecane a w ciągu dnia jednak coś nam się zatłuści buzia.. poleca się bezalkoholowe.. ale jak taki znaleźć...
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...wiezajacy.html
ten jest bez alkoholu ale ciekawe czy będzie się nadawał do codziennego ciapania się w łazience no i nie pisze na nim że do tłustej skóry.. ehhh jakie to skomplikowane..
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...lkoholowy.html ten jest dobrze oceniony i bezalkoholowy..

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...do-twarzy.html a ten widziała któraś z was kiedykolwiek???

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12...xfoliante.html ten bym kupiła ale nie wiem czy ten alkohol w składzie to dobry pomysł...
ogólnie nie ufam już drogeriom więc chętniej poszukałabym czegoś aptecznego ale nie wiem na co się zdecydować jak wszystko a alkoholem..

Edytowane przez tancerka212
Czas edycji: 2008-05-27 o 16:25
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 16:21   #3944
QsQs
Zadomowienie

Ja używam tonik Garnier Podstawa Pielęgnacji i bardzo go lubie...
QsQs jest offline  
Stary 2008-05-27, 16:35   #3945
tancerka212
Zakorzenienie

używasz tego niebieskiego ściągającego?? jeśli tak to moja siostra go ma i też jakiś czas go stosowałam ale jakoś mnie nie uwiódł.. To już lepszy mój Pharmaceris T. ale ja lubię testować nowe kosmetyki i nie lubię dwa razy pod rząd tego samego no chyba że jest wybitny
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 17:34   #3946
PAMCIA
Rozeznanie

Cytat:
ehhh to już wiem czemu dziś tak strasznie wyglądałam- dziś przyszła @... wspomoge więc moją buzię nawilżająco kojącą maseczką i niech sobie odpoczywa przez najbliższe 5 dni dziewczyny, a czy wam też przychodzi okres +/- jeden czy dwa dni?? czy jak w zegarku co 28 dni?? bo zastanawiam się czy ja jakaś dziwna jestem i czy mam się leczyć jakoś...
hihi a mi jak @ się spóźniała tydzień to co miałam sobie myśleć;P...tragedia;P

a ja uzywam toniku, ale to czasem, mam tego Garniera niebieskiego i Iwostin, ale nie urzekły mnie niczym;P
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-05-27, 18:01   #3947
tancerka212
Zakorzenienie

raz mi się 5 dni @ spóźnił i już imię wybieraliśmy z tżcikiem dla dzidzi hehehe całe szczęście się pojawił heh ale "dzięki" tamtemu nieziemskiemu stresowi teraz niczym się nie przejmuje hehe sesja przy tym to raj na ziemi

a ja chyba wstrzymam się z zakupem toniku.. na wakacje być może wyjadę za granicę więc tam bagaż wolę mieć jak najmniejszy tak więc tonik odpada a w wakacje nie mając pod ręką wizazu chyba nie będę umiała wybrać żadnego kosmetyku narazie ten pharmaceris T sobie będę wykńczać- pewnie mi sie jeszcze z miesiąc zejdzie

a co u was dziewczyny? co sobie porabiacie w nudne popołudnie? ja się uczyć muszę... Laity dziś miałaś tą zerówke na którą się wczoraj stroiłas??
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 18:47   #3948
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
używasz tego niebieskiego ściągającego?? jeśli tak to moja siostra go ma i też jakiś czas go stosowałam ale jakoś mnie nie uwiódł.. To już lepszy mój Pharmaceris T. ale ja lubię testować nowe kosmetyki i nie lubię dwa razy pod rząd tego samego no chyba że jest wybitny
Nie, niebieski jest chyba z alkoholem i mi tez nie przypadł do gustu. Za mocny jest niebieski dla mnie. Uzywam zielonego, jest całkiem inny niż niebieski....delikatniejs zy...
QsQs jest offline  
Stary 2008-05-27, 19:25   #3949
tancerka212
Zakorzenienie

ale tu dzisiaj spokojnie jakoś, nikt nic nie opowiada... w sumie to ja się nie dziwię.. taka nuda, taka pogoda, uczyć się trzeba...

no to pokaże wam suknie jaką dzisiaj dla siebie znalazłam oczywiście nie wychodzę jeszcze za mąż ale kto wie kiedy wiedza w tym temacie mi się przyda ciekawe czy mi się zdjęcia załadowało..? tylko ten "uchwyt" na szyi bym odjęła na rzecz jakiś subtelnych cieniutkich ramiączek mam podobną figurę nawet do tej pani i ciemne długie włosy- ale o wiele gęstsze i ładniejsze hehehe no i buzia też równie ładna tylko cera troszkę gorsza hehehe no i oczywiście welon obowiązkowo a z diademiku bym zrezygnowała ale daleko w marzenia wybiegłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Model%20MAGGIE%20SOTTERO%20Rosemary%20Leigh.jpg (110,1 KB, 42 załadowań)
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 19:28   #3950
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
a co u was dziewczyny? co sobie porabiacie w nudne popołudnie? ja się uczyć muszę... Laity dziś miałaś tą zerówke na którą się wczoraj stroiłas??
I myślę, że ją zaliczę

A ta suknia - przepiękna

Przed chwileczką wycisnęłam jednego delikwenta na policzku - jakiś wysyp mi się pojawił, i ciut ruszyłam 2 inne. Mam nadzieję, że do jutra wszystko ładnie zblednie.

Laity jest offline  
Stary 2008-05-27, 19:37   #3951
tancerka212
Zakorzenienie

no to gratuluję zerówki! ja też już wszystkie zerówki zaliczyłam i zaliczyłam nawet to kolokwium co mówilam ze nie ma szans a ty Laity powiedziałaś że może jednak się uda i udało się!!! jakaś wróżka z Ciebie czy co?

ja miałam sobie dziś zrobić kolejną maseczkę ale po tej nawilżającej również polecanej przez ciebie mam taką ładną buzię i dziś mi sie dziwnie nie pzetłuszcza że z glinką poczekam do jutra jej w @ można mieć ładną twarz

no to teraz powiedzcie która najładniejsza:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18mateja.jpg (94,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (102,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (55,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pronovias_tornasol.jpg (47,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Model%20MAGGIE%20SOTTERO%20Rosemary%20Leigh.jpg (110,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mecenas_1.jpg (16,3 KB, 18 załadowań)
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 19:54   #3952
Laity
Wtajemniczenie

He, he. Wróżka ze mnie żadna, po prostu z doświadczenia wiem, że jak się ma przeczucie, że poszło fatalnie to się okazuje, że jest dobrze albo nawet bardzo dobrze

Co do suknii - mnie się podoba ta, którą załączyłaś na początku (czyli 5 w kolejności). Lubię takie delikatne i zmysłowe zarazem

Cieszę się, że maseczka podpasowała. Tak ją zachwalasz, że chyba sama sobie ją nałożę na twarz zaraz

Właśnie umyłam włoski, nałożyłam Seboradin, a jak go zmyję to będę wypróbowywać moją nową lokówkę. Mam nadzieję, że nie zakręcę się do tego stopnia, że nie wyjmę lokówki i trzeba będzie ciąć włosy na jeża

Laity jest offline  
Stary 2008-05-27, 20:57   #3953
tancerka212
Zakorzenienie

A co to jest Seboratin??? masz znów jakąś tajną broń w zanadrzu??

mi też się chyba ta suknia najbardziej podoba, chociaż ta koroneczka z której jest gorset mogłaby mieć troszkę inną strukturę.. jej ale ja jestem marzycielka ale tak naprawde to już nie mogę doczekać się zaręczyn i całego tego zamieszania wokół ślubu tż za rok kończy studia i coś czuję że nie będzie chciał już dłużej sam się codzień budzić i zasypiać, sam zajadać pyszne obiadki i wracać sam do domu.. taka ze mnie romantyczka przez te moje marzenia zaraz mnie moderator stąd wywali ale to naprawdę pomaga na cerę- jak człowiek szczęśliwy to pięknieje w oczach no i lepsze oglądanie sukien ślubnych niż dłubanie przy twarzy nawet moderator się z tym zgodzi
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 21:54   #3954
Laity
Wtajemniczenie

Seboradin to apteczna seria kosmetyków do włosów. Ja używam balsamu regenerującego i jestem baaardzo zadowolona.

Marzeń mogę tylko pozytywnie pozazdrościć bo jeszcze nigdy nie byłam w związku z facetem, a jestem zaledwie rok młodsza Żenada

Laity jest offline  
Stary 2008-05-27, 22:19   #3955
tancerka212
Zakorzenienie

a kto powiedział że w Twoim wieku to już każdy musi mieć przyszłego męża.. ja ci mówię że to tylko kwestia czasu może częściej się uśmiechnij sama do siebie i od razu świat bedzie piękniejszy mój tżcik się we mnie zakochał od pierwszego wejrzenia ale dopiero jakiś czas potem dopiero mi powiedział że spodobałam mu się bo tak cały czas się ładnie uśmiechałam.. nie mógł oderwać ode mnie wzroku więc uśmiechaj się często bo nigdy nie wiadomo kto czeka za rogiem

szkoda że cery nie mam takiej ładnej jak włosów... dobra lece się wykąpać papa
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 22:30   #3956
K-H
Rozeznanie

Tancerko - tylko pozazdrościć! Zyczę Wam dużo szczęścia;-)
A reszcie dobrej nocy
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-05-27, 22:43   #3957
tancerka212
Zakorzenienie

Nie dziękuję i też życzę słodkich snów
p.s. mam dziś ładną buzię ale to zasługa dwoch maseczek- obie z lirene: nawilżająca a druga to ta zwężająca pory- moje cudeńka zrobiłam sobie obie i na noc psiknęłam się tylko wodą termalną i tak mi pięknie hehe pewnie rano o 6 już tak nie będzie ale ważne że dziś jest
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-05-27, 23:08   #3958
LoLcIa123
Zakorzenienie

Ja jestem trochę podłamana,ponad tydzień tetralysalu po 2tabletki,na czole podskórne gule,dokładnie pomiędzy oczami,a po antybiotyku się źle czuję i co tu robić? do smarowania mam jeszcze devercin i mupirox,jestem trochę podłamana,Tż-et widzi,że znowu zaczęłam wyciskać,bo mam strupki na buzi,po ostatnim 'seansie',wszystko jest do dupy

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-05-28, 07:40   #3959
SaruniaL
Raczkowanie

dzień dobry
zaraz wybieram sie do szkoły. Od niedzieli nic nie wyciskam więc juz jest lepiej. Mam pare sturpków na czole, ale myśle, że jakoś to przeżyje.
Stary 2008-05-28, 12:47   #3960
tancerka212
Zakorzenienie

ehhh a mi dziś coś na policzku się znowu zrobiło.. do tego przy nosie też coś.. a więc bilans ostatniej doby jest taki że mam 2 nowe pryszcze ale za to ogólny stan i koloryt cery bardzo pozytywnie kurcze nie wiem czemu tak jest że kiedyś mi wyskakiwały krosty z ropą i wycisnęło się i był spokój a teraz jakieś gule z wodą się tworzą które jak poruszam to robią się tylko większe a ani to wycisnąć ani się tego pozbyć... mam nadzieje że @ szybko minie i moja buzia sobie odżyje. taaa skończy się @ to się zacznie na całego sesja;/ masakraaaaaaaaaaaaa!!!
jutro kolokwium więc wyłączam kompa bo inaczej to będę co chwilę zaglądać na ten wizaz
tancerka212 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości