Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-16, 13:41   #4531
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja jak zdążę to postaram się poleciec po jakies maseczki i szczoteczkę do twarzy.. szkoda ze mam na policzku te 2 rozdrapane syfki to bym się poszorowala tą szczoteczką ale reszta buzi na pewno skorzysta
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-16, 14:24   #4532
shima
Raczkowanie

po pierwsze Laity dotrzymałam umowy wczoraj nic nie ruszałam tylko przemywałam woda utlenioną jakiś wynalazek na mojej brodzie. Gotowce na nosie Ci wybaczam bo pewnie jakbym takie miała tez bym sie ich pozbyła. Tylko dzisiaj przypadkiem nie terroryzuj buzi bo chyba jutro masz tą wizyte jak będziesz miała ochote coś wyciskać to może zorganizuj sobie jakieś wyjście z domu zeby o tym nie myślec
kurcze jestem przed @ juz mi sie troche spóźnia i przez to ciągle mi cos wyskakuje
jeśli chodzi o tormentiol to raczej nie polecam. Jak go użyłam pierwszy raz to w kilka dni pozbyłam sie wielkiej guli a teraz mimo iz używam go bardzo rzdko po prostu nie działa ostatnio nawet coś sobie nic rozpaprałam
shima jest offline  
Stary 2008-06-16, 14:33   #4533
WhiteCherry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Tą paste cynkową można stosować punktowo na pryszcze? Ona wysusza syfa? Albo co innego dobrego znacie punktowego bo te drogeryjne zele nic nie działają
czym rożni sie maść cynkowa od pasty cynkowej? co lepsze?
stosowała któraś z was tormentiol?
tak, ja ;]
tormentiol ma za zadanie wyciągać ropę na wierzch :P
przykładowo wieczorem posmarowałam nim czerwonego pryszcza, na drugi dzień był już biały
Stary 2008-06-16, 14:36   #4534
gliwiczanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
kurcze jestem przed @ juz mi sie troche spóźnia i przez to ciągle mi cos wyskakuje
to jak u mnie ale wystarczy, że sobie przypomnę ostatnią masakrę i mi się dotykać twarzy odechciewa przetrwamy
Stary 2008-06-16, 14:39   #4535
wysoka blondynka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
(...)tormentiol ma za zadanie wyciągać ropę na wierzch :P
przykładowo wieczorem posmarowałam nim czerwonego pryszcza, na drugi dzień był już biały
u mnie w wyciąganiu ropy bezkonkurencyjna jest jednak maść ichtiolowa. tormentiol ładnie mi goi ranki. czasami mieszam go z pastą cynkową i używam jako korektor. bo sam jest dla mnie za ciemny.
Stary 2008-06-16, 14:42   #4536
tancerka212
Zakorzenienie

ja w ogóle wolę paste cynkową bo w ten sposób mi sie pryszcze jakby wchłaniają a jak nie to zmniejszają.. a od ichtiolowej to się ropa na wierzch wyciąga a to mnie tak korci ze potem rozwalam kroste na pół twarzy..

no nic to ja lece sie zrelaxowac nad jeziorkiem ze znajomymi a wy się trzymajcie
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-16, 14:46   #4537
PAMCIA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Witajcie

U mnie sprawa wygląda następująco: wczoraj pozbyłam się 2 zaskórników, ale wyszły szybko i nie ma po nich śladu.
Jeśli chodzi o pryszcze, to jest super, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że jestem po okresie... Niedługo się zacznie... No ale nic, trzeba się cieszyć chwilą

Chyba sobie dzisiaj maseczkę zrobię...
Ja to raczej podczas okresu mam najgorszy wysyp, więc po nim wyglądam najgorzej...a teraz krostki mi powyskakiwały...wrr...ale @ jak nie ma tak nie ma...a powinnam mieć w tym tygodniu...ale mam luteinę, to mi przepisał ginekolog...bo kiedyś mi się też spóźniał...( w tym roku). i myślę, czy to można wziąść i teraz, ale wkońcu tą luteinę to i bez recepty mozna kupić...a dawki jakie mi wtedy zalecała to pamiętam...jak myslicie?
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-06-16, 15:04   #4538
marlen92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a jaki jest twój ideał za 15zł??

wiesz Laity tu nie chodzi o to czy skóra jakoś źle zaeaguje na avenke.. bo moja skóra na nic źle nie reaguje i nie jest wrazliwa.. la roche posay juz testowalam i był spoko, a na avenke mam chęć wiesz ja mam wrażenie że traktuję kosmetyki jak takie najlepsze zabawki i połowa przy wyborze to to czy polecają go wizazanki a połowa to po prostu moja taka niezidentyfikowana chętka jakbyscie mi poleciły żel za 2zł czy za 7zł czy za 15zł to ja je wszystkie chętnie wypróbuję tylko je mi polećcie avenki jeszcze nie mialam i zachowuję się jak małe dziecko hehe że chcę taką zabawkę jakiej jeszcze nie miałam w zasadzie moje wymagania są takie żeby dobrze oczyszczał, nie szczypał w oczy przy zmywaniu tuszu no i zeby byl w miare wydajny. żel Dermedic spełniał praktycznie te wszystkie wymagania i byl ponad polowe tanszy niz avene ale mnie szczypał w oczka.. myslałam nad nim bo naprawdę dawał radę i nie był gorszy od la roche posaya w dzialaniu. tyle tylko ze no szczypal mnie w oczka jak się tam dostal.. wiem ze sie nie powinien tam dostac a do demakijażu są mleczka ale jakoś tak juz sie przyzwyczaiłam no i nie wiem jaką zabaweczkę sobie kupić

ja osobiscie bardzo sobie chwale ziaje nuno i pamietam ze super byla pianka happyderm loreala;]
tylko jedno ale, ja nie zmywalam tym makijazu z oczu ,ale jak sie dostalo to nie szczypalo a malutkim,ale wrazliwcem jestem;D
marlen92 jest offline  
Stary 2008-06-16, 16:00   #4539
shima
Raczkowanie

PAMCIA luteinę naprawde można kupić bez recepty ?? ja jade nad morze za kilka dni i przez upały @ spóźnia mi się juz ponad tydzien tak jak rok temu powinnam być juz po i z rogalem na twarzy szykowac sie nad morze a tu masz ci los chętnie sama bym ją czymś wywołała jakkolwiek głupio to brzmi ...

suszenie strupów ciąg dalszy....
shima jest offline  
Stary 2008-06-16, 16:04   #4540
LoLcIa123
Zakorzenienie

Tancerka już miałam CI tłumaczyć jak usunąć pliki cookies,ale najpierw wpadłam żeby zobaczyć czy już sobie nie poradziłaś.
U mnie znowu coś nowego się tworzy,cóż zrobić,nie wyciskam przynajmniej.
Shima słyszałam,że w przyspieszeniu @ pomocne jest moczenie nóg w gorącej wodzie

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-06-16, 16:05   #4541
shima
Raczkowanie

doedukowałam się i chyba nie mozna tej luteiny brac bez konsultacji z lekarzem i chyba kilka dni mi nie wystarczy
Lolcia ide moczyć zaraz stopy hehe desperacja dzięki
shima jest offline  
Stary 2008-06-16, 16:12   #4542
tinkussia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Shima słyszałam,że w przyspieszeniu @ pomocne jest moczenie nóg w gorącej wodzie
tak samo jak jedzenie buraków : P jak myślicie, bujda czy prawda?
tinkussia jest offline  
Stary 2008-06-16, 16:20   #4543
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
tak samo jak jedzenie buraków : P jak myślicie, bujda czy prawda?
o tym nie słyszałam,nie wydaje mi się,no ale nigdy nie mówię nigdy

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-06-16, 18:39   #4544
QsQs
Zadomowienie

Kupilam wode utl, wit a i paste. Przetarlam to co wczoraj wyciskalam woda utleniona i nalozylam paste. Na jakies stare strupy masc z wit a, ktora bardzo ladnie pachnie. Po kilku godzinach chcialam skontrolowac jak tam stan pod pastą, starłam ją i ujrzalam 3 cudownie dojrzale pryszcze, ktore wyszly przy lekkim nacisnieciu. Nie wyciskalam nic innego ale to niestety sam srodek twarzy wiec nie da sie tego ukryc Po skonczonej operacji znowu przetarlam woda i nalozylam paste, mam nadzieje ze nie będzie dużych śladów po tym...
Czy pasta cynkowa wam tez wyciąga pryszcza na wierzch i robi gotowego do wyciśnięcia? Czy on sie najpierw ma robić taki a potem dopiero zmniejszać?
QsQs jest offline  
Stary 2008-06-16, 18:53   #4545
quleczka
Zakorzenienie

u mnie pasta raczej powoduje zasuszenie i wchlanianie w wiekszosci przypadkow...tak jak pisala tancerka ...ale podkreslam, ze mowimy o nieruszonych syfkach, ktore dopiero sie tworza

pasta pomaga im zniknac lub sie zmniejszyc tak ,ze latwiej ich nie ruszyc

jak cos juz jest ruszone to moze inaczej dzialac bo w koncu juz sie robi jakis stan zapalny i czasem po prostu nie ma innego wyjscia niz wyjscie ropy na wierzch...

no ale w obu przypadkach powinno dzialac przeciwzapalnie i antybakteryjnie
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-16, 18:55   #4546
quleczka
Zakorzenienie

i dobra rada, daj tym rankom jak najwiecej odpoczac bo scieranie tej pasty jednak troche podraznia skore i powoduje naruszenie tych ranek...

tak wiec najlepiej teraz jak nie musisz to juz nie scieraj tylko zostaw do rana
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-16, 19:14   #4547
tancerka212
Zakorzenienie

oj dziewczynki byłam sobie nad wodą poleniuchowałam sobie tak słodko na kocyku na trawce ze prawie zasnęłam za to jak się dotleniłam! po całym tygodniu ślęczenia przy książkach i komputerze to duży odpoczynek tym bardziej że dziś oczy juz mnie tak szczypały i takie były czerwone od ciągłego patrzenia w wykłady na komputerze albo xerówki.. ciągle jeszcze pieką ale już mi lepiej jak tak trochę sobie odpoczęłam.. nie wiem co by tu sobie kupić na przyszłą sesję na te moje oczka.. bo na pewno coś kupię jakis płyn czy co.. za to jutro chyba się nie obudzę taka jestem zmęczona i mam wrazenie że będę spała ze 2 dni po tej sesji
moja buzia jest naprawdę kochana czoło mam gładziutkie bez śladu przebarwienia, przwy policzek tez, lewy ma 2 krostki rozdrapane, nosek troszkę nierównego kolorytu ale naprawdę nie muszę sie nic a nic malowac i jestem z tego niesamowicie dumna wczesniej jak nie nakładałam podkładu to czułam sie dziwnie jak dzikuska a teraz tak się czuje z pudrem czy z podkładem uważam to za wielki sukces wizazu i wizazanek- czyli was!!!
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-16, 19:24   #4548
mercedes23
Przyczajenie

Dziewczynki, wiecie co ja sobie narobiłam?? Przez długie lata wyciskałam pryszcze na łopatkach i na ramionach właściwie do teraz to robię i nie przepuszczam nawet najmniejszej krosteczce Od tego wyciskania porobiły mi się blizny Czym je smarować aby zniknęły?? Słyszałam że na blizny jak i nowe pryszcze warto korzystac z solarium albo poopalać się na słoneczku. Co o tym myślicie?
mercedes23 jest offline  
Stary 2008-06-16, 19:37   #4549
quleczka
Zakorzenienie

ja mysle, ze to zdecydowanie zly pomysl - na blizny nie pomoze, a na pryszcze tylko chwilowo, a potem moze wrocic ze zdwojona sila.

blizn sie niestety ciezko pozbyc....szczegolnie tych starszych, nie ma prostej metody

jesli masz naprawde duzy problem z tradzikiem to ja bym na poczatek poszla do dermatologa
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-16, 19:45   #4550
h2o0
Zakorzenienie

Łee, dziś i wczoraj powyciskałam :/
h2o0 jest offline  
Stary 2008-06-16, 19:46   #4551
PAMCIA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
PAMCIA luteinę naprawde można kupić bez recepty ?? ja jade nad morze za kilka dni i przez upały @ spóźnia mi się juz ponad tydzien tak jak rok temu powinnam być juz po i z rogalem na twarzy szykowac sie nad morze a tu masz ci los chętnie sama bym ją czymś wywołała jakkolwiek głupio to brzmi ...

suszenie strupów ciąg dalszy....
Tak mi sie wydaję, bo ja kupiłam na receptę, bo akurat mi lekarz to zapisał...i zapłaciłam coś ok 2 zł nawet;D, a obok była cena chyba bez recepty 15 zł...tak mi się wydaje, że to była cena na bez recepty, ale spierać się nie będę...lepiej pójdź i się spytaj do apteki czy mozna kupić bez recepty. a okresu dostałam po dwóch lub trzech dniach stosowania
PAMCIA jest offline  
Stary 2008-06-16, 19:50   #4552
tancerka212
Zakorzenienie

mercedes solarium to sposób na nowe przebarwienia a nie na pozbycie się starych.. na stare blizny to nie za wiele sie poradzi.. jak naprawdę chcesz się ich pozbyc to musisz pójść do kosmetyczki na złuszczanie na kilka zabiegów i ci problem zniknie, ale to nie będzie kosztowalo 10zł tylko znacznie wiecej... no i jesli nie masz zamiaru przestac wyciskac to daruj sobie tę wizytę bo to szkoda kasy... noś zakryte bluzki, nie wiem no, smaruj się jakimis balsamami zeby ci sie rece ślizgały i zebys nie mogla nic wycisnąć, kup sobie fajne kosmetyki po których ci bedzie szkoda niszczyc efekty, bo wydasz na nie swoją kasę... nie wiem co ci jeszcze poradzic.. wiem jak ci przyjdzie ochota na wyciskanie to zajmij sie czyms- zrób peeling buzi, dłoni, ust, nóg i pupy.. wszystkiego co chcesz! nałóz sobie maseczkę, wydepiluj nogi czy okolice bikni, wymocz i usuń grubiały naskórek z pięt i w ogóle ze stóp, nałóż maseczkę na włosy.. albo czytaj nasz wątek jest tyle sposobów
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-16, 20:17   #4553
mercedes23
Przyczajenie

No właśnie o to mi chodzi żeby w końcu z tym zerwać już nie chce mam ładne ramiona i plecy ale ciągle je chowam pod jakimiś sweterkami i bluzkami z dlugim rekawem bo wstyd tak sie pokazać
mercedes23 jest offline  
Stary 2008-06-16, 20:44   #4554
shima
Raczkowanie

Kupiłam żel do mycia twarzy Lirene nawilżająco kojący ten sam co maseczki reklamowane przez Laity maseczki mi służą więc mam nadzieje że i żel się sprawdzi lece oglądać meczyk
shima jest offline  
Stary 2008-06-16, 21:32   #4555
tancerka212
Zakorzenienie

hehehe zdziwicie sie jak wam powiem że ja nie oglądam w ogóle meczy ani jednego Polski nie oglądałam i co najlepsze mój tż też w ogóle nas to nie kręci heh a w jego wypadku uznaje to za zaletę bo dziś się nasłuchałam od koleżanek jak to telewizor jest najwazniejszy w zyciu i do tego kumple i piwo nic innego sie nie liczy hehehe przynajmniej ja nie mam takich problemów

ja caly czas myślę o mojej wyprawie do rossmana i nie wiem juz co tu kupic.. na pewno szczoteczka do twarzy i na pewno jakies maseczki ale co poza tym to juz sama nie wiem co bym chciała.. nie chce potem wejsc do sklepu i wybierac z nieznanych rzeczy bo kurcze jednak opinie na kwc są bardzo cenne.. chociazby bede wiedziec czy cos nie śnierdzi, czy się nie lepi itp co wy byscie sobie kupiły tak na poprawienie nastroju i uczczenie początku wakacji??? moze mnie zainspirujecie
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-16, 21:41   #4556
tinkussia
Zadomowienie

czy śmierdzi i czy się nie lepi akurat w rossmanie łatwo sprawdzić ; )
tinkussia jest offline  
Stary 2008-06-16, 21:56   #4557
tancerka212
Zakorzenienie

taaa szczególnie maseczki w saszetkach nie no ja wiem ze niektóre kosmetyki potrzebują czasu i cierpliwosci i zadzialają a na niektóre w ogóle kasy nie warto wydawac i stojąc przed półką produktów ciężko jest wszystkie zbadac i przewidziec który nam się spodoba a ja mam straszną ochotę zrobienia sobie jakiejs przyjemności ale chyba skonczy się na maseczce za 4zł hehehe i szczoteczce do twarzy
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-16, 21:59   #4558
tinkussia
Zadomowienie

no maseczki akurat nie : P ale to i tak jednorazowy wydatek rzędu kilku złotych ; )
tinkussia jest offline  
Stary 2008-06-16, 22:09   #4559
tancerka212
Zakorzenienie

ehhh chyba juz wszystko mam co mi potrzebne i chyba jak juz muszę sobie cos kupic to wybiorę bieliznę dostałam od tżta kupon rabatowy 30% na bielinę w reserved ciekawe czy mają cos fajnego on to wie czego mi trzeba hehehe
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-17, 09:53   #4560
QsQs
Zadomowienie

U mnie jednak pasta cynkowa dziala odwrotnie niz u was. Posmarowalam sobie wieczorem pryszcza na cycku w ogole nie ruszanego. A dziś rano był wyciągnięty na wierzch....Szkoda, musze szukac dalej........
QsQs jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości