Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-18, 21:19   #4591
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no ciekawa jestem jak ten żelik z biodermy na dłuższą metę się sprawdzi a ile za niego zapłaciłas?
dziewczyny moje ale mam ochotę na lody
jakos mi tak dziwnie ze za 2 dni juz nie bede do was codziennie zaglądac.. jej nie wyobrażam sobie tego;( niby wszystko fajnie, zaczęły się wakacje trzeba się cieszyc a tu jednak sa i minusy.. myślicie że o tak późnej porze warto sobie zrobić maseczkę? czy już lepiej dać sobie spokój i zostawić buzię niech sobie żyje własnym życiem
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-18, 21:22   #4592
Perelkowaa
Raczkowanie

Tancerko nic nie mów..ja teraz kiedy pomyślę, że bede musiała(bo jak tu nie) pluskac sie kapac w jeziorach rzekach morzach w te wakacje;P to pierwsza myśl - cona to moja twarz;o?! Czy zadnych wyprysków nie dostane, czy woda nie zaszkodzi itd itp. jery paranoja;P. Ojojojj do pazdziernika bez wizaz'u;o

Perelkowaa jest offline  
Stary 2008-06-18, 21:34   #4593
tancerka212
Zakorzenienie

hehe no ty sie bedziesz pluskac a ja będę w pracy ale ja się cieszę bo zarobię pieniążki, będę 1,5 miesiąca z tżtem a potem cudowne wakacje nad morzem śródziemnym ze znajomymi a buzią się będę martwic niestety wiem ze nie bede miala kosmetykow oprócz kremu do twarzy i żelu myjącego.. no moze jeszcze peeling, w dodatku tż wiec na pewno nie bede wyciskac bardziej boję się jesieni.. zeby nie wrócily problemy z buzią..
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-18, 21:46   #4594
AsiCcccCA
Zakorzenienie

GG do AsiCcccCA

a Mnie ugryzł komarDzis miałam ostatni egzamin i jestem happywakacjee

Hih jeszcze niedługo zobacze Tz przyjedzie za tydzien ..jejku trzeba cos zrobic ze sobaogarnąc sie ,kupiłam sobie maseczke z glinki w proszku jak radziłyscie 100%Naturalsi mam pytanko moge używac na krosteczki na dekoldzie Brevoxyl..czy sama maseczka z glinki wystarczy
Stary 2008-06-18, 21:51   #4595
Laity
Wtajemniczenie

Tancerko, szkooooda że to już ten piątek...

Ciekawa jestem w jakich nastrojach tu powrócą dziewczyny, możliwe, że niektóre nie powrócą bo nie będą musiały

Laity jest offline  
Stary 2008-06-18, 21:59   #4596
azure
Zadomowienie

GG do azure

Ja po raz kolejny zwyciskałam policzek, w miejscu gdzie robiło się świństwo. Wyszło mnóstwo białej kupy i została dziura po masakrze. Teraz siedzę z przyklejonym do policzka płatkiem nasączonym woda utlenioną. I dochodze do wniosku ze jestem głupia ile można...
azure jest offline  
Stary 2008-06-18, 22:00   #4597
K-H
Rozeznanie

Wiecie, kochane tak jakoś nie wyduszam po prostu.
Dopiero co wróciłam z trzydniowej wycieczki klasowej, a tam nie było warunków aby stać przed lustrem i wyciskać. myślę, że z tym powoli zrywam na zawsze. Może i małymi kroczkami, może i z wpadkami, z chwilami słabości, ale już spokojniej to się wszystko na buźce dzieje. Jak już się przydarzy ta chwila słabości to jest to coś pojedynczego, oduczyłam już się kompletnie robić całobuziową masakrę. jak robię to od pewnie z 6 lat to nie będzie łatwo przestać prawie z dnia na dzień...

W każdym razie K-H ma dziś świetny humor i najchętniej poobdzielałabym jakieś sfrustrowane duszyczki nim tutaj

Generalnie byłam na świetnej wycieczce - zobaczyłam naprawdę ciekawe rzeczy w Górach Sowich. Nic tylko polecić.

Pozdrawiam wszystkie i ściskam mocno
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-06-18, 22:12   #4598
tancerka212
Zakorzenienie

Laity ja też żałuję że już w ten piątek sie z wami rozstaje.. ale nie wyobrażam sobie siedzieć całe wakacje na tyłku jak jest okazja wyjechać do pracy i to z moim tżcikiem z resztą jako ekonomistka lubię zarabiać pieniążki i potem coś z nimi robić.. szkoda że nie znam się na giełdzie hehehe może byłabym już milionerką i zabrałabym was wszystkie gdzieś na weekend w SPA ale niestety wszystkiego trzeba się samemu dorobić hehe nawet maseczki do twarzy za 3zł z rossmana a któras z was jeszcze znika gdzieś na wakacje czy to ja taki potwór jestema reszta zostaje na wątku?

K-H cieszę się bardzo że i tobie się udało wiadomo ze z nałogiem tak szybko sie nie zerwie z dnia na dzien ale wazne że dajemy rade, że panujemy nad tym, że stan buzi się dzięki temu poprawił i że możemy być z siebie dumne
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-18, 22:57   #4599
azure
Zadomowienie

GG do azure

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a któras z was jeszcze znika gdzieś na wakacje czy to ja taki potwór jestema reszta zostaje na wątku?
Ja zostaje. Ostatnia na placu boju...
Ktoś musi wyciskać aby podtrzymać wątek... co za poświęcenie
a tak naprawdę będę z tym walczyć (chyba, mam nadzieję). Niestety nie da rady w tym roku nigdzie się wybrać.
azure jest offline  
Stary 2008-06-18, 23:12   #4600
tancerka212
Zakorzenienie

no ciekawe ile stron będę miała do nadrobienia.. mam nadzieje że nie będę czytala stu stron o masakrach bo wtedy nawet największy horror sie okaże pestką wydaje mi się że w wakacje będziemy mieć w miare ładne i wypoczęte buzie ale szczerze mówiąc to jesieni się boję jak nie wiem co! ostatniej jesieni tak mi się narobiło że gdybym nie trafiła na wizaz to nie wiem jakby się to skonczyło.. a za 3 miesiące mamy kolejną jesien.. cale szczęscie wizaz już jest znany hehehe więc myślę że pójdzie lepiej a jak nie to nawiedzę dermatologa po jakiś zapas rezorcyny bonaprawdę aż nie chcę myśleć o jesieni i zimie i mojej buzi- to niezbyt ciekawe trio
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-18, 23:34   #4601
tancerka212
Zakorzenienie

dziewczyny przypomniałam coś sobie.. jak chodziłam na te zabiegi do kosmetyczki to pewnego razu zrobiła mi sie mega gula- no takiej to w życiu nie miałam aż się wstysziłam do ludzi wychodzic, a jak przyszłam do gabinetu to wszystkie otworzyły oczy z pytaniem "co ci się stało???" dodam że ta gula średnicy conajmniej 3 cm została przeze mnie doszczętnie rozbabrana tzn wyleciało z niej mnóstwo syfu ale to musiało byc tak głęboko że pewnie jeszcze mnóstwo zostało.. w każdym razie to było najgorsze coś jakie kiedykolwiek mi sie zdarzyło miec na twarzy... no i ta kosmetyczka oczywiscie musiała pominąć to miejsce przy oxybrazji ale powiedziała że ma w gabinecie cos bardzo fajnego i migiem gojącego.. była to emulsja którą nałożyła mi watką.. miała ona kolor fluidu do twarzy ale jak zasychała na buzi to odrobinę jaśniała i bardzo dobrze bo idealnie przystosowywała się do skóry i ona sobie leczyła syfa a ja migłam chodzić do ludzi, można też było na tym robić makijaz i nic a nic czerwonego spod spodu nie wystawalo.. pamiętam że odlała mi odrobine tego do pojemniczka i kazała nabierać patyczkiem kosmetycznym na krostki żeby zadne bakterie sie do tego nie dostawały.. pamiętam że gula mi się zagoiła po prostu migiem!!! i nie miałam po niej nawet przebarwienia a była rozbabrana jak otwarta rana normalnie.. kurczę włosy sobie teraz z głowy wyrywam zeby sobie przypomniec co to było??? pamiętam że powiedziala ze mogę to u niej kupic w salonie kosmetycznym jak mi sie spodoba.. ale że po oxybrazji mi się nic nowego nie robiło to zapomniałam o tym! i teraz dostałam jakiegos objawienia i sobie o tym przypomniałam.. nie wiem czy nie mówila że to było coś z firmy SVR.. ale przeglądałam kwc i nic podobnego tam nie widzę.. albo nie wiem na co patrzec.. ale kurcze gdybym teraz to znalazła to mógłby byc to przełom!!! muszę to zaraz znaleźć bo oszaleje..
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-18, 23:41   #4602
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
buzią się będę martwic niestety wiem ze nie bede miala kosmetykow oprócz kremu do twarzy i żelu myjącego.. no moze jeszcze peeling, w dodatku tż wiec na pewno nie bede wyciska
tancerko, a czy Ty jedziesz gdzies gdzie nic sie nie da kupic ?
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-18, 23:43   #4603
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem czy nie mówila że to było coś z firmy SVR.. ale przeglądałam kwc i nic podobnego tam nie widzę.. albo nie wiem na co patrzec.. ale kurcze gdybym teraz to znalazła to mógłby byc to przełom!!! muszę to zaraz znaleźć bo oszaleje..
a nie masz juz szansy jej zapytac?
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 09:15   #4604
wysoka blondynka
Raczkowanie

Witam porannie

U mnie nadal ok pod względem "pryszczowym". Wczoraj co prawda pozbyłam się 2 zaskórników, dziś są po nich tylko trochę zaczerwienione ślady, ale na szczęście nic się tam nie babrze...

Wysypka na dekolcie mi znikła po Zyrtecu. Na 1 noc posmarowałam ją Acnefanem, a na drugą miejscowo (każdą krosteczkę z osobna! ) pastą cynkową i wczoraj już nic nie było.

Miłego dnia!
Stary 2008-06-19, 10:27   #4605
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
miejscowo (każdą krosteczkę z osobna! )
Ja bym tak chyba nie miala cierpliwosci To juz predzej acnefan stosuje miejscowo na krostki tak jak na nim jest napisane...ale jego to latwo bo ma taki "dziobek", a z pasta to by mi sie chyba miejscowo nie chcialo
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 10:28   #4606
marlen92
Raczkowanie

tancerka lec do kosmetyczki blagam <prosi> to cudowny specyfik jakis musi byc;]
a wszystkie z watku to cie nie ozloca,bo juz ozlocona jestes za swoj optymizm,wiec teraz zostaniesz platynowa tancerka))
marlen92 jest offline  
Stary 2008-06-19, 10:32   #4607
K-H
Rozeznanie

Hejka, dziś wydusiłam parę. Nic się powaznego nie stało, żadnych czerwoności, opuchnięć wielkości jabłka,ale i tak jestem na siebie zła.:-(
Może ja za mało używam do tej twarzy...?Tak dyskutujecie o tych lekach, a ja stosuję jedynie Nivea Visage Young żel do mycia twarzy i ogórkowy tonik Ziai. Może powinnam w specjalistyczne środki zainwestować?
Pozdrawiam
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-06-19, 10:37   #4608
wysoka blondynka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Ja bym tak chyba nie miala cierpliwosci To juz predzej acnefan stosuje miejscowo na krostki tak jak na nim jest napisane...ale jego to latwo bo ma taki "dziobek", a z pasta to by mi sie chyba miejscowo nie chcialo
Psychika - podłoże pasty cynkowej jest raczej zapychające, więc się boję...
Stary 2008-06-19, 11:06   #4609
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Psychika - podłoże pasty cynkowej jest raczej zapychające, więc się boję...
mnie pasta cynkowa nigdy nie zapychala...masc i owszem paste stosuje czesto cieniutko zaraz po myciu na cale ramiona na przyklad

za to ja bym sie bala acnefan nie miejscowo

kazdy jest inny
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 11:09   #4610
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Może powinnam w specjalistyczne środki zainwestować?
a masz jakies powazne problemy z twarza jak nie wyciskasz? bo jesli nie to ogolnie zazwyczaj im mniej tym lepiej

a tak w ogole nie stosujesz zadnego kremu do twarzy ani nic? ja tak nie umiem
bez humektanu nie umiem juz zyc i polecam kazdemu to dzieki wam dziewczyny
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 11:26   #4611
wysoka blondynka
Raczkowanie

Jej, jak ja bym chciała używać tylko żelu i toniku... Ale jak się raz weszło w kwasy i filtry, to już chyba na zawsze...

Te hormony to jednak dziwna rzecz: wczoraj jak się rano posmarowałam filtrem, chwilę odczekałam, zmatowiłam się skrobią z jedwabiem i pomalowałam rzęsy, to do wieczora nic nie poprawiałam (sory - raz przyłożyłam zobie chusteczkę do nosa). I pomijając fakt, że filtr powinnam dosmarować, to byłam bardzo zadowolona ze stanu mojej skóry. Pod filtrem i skrobią znikła nawet część przebarwień. Ale już czuję co się za tydzień zacznie...

Doszłam do wniosku, że na jesień zafunduję sobie jakieś poważniejsze zabiegi kwasowe - chyba postawię na mocniejszego migdała, ale jednak domowego (po co wydawać duże pieniądze, skoro można zrobić to samodzielnie, w dodatku indywidualnie kontrolując stężenia). Migdał - przynajmniej u mnie - działa bardzo antybakteryjnie, dużo lepiej niż AD lub Eff.
Stary 2008-06-19, 11:31   #4612
tancerka212
Zakorzenienie

Qleczka zaręczam Cię że nie będę mogła sobie kupić nic na miejscu.. z resztą wiem że i tak nie miałabym kiedy tego używać pamiętam jak w tamtym roku było- jak wracaliśmy sobie do domku to prysznic kolacja i pogaduchy ze znajomymi którzy byli razem z nami a potem do łóżeczka bo trzeba było rano wstawac.. nawet nie myślałam w domu żeby sobie jakąś maseczkę zrobić.. co njwyżej w pracy myślałam że jakbym miała dzień wolnego to bym się sobą kompleksowo zajęła ale jak już wracałam do domku to wolałam sobie posiedziec w spokoju z tżtem a nie straszyć go jakimiś maseczkami błotnymi i tracic na to czas i energie ale powiem wam że buzia czasem chyba lubi odetchnąć od kosmetykow bo aż tż mi do dzić powtarza "pamiętasz jaką miałaś piękną buzię jak miesiąć jej niczym nie ciapałas??" więc chyba coś w tym jest.. wiem że jakbym sie uparła to bym mogła zabrać milion kremów ale to by nie miało sensu bo i tak by mi się tego nie chciało uzywac myślę że z peelingiem, żelem do mycia twarzy, humektanem i moją rezorcyną da się przeżyć toniku i tak nie uzywam nawet tutaj na okrągło, pasta cynkowa w zasadzie nie jest mi potrzebna bo mi nic nie wyskakuje tak zebym ją musiała miec pod ręką bez przerwy, maseczki nie bede miec czasu uzywac ale jedną saszetkę wezmę tak na wszelki wypadek- może tą nivea 3 minutową to zrobię ją sobie czasem podczas mycia zębów, no a duża tubka humektanu starczy mi i jako krem i jako maseczka od czasu do czasu więc tak na zdrowy rozum to i tak bede miec wszystko co potrzeba a do reszty ciala w zasadzie tez wystarczy szampon do włosów, mydełko i balsam nawilżający.. 1,5 miesiąca da sie przezyc nieprawdaż? teraz się tak zastanowilam ze przesadzam mówiąc ze nie bede miec co uzywac bo w wakacje i tak bym nawet w domu wiecej nie uzywala..

a co do kosmetyczki to mogłabym do niej ewentualnie skoczyc no ale jak pojadę do domu to juz do was nie bede miala jak zajrzec zeby wam napisac.. ale po wakacjach na pewno do niej pójdę na pojedynczą oxybrazję to wtedy zapytam o ile przez 3 miesiące z piękną buzią nie zapomnę ale wy mi na pewno przypomnicie kosmetyczka mnie bardzo chwali że przynajmniej raz w roku przychodzę na złuszczanie buzi bo to trzeba wykonywac- w tym roku postaram sie byc 2 razy a nie tylko raz- pójdę nie tylko na jesieni ale również po zimie
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-19, 11:56   #4613
kolanka
Zadomowienie

Cześć po długim czasie . Widzę, ze jesteście w dobrych nastrojach wakacynch . Ja ostatnio wybrałam sie w koncu do dermatologa, dostałam differin na zmianę z duac żel. Macie moze w tym jakiś doświadczenie? W moim wieku tradzik! Po duacu strasznie mnie bużka piecze .
kolanka jest offline  
Stary 2008-06-19, 11:57   #4614
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Qleczka zaręczam Cię że nie będę mogła sobie kupić nic na miejscu..
No to tylko pozastroscic przebywania z dala od cywilizacji Ja juz mam dosc miasta.
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 11:59   #4615
quleczka
Zakorzenienie

kolanka - jedna uwaga, nie wiem jak stosujesz ale Duacu sie daja bardzo malutko - taka ilosc wielkosci ziarnka grochu wciera sie w wilgotna twarz po umyciu mnie po nim nic nie pieklo stad mysl, ze moze za duzo go dajesz. za to u mnie bardzo ladnie dzialal
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 12:01   #4616
kolanka
Zadomowienie

Daję go malutko, ale w wilgotną twarz? Wycieram buzię w recznik jednorazowy i potem aplikuje duac-naprawde maluteńko.
kolanka jest offline  
Stary 2008-06-19, 12:01   #4617
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
tż mi do dzić powtarza "pamiętasz jaką miałaś piękną buzię jak miesiąć jej niczym nie ciapałas??" więc chyba coś w tym jest..
a czy to nie jest tak, ze to sie bardziej wiaze z nieruszaniem twarzy?

ja zawsze po wakacjach z ludzmi gdy nie mam szans dotykac, patrzec sie w lustro i cisnac wracam z ladniejsza buzka
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 12:03   #4618
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Daję go malutko, ale w wilgotną twarz? Wycieram buzię w recznik jednorazowy i potem aplikuje duac-naprawde maluteńko.
no na takiej nie calkiem suchej latwiej sie rozprowadza po prostu, nie trzeba trzec sprobuj raz - ja tez osuszalam recznikiem ale tak ledwie, ledwie zeby za bardzo sucha nie byla.
quleczka jest offline  
Stary 2008-06-19, 12:06   #4619
tancerka212
Zakorzenienie

Qleczka ja też jako miastowa dziewczyna sie cieszę cisza spokój piękne widoki własne podwórko i tżcik obok a jednoczesnie praca za godne wynagrodzenie czego chcieć więcej? na pewno nie kosmetyków może rodzinki bliżej i pysznych obiadów w wykonaniu mamy ale powiem wam ze to tez idealny sposób na nieprzytycie w wakacje hehehe jak supermarket 50km od ciebie i to z gigantycznymi cenami to i bez czekolady da się żyć i nawet bez chipsów

Kolanka witaj- ja miałam differin i na mnie super działał bo w mig goił wszelkie krosty gule i nawet po masakrze rano buzia była jakby w ogóle nic sie nie dzialo wiadomo że juz codziennej masakry nie pokona.. dlatego mi tak opornie szło... ale jak dziewczyny piszą o jakimś łuszczeniu się skóry itp po differinie to ja nie wiem o co chodzi...
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-06-19, 12:06   #4620
Laity
Wtajemniczenie

azure, jak tam dziś Twój policzek po wczorajszym?

kolanka, ja tam podziwiam wszystkich, którzy nakładają Duac. U mnie nawet najmniejsza ilość powodowała takie podrażnienia, że szok.
Może rzeczywiście za dużo nakładasz...?

wysoka blondynka, ja też myślałam o takich zabiegach, ale tak samo stwierdziłam, że szkoda pieniędzy i zachodu skoro można samej pokombinować w granicach rozsądku.

Ja jednak zostanę póki co przy Atredermie. Podobno szykuje się załamanie pogody, więc będę miała lepsze warunki, żeby pozłuszczać się troszkę już teraz.

Laity jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości