Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-10, 23:09   #5101
tinkussia
Zadomowienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Edit: Co do tej samotności(pisałam posta ponad pół h i widzę,że pare nowych się pojawiło w międzyczasie)to u mnie jest ona z wyboru,taki ze mnie dziwny ludź,że lepiej mi samej.
Ja też, ale zawsze ktoś jest jakbym potrzebowała.. ja się dziwię tym ludziom, że oni jeszcze o mnie pamiętają bo ja się nie odzywam sama do nikogo, gdzieś wychodzę baaardzo rzadko, chyba że na spacer z psem, oni i tak są...
tinkussia jest offline  
Stary 2008-07-10, 23:10   #5102
QsQs
Zadomowienie

Moze zalozymy tu sobie jakis kacik samotnych/zlamanych serc

marthusia ja uzywam masci alantan na strupki i ranki. Goja sie szybciej ale pod warunkiem czestego nakladania masci, praktycznie caly czas to co ma sie wygoic musi byc zapackane alantanem, bo inaczej nie dziala. Tak jest u mnie przynajmniej
QsQs jest offline  
Stary 2008-07-10, 23:14   #5103
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

U mnie też,jak nie ma pryszczy,to cera nieciwekawa...w porównaniu do skóry szyi i dekoltu wygląda jakby była po poparzeniu kwasem,jakaś bladoróżowa :yyy: jest coś na poprawienie kolorytu i jego wyrównanie?

QsQs aha,dzięki a może klub samodzielnych,niezależnyc h?

tinkussia ja się ostatno o rodzinę obawiam,tzn.że ją właśnie zaniedbuję,a oni są kiedy trzeba i częściej,a mi się często trudno zmusić do tego.Mój poziom prorodzinności po prostu jest na minusie,aż pewnie się dziwią,że mamy ta samą krew;s
marthusia jest offline  
Stary 2008-07-10, 23:18   #5104
QsQs
Zadomowienie

ja tez myslalm zeby jakos poprawic kolor skory na twarzy. Jest jakas maska under 20, ktora ma niby poprawiac koloryt ale ma srednie opinie na kwc. stosowala moze ktoras z Was ta maske?
QsQs jest offline  
Stary 2008-07-10, 23:27   #5105
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

A jak się nazywa?Z andera są trzy maseczki na KWC
marthusia jest offline  
Stary 2008-07-10, 23:30   #5106
daisy93
Raczkowanie

ja tez jestem samotna, ale zupelnie mi to nie przeszkadza. Pewnie ze wzgledu na moj wiek no wiadomo, ze chlopak bylby ogrooooomna motywacja do tego, zeby nie wyciskac, ale zeby zwiekszyc prawdopodobienstwo, ze sie go bedzie miec, tez trzeba nie wyciskac oj, chyba zaczynam gadac glupoty...

ostatnio wyciskalam pare godzin temu, ale nie robie sobie nigdy masakry(tzn juz, bo kiedys to ooo matko), tylko dusze takie pojedyncze i zyje z jako tako normalna twarza ale i tak chce sie oduczyc calkowicie, bo to straszny nawyk... czasem jak nie mam korektora to sie chowam nie dlatego, ze jest tak zle, tylko ja sie zle czuje chociazby po takim minimalnym duszeniu ale i tak moja najwieksza zmora sa wagry

byle do 18

daisy93 jest offline  
Stary 2008-07-10, 23:35   #5107
tinkussia
Zadomowienie

Cytat:
tinkussia ja się ostatno o rodzinę obawiam,tzn.że ją właśnie zaniedbuję,a oni są kiedy trzeba i częściej,a mi się często trudno zmusić do tego.Mój poziom prorodzinności po prostu jest na minusie,aż pewnie się dziwią,że mamy ta samą krew;s
ja mojej najbliższej rodziny nie cierpię, wyjechali teraz na tydzień na wczasy, ja zostałam z psem(nawet nie wiecie, jaki on dla mnie ważny jest choć to może głupie), tak się ciesze, mam spokój, nikt mi nie truje cały czas nad głową, sama wiem co trzeba zrobić i zrobię to, moja rodzina tego nie rozuemie... jestem ciągle kontrolowana przez rodziców, mimo że jestem już w liceum

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
ja tez myslalm zeby jakos poprawic kolor skory na twarzy. Jest jakas maska under 20, ktora ma niby poprawiac koloryt ale ma srednie opinie na kwc. stosowala moze ktoras z Was ta maske?
ja ją mam, planuję jutro wypróbować
tinkussia jest offline  
Stary 2008-07-10, 23:41   #5108
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
ja mojej najbliższej rodziny nie cierpię, wyjechali teraz na tydzień na wczasy, ja zostałam z psem(nawet nie wiecie, jaki on dla mnie ważny jest choć to może głupie), tak się ciesze, mam spokój, nikt mi nie truje cały czas nad głową, sama wiem co trzeba zrobić i zrobię to, moja rodzina tego nie rozuemie... jestem ciągle kontrolowana przez rodziców, mimo że jestem już w liceum
O matko,ale mnie teraz przeraziłaś wręcz mam identycznie!Najbliższa z rodziny jest dla mnie...kotka rtlko ona mi nie działa na nerwy i nie mówi o byle czym,tylko po to,żeby z siebie dźwięk wydać tez mi cieżko z krewniakami,również planują wyjazd 'rodzinny'-_-' na tydzień,ale oznajmiłam na początku - ja nie jadę.Nie zdzierżyłabym.
Taki offtop,ale byłam w takim szoku po przeczytaniu,że musiałam
marthusia jest offline  
Stary 2008-07-11, 00:13   #5109
tinkussia
Zadomowienie

Cytat:
O matko,ale mnie teraz przeraziłaś wręcz mam identycznie!Najbliższa z rodziny jest dla mnie...kotka rtlko ona mi nie działa na nerwy i nie mówi o byle czym,tylko po to,żeby z siebie dźwięk wydać tez mi cieżko z krewniakami,również planują wyjazd 'rodzinny'-_-' na tydzień,ale oznajmiłam na początku - ja nie jadę.Nie zdzierżyłabym.
Taki offtop,ale byłam w takim szoku po przeczytaniu,że musiałam
Nawet na imię podobnie mamy, Martyna jestem : P
ja znowu na tydzień wyjeżdżam jak oni wracają, będę z nimi jakieś 2godz
tinkussia jest offline  
Stary 2008-07-11, 00:39   #5110
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Zazdroszczę:/ mnie ogólnie dom rodzinny w jakiś średni nastrój wprowadza.Chętnie bym wyjechała na całe wakacje,ale kicie mam po operacji i trzeba ją obserwować,a nie od czasu do czasu spojrzeć czy chodzi,a ze strony innych raczej na więcej nie może liczyć i boję się ją samą zostawić
marthusia jest offline  
Stary 2008-07-11, 00:42   #5111
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
A jak się nazywa?Z andera są trzy maseczki na KWC

o tej myslalam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...oryt-cery.html

co do rodziny mam tak samo. czasem wolałabym żeby nie istniała. no i tak jak wy mam swojego kochanego zwierzaczka hehe
QsQs jest offline  
Stary 2008-07-11, 00:57   #5112
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Cytat:

co do rodziny mam tak samo. czasem wolałabym żeby nie istniała. no i tak jak wy mam swojego kochanego zwierzaczka hehe
O,jedyna,którą zawsze omijałam jakoś,wierzyć mi się w nią nie chciało.Spróbuję tak sobie myślę,jak tylko spotkam to wezmę i ocenię.

Ciekawe skąd u nas taki brak większej chęci...mi to się marzy wizyta u psychologa,żeby mi wyjaśnił moje wszystkie urazy ;p ;d

a tymczasem mówię Wam dobranoc i lecę pod kołderkę
marthusia jest offline  
Stary 2008-07-11, 00:57   #5113
tinkussia
Zadomowienie

Cytat:
Zazdroszczę:/ mnie ogólnie dom rodzinny w jakiś średni nastrój wprowadza.Chętnie bym wyjechała na całe wakacje,ale kicie mam po operacji i trzeba ją obserwować,a nie od czasu do czasu spojrzeć czy chodzi,a ze strony innych raczej na więcej nie może liczyć i boję się ją samą zostawić
moi psa akurat lubią, chociaż byli przeciwni, jak mu się coś na skórze pojawiło to mama od razu ze mną do weta pojechała, tata choć zarzeka sie że go nie lubi zrobił mu przeszkody do skakania

Cytat:
jutro wypróbuję i powiem co i jak

ja myślałam że mnie od dziwaczek zaraz będziecie wyzywać : P
tinkussia jest offline  
Stary 2008-07-11, 11:43   #5114
granatowyprawieczarny
Rozeznanie

Witam wszystkich. Pierwszy raz jestem na tym forum i pierwszy raz sie odzywam mam ten sam problem. tzn nie wiem jak tam u was, bo to jest druga czesc , a ja czytam pierwsza Strasznie duzo tam tego no wiec jestem totalnie niedoswiadczona
granatowyprawieczarny jest offline  
Stary 2008-07-11, 11:54   #5115
eLWhy
Zadomowienie

skoro piszesz, to pewnie jesteś doświadczona.. tj w wyciskaniu :P
witaj I zyczymy udanej walki ;]

[a wątek.. to dla nas garść sposobów na to, jak sobie radzić z twarzą... przydatny nie tylko psychologicznie, ale i technicznie ]
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline  
Stary 2008-07-11, 11:57   #5116
granatowyprawieczarny
Rozeznanie

wiem zauwazylam macie duzo roznych pomysłow to fakt oooo a w wyciskaniu, drapaniu. ,,bliznowaniui" jestem bardzo doswiadczona
Stary 2008-07-11, 12:38   #5117
K-H
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez granatowyprawieczarny Pokaż wiadomość
wiem zauwazylam macie duzo roznych pomysłow to fakt oooo a w wyciskaniu, drapaniu. ,,bliznowaniui" jestem bardzo doswiadczona
Witaj, granatowyprawieczarny Mam nadzieję że wątek pozwoli Ci skończyć ze swoimi problemami. Szczerze Ci tego życzę!

Byłam dziś u krawcowej z sukienką. Musiałam stać przed wielkim lustrem z 10 minut i wpatrywać się w moją szarą, pełną kraterów i wybojów twarz... Oczywiście bez makijażu byłam, krawcowa mieszka na tym samym osiedlu co ja. Czy kiedyś będę miała piękna, czystą, gładką twarz, czy mają taką tylko kobiety po PhotoShopie lub unikatowe jednostki?
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-07-11, 13:17   #5118
granatowyprawieczarny
Rozeznanie

powiem tak pewnie zadna z nas nie ma idealnej cery dopoki nie znalazlam tego forum tak myslalam i tak zazdroscilam a tu sie okazuje ze tyle osob ma taki problem chodzi juz nawwet nie o zskorniki pryszcze tylko o to wyciskanie caly czas ja nawet nie mam takiej zlej cery tylko dlubie przy niej i dlubie a potem strupy bo wydlubuje pol skory tez mam to nerwowe wiem
czytam i czytam czesc perwsza tego forum nie moge sie oprzec
a powinnam sie uczyc bo jutro mam jeszcze egzamin
jeszcze godzinka i koncze
ciesze sie ze jestescie dziewczyny!!!
choc wiem ze kazda z nas wolalaby zeby jej tu nie bylo....
goraco pozdrawiam
Stary 2008-07-11, 13:49   #5119
granatowyprawieczarny
Rozeznanie

a tak w ogole dziewczyny to mam cos co mi pomoglo na plecy i dekolt bo tam naprawde mialam problem czesto milalm jakies krostki drapalam i sie roznosilo znowu bledne kolo nie wiem czy juz bylo to czy nie bo nadal jestem w trakcie czytania strasznie mnie wcciagnelyscie nie ma co wiec ja zaczelam pewnego dznia uzywac tonik clear&clear oczyszczajacy dla cery wrazliwej zapobiegajacy powstawaniu pryszczy i pomaga!!!!!!!! od czasu do czasu jakas potowka wyskoczy ale jest lepiej duzo duzo lepiaj najczesciej nic na dekolcie i plecach nie mamnie polecam raczej do stosowania twarz tzn zalezy u kogo bo mi twarz by wysuszyl np ale na dekolt jest na tyle wrazliwy ze pomagaq i w ogole nie wysusza
nie wiem czy cos pomoglam ale mam nadzieje ze tak
Stary 2008-07-11, 16:00   #5120
tinkussia
Zadomowienie

Wypróbowałam tę maseczkę: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...oryt-cery.html
umyłam twarz, nałożyłam, spodobała mi się kremowa konsystencja i piękny owocowy zapach, następnie przystąpiłam do czytania recenzji : P po tym zwątpiłam czy to coś da- nie patrząc w lustro czułam ściągnięcie i tłustą cerę, ale ze zwątpieniem poszłam do łazienki zobaczyć brak efektów poprawienia koloru skóry. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam pomarańcz na mej twarzy i wyraźnie inny kolor w porównaniu z szyją rozsmarowałam to bardziej, tak żeby trochę tą linię zatrzeć, mnie się podoba
tinkussia jest offline  
Stary 2008-07-11, 17:55   #5121
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Wypróbowałam tę maseczkę: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...oryt-cery.html
umyłam twarz, nałożyłam, spodobała mi się kremowa konsystencja i piękny owocowy zapach, następnie przystąpiłam do czytania recenzji : P po tym zwątpiłam czy to coś da- nie patrząc w lustro czułam ściągnięcie i tłustą cerę, ale ze zwątpieniem poszłam do łazienki zobaczyć brak efektów poprawienia koloru skóry. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam pomarańcz na mej twarzy i wyraźnie inny kolor w porównaniu z szyją rozsmarowałam to bardziej, tak żeby trochę tą linię zatrzeć, mnie się podoba
czyli można sprobować? Ten pomarańcz jest w miare naturalny? Nawilża coś ta maseczka?
QsQs jest offline  
Stary 2008-07-11, 18:35   #5122
tinkussia
Zadomowienie

Cytat:
czyli można sprobować? Ten pomarańcz jest w miare naturalny? Nawilża coś ta maseczka?
naturalny, ale ja mam bardzo jasną karnację i może dlatego widać nawilża bardzo dobrze, sucha skóra mi nawet pozłaziła : O
tinkussia jest offline  
Stary 2008-07-11, 18:48   #5123
fossa
Zadomowienie

Cytat:
Ja mialam. ZApach jak samoopalacz.Przestraszyla m sie ze bede pomaranczowa po niej. Ale nie zauwazylam zadnych efektow zwiazanych z poprawa kolorytu cery. Kompletnie nic. Moze skora byla wrecz bardziej jasna i troche bardziej rozswietlona.Jakbym nie przeczytala ze ma poprawiac koloryt cery to bym nawet nie skapal sie ze ma jakies walsciwosci ku temu.
Jestem na nie

Cytat:

ja ją mam, planuję jutro wypróbować
Moj piesio tez byla dla mnie wazny. A potym jak odszedl to wpadlam prawie w depresje.Wspominam go codziennie, czesto ze lzami w oczach
fossa jest offline  
Stary 2008-07-11, 19:03   #5124
tinkussia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Moj piesio tez byla dla mnie wazny. A potym jak odszedl to wpadlam prawie w depresje.Wspominam go codziennie, czesto ze lzami w oczach
czas na kolejnego ; ) http://i303.photobucket.com/albums/n...6/P1060196.jpg
tinkussia jest offline  
Stary 2008-07-11, 20:09   #5125
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Fuu,fuu,ale se strupa zdrapałam.czuję jakbym mięso miała na wierzchu;s
jednak się wycofuję z wypróbowywania maseckzi,zapomniałam,że to z Eris:s
Dzisiaj prawie bez wyciskania chociaż dopadłam ramię i pare sucharów wycisnęłam-_-' ale na twarzy nie ma pobojowiska aż takiego oprócz tego mięska na
wierzchu;p
marthusia jest offline  
Stary 2008-07-11, 20:32   #5126
granatowyprawieczarny
Rozeznanie

a ja własnie sie ucze bo jutro mam egzaminkto to wymysla zeby egzam miec w pol lipca no masakra jakas, i wlasnie przez tego lekkigo stresa i przez kawe papieroski i etc. tak sobie siedze i gdzies tam mi mysla bladza ze moze by tak cos rozdrapac......:nie : jej

no nie pozwolcie mi!!!! prosze
Stary 2008-07-11, 20:44   #5127
K-H
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez granatowyprawieczarny Pokaż wiadomość
a ja własnie sie ucze bo jutro mam egzaminkto to wymysla zeby egzam miec w pol lipca no masakra jakas, i wlasnie przez tego lekkigo stresa i przez kawe papieroski i etc. tak sobie siedze i gdzies tam mi mysla bladza ze moze by tak cos rozdrapac......:nie : jej

no nie pozwolcie mi!!!! prosze
Ktoś tu mówił, że zakładał rękawiczki,może też tak zrób?
Ja na przykład nie podchodziłam jakiś czas do luster nie mówiąc o używaniu takich mniejszych. Jedna z naszego grona powykręcała halogeny w łazience. Różne są sposoby, aby się powstrzymywać, spróbuj któregoś.
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-07-11, 21:09   #5128
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Wykręcanie halogenów O_O dobre.Tyle,że ja często 'stołuję się';p w WC;P a tam jakieś światło musi być a niestety jest tylko jedno górne
Ja mam swój sposób,nie dla wszystkich zapewne dobry,szczególnie dla osób,które mają duuuży problem z wągrami - ja rano,niezależnie od tego czy gdzieś optem wychodzę,nakładam sobie puder.Nie jakąś machę,ale tak żeby mnie nie przyciągały plamki z daleka.Dwie korzysci - nie wyciskam sobie i wyjsc od razu z domu można ale często o tym zapominam...albo raczej bardzo rzadko pamiętam;d
marthusia jest offline  
Stary 2008-07-11, 21:14   #5129
granatowyprawieczarny
Rozeznanie

k-h dzieki za zinteresowanie i powitanie
wiem wiem o wszystkim czytalam i czytam w chwilkach przerwy forum nr 1
no i fakt specjalnie teraz nie chodze do lazienki jak sie zalatwiam nie zapalzm swiatla ale ramiona i dekolt niestety nie potrzebuja lustra zeby cos z nimi zrobic.....
najsmieszniejsze jest to ze nie mam tam zadnych wypryskow ale jak zechce to rozdrapie sobie cos czego nawet nie widac od razu....
a jutra bede sie wkurzac
no ale staram sie staram wiem jak potem sie czuje i jak mi przykro ze nie moge3 zalozyc takiej bluzki jak chce bo strupki i czerwone.....
pozdreawiam
Stary 2008-07-11, 21:15   #5130
tinkussia
Zadomowienie

ja zasłaniam lustra jak mnie bardzo ciągnie : P ale teraz mam jednego strupa na czole i dwa małe pryszcze na brodzie i przy włosach
tinkussia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości