Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-23, 22:10   #541
lea88
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gwendolyn - Uzywasz pigulek Diane?? A mozna wiedziec jak dlugo?? bo moja ginekolog powiedziala, ze jak Diana nie zadziala w ciagu miesiaca na pryszcze, albo zauwazy sie pogorszenie to oznacza, ze jej branie nic nie da i nalezy sie zglosic po inne "pigulki na pryszcze", albo w ogole je odstawic.
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-23, 22:35   #542
gwendolyn
Rozeznanie

Diane biorę niecałe dwa tygodnie,ale pogorszenie to mam raczej po differinieA przytyć troszkę mogę, osoba która nie widziała mnie pare miesięcy powiedziała,że zabiedzona jestem jakoś i biuścik mi zmalała pigułki anty kiedys sobie doskonale z tym poradziły
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-23, 22:52   #543
włoczykijka
Zadomowienie

o tak wieczorem po kąpieli...łapu-capua wiem,że nie powinnam..ale gdy widzę takiego zaskrórnika albo białe coś na twarzy- łapami wyciskam a potem wodą utlenioną..i tak mniej wyciskam niż kiedyś,ale ogólnie stes szkolny, idealne cery koleżanek i wolny przebieg leczenia sprawia ze chcialabym mieć drugą skórę..zrzucić tę zniszczoną,zmęczoną trądzikiem i odrodzić się jak motyl z gąsiennicycóż,p ozostaje mi tylko trzymać za was i za mnie kciuki bo nikt mnie nie zrozumie jak wy
co do okularów...cóż,miałam na oku ładne oprawki,ale ktoś już kupił i muszę czekać aż znowu jakieś znajdę.aktualnie i tak bardziej poświęcam uwagę na trądzik niż okulary,wspomniałam o nich mimochodem.
Stary 2007-09-23, 23:00   #544
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Diane biorę niecałe dwa tygodnie,ale pogorszenie to mam raczej po differinie
Aha, bo myslalam, ze bierzesz je juz jakos dluzej Mam nadzieje, ze ci pomoga.

Co do wyciskania- mam straszne zaskorniki i male pryszcze (nie ma to jak miec okres ), ale dzis nic nie wycisnelam !!! Jestem z siebie dumna :P Przemylam tylko twarz tonikiem i od razu myk z lazienki
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-24, 07:42   #545
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

ale załamkaaa na poliku robił mi sie syfek dzisiaj juuz tak urosł wielki i zrobila sie na nim opuchlizna wygladam jakby mi ktoos z połobrotu dolozyl
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-09-24, 08:03   #546
AaniaA
Zakorzenienie

Shadi oby szybko zeszlo to paskudztwo z policzka .

gwendolyn powodzenia na rozmowie . mam nadzieje, ze diane35 pomoze Ci na syfki. na razie bierzesz tylko 2 tygodnie, wiec za malo, zeby mowic o jakichkolwiek efektach.

lea88 no to super, ze nie cisnelas .

włoczykijka ja tez uwazam, ze okulary moga dodac tego "czegos". no to szukaj nastepnych oprawek .

ja ide sie korektowac, prasowac ubrania i potem na rozmowe. co do pracy to juz nie mam zadnych nadziei; podchodze do tego bardzo chlodno. rynek pracy jest okropny, nie wiem co sie dzieje.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-24, 18:20   #547
gwendolyn
Rozeznanie

Ja dostałam tą pracę HURRA!!! finansowo nie jakos super, ale to fajne miejsce i ciekawi ludzie i moge sobie spokojnie kończyć pisanie magisterki, a jechałam w nastroju strasznym, rozwalił mi sie jeszcze rano przy myciu ropniak nad ustami, ale dałam radę, teraz musze chodzić wcześnie spać żeby wygladac jak człowiek bo będę musiała wstawać przed 6 rano, a ze mnie taaaaki nocny marek a ta praca mam nadzieję zmotywuje mnie do niewyciskania Załatwiłam już lekarza, założyłam konto bankowe- pora żeby zaczęła się buźka poprawiać
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-24, 18:31   #548
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

świetnie gratulacje!!! widzisz, nie było tak źle obu dobrze Ci sie pracowało

Aniu, a jak tam u Ciebie??

ehh załamka az sie poryczałam jak przyszłam do domu wyglada to okropnie jeszcze zrobilam najgłupsza rzecz zaczełam to dusic i miazdzyc w nadziei ze cos z tego wyjdzie, ale tam nie ma nic samo takie osocze jakies..a w środe sa zdjecia, nie przychodze albo do zdjec sie nie ustawiam...
Stary 2007-09-24, 19:04   #549
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ehh załamka az sie poryczałam jak przyszłam do domu wyglada to okropnie jeszcze zrobilam najgłupsza rzecz zaczełam to dusic i miazdzyc w nadziei ze cos z tego wyjdzie, ale tam nie ma nic samo takie osocze jakies..a w środe sa zdjecia, nie przychodze albo do zdjec sie nie ustawiam...
Posmaruj takiego pryszcza mascia cihtiolowa- szybciej wyciagnie rope i szybiej sie zagoi Glowa do gory, moze do srody nie bedzie juz tak tragicznie

gwendolyn - gratuluje pracy
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-24, 19:39   #550
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn gratuluje .

u mnie jeszcze nic nie wiadomo.

Shadi .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-24, 19:48   #551
gwendolyn
Rozeznanie

Shadi zdjęcia będą z daleka robione -nie będzie "niedoskonałości" widać. Ja w LO prycholi wielkich nie miałam (na czole miałam, ale była grzywka) ale wyglądałam ogólnie dziwnie, jak oglądam te zdjęcia to chce mi się płakać ze śmiechu Warto mieć taką pamiatkę, jak sie człowiek z upływem czasu zmienia.
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-24, 19:49   #552
oliwka__
Zakorzenienie

GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__

I znowu powyciskałam ;-( i jakis znowu mam wysyp ropniaków jeden zszedł drugi wyszedł i zaczełam to dusić ;/ gupia jestem
A tu na stduia wracać trzeba jutro na uczelnie jechać ja nie wiem jak sie pokaze albo najelpiej zeby niejechala ...

Aniu a gdzie miałaś robiony ten wymaz
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-24, 19:49   #553
gwendolyn
Rozeznanie

AniuA coś czuję,że u Ciebie tez będzie dobrze z tą pracą
Oliwka kurcze ja się boję że samą mnie najdzie znów, trzeba sobie ręcę związać chyba...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-24, 19:57   #554
oliwka__
Zakorzenienie

GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__

gwendolyn żebyś wiedziała że tak ja miałam właśnie lecieć do turcji ale paszport mi si eskonczyl i nie polecialam a tak juz myslalam ze mi sie buźka poprawi ;/ Bo też mam zamiar szukać pracy a raczej stażu/wolaontariat w jakiejś kancelari ale gdzie mnie przyjmą z taka twarzą ?????? Dlaczego niektóre dziewczęta nie mają problemu z cerqa a te które mają to już takie że tylko zapaść się pod ziemie np ja zazdroszcze cery mojej siostrze niedość że bez zadnych wyprysków to jeszcze piekna śniada ehhhh
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-24, 19:59   #555
ziuta.
Rozeznanie

gwen grrrratuluje!
Aaniu a za ciebie trzymam kciuki
Shadi do środy bedzie lepiej! pozatym jak to jest policzek zawsze możesz sie obrócić tak żeby było widać tylko ten drugi polik bez pryszcza.
wczoraj powyciskałam i myslałam że dziś bedzie masakra, a nie jest źle chyba mam coraz mniej do wyciskania choć te głębokie stare prycholce jeszcze siedza w skórze.
ziuta. jest offline  
Stary 2007-09-24, 20:22   #556
Bezwstydnica
Rozeznanie

Ja aby nie wyciskać to kupie sobie taką piłeczkę relaksującą.Znalazłam tylko takie kuleczki ale mi chodzi o takie gumowe bo zauważyłam że wyciskam i dotykam jak nie mam zajętych rąk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 246635475_1.jpg (5,2 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Bezwstydnica
Czas edycji: 2007-09-24 o 20:23 Powód: zapomniałam dodać zdjęcia
Bezwstydnica jest offline  
Stary 2007-09-24, 20:25   #557
gwendolyn
Rozeznanie

Oliwka, ja się też bałam że mnie nie przyjmą z powodu buzi,a mój wicedyrektor też nie ma za ładnej cery(jakoś tak raźniej mi się zrobiło jak to zobaczyłam), tam jest ogólnie taka atmosfera,że wygląd(mam 5 ropniaków bolących na twarzy!!!) chyba się nie liczy za bardzo na moje szczęście.
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-24, 20:28   #558
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bezwstydnica Pokaż wiadomość
Ja aby nie wyciskać to kupie sobie taką piłeczkę relaksującą.Znalazłam tylko takie kuleczki ale mi chodzi o takie gumowe bo zauważyłam że wyciskam i dotykam jak nie mam zajętych rąk
Moj chlopak tez chcial mi kupic taka "meczy-bule", zeby sie odstresowala i nie wyciskala.
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-24, 20:52   #559
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

dzieki za pocieszenia
ehh no nie wiem jak to bedzie przez takie głupie cos od razu sie załamuje boje sie ze to co bylo kidys wroci znowu:/beznadziejny dzien, nie nawidze poniedziałków!
Stary 2007-09-24, 21:25   #560
gwendolyn
Rozeznanie

A wogóle Shadi jutro jest zebranie całego zespołu i będę przedstwiana - WSZYSCY sobie moje prychole obejrzą - jak na pokazie jakimś będę wystawiana Co tam zdjęcia, mnie na żywo będą eksponować
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-24, 22:08   #561
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

heheale wiesz dorośli luzie tak na to nie patrzą to banalne ale w takich momentach najwazniejszy jest usmiech żeby inni przy Tobie czuli sie dobrze i wtedy nie zwraca sie uwagi na takie rzeczy. poowdzenia!

ja jutro rano do dermy mam andzieje ze mnie poratuje troche i o antybiotyk ja ubłagam!
Stary 2007-09-24, 22:59   #562
włoczykijka
Zadomowienie

Exclamation Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Gwen,to super że masz tę pracę!!mówiłam,że i u ciebie się kiedyś poprawi i już są pierwsze oznakia co do tego zebrania to pierwsze co mi się skojarzyło to tłum ludzi ,twój szef i ty-witamy wszyscy tutaj gwendolyn z wizażu.u mnie nie jest tak tragicznie jak było,wszystko powoluśku schodzi,ogólnie to zdarzają się jakieś małe ropniaki,najgorzej to zaskórniki i pory...ale cóż,stosuję różne maseczki na te dolegliwości.
a co powiecie o maści cynkowej?podobno 2 zł,nie wiem czy warto
trzymajcie sie kochane-ja mam taki sposob ze przejeżdzam sobie chusteczką higieniczną po twarzy i marzę że kiedyś bede mieć taką gładką cerę jak ta chusteczka.wiem głupie ale zawsze coś
Stary 2007-09-25, 07:33   #563
Bezwstydnica
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
a co powiecie o maści cynkowej?podobno 2 zł,nie wiem czy warto
Maśc cynkowa dla mnie jest dobra.Ładnie usuwa zaczerwienienia u mnie.Polecam też sudokrem
Stary 2007-09-25, 09:05   #564
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwka_
Aniu a gdzie miałaś robiony ten wymaz
jeden u takiej pani magister, ale nie polecam - drogo, wszystkim wychodzi to samo i przygotowuje autoszczepionki. drugie laboratorium jest obok domu technika (chyba tak to sie zwie) - kolo UAM-u na placu trzech krzyzy. nie pamietam ulicy, ale chyba Wieniawskiego czy cos w tym stylu.

gwendolyn
no to zaczynasz prace pelna para . powodzenia Kochana.

Shadi jak polik?

ziuto. i po co ruszalas, co ?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-25, 10:19   #565
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

wrocilam przed chwila od dermy...
i tak na poliku zrobil mi sie torbiel, na brodzie tez pokazałam cos co siedziało juz dłuuugo i powiedziała ze to tez cos takiego...pytała sie czy mam coś waznego w tym tyg..taa powiedziałamz e zdjeica jutro wiec aby to teoche złagodzic przpeisała mi dalacin c i ma byc niby po 2 tabletkach lepiej, a za tydzien bedzie mi to wymrazała azotem. Antybiotyku ooglnie nie dała, powiedziała że mam ładna twarz i leki te ktore mam wystarcza...sa te paskudy to prawdopodobnie po kuracji tej mojej antybiotykowej

milego dnia!
Stary 2007-09-25, 10:22   #566
Zuziunia
BAN stały

A ja w dalszym ciągu nie moge sie powstrzymac od dłubania na ramionach, a i tak jest na nich mnostwo brzydkich blizn
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-25, 10:29   #567
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
A ja w dalszym ciągu nie moge sie powstrzymac od dłubania na ramionach, a i tak jest na nich mnostwo brzydkich blizn
Ja mam to samo tylko na dekoldzie. Na ramionach juz sobie poradzilam. Wygladam jak wielki strup jak zaloze bluzke z wiekszym wycieciem Jeszcze w ogole stan mojej cery sie pogarsza .. Ale jestem zla!!!
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-25, 10:58   #568
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo tylko na dekoldzie. Na ramionach juz sobie poradzilam. Wygladam jak wielki strup jak zaloze bluzke z wiekszym wycieciem Jeszcze w ogole stan mojej cery sie pogarsza .. Ale jestem zla!!!
Ja dekoltu, twarzy i pleców nie ruszam, ale te ramiona, zawsze TZ mnie ochrzania jak ja wygladam, chciałabym miec gładziutkie ramionka ale to tylko marzenie.
Mysle o złuszczeniu tych miejsc w zimie jakimis kwasami.

Lea a Ty jak sobie poradziłaś z ramionami?
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-25, 11:01   #569
tadzik
Raczkowanie

GG do tadzik

Ja na szczęście nie mam żadnych problemów z ramionami, plecami i dekoltem...ufff. Przyznam, że raz na jakiś czas jakaś pojedyncza, złośliwa czerwona krostka pojawia się, ale zaraz traktuję ją tonikiem z kwasem salicylowym i maścią cynkową.

Jeżeli chodzi o twarz, to niestety nie mogę powstrzymać się od wyciskania... :| Najgorsza moja zmora to zaskórniki. Poszukam jeszcze na forum, ale być może ktoś od ręki może poradzić mi jakiś skuteczny sposób na to cholerstwo?

gwendolyn- gratuluję pracy

Pozdrawiam
tadzik jest offline  
Stary 2007-09-25, 11:09   #570
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Lea a Ty jak sobie poradziłaś z ramionami?
Smarowalam je rano i wieczorem sudokremem- on zawsze zostawia po sobie taki bialy film, przez co zaskorniki itp staja sie mniej widoczne i nie kusi tak zeby wyciskac (oczywiscie tez osusza). Poza tym nosilam ile moglam bluzki z krotkim rekawem, zeby ramiona sie zagoily, a mnie w tym czasie nie korcilo.
Najgorszy jest ten dekold, bo jak mam tylko bluzke z wiekszym wycieciem, np siedze w domu i sie nudze to od razu mnie kusi, zeby sobie powyciskac. No i wlasnie najgorsze jest to, ze dekold zawsze mozna zakryc i nikt nie widzi, ze sie tak na nim "wyzylam", bo na twarzy raczej bym sie wstydzila miec takie strupki :/
Jedyne co mnie powstrzymuje to to, ze obiecuje TŻ-owi, ze nie bede juz wyciskac, ale i tak czasem "sie zapominam" :/.
lea88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości