Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-26, 18:26   #601
gwendolyn
Rozeznanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej Aniu ja zostałam skretarką - ale w teatrze - więc miejsce jest świetne i ciekawi ludzie, może to nie jest moja wymarzona praca i niezbyt zgodna z moją specjalizacją na studiach,ale na chwilę obecną może jak najbardziej być.

A buźka moja to istny koszmar aem bolące gule i ropniaki w poniedziałek dopiero mam wizytę u dermy, masakra, ja najwidoczniej źle reaguje na skinoren, isotrexin (dzięki popzrzedniej dermie sprawdzone) i differin (teraz), benzacne tez jakoś specjalnie na mnie nie działała (kiedyś używałam na własną rękę)- wszystko tylko przesusza mi skórę i powoduje powstawanie mega bolących ropnych gul, w miejscach, w których wczęśniej takowych nie miałam i w których skóra wydawała się czysta.

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2007-09-26 o 18:53
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-26, 19:33   #602
ziuta.
Rozeznanie

Tak, przedszkolanką jestem choć to też nie moja branża. a do gimnazjum to by mnie nikt nie zmusił iść, rozwydrzona ta młodzież teraz jest. a dzieciaki mam kochane- z małymi wyjątkami oczywiście
gwen teatr
shadi i jak zdjęcia?
Aaniu myślisz o ROA? mój kuzyn brał kiedyś coś podobnego, wygląda lepiej ale gładki to on nie jest.
ziuta. jest offline  
Stary 2007-09-26, 20:03   #603
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Tak, przedszkolanką jestem choć to też nie moja branża. a do gimnazjum to by mnie nikt nie zmusił iść, rozwydrzona ta młodzież teraz jest. a dzieciaki mam kochane- z małymi wyjątkami oczywiście
gwen teatr
shadi i jak zdjęcia?
Aaniu myślisz o ROA? mój kuzyn brał kiedyś coś podobnego, wygląda lepiej ale gładki to on nie jest.
zgadza się gimnazjum jezeli nie jestes stanowczy i nie potrafisz zapanowac nad luzmi to masakra współczuje wszystkim jeszcze niedoswiadczonym praktykantom

a zdjecia sa jutro....i to jeszcz ebez photoshopa bo fotograf nie ma takiego nowego aparatuz czym on do ludzi....
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-09-26, 22:48   #604
gwendolyn
Rozeznanie

MnieNaPraktykachBardziejP odobałoSięWGimanzjumNiżWL iceumODziwoŻadn ychProblemówMiMłodzieżNie Robiła,PraktykiMiłoWspomi namAMiałamTyleWtedyGodzin CoNaEtacie,AczkolwiekKied y3RazZRzędu(ProwadziłamMi ędzyInnymi3TrzecieKlasy)G odzinaPoGodziniePowtarzał amTąSamąLekcjęToMyślałamŻ eDostanęKręćka,CzułamSięJ akbyByłDzieńŚwistakaUcz niowieByliOKNaomiastAtmos ferkaPokojuNauczycielskie goBaaaaardzoGęsta

Kurcze nie mam pojęcia czemu powyższy post napisałam bez odstępów(przepraszam jutro go wyedytuję), padam ze zmęczenai, dobranoc wszystkim
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-27, 08:54   #605
AaniaA
Zakorzenienie

ziuto. no to zycze wytrwalosci z urwisami . sama mam przedszkolaka . a jaka wiekowo grupe dostalas? co do chorob to nie dziwie Ci sie, za zachorowalas. to jest istna wylegarnia chorob. ja prowadzac malego do przedszkola nie raz lapalam jakies chorobska.

gwendolyn moze jednak ten differin tak daje Ci w kosc. ja po nim mialam bolace, napuchniete, czerwone gule. bardzo zle go wspominam.

co do ROA to podczytuje sobie watki na ten temat. we wtorek ide do nowego ginekologa. moze cos mi rozjasni w glowie. mi dermatolodzy nie sa w stanie pomoc.

Czekoladko a co u Ciebie?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-27, 09:42   #606
oliwka__
Zakorzenienie

GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__

I jak dziewuszki łapki na miejscu ?
lea88 wytrzymałaś pomimo złych dni
Aania mam nadzieje że już nie dłubałaś
Zuziunia jak ramiona pewnie już się ładnie goją
Mi narazie się udaje pomimo iż znowu kilka ropniaków tym razem na czole i nie takie wielkie ale daję rade na noc tona maści cynkowej lub glinki zielonej
za was też trzymam kciuki abyśmy wyglądały pięknie
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-27, 09:44   #607
AaniaA
Zakorzenienie

oliwko a ja tak z innej beczki . na jakiej uczelni studiujesz i ktory rok?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-27, 09:53   #608
oliwka__
Zakorzenienie

UAM Wydział Prawa i Administracji teraz bedzie 4 rok z warunkiem niestety ale przez głupote bo teraz są te punkty i chcialam zrobić więcej zeby na 5 roku nie zdawać już zadnych egzaminów no i mam tydzień nauki niewytarczył na KPC i pan postawił mi 2 ale i tak jestem do przodu o jeden semestr

A tak apropo nauki własnie jak zaczełam się uczyć ostatnio do tego egzaminu to mi się cera pogorszyła i zaczeły mi ropniaki wychodzić czy to możliwe że to przez nauke stres? niedożywienie?
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-27, 10:02   #609
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
I jak dziewuszki łapki na miejscu ?
lea88 wytrzymałaś pomimo złych dni
Wytrzymalam, wytrzymalam. Z reszta poki co wszystko sie wyjasnilo i juz jest ok, nerwy opardly Teraz opracowalam metode "szybkiego mycia sie", dzieki czemu nie mam czasu przegladac sie w lustrze i wyciskac z twarzy, ani z dekoldu :P
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-27, 10:03   #610
AaniaA
Zakorzenienie

oliwko to juz dalej niz blizej . zapraszam na spotkania Wizazanek Wielkopolanek. watek jest na forum plotkowym na Spotkaniach Wizazanek.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-27, 10:08   #611
oliwka__
Zakorzenienie

Aniu z miła chęcią jak będe w Poznaniu i będe mieć chwile czasu to się dołącze do was
Lea88 to super ja też staram się łazienke omijać szerokim łukiem wczoraj chciałam powyciskać a że przebywam u chłopaka to poszłam do jego mamy łazienki pożyczyć lusterko a ta wyjechała i nie było lusterka i co i nie powyciskałam i dzięki temu sie trzymam hehe a już było tak blisko ale się nie udało
oliwka__ jest offline  
Stary 2007-09-27, 10:11   #612
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Aniu z miła chęcią jak będe w Poznaniu i będe mieć chwile czasu to się dołącze do was

oliwko
spotkania sa w piatki co jakis czas. najlepiej wejdz na ten watek i wszystkiego sie dowiesz . zapraszam.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166232
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-27, 10:59   #613
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Zuziunia jak ramiona pewnie już się ładnie goją
Mi narazie się udaje pomimo iż znowu kilka ropniaków tym razem na czole i nie takie wielkie ale daję rade na noc tona maści cynkowej lub glinki zielonej
za was też trzymam kciuki abyśmy wyglądały pięknie
Powoli powoli, mam w tej chwili mze ze 2 strupki. Najgorsze te blizny, dawno by mi poznikały jakbym sie na nowo nie dłubała.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-27, 13:26   #614
upgradeu
Raczkowanie

Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość

przedszkolanka to damski odpowiednik przedszkolaka
Osoba ucząca w przedszkolu to nauczyciel.
Jestem z tej samej "branży"
Musimy sie szanować, jesteśmy tak samo ważne/ważni jak nauczyciele w szkołach.
To był taki mały OT

Do rzeczy:
Śledzę wątek od dłuzszego czasu, ale dopiero teraz przedarłam sie
przez wszystkie strony dwuczęściowego wątku
Mam ten sam problem. Z twarzą, dekoltem, ramionami...
Stosowałam ogromne ilości kosmetyków, całych serii kosmetycznych.
Nie mam trądziku, ale zawsze najmniejsze syfki czy zaskórniki,
mnie kuszą, potem robią się strupy i blizny.
Od około 2 tygodni prawie nie ruszam twarzy i na pewno jest lepiej.
Teraz mój cel, to wytrwać w tym i nie grzebać przy twarzy
Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie
Pozdrawiam, powodzenia i do "przeczytania"
upgradeu jest offline  
Stary 2007-09-27, 17:45   #615
gwendolyn
Rozeznanie

AniuA doszłam do tego samego wniosku,że to ten differin okropny mi taka krzywdę robi, wczoraj sie nim nie smarowałam i mniej to wszystko boli i jest mniej widoczne- widać zaczyna się goić, a nie puchnie od wewnątzr i wysycha z zewnątz. Niestety na brodzie rozdrapałam dwa takie bolące potwory z białym rozlanym wysiękiem na wierzchu (jeden wczoraj, drugi przedwczoraj) myślałam,że to cholerstwo płytko jest, a ono głęboko w skórze i wciąż wyłazi. Rozmawiałam z babkami, które ze mną pracują - jedna dała mi namiary na ponoć dobrego lekarza, druga mówiła coś o sprawdzonej kosmetyczce. Pójdę jeszcze do swojej dermy zobaczę co mi powie, jeśli znów nie pomoże-wybiorę się gdzieś indziej...
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-27, 21:05   #616
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Przepraszam, ale ostatnimi czasy nie mam za bardzo czasu, żeby pisać na forum Jednak niestety znajduję chwile, aby poskubać przy buzi Strasznie się u mnie pogorszyło wszystko i buzia i inne sprawy, ale to wszystko z mojej winy i nie potrafię wyjść z pewnego błędnego koła... Życie przelatuje mi przez palce, niszczę siebie i strasznie mi z tym źle, ale to nie miejsce, żeby o tym pisać i bynajmniej nie chodzi o narkotyki, nie martwcie się.
Co jeszcze do mojej cery to mam już receptę na atrederm (0,025% i 0,05%), więc kontynuuję mazianie się tretinoinką No i w dalszym ciągu dokształcam się biochemicznie, kiedy tylko mogę.
PS przepraszam, jeszcze za to, że mój post jest tak egoistyczny, ale tylko pobieżnie przeczytałam część waszych postów. Wybaczcie.
Pozdrawiam i życzę tego czego chciałabym, żeby mi życzono - wytrwałości :czekoladka-egoistka:

Edytowane przez sweet_white_chocolate
Czas edycji: 2007-09-27 o 21:08 Powód: literówki
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-09-28, 00:56   #617
Ania0070
Przyczajenie

Cześć dziewczynki. Chciałam się włączyć do wątku.
Mam taki sam problem jak Wy. WYCISANIE !!

Dziś mija już 3 dzień jak niewyciskam ! Kolejny mój odwyk. 2 miesiące temu wytrzymałam tydzień, w upały trudno utrzymać makijaż na swoim miejscu. Więc wstyd chodzić z czerwonymi plackami i opuchniętymi bąblami. Ale wycisnęłam raz, drugi, trzeci i poleciało. Teraz zaczyna mi się bardzo ładnie goić buzia...i jestem taka szczęśliwa. Ale to chyba zasługa tego co z nią robię. Rano po umyciu buzi, tonik garniera z żywą wodą z owoców, później smaruje buzię cebulą (śmieszne ale pomaga, nie śmierdzi !! ), po 30 minutach acne derm, po kolejnych 30 minutach krem antytrądzikowy, matujący, redukujący blizny i przebarwienia z perfecty (naprawde dobry- ladnie matuje i pomaga na zaczerwienienia). I tyle. Chyba tyle rzeczy wystraszyło okropne pryszcze. Narazie, mimo że jestem przed okresem nie ma nic nowego, oprócz jednego bąbla wielkiego na brodzie ale jest coraz płastrzy więc mało widoczny.

Pozdrawiam! Życzę sukcesów w wytrwałości (sobie i Wam) !!
Ania0070 jest offline  
Stary 2007-09-28, 16:51   #618
Agemia
Raczkowanie

Dzisiaj zmasakrowałam sobie oba policzki - wyciskałam dziesiątki podskórnych krostek. Zwykłe pryszcze w końcu schodzą, a te podskórne siedzą, siedzą i w końcu mnie trafia i zaczynam je męczyć. :/
Agemia jest offline  
Stary 2007-09-28, 17:02   #619
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ania0070 Pokaż wiadomość

Dziś mija już 3 dzień jak niewyciskam ! Kolejny mój odwyk. 2 miesiące temu wytrzymałam tydzień, w upały trudno utrzymać makijaż na swoim miejscu. Więc wstyd chodzić z czerwonymi plackami i opuchniętymi bąblami. Ale wycisnęłam raz, drugi, trzeci i poleciało. Teraz zaczyna mi się bardzo ładnie goić buzia...i jestem taka szczęśliwa. Ale to chyba zasługa tego co z nią robię. Rano po umyciu buzi, tonik garniera z żywą wodą z owoców, później smaruje buzię cebulą (śmieszne ale pomaga, nie śmierdzi !! ), po 30 minutach acne derm, po kolejnych 30 minutach krem antytrądzikowy, matujący, redukujący blizny i przebarwienia z perfecty (naprawde dobry- ladnie matuje i pomaga na zaczerwienienia). I tyle. Chyba tyle rzeczy wystraszyło okropne pryszcze. Narazie, mimo że jestem przed okresem nie ma nic nowego, oprócz jednego bąbla wielkiego na brodzie ale jest coraz płastrzy więc mało widoczny.

Ja ciebie serdecznie przepraszam,ale to co ty robisz to jest...dziwne.
Dobrze,myjesz buzie-ok.
smarujesz cebula-nigdy nie slyszalam o takiej metodzie,ale moze cos w niej jest,nie wiem(wyciag z cebuli stosuje sie przeciez w srodkach typu cepan-wiec na blizny).
ACNE DERM-NA DZIEN????
i na to krem-matujacy,REDUKUJACY PRZEBARWIENIA,matujacy,po magajacy na blizny...po co ci krem na przebarwienia skoro stosujesz na dzien acne derm?AD stosuje sie na noc,a na dzien krem z filtrem-to ci zagwarantuje brak przebarwien.
Bo ta kombinacja,ktora stosujesz raczej pomoze ci sie ich nabawic.A poczytalas troche wizaz odnosnie stosowania srodkow typu acne derm?
Little Angel jest offline  
Stary 2007-09-28, 18:26   #620
Bezwstydnica
Rozeznanie

Ja już nie wyciskam 4dni.I widać poprawe.Wytrzymam chyba jeszcze trochę,chociaż nieraz się zapominam i rączki same idą do twarzy ale zaraz sobie przypominam.Mam nadzieje że to trochę pomoże bo chociaż nie mam dużo tego to marzy mi się piękna cera
Stary 2007-09-28, 19:38   #621
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ania0070 Pokaż wiadomość

Ania0070 potwierdzam slowa Little Angel !!! Poza tym wydaje mi sie, ze w ogole co za duzo to nie zdrowo. Nakladanie 5 specyfikow na twarz o tej samej porze dnia i tak pewnie powoduje, ze polowa z nich nie dziala, nie mowiac o tym, ze moga sie gryzc. Przeciez twarz tez musi kiedys odpoczac od chemii i czasem to wiecej jej daje niz nakladanie tony specyfikow.
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-28, 23:28   #622
lemonka
Zakorzenienie

a bylo tak pieknie..
jutro ropzoczecie studiow..wieczorem wazna impreza a mi sie pojawilo 3 gosci..;( zeby mnie nie pokusilo majstrowac..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-09-29, 00:02   #623
lea88
Zakorzenienie

lemonko - Nie przejmuj sie pryszczami!!! Ukryj je na czas imprezy korektorem i baw sie dobrze. No i nie wyciskaj!!!Mnie wysypalo w tamtym roku jak nie wiem w czasie najlepszych imprez, a i tak wszyscy faceci mi mowili, ze super wygladam :P Na zdjeciach potem tez w ogole nie bylo widac, ze tak mnie opryszczylo
lea88 jest offline  
Stary 2007-09-29, 08:16   #624
AaniaA
Zakorzenienie

lemonko i jak impreza?

ja nie cisne. trzyma mnie to, ze w poniedzialek ide do nowej pracy i jak ja bym wygladala z nowymi, rozdrapanymi syfami .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-29, 10:31   #625
gwendolyn
Rozeznanie

U mnie jakis koszmar na twarzy- strupki bo ropniakach, ropniaki na wierzchu, gule siedzące wewnątrz z zewnątrz zaleczone nieruszane, przebarwienia Dobrze, że w poniedziałek mam wizyte bo to wszystko koszmarnie boli, wstydzę się chodzic do pracy, ale cóż trzeba...Dziś jak moja mama zobaczyła co mi się dzieje z moją buzią to sie popłakała, a co ja mam powiedzieć ...
AniuA GRATULUJĘ NOWEJ PRACY!!!
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-29, 11:41   #626
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn a przypomnij mi prosze co Ty stosujesz (jakie zele, masci, itd.).
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-29, 12:46   #627
gwendolyn
Rozeznanie

AniuA - differin na noc, na dzień jakiś płyn robiony z antybiotykami + Diane, physiogel mnie szczypał w twarz teraz mam żel do mycia i krem nawilżający toleriane, ostatnio ten differin odstawiłam bo porobił mi te koszmary na twarzy, a te atybiotyki są na alkoholu, też nie chcę przecierać nimi bo wysusza to koszmarnie mój przesusz differinowy. Teraz smaruję krosty i strupki maść cynkową wymieszaną z tormentiolem.
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-29, 15:11   #628
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn to dziwne, ze ta diana nie hamuje Ci tych wypryskow . trzymam mocno kciuki za Ciebie . daj znac po wizycie u dermatologa. aha, a po dianie jak sie czujesz? sa jakies skutki uboczne czy nie? a mozesz napisac sklad hormonalny diany 35, prosze .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-29, 15:25   #629
gwendolyn
Rozeznanie

Aniu Diane biorę dopiero dwa tygodnie-może dlatego nie ma widocznych skutków... Ubocznych skutków po Diane nie obserwuję żadnych, dobrze się po niej czuję (nie tak jak po Harmonecie po którym na poczatku było mi niedobrze i miałam plamienia)
A skład Diany (piszę to co na opakowaniu bo inteligentny aptekarz nie włożył mi ulotki do środka) Cyproteroni acetas + Ethinylestradiolum 2,00mg + 0,035 mg (octan cyproteronu i etinylestradiol)
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-09-29, 19:36   #630
Bezwstydnica
Rozeznanie

Mam pytanie może któraś z moich drogich wizażanek będzie wiedziec.Od pewnego czasu piję wapno na paznokcie.Rzeczywiście są bielsze i trwardsze,ale zauważyłam że wychodzi mi więcej krost.Może wiecie czy może to mieć coś wspólnego z tym wapniem??

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości