Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-05, 08:56   #661
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja wygladam tak . to co kilka dni temu ruszylam na czole to mi teraz jadrzy i nie wiem kiedy to sie zagoi . o rany .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-10-05, 09:09   #662
lemonka
Zakorzenienie

biedna Ania..łączę się w bólu.. <przytul>

ja powinnam za pół miesiąca iść na kontrole, ale idę zaraz.. zobaczymy co mi powie tym razem..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-10-05, 09:43   #663
sylwiani
Zadomowienie

kiedyś nie przestawałam ,teraz też mi się rzadko zdarza, a wyleczyłam się pójściem do pracy i zajęciem rąk klepaniem w klawiaturę, w domu ciągle odrabiam lekcje, więc nie mam czasu i jak tylko dotykam twarzy, to syn zwraca mi uwagę, bo lekcje odrabiam z dzieckiem
Stary 2007-10-05, 10:01   #664
AaniaA
Zakorzenienie

lemonko daj znac po wizycie u dermy. ciekawe co Ci powie.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-10-05, 12:56   #665
ziuta.
Rozeznanie

Aaniu próbowałaś może kremu Vitella ictamo? dziwczyny na biochemii sobie go chwala. ja sie do niego przymierzam. w aptece ok 15 zl wiec nie duzy wydatek, można zaryzykować. Podobno łagodzi zaczerwienienia.

Wczoraj pierwszy raz posmarowałam sie differinem, boje sie wysypu bo wiem że bede drapać a narazie jest ok. coraz rzadziej wyciskam i coraz rzadziej przygladam sie twarzy z bliska w poszukiwaniu obiektów do wyciśnięcia- a na pewno bym coś znalazła. Co by nie zapeszyć odpukam w niemalowane

Shadi jak po wymrażaniu? ładnie sie zagoiło?
ziuta. jest offline  
Stary 2007-10-05, 13:22   #666
AaniaA
Zakorzenienie

ziuto. to gratuluje silnej woli , a nazwe kremiku sobie zapisze .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-10-05, 14:04   #667
Szirini
Raczkowanie

hm, zawsze na czole miałam takie jakby podskórne grudki w kolorze skóry, które nigdy nie chciały zejść.
Nos - usiany wągrami.

ostatnio, w wyniku używania peelingu enzymatycznego z Dermiki i mydła Protex - którym przemyłam czoło - te grudki podskórne jakby się wygładziły, zmniejszyły, a odwieczny problem - wągry - jest coraz mniej widoczny

a wyciskanie? kilka dni się trzymam.
Szirini jest offline  
Stary 2007-10-05, 14:13   #668
lemonka
Zakorzenienie

wrocilam..
powiedzial ze widzi poprawe i jest bardzo ladnie.. zal.. przeciez wiem ze nie wylazilo mi juz nic a ostatnio znow zaczelo.. ale spoko..:|
zapisal mi nowa masc..nazwy wam teraz nie podam bo nie moge sie doczytac..
w kazdym razie teraz mam:

jedna noc differin, jedna noc ta masc i tak na przemian.. do tego nadal myc buzie purritinem.. i dwa razy w tygodniu nakladac na twarz na godzine zel effeclar..

do kontroli za dwa miesiace.. ale znajac zycie i tak polece za miesiac..

lemonka jest offline  
Stary 2007-10-05, 18:24   #669
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
wrocilam..
powiedzial ze widzi poprawe i jest bardzo ladnie.. zal.. przeciez wiem ze nie wylazilo mi juz nic a ostatnio znow zaczelo.. ale spoko..:|
zapisal mi nowa masc..nazwy wam teraz nie podam bo nie moge sie doczytac..
w kazdym razie teraz mam:

jedna noc differin, jedna noc ta masc i tak na przemian.. do tego nadal myc buzie purritinem.. i dwa razy w tygodniu nakladac na twarz na godzine zel effeclar..

do kontroli za dwa miesiace.. ale znajac zycie i tak polece za miesiac..
A jaki to zel masz nakladac bom nieuswiadomiona(do mycia twarzy?)?

Okresu u mnie ani widu,ani slychu.No wiem,musi sie unormowac,ale czy to znaczy,ze mam latac z podpaska caly czas na wszelki wypadek
Geba jakos stanela w miejscu,ani gorzej,ani lepiej(procz jednego rozdrapanego do krwi zaskornika na nosie,ktory dzis juz jest strupkiem na szczescie).
Poza tym znow boli mnie gardlo-mam je bardzo czesto poparzone zbyt goracymi napojami i wrzaca prawie zupa.To jest jedna z moich dziwnych wad-nie potrafie poczekac az cos ostygnie tylko musze to spozyc prawie wrzace,a potem boli mnie poparzone gardlo
Little Angel jest offline  
Stary 2007-10-05, 19:27   #670
lemonka
Zakorzenienie

little.. ja tez oczekujaca na ..okres.. serio moglby juz byc i spokoj, a tak to czekam i czekam..

co do żelu to tak-żel do mycia twarzy.. sama sie zdziwilam..przyszlam miesiac temu do domu i zaczelam szukac informacji w necie co to i wogole.. i myslalam ze sie pomylil.. zadzwonilam i zapytalam.. i faktycznie-dwa razy w tygdoniu mam rozsmarować na cala buzie żel do mycia twarzy effeclar i po godzinie zmyć..

co do tego noowego żelu na noc to jest to Akneroxid 5%.. zakupilam..

lemonka jest offline  
Stary 2007-10-05, 19:30   #671
gwendolyn
Rozeznanie

Aniu odstawiłam differin, po nim mi sie takie głębokie ropnie porobiły i to wszystko wyłazi teraz. Na razie wszystko stare jest mam tylko jednego nowego kolegę, ale może on zniknie skoro nie jest podifferinowy? (oj chyba nadzieja matką głupich)
Aniu moja skóra też wygląda pakudnie, u mnie w pracy kobitki lataja co tydzień do kosmetyczki na robienie brwi, buźki i paznokci - czasem się czuję tam jakbym była z innej planety bo nikt nie ma takiej skóry jak ja (już nie wspomnę o aktorach, którzy wiadomo jakie ładne twarze mają). Ja przy nich taki Kopciuszek albo Brzydkie Kaczątko, ale te bajki się przecież dobrze skończyły więc może mi się też poprawi (oczywiście o ile się z domu wyprowadzę, bo atmosferka tam ciut przyciężka, grrrrrrrrrrm moja nowa praca mnie tak nie stresuje chociaż tam bywa nerwowo jak kochana rodzinka )
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-10-05, 19:31   #672
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja wygladam tak . to co kilka dni temu ruszylam na czole to mi teraz jadrzy i nie wiem kiedy to sie zagoi . o rany .
może spróbuj sudocrem?? mi na takie tez pomaga jakiś płyn ze spirytusem salic. robiony w aptece. Nosisz grzywkę?

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Aaniu próbowałaś może kremu Vitella ictamo? dziwczyny na biochemii sobie go chwala. ja sie do niego przymierzam. w aptece ok 15 zl wiec nie duzy wydatek, można zaryzykować. Podobno łagodzi zaczerwienienia.

Wczoraj pierwszy raz posmarowałam sie differinem, boje sie wysypu bo wiem że bede drapać a narazie jest ok. coraz rzadziej wyciskam i coraz rzadziej przygladam sie twarzy z bliska w poszukiwaniu obiektów do wyciśnięcia- a na pewno bym coś znalazła. Co by nie zapeszyć odpukam w niemalowane

Shadi jak po wymrażaniu? ładnie sie zagoiło?
ja teraz coraz rzadziej używam differine, głownie na nos..mam wrazenie ze inne czeswci twarzy troche pgarsza wczoraj te pecherze zamienily sie troche w strupki i zacyznały odpadac, ja im w tym pomoglam i teraz mam taka zaczerwieniona skóre jak po odpadnieciu strupka bedzie sie długo goiło...
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-10-05, 20:45   #673
AaniaA
Zakorzenienie

Shadi stosuje sudokrem, ale dla mnie to zadna rewelacja. juz tez wysuszylam te jadrzace syfy . znowu mi z boku nosa, nad skrzydelkiem odnowil sie syf, ktory kiedys koncertowo rozdrapalam i dlugo sie goil. teraz nie ruszalam i sama nie wiem skad to sie po raz kolejny wzielo . oby przez weekend wszystkie niespodzianki na twarzy przyblakly i zebym nie dociskala .

nie mam grzywki .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-10-05, 21:34   #674
Bezwstydnica
Rozeznanie

Już mam tego dosyć...Cały czas mam coś na tym ryjku...Chyba się poddaje
Stary 2007-10-05, 22:31   #675
lemonka
Zakorzenienie

dziewczyny.. raz jest lepiej, raz gorzej.. ale nie mozemy dawac za wygrana! qrde.. hop do gory!

bezwstydnica.. nie poddawaj sie..! chcesz potem myslec "a co by bylo gdybym nie zaprzestala?" .. zaszlysmy na tyle daleko ze z tym walczymy..powiedzialysmy A..mowmy i B i C...

lemonka jest offline  
Stary 2007-10-05, 23:29   #676
lea88
Zakorzenienie

A ja mialam okropny tydzien, w domu tez nie za sympatycznie. Przeraza mnie ten rok :/ No i tak sie zdenerwowalam i nawyciskalam dzis pryszczy i zaskornikow jak chora Normalnie mam ochote uciac sobie paluchy z ta glupote
lea88 jest offline  
Stary 2007-10-05, 23:32   #677
anesiaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 7
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa

Ja jak nie miałam co robić to szlam do łazienki i wyciskałam :p(miałam tego wiecej)
Teraz siedze przy kompie,odrabiam lekcje,siedze na dwoerze i nie mam kiedy tego robić :P(a tak wogóle mam juz tego mniej :P)
anesiaa jest offline  
Stary 2007-10-06, 08:57   #678
AaniaA
Zakorzenienie

Dziewczyny ja tez tego jednego na czole to tak rozgrzebalam, ze boli, cos leci z tego miejsca i juz jest dziura . szkoda gadac . jestem wsiekla i zrozpaczona zarazem. mam dosc tej cery, tych paskudztw na buzi, zygac mi sie chce jak pomysle, ze nigdy tego sie nie pozbede .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-10-06, 12:13   #679
gwendolyn
Rozeznanie

AniuA żadne do końca życia! Pozbędziemy się tego okropieństwa w końcu, a jesli nie pozbędziemy to znajdziemy coś co będzie to ładnie łagodzić i nie będzie to wszystko tak widoczne. Kochana, wszystkie wiemy jak jest trudno, ale TRZEBA myśleć pozytywnie.
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-10-06, 12:46   #680
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
AniuA żadne do końca życia! Pozbędziemy się tego okropieństwa w końcu, a jesli nie pozbędziemy to znajdziemy coś co będzie to ładnie łagodzić i nie będzie to wszystko tak widoczne. Kochana, wszystkie wiemy jak jest trudno, ale TRZEBA myśleć pozytywnie.
Trzeba,trzeba.Grunt to dobre nastawienie(cokolwiek sie bedzie dzialo,optymizm zawsze pomaga)
Lemonko-ciekawe jakie da efekty zostawienie zelu na buzi

Mnie boli gardlo,boli glowa chyba od tego bo mam lekki stan podgoraczkowy(na gardle jakies biale cos),zrobilam test na dzidzie-ufff-negatywny.
Stary 2007-10-06, 20:36   #681
AaniaA
Zakorzenienie

Little Angel to biegnij do lekarza w poniedzialek, niech obejrzy to Twoje gardlo.

ja niestety nie wierze w poprawe. teraz jest strasznie na buzi i nie wiem dlaczego . mam dosc. nic na mnie nie dziala. moze i ja powinnam pomyslec i to powaznie o ROA . jestem zalamana . ale mi wstyd isc w poniedzialek do pracy.

no i jak nic, znowu w polowie opakowania tabletek anty psuje mi sie cera . zauwazylam juz to 2 miesiace temu i jak widze teraz tez sie to sprawdza .

humoru nie mam, jest mi zle i nie potrafie nie myslec o tym.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-10-06, 21:06   #682
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
no i jak nic, znowu w polowie opakowania tabletek anty psuje mi sie cera . zauwazylam juz to 2 miesiace temu i jak widze teraz tez sie to sprawdza ..
Mialam to samo. Chociaz teraz nie biore i w polowie cyklu znow mam duzo gorsza cere :/
lea88 jest offline  
Stary 2007-10-06, 21:54   #683
shima
Raczkowanie

Dawno nie pisałam, ale mam sporo nauki w związku z maturą
Wczoraj nie wytrzymałam i powyciągałam zaskórniaki z nosa i brody dzisiaj się juz pilnowałam cały dzień
Nadal chodze w rękawiczkach po domu TO jedyne co mi pomaga POLECAM !!!
shima jest offline  
Stary 2007-10-06, 23:01   #684
lemonka
Zakorzenienie

little.. powiem ci ze z tego co zauwazylam to skora jest po tym zabiegu gladsza, napieta, pory zakmniete..

shima.. jezeli na ciebie to dziala..to rekawiczkuj sie nadal..
i ucz sie ladnie ucz..:P

a ja dzis posmaruje sie tym nowym czyms..

stosowal wogole ktos?

lemonka jest offline  
Stary 2007-10-06, 23:22   #685
scarletta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
a ja dzis posmaruje sie tym nowym czyms..
przy stosowaniu akneroxidu 5% trzeba stosowac filtry..? musze sobie kupic jakies nowe smarowidlo bo to co mam nie pomaga . jak zwykle.
Stary 2007-10-06, 23:47   #686
lemonka
Zakorzenienie

hm.. nie mam zielonego pojecia.. ja nie uzywam nic a nic.. a gdy nawet latem zapytalam lekarza o filtry czy cus bo sie naczytalam to on twardo przy swoim0tylko to co zapisuje..!

lemonka jest offline  
Stary 2007-10-07, 09:23   #687
Little Angel
Wtajemniczenie

Okres juz jest.
Nalykalam sie prochow p/bolowych,na gardlo dawka tantum verde i jest o niebo lepiej,chyba zadnej anginy z tego nie bedzie na szczescie.

Cera o dziwo promienieje(jak ja nie rozmumiem tego mojego organizmu),zobaczymy dalej.

Aniu namawiac nie bede na ROA,bo i sama go nie biore(ale jak mi bedzie potrzebny to wezme bez zadnego rozmyslania nad za i przeciw),ale zastanowic sie warto i to powaznie.
Stary 2007-10-07, 15:38   #688
włoczykijka
Zadomowienie

Little Angel,coś mi się o uszy obiło,że miałas zamiar używać Diacnealu, jak to cos się sprawuje? u mnie tez nie jest źle,nie ma ropnych, tylko pory i zaskórniki, a aspiryna się skończyła. gwendolyn,a u ciebie lepiej?trzymam kciuki żebyś miała taką gładką buźkę jak biórko przy którym pracujesz. wczoraj byłam na zabiegu z kwasami,troche piekło,cera jest troche bardziej czysta,ale wiadomo że nie jest super,bo to dopiero pierwszy,po kilku będą efekty.
Stary 2007-10-07, 18:19   #689
OrangeJuice
Raczkowanie

Kochane pisze do Was bo po zapoznaniu sie z lektura tego watku, stwierdzam ze jestescie ekspertkami w tej dziedzinie. Otóż od 1,5 m-ca biore antybiotyk Erytromecyne i dodatkowo smaruje twarz Clindacne i takim plynem robionym w aptece. Poprawe jako taka widze, ale nie jestem zachwycona. Ale do czego zmierzam... Otóz mam wazna uroczystosc i nie ukrywam,ze chcialabym napic sie lampki winka. Moje pytanko: czy mam w zwiazku z tym zrobic sobie przerwe w braniu leku, czy lepiej brac? Jesli przerwe to kiedy wziasc ostatni lek jesli w sob jest ta impreza? Czy moja cala kuracja nie pojdzie na marne?? dziekuje z gory za odp
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-10-07, 20:42   #690
AaniaA
Zakorzenienie

OrangeJuice ja bym nie przestala brac antybiotyku i np. wziela troszke wczesniej tego dnia. ponadto nie mozna robic przerw w braniu antybiotykow doustnych.

ja oczywiscie mam ta dziure na czole i wyglada to paskudnie. ponadto szesc innych deliwentow mam na czole , wiec wyobrazcie sobie jak wygladam . ponadto jak mam taki kryzys z twarza to od razu przesadzam z retinem A i skora nie dosc, ze schodzi, to jeszcze jest bardzo swiecaca i czerwona. zatem obraz nedzy i rozpaczy na mojej twarzy .

mnie tez cos zaczyna bolec gardlo . tak jak Little Angel zaaplikuje sobie tantum verde na noc.
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości