Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 14:52   #1171
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no i ja też mam problemy z zaskórnikami, staram się jak mogę, ale stres robi swoje i łapy idą w ruch, a potem to jescze gorzej wszystko wygląda i mam do siebie pretensje....do tego jestem krótkowidzem i w łazience mam 2 duże lustra na przeciwko siebie i jarzeniówkę i do tego jeszcze powiększajace lusterko mamy, którego nie mogę niestety wyrzucić masakra w tej łazience wszystko widać nawet to czego nie ma w zwykłym świetle!!!!!!!!!
od dziś mam mocne postanowienie poprawy, trzymajcie kciuki!!!!
- staram się więc jak najmniej przebywać w łazience, chcę zainstalować normalna żarówkę,
-makijaż robię w pokoju przy zwykłym świetle i lusterku
-paznokcie króciusieńko obcięte, nawet w razie jakiejś krosty wycisnę ją opuszkiem czyli lekko, a nie pazurami, więc mniejsze ewentualne szkody
-stosuję jakies maseczki z Herbapolu
-stosuje tonik pichtowy - jednak nie widzę żadnych rewelacyjnych efektów
-szukam gabinetu i środków na oxybrazję polecana przez Tancerke
inne rady mile widziane...
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 15:42   #1172
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o rany, mam gule pod skóra na łuku brwiowym i tak mi spuchło, że wyglądam jakby mnie ktoś udeżył
trzymam się wersji, ze wpadłam na szawkę a jeżeli chodzi o zaskórniaki to nie tykałam już mej brody od 3 dni, łapy mnie świerzbią, ale jakos sie jeszcze powstrzymuje
pozdrawiam
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 16:32   #1173
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
o rany, mam gule pod skóra na łuku brwiowym i tak mi spuchło, że wyglądam jakby mnie ktoś udeżył
trzymam się wersji, ze wpadłam na szawkę a jeżeli chodzi o zaskórniaki to nie tykałam już mej brody od 3 dni, łapy mnie świerzbią, ale jakos sie jeszcze powstrzymuje
pozdrawiam
I tak (wy)trzymaj

Ja niestety zrobilam to czego powinnam byla robic ...
MOje prawe poliko wyglada okropnie [ i to wlasnymi rekami zrobilam ]
Co to za samodestrukcyjna sila ...? :conf used:
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 12:20   #1174
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

weszlam do lazienki i przed zaslonieniem zaluzji wycisnelam jednego syfa na brodzie... miejsce teraz czerwone i nie wiem,czy dobrze zrobilam... jeszcze jeden jest taki duzy,centralnie na srodku policzka...
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 13:13   #1175
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mnie sie nadal udaje nie narobic powaznych szkod - ale to moze dlatego ze nic wielkiego mi nie wychodzi. Kiedy taki wielgas wyłazi i jest coraz wiekszy i weskszy i coraz bardzoiejna wierzchu to czesto ni ewytrzymuje do konca. Inaczej - rzadko wytrzymuje do konca....
Acne derm teraz uzywam - jest BARDZO DOBRY!!!
Zaskorniki mam wnerwiaja mnie ale nic - moze mikrodermabrazja je wypedzi? Co wy na to dziewczyny?
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 13:15   #1176
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie sie nieco uspokoilo.TZn.nowych syfow brak.Chyba dzieki calemu tygodniowi z differinem co noc.Cera gladka nie jest,ale wole juz taki constans
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 14:30   #1177
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

u mnie nie bedzie gladko, bo nie dosc, ze okres mam to jeszcze jestem niewyspana (w pracy dzisiaj jestem ). ponadto cos wczoraj dziubnelam. pewnie znowu przez ten stres . nie moge patrzec na ta gebe .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 15:30   #1178
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aniuafen, jak bede w piatek na mikrodermabrazji, wlasnie glownie na zaskorniki, powiem Ci co dowiedzialam sie od pani dermatolog i jakie beda efekty po 1szym zabiegu (o ile go bede miala... )
AaniaA, nosek do gory... i nie dziubdziaj buzi wiem, latwo powiedziec...sama nie umiem sie do konca kontrolowac. ze 2-3 dni nie ruszalam nic i naprawde bylo lepiej... ale teraz znow, dzis wrocilam po pracy do domu i jakas rozdrazniona bylam... i dopiero po wycisnieciu 2 niewielkich krostek popukalam sie w czolo i na szczescie nic wiekszego nie ruszylam. Trzymam kciuki za Ciebie! A powiedz mi, jak wyniki tych badan hormonalnych - cos mialas podwyzszone...?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 18:45   #1179
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ehh wiecie co cos mnie podkusilo zajrzec do lustra i zobaczylam ze mam strasznie zanieczyszczoną twarz... nie mogłam patrzec na te wielkie czarne kropy ktore doslownie straszą ludzi wiec je powyciskalam! i zdziwiona jestem bo nawet masakry nie mam na twarzy jednak postanowilam ze tak nie mozna... i ze po nowym roku zaczynam znow serię kilku oxybrazji nie wiem ile zabiegow uda mi sie zrobic bo z kasą krucho a rodziców na pewno nie będę prosic bo mają ważniejsze wydatki niż moje głupie zaskórniki... ale nie mogę patrzec jak bez przerwy na mojej twarzy robi się czarne sito.. czoło, nos, broda, policzki... wszedzie są te zaskórniki!!!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 08:33   #1180
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
rodziców na pewno nie będę prosic bo mają ważniejsze wydatki niż moje głupie zaskórniki... ale nie mogę patrzec jak bez przerwy na mojej twarzy robi się czarne sito.. czoło, nos, broda, policzki... wszedzie są te zaskórniki!!!
a wg mnie właśnie możesz prosić- twarz masz jedną przez całe życie i warto o nią dbać.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 17:01   #1181
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie w dalszym ciagu brak nowych obiektow.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 17:45   #1182
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

odkrycie roku mój tż działa leczniczo na wszystkie moje tragedie na twarzy nie dość że będąc z nim nie przyszło mi do głowy w ogóle dotykać twarzy to jeszcze chciał żebym się nic a nic dla niego nie malowała bo taka jestem najpiękniejsza kochany tżcik w dodatku tak mi się dobrze spało w nocy że buzia chyba to odczuła i jest taka śliczna aż nie wierze oczom! od dzis nie kupuje żadnych nowych wynalazków na twarz tylko będzie obie buzia oddychać cały dzień i do sylwestra przy moim skarbie będę mieć buźke jak z obrazka! a od nowego roku zaczynam robić oxy i będzie ok a jak tam u was dziewczyny? macie i wy weekendowe sukcesy na buziach? 3majcie rączki przy sobie
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 18:25   #1183
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ehh wiecie co cos mnie podkusilo zajrzec do lustra i zobaczylam ze mam strasznie zanieczyszczoną twarz... nie mogłam patrzec na te wielkie czarne kropy ktore doslownie straszą ludzi wiec je powyciskalam! i zdziwiona jestem bo nawet masakry nie mam na twarzy jednak postanowilam ze tak nie mozna... i ze po nowym roku zaczynam znow serię kilku oxybrazji nie wiem ile zabiegow uda mi sie zrobic bo z kasą krucho a rodziców na pewno nie będę prosic bo mają ważniejsze wydatki niż moje głupie zaskórniki... ale nie mogę patrzec jak bez przerwy na mojej twarzy robi się czarne sito.. czoło, nos, broda, policzki... wszedzie są te zaskórniki!!!
A cóż to takiego ta oxybrazja jest Gdzie w Lublinie ją robisz? Bo ja też lublinianka jestem
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 18:30   #1184
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a u mnie nie bylo weekendowych sukcesow, a same porazki.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 18:33   #1185
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a u mnie nie bylo weekendowych sukcesow, a same porazki.
Marne to pocieszenie,ale przesylam

Tancerka u mnie na twarzy tylko korektor na zaczerwienienia i puder sypki od 2 lat(chyba dobrze licze)i powiem szczerze,ze twarz "nieuzbrojona w tapete" jest u mnie jednak ladniejsza.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 18:36   #1186
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Little Angel .

ja tez pomimo tych swinstw na twarzy, nie uzywam zadnego podkladu.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 19:32   #1187
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a mam pytanie bo nie wiem czy na tym wątku czy na innym czytalam ze wlasnie pudry są przyczyną tych syfow.. i dzis postanowilam sie ograniczyc w kosmetykach tylko sie zastanawiam czy lepszy jest tylko korektor i puder czy beztłuszczowy podkład i już bez pudru?? w sumie jak sam puder to moznaby bylo masc stosowac zamiast kremu wiec jakas dodatkowa korzysc bo jednoczesne leczenie... i tak mysle ale potrzebuje pomocy
magdzia oxybrazje opisywalam juz wiele razy na wątkach więc wpisz sobie do wyszukiwarki to słówko, a jak będziesz miala pytanka to pisz to ci na pewno odpowiem przeszlam to osobiscie wiec nie teoretyzuję tylko mowie jak jest
a reszta dziewczynek 3majcie sie!! i jak juz musicie wyciskac to chociaz tak zeby sobie krzywdy nie robic
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 07:53   #1188
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cześć kochane

I jak sie trzymacie
Moja buzka tragicznie cała w strupkach i pryszczata normlanie szok ale to moja wina tak nadusiłam ze koniec a pozatym mam jakis wysyp znowu i codzienne mi jakies wielkoludy wyskakuja ehh te zycie jest do niczego czy ja nie moge miec ładdnej buzki a jak mam to 2 gora 3 dni i spowrotem ehh
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 09:29   #1189
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej! no ja sie trzymam świetnie, tylko lewy policzek troszke szwankuje, ale juz go alantanem męczę więc niedługo powinien dojść do siebie wczoraj w gazecie znalazlam jakiąś próbkę regenerującego serum więc postanowiłam ją zużyć żeby się nie walała i normalnie jak wróciłam do lustra to mi oczy na wierzch wyszły jaką miałam śliczną buźkę!!! taki ładny koloryt, gładziutka, no po prostu piękna!! i efekt po nocy wcale nie zniknął jestem bardzo zadowolona z buźki i może jej coś zafunduje u kosmetyczki jeszcze przed sylwestrem kusi mnie ta kawitacja.. nie mam teraz strasznie zanieczyszczonej cery wiec zastanawiam się czy jak się nie ma za dużo zaskórników na twarzy to te ultradźwięki w ogole dadzą jakiś efekt?? a jak tam reszta dziewczyn się miewa bo jakos ucichło na forum??
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 11:57   #1190
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie w miare OK . Acne derm wyciaga spod spodu pojedyncze gule i jak juz sa zupełnie wyciagniete lekko je tylko eliminje Jak juz mowiłam tego momentu nieprzetrzymuje jak juz widze gow całe okazałosci pod naskorkiem .Ale na szczescie nie ma jakichs strasznych strat. PPielegnacja teraz oparta jest na acne dermie i wysokim filtrze i oby jak najmnej kombinowac - bedzie dobrze MUSI byc
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 14:49   #1191
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie wmiare dobrze,w dalszym ciagu nic mi nie przybywa.No coz-differin
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 17:42   #1192
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o mój Boże co mi sie zrobiło na rękach...wielkie,czerwone plamy a obok nich czarne zaskórniki. a wszystko to przez moje wyciskanie i ten cudny trądzik! ehhh wygladam jak miala poparzenie 3 stopnia.
jestem tak zdenerwowana i bezsilna wobec wlansnego ciala ,szok.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 18:09   #1193
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm a ja dzis postanowilam zapisac sie na kawitacje.. no i znalazlam w internecie salon kosmetyczny niedaleko mnie zebym nie musiala isc przez cale miasto tylko obok domu i zadzwonilam zapytac czy wykonują peeling kawitacyjny a ona mi na to ze wykonują ale odradza bo efektów po tym nie zobacze.. hmm no i zburzyła mi kobieta światopogląd.. powiedziala że sądząc po głosie jestem osoba młodą i mam pewnie zanieczyszczoną cerę więc ona poleca mi kwasy.. powiedziala ze jeden zabieg kosztuje 45zl i wykonuje sie ich 5 w serii po jednym na tydzien.. sądząc po cenie nie jest tak drogo biorąc pod uwagę że oczyszczanie 60zl a kawitacja 80zl i to jednorazowo... no i juz teraz nie wiem sama co robic.. w sumie nie mam aż tak zanieczyszczonej i tragicznej cery żeby ją zdzierac doszczętnie kwasami.. mowilam jej ze najbardziej to nie chcę tych podrażnień po zabiegu a ona mi odpowiedziala ze jeszcze tego samego dnia wieczorem będę się mogła pomalowac i wyjsc.. no i tu juz nie wiem czy jej wierzyc.. podobno po kwasach skora schodzi platami i jest czerwona jak burak.. chcę sobie cos zafundowac po nowym roku jakis zabieg u kosmetyczki ale juz zupelnie nie wiem jaki.. chce zeby oczyscil mi cere(bo pewnie po sylwestrowej nocy i tanczeniu do rana z toną tapety na twarzy przybędzie mi zaskórników), ale jednoczesnie żebym mogla wychodzic z domu bo przeciez nie zrezygnuje ze studiow i innych obowiązków żeby sobie zrobic wizyte u kosmetyczki, no i po trzecie nie chce na to tracic fortuny... myslalam juz tez o kosmetykach do domowej mikrodermabrazji, albo o jakims kremie z kwasami ale im wiecej o tym mysle tym wiekszy mam mętlik w glowie.. co byscie sobie zrobily jakbyscie mialy ochote sobie cos zafundowac ale nie wiedzialy co?????
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 18:29   #1194
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmm nie zgodze sie ze przy kwasach skóra schodzi platami. ja miałam 3 zabiegi z kwasem glikolowym i wcale mi nie schodzila, a wiem ze stezenie było dośc wysokie. natomiast moja kolezanka miała delikatne zluszczanie przez 2 dni i to tylko tyle.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 18:44   #1195
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
o mój Boże co mi sie zrobiło na rękach...wielkie,czerwone plamy a obok nich czarne zaskórniki. a wszystko to przez moje wyciskanie i ten cudny trądzik! ehhh wygladam jak miala poparzenie 3 stopnia.
jestem tak zdenerwowana i bezsilna wobec wlansnego ciala ,szok.

Zamiast sie denerwowac niepotrzebnie(pewnie kiedy jestes zdenerwowana marzysz zeby sie potarmosic po skorze)moze parz sobie meliskę?Mi pomaga sie lagodnie wyciszyc,zwlaszcza po natloku w pracy.Ja mam inny nalog-obdzieram sobie skorki wokol paznokci-nie dosc,ze boli,to jeszcze wyglada paskudnie.Staram sie tego oduczyc,ale kiedy jestem naprawde zdenerwowana lapy jakos same...a meliska,jak powiedzialam,lagodnie pozwala mi wrocic do rownowagi i odechciewa mi sie skubania
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 18:50   #1196
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

u mnie zabiegi kosztuja tak:

20 zł zabieg kawitacyjny plus 5 - 10 zl ampulka np. na tradzik
90 zł kwasy max 10 razy powtorzyc zabieg
90 zł mikrodermabrazja

kurcze ale t ceny sie kształtuja roznie ja chcialam isc na kawy ale 900 zł to mnie narazie nie stac na taki kosztowny zabieg ;-(
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:29   #1197
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja jak znajde chwile i małe 200 zł w portfelu wybiorę sie do Ireny Eris ponownie bo nie dos ze niesamowicie odprężająco to jeszcze doradzą co i jak... Po kwasie migdałowym radzono mi robić mikrodermabrazje .
Ja sie smaruje teraz acne dermem i nie mam pojęcia co można z tym łączyć.. Poza tym ponoć zorac lepszy wiec tez nie wiem czy sie nei przerzucić. Na razie efekty zupełnie zadowalające i chwilowo pozostanę przy tym co jest. Brakuje mi trochę nawilżania na razie kupiła jakaś soraye ktora po dokładnym poczytani w domu okazała sie zupełnym zapychaczem, ale stosuje tylko na policzki - strefa T nie woła na razie a w ciag dnia smaruje cała twarz kremem z filtrem wiec cos tam dostaje. Nie wiem czy nie kupic sobie tej wody termalnej w sprayu - jakie odczucia nawilżające po tym? Mnie tak brakuje w ciag dnia odświeżenia sie. Od Nowego Roku mam zamiar duzo jeździc autem a wtedy wiadomo skora sie jeszcze bardziej wysusza....

Dzisiaj trochę pomeczyłam buźke - mam nadzieje ze to przyspieszy działanie acne dermu bo on wyciaga zaskorniki na wierzch ale im troche pomogłam - troche buzia jest podrazniona ale czy sobie porobiłam powazniejsza krzywde zobaczymy jutro... nie wyglada to źle wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze. A juz nie mogłam patrzec na te podskorne zaskorniki ktore tak powoli zmierzały do wyjscia na wierzch...
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 19:52   #1198
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Włóczykijka a Ty idąc na kwasy to szłaś z jakim konkretnie problemem? z przebarwieniami czy zaskórnikami czy może jakims jeszcze innym? bo ja chce isc na cos zeby miec jak najładniejszą buzię i oczywiście powstrzymac się od wyciskania zaskórniki atakują najgorzej nos i czoło ale jakos ostatnio mam z nimi mniej problemu bo odkąd jetsem na tym wątku to za kazdym razem kiedy mi przyjdzie ochota na wyciskanie to zaczynam myslec co moge zrobic dla mojej buzi w zamian i serwuje jej peelingi maseczki maści i płatki itp wiec jest naprawdę lepiej ale pomyslalam sobie ze po sylwestrze będzie potrzebne wspomaganie no i w sesji zebym znow nie zaczela wyciskac z nerwow.. wiec chce zrobic sobie jakis zabieg myslalam oczywiscie o mojej oxybrazji ale to raz na dwa tygodnie trzeba pojsc kilka razy no a 3 miesiące na genialne efekty mi sie nie chce czekac no i 700zl to nie mam na zbyciu... ostatnim razem jak to robilam to mialam istną masakre na twarzy po trądziku a teraz nie jest tak źle i chce po prostu sobie zrobic przyjemnosc no i moge przeznaczyc tak 200zł a Ty włoczykijko miałaś zadowalające efekty po tych kwasach? i serio skora się nie łuszczyłą? a łuszczenie zalezy od rodzaju kwasu czy stężęnia? bo mi przez telefon kosmetyczka mowila z tego co zapamietalam jakies 30% czy nawet 40% tylko nazwy kwasu nie pamietam.. i mi sie strasznie mocne wydalo wiec powiedzialam ze sie zastanowie i przybywam z pytaniem do was...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 21:53   #1199
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o mi sie akurat na swieta i sylwestra pobabrało 3 piekne gule 2 miedzy brwiami i jedna fest na brodzie mysle ze to od regulacji brwi ;|nie mam pojecia czym zaatakowac bo to takie jeszcze niedojrzałe, podskórne.....hmm toremntiol?

a dzisiaj planuje odstrzałkę hodowanego syfka na brodzie oj jak ja dawno nie wyciskałam

doradzicie mi cos na te gule?;/ moze je spirytusem walnąc...

a Wam fajnie z tymi zabiegami mnie derma na nic takiego nie chce wysłac......a sama to się boje isc i kasy te brak
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:50   #1200
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no kasy szkoda szczegolnie jak cos ma nie pomoc dlatego z tym peelingiem kawitacyjnym sie rozmyslilam... ale tych kwasow się boje... chyba sprobuje jutro sobie kupic krem z kwasami... zastanawiam sie tylko czy lysanel czy effaclar... mialam kiedys jakąś probke tego lysanelu ale nie pamietam czy wlasnie tego z kwasami.. nie wie ktos jaki kolor ma ten krem lysanel z kwasami??? moja probka byla taka brązowawa ale jasna, i nie pachniala przyjemnie, i byla dosc tlusta wiec jak to to, to kupie effaclar... prosze o w miare szybką odpowiedz jak ktos wie
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.