Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-04, 10:31   #1291
shima
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
shima-trzymaj sie! ..masz przynajmniej niezla motywacje, wiec wykorzystaj ten moment by buzka odpoczela od masakracji !
dzięki
w sumie to juz od przedsylwestrowego dnia nie wyciskam moich tancerko zaskórników a powiedz mi czy te płatki z graniera by mi coś pomogły?
shima jest offline  
Stary 2008-01-04, 11:57   #1292
tancerka212
Zakorzenienie

wiesz co nie wiem czy by ci pomogly. ja mam cere tlustą zupelnie nie sklonną do podraznien i jestem bardzo zadowolona z nich.. jak tylko bedziesz trzymac lapki przy sobie to na pewno zobaczysz efekty! wiadomo ze nie znikną nagle zaskornoki ani pryszcze ale naprawdę poprawi się wygląd cery.. tu gdzie mieszkam mam twarda wodę z kamieniem i zawsze buzia po myciu jest taka nijaka a po tych platkach odzyskala ladny zdrowy koloryt jako dodatkowa pielęgnacja to szczerze polecam bo mogą tylko pomoc
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-01-04, 16:32   #1293
upgradeu
Raczkowanie

Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

witam
od dawna czytam już ten wątek, jednak dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Nie wiem, może wcześniej było mi głupio, że ciągle robie masakre jednak od jakiegoś czasu, nie wiem- może od miesiąca prawie nie dotykam nadprogramowo twarzy. Stan cery się poprawił, zostały tylko ślady po moich wcześniejszych popisach
ale ogólnie jest dobrze. plecy ok, ramiona czyste. Tylko mam na nich takie białe wypukłe blizny róznej wielkości i nie wiem czym to usunąć może coś mi doradzicie.
Ale jak widać można jakoś z tego wyjść (a naprawdę czasem wyglądałam tragicznie. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca ale czuję się o wiele lepiej z obecnym stanem rzeczy i mam nadzieję, że tak już zostanie. Macie mnie pilnować dziewuchy i chłopaki

a tak z porad, to na mnie super działa PASTA (nie maść) cynkowa. wysusza ładnie i szybko jak się coś pojawi znienacka
pozdrawiam gorąco i się trzymajcie
upgradeu jest offline  
Stary 2008-01-05, 10:04   #1294
lemonka
Zakorzenienie

upgradeu> Witam! ..nie ma sie czego wstydzic, obawiac..wszystkie mamy ten sam problem, dlatego jest ten watek..
co do blizn to poradzilabym zapytac dermatologa, lub podejsc do kosmetyczki, farmaceuty i pokazac co sie pojawilo, moze wystarczy jakis zabieg, badz masc by to zniwelowac..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2008-01-05, 10:25   #1295
śliwka88
Raczkowanie

Czesc Dziewczyny!juz kiedys cos tu pisalam.odtamtego czasu nadal grzebie przy buzie, raz mniej a raz robie masakre,ale postanowilam od dzis nic nie ruszac,ewentualnie jakiegos mega dojrzalego pryszcza z czubkiem na wierzchu.Moim najwiekszym problemem jest ruszanie grudek i zaskornikow,czesto zdaza sie ze zle wycisne i robi sie krosta:/ ale teraz biore sie za siebie to moje postanowienie aby w 2008 pozbyc sie tego nawyku.mam nadzieje ze bede mogla to od czasu do czasu napisac jak mi idzie prawie codziennie czytam ten watek i trzymam za Was dziewczyny kciuki abyscie wyleczyly buzie i nie ruszaly nic powodzenia
śliwka88 jest offline  
Stary 2008-01-05, 10:58   #1296
oliwka__
Zakorzenienie

GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__

Ja muszę się pochwalić Dziś jak buźke zobaczyłam w lusterku to uwierzyć nie mogłam tylko jeden mały syfek którego zaraz się pozbyłam zaczerwienie zeszło i buźka naprawde ładnie wygląda aż jestem w szoku ciekawe ile tak będzie dzień dwa? Ale i tak musze nałożyć makjaż bo moje przebarwienia na buźce są straszne ale sam fakt tego że oprócz blizn które pomału znikają i przebarwień nic praktycznie nie ma
Życzę i wam powodzenia a może się uda ja się teraz modlę o to by tak było jak najdłużej
oliwka__ jest offline  
Stary 2008-01-05, 11:16   #1297
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja muszę się pochwalić Dziś jak buźke zobaczyłam w lusterku to uwierzyć nie mogłam tylko jeden mały syfek którego zaraz się pozbyłam zaczerwienie zeszło i buźka naprawde ładnie wygląda aż jestem w szoku ciekawe ile tak będzie dzień dwa? Ale i tak musze nałożyć makjaż bo moje przebarwienia na buźce są straszne ale sam fakt tego że oprócz blizn które pomału znikają i przebarwień nic praktycznie nie ma
Życzę i wam powodzenia a może się uda ja się teraz modlę o to by tak było jak najdłużej
Gratuluje i ciesze sie razem z toba
Ja jak miewam lepsze dni,to nie cierpie u siebie tej mysli(ktora widze u wszystkich dziewczyn tutaj)"ile to potrwa:dzien,dwa,trzy..." Mam dosc tego.
Ja jestem cala w plamach po znikajacych pryszczach,na policzku mega bulwa,ktora powoduje okropny bol policzka i wyklucza spanie na lewym boku
Little Angel jest offline  
Stary 2008-01-05, 15:45   #1298
shima
Raczkowanie

za kilka godzin studniówka =D od 5 dni nie ruszałam twarzy i juz chyba nie rusze bo makijarz i fryzurka gotowa mam całą gładką twarz wymodliłam chyba, zeby mi nic nie wyskoczyło na srodku nosa
5 dni wystarczyło zeby pozbyć sie strupków a przebarwienia są pod makijarzem
planuje nie drapac dalej bo efekty są kolosalne, dziewczyny prosze weźcie sie też za siebie !!!!
shima jest offline  
Stary 2008-01-05, 16:00   #1299
adrenalinka666
Raczkowanie

witam ponownie ;] moj sukces pure zone o ktorym mowilam poszedl dawno w odstawke mialam dobre checi co do iwostinu jednak wkurzylam sie ze nie bylo tej serii w najblizszej aptece wiec kupilam lipobase jest cholernie tlusty ale na noc mozna sie nim smarowac jest na parafinie i suchych skorek pozbylam sie w 2 dni no i kupilam sobie mocno nawilzajacy krem AA ice stosuje dopiero od wczoraj wieczorem ale czuje juz lekkie efekty
nadal niestety mam syfy i nadzwyczaj inne od poprzednich bo na nosie mam czerwony lekko wybrzuszony placek troche sie zmniejsza ale nadal jeszcze zyje skurczybyk, no i w okolicy ust mam juz nie pryszcza lecz brodawke! czerwona kulka... intensywnie traktuje obydwa przypadki isotrexinem no nie powiem blyskawicznie dziala na niektore male krostki ale tu to wyzwanie chyba go przeroslo. Little Angel>Czy ten brevoxyl poradzi sobie z takimi kulkami? czy tez jest na male krostki?

pozdrawiam

adrenalinka666 jest offline  
Stary 2008-01-05, 18:24   #1300
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
za kilka godzin studniówka =D od 5 dni nie ruszałam twarzy i juz chyba nie rusze bo makijarz i fryzurka gotowa mam całą gładką twarz wymodliłam chyba, zeby mi nic nie wyskoczyło na srodku nosa
5 dni wystarczyło zeby pozbyć sie strupków a przebarwienia są pod makijarzem
planuje nie drapac dalej bo efekty są kolosalne, dziewczyny prosze weźcie sie też za siebie !!!!
Baw sie dobrzeCiesze sie,ze nic nie wyskoczylo i ladnie wygladasz.

Cytat:
Napisane przez adrenalinka666 Pokaż wiadomość
witam ponownie ;] moj sukces pure zone o ktorym mowilam poszedl dawno w odstawke mialam dobre checi co do iwostinu jednak wkurzylam sie ze nie bylo tej serii w najblizszej aptece wiec kupilam lipobase jest cholernie tlusty ale na noc mozna sie nim smarowac jest na parafinie i suchych skorek pozbylam sie w 2 dni no i kupilam sobie mocno nawilzajacy krem AA ice stosuje dopiero od wczoraj wieczorem ale czuje juz lekkie efekty
nadal niestety mam syfy i nadzwyczaj inne od poprzednich bo na nosie mam czerwony lekko wybrzuszony placek troche sie zmniejsza ale nadal jeszcze zyje skurczybyk, no i w okolicy ust mam juz nie pryszcza lecz brodawke! czerwona kulka... intensywnie traktuje obydwa przypadki isotrexinem no nie powiem blyskawicznie dziala na niektore male krostki ale tu to wyzwanie chyba go przeroslo. Little Angel>Czy ten brevoxyl poradzi sobie z takimi kulkami? czy tez jest na male krostki?

pozdrawiam
Dobrze,ze jest troche lepiej
U mnie brevoxyl radzi sobie z pryszczem zarowno malym jak i duzym,pod warunkiem,ze jest juz na wierzchu(nawet bez bialego zakonczenia).Jesli to sa podskorne grudy,to nie da radyNa takie to ja stosuje tormentiol(troche je wyciaga na wierch,ale czesto trzeba czekac az same zgina).
Obserwuj swoja skore bacznie.Calkiem mozliwe,ze ktorys krem cie zapchal.
Stary 2008-01-05, 19:03   #1301
adrenalinka666
Raczkowanie

no mam zamiar kupic tormentiol o tym samym matka mi mowila a jeszcze jest masc ichtiolowa tez niezle wyciaga polece jutro do apteki oby dalo rade to podleczyc do 12 bo studniowka
mialam isc do kosmetyczki ale jezeli to nie jest na wierzchu raczej i ona nic nie poradzi
dzieki papa

adrenalinka666 jest offline  
Stary 2008-01-05, 19:44   #1302
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez adrenalinka666 Pokaż wiadomość
no mam zamiar kupic tormentiol o tym samym matka mi mowila a jeszcze jest masc ichtiolowa tez niezle wyciaga polece jutro do apteki oby dalo rade to podleczyc do 12 bo studniowka
mialam isc do kosmetyczki ale jezeli to nie jest na wierzchu raczej i ona nic nie poradzi
dzieki papa

A chcialas oczyszczanie u kosmetyczki moze zrobic?Tylko uwazaj,bo po takim oczyszczniu(czyli zalegalizowanym wysickaniu)skora lubi sie "oczyszczac" czyli wypryszczac
Ichtiolowka nie jest zla.Sama zobaczysz co ci pomaga.No i co za duzo to niezdrowo
Stary 2008-01-05, 20:00   #1303
oliwka__
Zakorzenienie

Ja już kiedyś pisałam o maści Tormentiol jak dal mnie rewalacja i włąsnei też dzięki niej dziś mam ładną buźke polecam ona wyciaga wszystko nawierzch później goi i pomaga na zaczerwienienia ogolnie jest naprawde dobra
maść ichtiolową to jak czujesz że coś ci sie robi najlepiej nałóż gruba warstwe i noś a na noc zaklej plasterkiem żeby się nie rozmazała i rano bedzie po kłopocie
oliwka__ jest offline  
Stary 2008-01-05, 20:03   #1304
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja już kiedyś pisałam o maści Tormentiol jak dal mnie rewalacja i włąsnei też dzięki niej dziś mam ładną buźke polecam ona wyciaga wszystko nawierzch później goi i pomaga na zaczerwienienia ogolnie jest naprawde dobra
maść ichtiolową to jak czujesz że coś ci sie robi najlepiej nałóż gruba warstwe i noś a na noc zaklej plasterkiem żeby się nie rozmazała i rano bedzie po kłopocie
Ja sobie jakis czas temu posmarowalam syfa torment.i zakleilam plastrem wlasnie zeby sie w nocy nie zmazalo.Rano jak odkleilam, slad po plastrze byl nie do zamaskowania,ale olalam to(skora po zoraku jest mega wrazliwa i jakos sie ten plater odbil,ale wieczorem nie bylo sladu).
Stary 2008-01-05, 21:08   #1305
oliwka__
Zakorzenienie

Ja plasterków jeszcze nie przyklejałam bo większość czasu i tak siedzę w domu jak wychodze to na ogród z psami więc nikt mnie nie widzi i chodze cąły czas wysmarowana jak nie na biało to zielono albo czekoladowo hihi
oliwka__ jest offline  
Stary 2008-01-05, 21:09   #1306
aniuafen
Rozeznanie

Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen

Adrenalinko - miałam takie same problemy jak Ty czyli tez gule podskorą. Tego w zasadzie nie mam pomysu jak likwidowac ale moim zdaniem - z perpsektywy ostatniego miesiaca - wydaje mi sie ze to efekt zapychania przez kremy. Parafina o ktorej mowisz na pewno zapycha. Miałam takie problemy jak ty tez przeszłam pure zone ktory niczego nei zmienił i wziełam sie za acne derm ( tubeczka 17- 20 zł zalezy w ktorej aptece). Od tej pory tormentiol, benzacne , wszystkie inne punktowki poszły w odstawke.

Niedługo minie miesiac jak stosuje Acne Derm i efekty sa zdumiewajace! Miałam straszne plamy ( mam jeszcze) ale mocno wyjasniały - pod tym kremem tonujacym z filtrem nic nie widac. Na poczatku myłam wieczorem buzie Garnierem antybakteryjnym ( to na pewno przyspieszyło sprawe - miałam duzo takich własnie zaognionych bolących podskornych gul) i jeszcze w miedzyczasie traktowałam benzacne. Na noc acne derm, natomiast rano tylko tonik. Tteraz dorobiłam sie płynu micelarnego - pierwsze wrazenia pozytywne. Czuje lekko juz podsuszenie skory wiec zaczełam szukac jakiegos nawilzacza. Chciałam zaoszczedzic to wziełam jakąs Soraye jak byłam w markecie. No i prosze - na mojej coraz-ładniejszej-buzi rano nowe dwie wizytowki - gulki. Czyli ewidentnie ten krem. Juz na poniedziałek zamowiłam w aptece sobie ten Avene Hydrance Optimale Legere i mysle ze zestawik bedzie zupełnie niezły. Oczywiscie mam w planie wode termalna kupic sobie jeszcze "do torebki " planuje wiele podrozy samochodem a wiadomo ze skora tego nie lubi. Ale jakos sie nie moge zebrac kupic tego "na raz" - łatwiej mi wydawac te pieniadze jakos tak systematycznie - bo tez zarabiamy systematycznie a nie jednorazowo - jak wiekszosc raz w miesiacu.

Dzisiaj walcze z dwoma gulkami - jedna to pozostałosc po kremie nawilzajacym druga to efekt wyciskania zaskornika - bolał jak jasna cholera wiec nakłułam go igiełką i pooszedł - kilka dni sie ładnie goiło a dzisiaj niespodzianka - mozliwe ze to tez ten krem ktory wykorzystał po prostu łatwo dostepne miejsce - ale nic to walcze bedzie dobrze - jestem tak dobrej mysli jak nigdy dotad !
aniuafen jest offline  
Stary 2008-01-05, 22:17   #1307
oliwka__
Zakorzenienie

A ja właśnie odwarzyłam się zastosować LYSANEL ACTIVE - KREM więc kupiłam i przedchwiląpierwszy raz nałożyłam piecznei na buźce ale przyjemne długo się zbierałam żeby zacząć coś takiego stoswać bo bałam się wyprysków ale cóż zobaczymy jak to będzie ostatnio robiłam sobei dużo fotek i widać to strasznie jak skóra wygląda że jest nierówna itp. następny krok w przyszłym tygodniu idę na mikrodermabrazję zobaczymy może pomoże
Zauważyłam że jeśli moja skórę traktuję tonami rzeczy wtedy reaguje i widać poprawę tak jak dziś aaa i ostatnio stosuję peling enzymatyczny niby jest 1-2 razy w tygodniu ja robie co 2 dzień później zrobimy przerwe zobaczymy ja chcę wkońcu na wiosnę lato i reszte życia wygladać ładnie!

Wczoraj pierwszy raz od dawna usłyszałam od przyjaciółki że ładnie wyglądam że buźka mi się poprawiła i wogule i już później jechałyśmy na uczelnie ja bez wstydu chociaż raz
oliwka__ jest offline  
Stary 2008-01-06, 11:48   #1308
tancerka212
Zakorzenienie

hej dziewczynki jak tam się miewacie ja właśnie stwierdziłam z dumą że nie wycisnęlam nic od 5dni jestem z siebie dumna mój tżcik jak zwykle działa pomocniczo i też mnie pochwalił ze mam śliczną buźkę i jak u niego byłam w weekend to nie pozwolił się malowac kochany jest! dziewczynki moje drogie stwierdzilam ze do kompletu pielęgnacyjnego przydałby mi sie jakiś preparat punktowy jakiś antybakteryjny na takie pojedyncze krostki co się zdarzają przed okresem.. zazwyczaj są małe, nie wychodzi z nich ropa ale skóra jest taka uwupuklona w tym miejscu i czerwona jak to pryszcz.. po okresie znikają ale ja jak zwykle nie lubię czekać i od razu bym czymś potraktowała taką krosteczkę.. chce jakieś malutkie opakowanko i nie drogie, bo nie lubie mieć zbyt długo kosmetykow w kosmetyczce i lubie je zmieniac jakaś malutka tubeczka czegos godnego polecenia proszę o podpowiedzi! a i powiem wam jeszcze ze zakupilam sobie krem z filtrem (ze względu na ten effaclar z kwasami) i w zestawie byly darmowe produkty m.in. woda termalna avene i powiem wam że jest naprawdę świetna psikam się nią i buzia jest taka milutko odświeżona np po myciu nie jest ściągnięta po domu nie lubię tez chodzic cala nakremowana nawilzającym kremem wiec jak sie psiukne wodą to czuje ze skora oddycha a jednoczesnie dbam o nią na pewno załączę wodę termalną do mojego codziennego niezbędnika no ale proszę jeszcze o cos punktowego do polecenia
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-01-06, 12:02   #1309
śliwka88
Raczkowanie

dziewczyny,niestety ruszylam pare zaskornikow ale bez wiekszych szkod i teraz postaram sie juz nic nie dotykac.ma do was pytanie bo niestety na moim watku nie ma zbyt wielu odp.przez ostatni tydzien uzywalam zel do mycia twarzy iwostin purritin+woda termalna iwostin i wyskoczyloma pare gulek.czy ten zel mogl byc sprawca tego??bo chyba woda nie mogla zaszkodzic.jak myslicie?juz odstawilam zel i wrocilam do starego nivea visage young(wiem niezbyt wyszukany zel i w dodatku drogeryjny alemi sluzy).aha i zamowilam sobie jeszcze humektan.co o nim myslicie??mam jeszcze jeden dylemat(wiem rozpisalam sie ale niestety nie mam sie kogo pordzic)od 3 m-cy na czolo uzywam differin i poprawa jest ogromna.mam grzywke wiec jakos przezylam wysyp ale kolorowo nie bylo.teraz kusi mnie zeby posmarowac inne czesci buzi np.brode ale jak sobie przypomne strypy i gule w czasie oczyszczania przez diff to mam watpliwosci.nie wiem ci zrobi.juz nie mam takich zaskornikow(wwakacje mialam mnostwo ale stan terazniejszy to chyba zasluga zelu nivea visage young) tylko czasem pryszcze wyskakuja.i straszne sie boje.ale czolo mialam na prawde zanieczyszczone wiec na reszcie buzi moze nie bylo by takiego wysypu.jak sadzicie zaryzykowac?a wy jakie macie doswiadczenia z differinem?? przepraszam was dziewczyny za taki dlugi i haotyczny post.
śliwka88 jest offline  
Stary 2008-01-06, 12:05   #1310
oliwka__
Zakorzenienie

Jak narazie 3 dzień bez żadnej niespodzianki
Rano po tym kremie zauważyłam że na brodzie skóra zaczęła mi schodzić ale ja już wszystko przeżyję byle by było lepiej No i nie ruszam buźki 3 dzień mam nadzieje Piję herbatke z bratka biore tabletki z bratka i cynk Tabletki biore od miesąca i wydaje mi się że to właśnie dzięki nim stan mojej cery się poprawił no i oczywiście nie martretowaniu mojej buźki

A punktowe to ja nie wiem co polecić maść cynkową

Co do wody termalnej jak najbardziej godna polecenia

trzmam kciuki za was abyscie też sie trzymały i nie wyciskały mam nadzieję że się uda
oliwka__ jest offline  
Stary 2008-01-06, 12:13   #1311
aniuafen
Rozeznanie

Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen

Ja na pnktowe stosuje benzacne i u mnie działa - wysuszy "pozabija" troche bakterii. A gdzies przeczytałam ze na taki podskorne gule działa Dentosept taki płyn do jamy ustnej. No i u mnie tez dobrze zdaje egzamin - szczegolnie własnie w połaczeniu z Benzacne. Mam jeszcze masc ichtiolowa i tormentiol i to wszystko nic. Jeszcze w miare sobie chwale punktowy Garniera - taki z tej serii czysta skora.
A propos Lysanelu -mam go w darmowych probkach - kilka sztuk nawet - stosowałam punktowo na pryszcze i nic nie zauwazyłam oprocz pieczenia Moze przy stosowaniu na cała twarz cos by to dało. A fakt piecze okrutnie - w stosunku do Acne Dermu to jak zywy kwasior
aniuafen jest offline  
Stary 2008-01-06, 12:14   #1312
tancerka212
Zakorzenienie

ja po differinie jestem bardzo zadowolona.. wlasciewie to on mnie uratowal od tradziku z tego co pamiętam nie mialam wysypu.. wiadomo ze pryszcz od czasu do czasu wyskoczy ale dla ostatecznego efektu warto sie poświęcić
zastanawiam się ostatnio czy nie kupić sobie czegoś na skórę.. chodzi mi o jakies tabletki, ale nie typu skrzypowita bo takie juz brałam i w sumie na skorze efektow nie widzxę, aby paznokcie w lepszym stanie, ale co myslicie o capivicie? przeczytalam o nim conieco ty na wizazu ale szczerze mowiąc to nic konkretnego się nie dowiedzialam.. nie wiem czy hydrocontrol czy a+e.. taka mała fanaberia co wy o tym myślicie będę piękniejsza? hehehe
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-01-06, 12:41   #1313
lemonka
Zakorzenienie

ja differin stosowalam 4 miesiace w polaczeniu z tetralysalem.. nastepnie odstawiono tetralysal i sam dofferin stosowalam do poczatku grudnia na przemian z akneroxid-em..
nastepnie differin mi sie skonczyl, ja wyjechalam, a teraz pracuje od 7 do 15-moj dermatolog przyjmuje od 9 do 13.. wiec lipa! od miesiaca nie stosuje differinu!

lemonka jest offline  
Stary 2008-01-06, 13:04   #1314
oliwka__
Zakorzenienie

Lysanel ponać jak szczypie to dobrze bo to znaczy że działa ale to tylko na pcozatku chwilowe pieczenie

Co do Capivitu ja stosowałam a+e szczerze mówiąc nie widziałam poprawy w niczym a chyba regularnie stoswałam przez 4 miesiące i teraz zastawiałam sie własnie nad hyro... chociaż powątpiewam w jego działanie ...
oliwka__ jest offline  
Stary 2008-01-06, 13:15   #1315
tancerka212
Zakorzenienie

a wlasnie tak sie zastanawialam czy branie takiego capivitu a+e moze zaowocowac w przyszlosci.. nie mam teraz jakis problemow z kondycją skory ale mam prawie 22 lata i mysle przyszlosciowo.. moze jakby tak chociaz co 2 dni jakąś witaminke młodości lykac to by zaowocowalo za kilka lat..? czy lepiej sobie nadziei nie robic i i tak bede miec zmarszczki hehe?
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-01-06, 13:22   #1316
oliwka__
Zakorzenienie

Ja w marcu skoncze 24 i juz mam koło oczu tak zwane kurze pazurki czyjakos tak zmarszczki w wiekszosci sa mimiczne wiec staraj sie nie marszczyc czoła mróżyć oczu więc będzie ich mniej Popatrz na mame a będziesz wiedzieć jak i ilebedziesz miećjak znikomą ilośc to sie nie przejmuj

A stosowanie capivitu jak pisałam 4 miesace brałam zero jakiegos efektu ja nic nie zauwazyłam a na dłuzszy czas hmm nie wiem trzeba by było sprawdzić ale przez rok 2 brac to samo to chyab tez nie wolno trzeba przerwe lekarza sie spytaj
oliwka__ jest offline  
Stary 2008-01-06, 13:25   #1317
lemonka
Zakorzenienie

hehe.. co do witaminek to tez myslalam nad yy.. tymi co reklamuja-te wszystkie4 skladniki mineralne, witaminki i nawilzanie..
narazie od kilku dni jem to Face-Okey> jakies bialka ssakow czy cos..

lemonka jest offline  
Stary 2008-01-06, 13:48   #1318
tancerka212
Zakorzenienie

po mamie raczej nie stwierdze bo mama pulchna i tluszczyk wszystkie zmarszczki wypycha wiec mama na swoj wiek nie wyglada hehe.. tak jutro sie wybieram do apteki po maść cynkową bo potrzebuje czegos taniego a dobrego punktowo i myslalam nad czyms dla siebie hehe;0 ale chyba odloze to na przyszlosc
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-01-06, 13:50   #1319
mdz
Rozeznanie

A ja mialam drugi zabieg kwasami, tym razem pieklooo! Ale i podzialalo lepiej, skora o wiele gladsza Jestem naprawde zadowolona i cos czuje ze jeszcze 2-3 zaiegi i bedzie prawie tak jak bym chciala. Ale plamy sa, tym bardziej ze jestem blada okropnie od tych wszystkich mazidel. Opalic by sie trrzeba , ale nie mozna przy kwasach
Stary 2008-01-06, 16:05   #1320
AaniaA
Zakorzenienie

ale sie tu duzo wydarzylo od mojego ostatniego postu - mnostwo upadkow i wzlotow.

Little Angel ja gdybym nie miala problemow ze zdrowiem to pewnie tez zdecydowalabym sie na izotek.

Oliwko jak milo czytac posty, ze z Twoja buzia jest lepiej .

ja mam dosc swojej cery. broda i czolo to pelno zaskornikow, ktore tak jak pisala Tancerka212 wciaz wracaja . ja tez mam tendencje do ruszania tych swinstw, z ktorych robia sie potem okropne, dlugo gojace sie syfy . nie wiem... musze powalczyc ze soba i nie grzebac naprawde nic a nic (nawet nie wchodzi w gre odrobinka) i sie przekonac czy to nieruszanie cery da jakikolwiek efekt . ponadto w sobote dostane okres, wiec cera nie pozostaje mi dluzna .
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości