Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-14, 20:15   #2101
quleczka
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Moze to po prostu kwestia tego, ze czolo sie bardziej poci pod grzywka czy cos? Sama nie wiem...
quleczka jest offline  
Stary 2008-03-14, 20:51   #2102
shima
Raczkowanie

może Twoje czoło potrzebuje troche więcej powietrza? a wchodzi w gre jakieś inne zaczesanie grzywki, odgarnięcie jej z czoła może chociaż na kilka dni żebyś zobaczyła w czym jest problem
shima jest offline  
Stary 2008-03-14, 22:18   #2103
Laity
Wtajemniczenie

Dziękuję dziewczyny za zainteresowanie

shima, akurat przez następne 3 dni jestem uziemiona w domu, więc mam okazję przekonać się, czy to rzeczywiście od grzywki się to wszystko tworzy.

quleczka, weszłam na forum fryzjerskie i poczytałam sobie wątek o silikonach i okazało się, że we wszystkich odżywkach, które ostatnio używałam (każda z Ziaji Plantica) zawierają silikon!!! A fakt faktem - nakładałam całkiem sporą ilość odżywki na grzywkę, żeby ratować ją po prostownicy, i wczoraj przy samym myciu grzywki też sobie jej nie pożałowałam...

Przestanę też wcinać czekoladę bez opamiętania, co mi się ostatnio dość często zdarzało i zobaczymy... A jak będę mogła wyjść z domu, to polecę do sklepu zakupić odżywkę bez tego silikonowego dziadostwa.
Teraz pozostaje mi zaleczanie tego, co nabroiłam parę godzin temu. Jutro zapewne będę na siebie wrzucać za własną głupotę

Laity jest offline  
Stary 2008-03-15, 14:52   #2104
Kachaaa
Zakorzenienie

a ja od ok 2 tygodni nie drapie i nie wyciaskam, nawet mama zauwazyla ze cera mi sie poprawila jestem happy

olejuję paznokcie od 06.02.2014

Kachaaa jest offline  
Stary 2008-03-15, 15:29   #2105
agiii
Zadomowienie

ja niestety dzisiaj troche popsulam bo denerwowal mnie nastepny bolacy ktorego nie bylo widac:/ a teraz juz widac... ale bedzie dobrze;];]
agiii jest offline  
Stary 2008-03-16, 11:13   #2106
Laity
Wtajemniczenie

Ale zastój w wątku... Wygląda na to, że tylko ja jestem taka słaba i cisnę

U mnie czoło powoli dochodzi do siebie - pousuwałam to, co już mogłam usunąć, myję je mydłem siarkowym no i jakoś wygląda. Włosy zaczesuję sobie do tyłu, umyłam je innym szamponem i inną odżywką i wygląda na to, że to właśnie one były sprawcą tego całego zamieszania. Mam tylko nadzieję, że po odstawieniu tych felernych odżywek wszystko wróci do normy.

Co do reszty twarzy - miałam nic nie ruszać, żeby nie pogarszać sprawy, ale nie dałam rady. W rezultacie mam kilka zaczerwienień, które znikną za dzień, dwa, oraz piękny okaz, którego jakbym teraz ruszyła, to by rozwalił się na pół polika i goił 2 tygodnie I sama już zgłupiałam bo nie wiem, czy go zasuszać, czy posmarować maścią ichtiolową, żeby wyszło na wierzch to co w nim siedzi.

Koniecznie muszę wziąć z Was przykład i przestać cisnąć...

Laity jest offline  
Stary 2008-03-16, 12:48   #2107
adrenalinka666
Raczkowanie

Witam dziewczyny ostatni raz pisałam w styczniu przed moja studniówką ten okres nazywam sajgonem bo za to co miałam na mordce drobnoustrojom i innym francom należy sie Oscar...a doprowadził mnie do tego zestaw kosmetyków PURE ZONE. Z reguły nie miałam nigdy aż tak dużych problemów z twarza jak ostatnio,( choc może czasem jak namiętnie wyciskałam i wagry i małe krostki hihi co niestety z pasją czynie nadal) mam pytanie jakich kremów nawilżających które nie zapychają( i może do tego zwężają naprawde pory) używacie na dzień? Ja używam do zmatowienia nochala i brody GARNIERA czysta skóra A ale przez to non stop schodzi mi skóra

Co do masci cynkowej tez kupiłam owszem szybko zmniejszyło mi syfki ale jak sie już troche podłeczyły to w tym samym miejscu odradzały sie na nowo wiec przestałam uzywać jestem wierna masci propolisowej i Afronisowi

buzka

adrenalinka666 jest offline  
Stary 2008-03-16, 12:53   #2108
adrenalinka666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ale zastój w wątku... Wygląda na to, że tylko ja jestem taka słaba i cisnę

U mnie czoło powoli dochodzi do siebie - pousuwałam to, co już mogłam usunąć, myję je mydłem siarkowym no i jakoś wygląda. Włosy zaczesuję sobie do tyłu, umyłam je innym szamponem i inną odżywką i wygląda na to, że to właśnie one były sprawcą tego całego zamieszania. Mam tylko nadzieję, że po odstawieniu tych felernych odżywek wszystko wróci do normy.

Co do reszty twarzy - miałam nic nie ruszać, żeby nie pogarszać sprawy, ale nie dałam rady. W rezultacie mam kilka zaczerwienień, które znikną za dzień, dwa, oraz piękny okaz, którego jakbym teraz ruszyła, to by rozwalił się na pół polika i goił 2 tygodnie I sama już zgłupiałam bo nie wiem, czy go zasuszać, czy posmarować maścią ichtiolową, żeby wyszło na wierzch to co w nim siedzi.

Koniecznie muszę wziąć z Was przykład i przestać cisnąć...

ojoj znam to ja bym to potraktowała isotrexinem przez kilka dni na noc, robi sie mały a potem to już zależy jak kto reaguje bo u mnie wyskakuje mała biała kuleczka w sam raz do masakracji

adrenalinka666 jest offline  
Stary 2008-03-16, 13:30   #2109
shima
Raczkowanie

Adrenalinko co do kremów nawilżających dziewczyny polecały ostatnio HUMEKTAN sama go nie używałam, ale jak skonczy mi sie mój to go kupie. Jedyne co radze to nie stosuj kremów nawilżających pod podkład bo wtedy robi się 2X więcej zaskórników.

Osobiście nie cisne dopiero drugi dzień. Ostatnio właśnie 2 dzień jest najgorszy, zapominam o tym co robiłam wcześniej i jak koszmarnie wyglądałam i od nowa majstruje. Postanowienie na dzisiaj to zero lustra fajnie byłoby wyjść jutro z domu z niepodrapaną twarzą, a sytuacja jest nienajgorsza bo nic mi nie wyskoczyło
Pewnie Tancerka dzisiaj napisze wreszcie cos pozytywnego mam nadzieje
shima jest offline  
Stary 2008-03-16, 14:09   #2110
AgiGagi
Raczkowanie

oj dziewczyny ja już nie mogę....byłam u pani dermatolog przepisała mi duac i kazała iść do kosmetyczki...u kosmetyczki boooolało ale efekty rewelacyjne nie mam zaskórniaków.Chodziłam bez makijażu,używałam żelu do mycia twarzy propolis no i na noc duac.Ale znowu mi wyskoczyły dwie bomby na czole ciągle mam coś na tym czole,do tego skłonności do przebarwnień już nie wiem co mam robić.Reszta twarzy super wygląda...czyściutka,gład ziudka....ale te czoło mnie dobija!!!!! :/
AgiGagi jest offline  
Stary 2008-03-16, 15:34   #2111
Laity
Wtajemniczenie

O tym samym pomyślałam - wróci Tancerka to się wątek ruszy

Adrenalinko, niestety Isotrexinu nie mam, ale postanowiłam, że będę to wysuszać - na razie nałożyłam Skinoren, a na noc potraktuję Afronisem i Davercinem.
Jeśli chodzi o krem nawilżający - ja używam obecnie Effaclar Matt Activ nawilżająco-matujący i jestem całkiem zadowolona. Używałam kiedyś tego Garniera, ale nie podpasił mi w ogóle. O serii Pure Zone też mam wyrobione zdanie - mnie zmasakrował krem, a moja przyjaciółkę żel do mycia twarzy.

AgiGagi, tylko ich nie ruszaj!!! Posmaruj czymś mocnym i czekaj co się z tego wykluje. Ja jak coś takiego ruszę za wcześnie, to mam istną masakrę na twarzy. Dlatego łapki z daleka

Shima, dla mnie nawet te 2 dni byłyby sukcesem... Dziś od rana znowu majstrowałam. Pocieszam się, że jak zacznę chodzić na zajęcia, to przestanę wyciskać. Mam nadzieję, że będę jakoś wyglądać na święta, chociaż z reguły mam tak, że jak na złość wyglądam do bani

Laity jest offline  
Stary 2008-03-16, 16:01   #2112
AgiGagi
Raczkowanie

wiem,wiem :p trzymam rączki przy sobie
AgiGagi jest offline  
Stary 2008-03-16, 17:54   #2113
Nati_kk
Zakorzenienie

Witam dziewczyny! Przeglądnęłam parę stron tego wątku, bo nie mam czasu żeby przejrzeć cały i stwierdziłam, że się do Was przyłączę, może wy pomożecie mi w mojej walce z wyciskaniem!

U mnie problem wygląda następująco, że mam cerę mieszaną, bardzo dużo zaskórników niby niewidocznych gołym okiem ale są. Kiedyś były z reguły na nosie,brodzie i czole, teraz zrobiły się także na policzkach i pod płatkami nosa;/ Pryszczy jakiś większych z reguły nie mam, chyba że przed okresem to czasem tak na skroniach albo na czole się pojawią...No chyba, że właśnie nie wytrzymam i wyduszę coś na polikach albo czole to wtedy masakra się dzieje...Teraz właśnie przed chwilą odeszłam od lustra i to co tam zobaczyłam skłoniło mnie w sumie ostatecznie do zaglądnięcia do tego wątku i do napisania tego postu...wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i nawyciskałam tych zaskórników wszystkich i dzisiaj i na czole i na policzkach i pod płatkami nosa masakra totalna

Co do stosowanych kosmetyków to myję twarz szarym mydłem i stosuję maść Brevoxyl z przepisu dermatologa, czasem zrobię sobie maseczkę pomidorową z glinką z oriflame oczyszczającą i czasem nawilżającą z ogórkiem też z ori. No i raz na tydzień-dwa tyg pilling kawowy.

Dziewczyny ratujcie!!!!

PS.Zauważyłam, że parę razu ty była mowa o paście lassari, może mogłaby mi któraś z Was przybliżyć jej działanie i powiedzieć ile kosztuje np?

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-03-16, 18:02   #2114
quleczka
Zakorzenienie

http://www.i-apteka.pl/p/pl/4950/pasta_lassari_20g.html

to mniej wiecej cos takiego jak pasta cynkowa tylko dodatkowo ma jeszcze kwas salicylowy...sluzy do miejsowego zasuszania syfkow

nie powinna kosztowac wiecej niz 2zl ...czasem w aptece zwie sie tez pasta lazara
quleczka jest offline  
Stary 2008-03-16, 19:24   #2115
Laity
Wtajemniczenie

Nati_kk, witamy serdecznie.

Ja musiałam wejść w wątek i się pochwalić: jestem głupia!!! znowu powyciskałam
Zdaje się, że większej masakry z tego nie będzie, ale sam fakt, że nie dałam rady - do cholery jestem jakaś nienormalna no! A poszłam do łazienki tylko umyć buzię

EDIT: zmieniłam podpis - może to mi pomoże się opanować...

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2008-03-16 o 19:31 Powód: dopisek
Laity jest offline  
Stary 2008-03-16, 19:43   #2116
Nati_kk
Zakorzenienie

Laity, ja też tak bardzo często mam, że niby tylko idę umyć twarz, albo wklepać kremik, albo wyregulować brwi, a kończy się jak się kończy...;/

Quleczka, dziękuję

A powiedzcie mi Dziewczyny, co wy stosujecie osobiście na zaskórniki i czy choć troszkę działa?

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-03-16, 19:49   #2117
agusiamatyldka
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja mam dziewczynki pewnien "problem " na poliku....otoz zrobila sie gulka mlutka zasuszylam ja, potem jak juz schodzila skora za ok 4 dni znowu wyszla na wierzch ... i jest to fioletowe i caly czas podpuchnieta nia ma nic w srodku tylko jest takie paskudnie wystajace..no nie za ciekawie mi to wyglada , wielkosci jednego grosza to paskudztwo jest wiec nie za male...stosowalam masc, ichtiolowa, lassari, propolis, spirytusi nic dalej jest wystajace HELP!!!
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-03-16, 20:15   #2118
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość
ja mam dziewczynki pewnien "problem " na poliku....otoz zrobila sie gulka mlutka zasuszylam ja, potem jak juz schodzila skora za ok 4 dni znowu wyszla na wierzch ... i jest to fioletowe i caly czas podpuchnieta nia ma nic w srodku tylko jest takie paskudnie wystajace..no nie za ciekawie mi to wyglada , wielkosci jednego grosza to paskudztwo jest wiec nie za male...stosowalam masc, ichtiolowa, lassari, propolis, spirytusi nic dalej jest wystajace HELP!!!
Uuuu, nieciekawie to brzmi. Jeżeli maść ichtiolowa nic nie wyjęła ze środka, nie chce się to zasuszyć, to może idź z tym do dermatologa...? Jeszcze ten fioletowy kolor... Ja bym nie kombinowała więcej na własną rękę, żeby nie pogorszyć sprawy.

Laity jest offline  
Stary 2008-03-16, 20:38   #2119
agusiamatyldka
Raczkowanie

poczekam jescze z 2dni i pojde... mam nadzieje jednak ze zajdzie samo
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-03-16, 20:51   #2120
tancerka212
Zakorzenienie

hej dziewczynki nie wiedzialam ze tak na mnie czekacie bo bym wczesniej weszla na wątek hehe
taaak chcialabym wam cos opowiedziec wesolego ale nie za bardzo mam co bo mam duzo nauki i mi rączki same do buzi sie pchają.. oczywiscie nic nie wyciskam ale za to paznokcie mi długaśne urosly i chyba je bedzie trzeba do zera obciąć bo mogę sobie niezlej masakry przez swieta narobic... ale szkoda mi tych paznokietków z drugiej strony bo są takie śliczne.. jak sztuczne takie ladne a jednak naturalne no ale buzia jest dla mnie priorytetem wiec jak tylko cos narobie zlego to od razu obcinam paznokcie
a poza tym to u mnie nic ciekawego.. mam strupka jednego malego ktorego na nieszczescie codziennie drapie i sie nie moze zagoic ale sie pocieszam ze to tylko jeden wiec jakos sobie z nim dam rade
poza tym to juz mi sie konczy humektan i zamawiam w aptece 100ml bo jest super a chyba nigdy mi sie nie zdarzyło kupic ten sam krem 2 razy pod rząd wiec sobie wyobraźcie jak mi musial podpasowac
no dobra to ja sie dalej ucze a jak jutro napisze kolokwium to poczytam wasdokladniej i na pewno sie odezwe zebyscie sie nie nudzily hehehe w koncu to nasz super wątek
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-03-16, 21:56   #2121
Laity
Wtajemniczenie

Tancerko, powodzenia na kole Dobrze, że nie ciśniesz i się dzielnie trzymasz.

Ja postanawiam od jutra zacząć porządnie się nawilżać. Może nawet nałożę sobię grubszą warstwę Humektanu i zmyję po 5-10 minutkach... Muszę to przemyśleć bo nie chcę znowu czegoś narobić i się pozapychać

Śpijcie dobrze

Laity jest offline  
Stary 2008-03-16, 22:11   #2122
tancerka212
Zakorzenienie

hehe starczy tej nauki teraz czas wizazu

myślę że humektan nie powinien cię zapchac.. powiem ci szczerze ze ja nakladam go obficie i nawet kilka razy dziennie o czym moze swiadczyc juz skonczona pierwsza tubka 30ml ale za to buzia jest ładnie nawilżona i o to chodzi nie musisz z niego robic maseczki, po prostu nalóż sporo kremiku i jesli sie wchłonie to nałóz jeszcze wiecej i normalnie chódź sobie po mieszkaniu bo gwarantuje ze humek cie nie zapcha wiec nie trzeba go zmywac nie jest tez tłusty wiec nie obawiaj sie ze sie do czegos przylepisz no i wymyśl coś z tą grzywką bo skoro to jest przyczyna krostek to ja bym zrobila wszystko zeby sie jej pozbyc
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-03-16, 22:16   #2123
tancerka212
Zakorzenienie

Nati_kk dopiero przeczytalam teraz Twój post i nie widzę w twej pielęgnacji nawilżania... ja odkąd uzywam własnie kremu nawilzającego do tej calej pielegnacji zauwazylam ze mi sie buzia mniej przetłuszcza a wiec i mam mniej zaskórników.. proponuję przeczytac jak najwiecej postów naszego wątku a na pewno cie olsni co zrobic hehe a próbowałaś kwasy? bo chyba z takich zabiegów nie u kosmetyczki tylko wlasnie przed wlasnym lustrem najlepsze i najskuteczniejsze są kwasy... nie wiem czy to akurat przeczytalas ale ja dzieki 1 tubce acne dermu (za 18zł) mam piękną buzię bez krostek, przebarwien- no efekt jak po super drogich zabiegach u kosmeyczki
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-03-17, 08:57   #2124
kolanka
Zadomowienie

Ja kończe druga tubkę acne derm, ale nie zauważylam takich pieknych zmnian jak u Tancerki . Przyzywam aktualnie chwile zwątpienia, w walce z doprowadzeniem cery do porzadku. Jak wydaje mi się, ze jest juz dobrze, to ... na drugi dzień znowu niespodzianki. Ograniczyłam juz znacznie wyciskanie, ale ... jestej jeszcze srednio zadowolona. Teraz to już przy buźce nic nie można ruszać, jak chce sie miec ładna na swięta.
Fajnie było by, gdyby Święta były wesołe bez niewesołych niespodzianek .
kolanka jest offline  
Stary 2008-03-17, 10:15   #2125
tancerka212
Zakorzenienie

Kolanka cos mi sie wydaje ze masz starsze przebarwienia i dlatego ci acne derm nie pomaga.. co wiecej jesli chcesz miec idealną cerę to chyba będziesz musiała zainwestowac w kosmetyczke.. jak moje przebarwienia byly stare to mnie dermatolog od razu zapowiedzial ze bez porządnego scierania naskórka u kosmetyczki sie nie obejdzie bo w domu sama nigdy aż tak głęboko i skutecznie nie zetrzesz twarzy.. pamiętasz ze rok temu mialam robione oxybrazje wiec moje przebarwienia ktore teraz zwalczalam acne dermem byly dosc świeże i moze dlatego acne derm pomógł.. ale rok temu mialam scierane 4 z 6 warstw naskórka z twarzy zeby usunąć włąsnie takie stare przebarwienia.. od wyciskania raz na zawsze sie pewnie nie powstrzymam ale na bieżąco będę zwalczac pojedyncze przebarwienia acne dermem i mysle ze bedzie dobrze dlatego pomysl o kosmetyczce bo to naprawdę super sprawa
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-03-17, 10:25   #2126
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
myślę że humektan nie powinien cię zapchac.. powiem ci szczerze ze ja nakladam go obficie i nawet kilka razy dziennie o czym moze swiadczyc juz skonczona pierwsza tubka 30ml ale za to buzia jest ładnie nawilżona i o to chodzi nie musisz z niego robic maseczki, po prostu nalóż sporo kremiku i jesli sie wchłonie to nałóz jeszcze wiecej i normalnie chódź sobie po mieszkaniu bo gwarantuje ze humek cie nie zapcha wiec nie trzeba go zmywac nie jest tez tłusty wiec nie obawiaj sie ze sie do czegos przylepisz no i wymyśl coś z tą grzywką bo skoro to jest przyczyna krostek to ja bym zrobila wszystko zeby sie jej pozbyc
Wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i położyłam sobie nawilżająco-kojącą maseczkę Lirene AQUA, która pomogła mi ostatnio, no i teraz też z nią siedzę Humektanem się wypaćkam wieczorem. Zobaczę, ile skóra go wciągnie, to będę wiedzieć, czy jest bardzo przesuszona. Mam wieeelką nadzieję, że będzie po nim wszystko ok, bo kolejnego wysypu i zapchania nie zniosę.

A u mnie dziś stan cery następujący:
- kilka strupków
- zaczerwienienia po wczorajszym ciśnięciu
- parę krostek do zasuszenia.
Trzymam się stwierdzenia: nie jest źle, bywało gorzej Żałuję, że jestem taką perfekcjonistką i wszystko muszę mieć w 100% ok. Bez tego życie byłoby dla mnie dużo łatwiejsze...

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Fajnie było by, gdyby Święta były wesołe bez niewesołych niespodzianek .
Tego życzę Wam i sobie oczywiście też

Laity jest offline  
Stary 2008-03-17, 10:31   #2127
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

heh, moze nie do konca jestem w temacie ale cóz, problem podobny - silna wola. ja sie musze wgl powstrzymywac przed dotykaniem twarzy i w sumie nawet przed patrzeniem na nią w lustro, bo jak patrze to sie załamuje

normalnie mam ladna cere, troche rozszerzonych porow itp, ale w zwiazku z tym co mi sie teraz dzieje to naprawde zaczynam ja doceniac... robi mi sie cos w rodzaju liszajca, na całej twarzy mam takie jakby ranki, wygladam jakby ktos mnie pokuł czyms albo poprzypalał papierosem ;((( i to wszystko mi sie zrobiło w ciagu tygodnia, jestem załamana kompletnie, jutro impreza urodzinowa mojej kumpeli a ja wygladam jak potwór i wgl nie wiem czy isc (( straszne to jest... dzis ide do dermatologa to mi pewnie cos przepisze, ale do jutra ten syf i tak nie zejdzie ;(
Stary 2008-03-17, 12:00   #2128
kolanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Kolanka cos mi sie wydaje ze masz starsze przebarwienia i dlatego ci acne derm nie pomaga.. co wiecej jesli chcesz miec idealną cerę to chyba będziesz musiała zainwestowac w kosmetyczke.. jak moje przebarwienia byly stare to mnie dermatolog od razu zapowiedzial ze bez porządnego scierania naskórka u kosmetyczki sie nie obejdzie bo w domu sama nigdy aż tak głęboko i skutecznie nie zetrzesz twarzy.. pamiętasz ze rok temu mialam robione oxybrazje wiec moje przebarwienia ktore teraz zwalczalam acne dermem byly dosc świeże i moze dlatego acne derm pomógł.. ale rok temu mialam scierane 4 z 6 warstw naskórka z twarzy zeby usunąć włąsnie takie stare przebarwienia.. od wyciskania raz na zawsze sie pewnie nie powstrzymam ale na bieżąco będę zwalczac pojedyncze przebarwienia acne dermem i mysle ze bedzie dobrze dlatego pomysl o kosmetyczce bo to naprawdę super sprawa
Przebarwinia juz mi sie wyleczyły, tearz stosuję AD na wyregulowanie wydzielania sebum i przeciwko zapychaniu sie porów, ale wydaje mi sie, ze jest nieskuteczna. Ciagle pojawiją mi sie nowe niespodzianki. Jest juz o tyle dorze, ze wiem, ze nie moge ich ruszac, wiec staram sie nie wyciskać, ale korci ...
kolanka jest offline  
Stary 2008-03-17, 13:58   #2129
Vic87
Rozeznanie

A ja się pochwalić muszę, że od kiedy dołączyłam do wątku, to przestałam majstrować przy twarzy i już widać skutki Nie mam już tylu przebarwień na twarzy i ilość syfów zdecydowanie się zmniejszyła Jeszcze tylko pozostaje wyleczyć takie małe paskudztwa i będę całkiem zadowolona )

I popieram stanowczo, że stanie przed lustrem tylko pogarsza sprawę, na szczęście na stancji mam w łazience lustro dość wysoko i daleko, że nie mogę za bardzo się zbliżać i cudować, za to jak jadę do domu, to od razu twarz przy lutrze i zaczyna się wyciskanie . Ale staram się być twarda

A teraz pytanko, czytam o acne derm. Czy to pomaga na przebarwienia? Gdzie można zakupić, i jaka jest mniej więcej cena tego cuda?

Vic87 jest offline  
Stary 2008-03-17, 14:06   #2130
tancerka212
Zakorzenienie

acne derm pomaga na przebarwienia, kupuje sie go w aptece i kosztuje od 18 do 21zł przynajmniej ja sie spotkalam z taką rozpiętościa cenową.

kolanka a jak często stosujesz acne derm?? moze by tak zwiększyc dawkę do 2 razy dziennie i obserwowac skóre??
tancerka212 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości