Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-19, 11:03   #2191
shima
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

To chyba każdy musi sam zaobserwować, ale na mnie faktycznie mieszanka krem + podkład działa strasznie zapychająco i zaskórnikotwórczo ( hehe jakie słownictwo ) Napewno duże znaczenia ma krem jakiego używamy, ale na naszym rynku nie ma chyba kremów, które naprawde walczą z zaskórnikami chyba że kosztują megaśne sumy, ale takie mnie raczej nie interesują

Laity dziękuję za te maseczki
shima jest offline  
Stary 2008-03-19, 16:16   #2192
narcy
Wtajemniczenie

dziewczyny, wycisnęłam on był mały i zauważyłam go dopiero dziś, na czole. byłam w szoku bo nie miałam ani jednego pryszcza od dłuższego czasu więc nie miałam pod reką żadnego żelu punktowego. no i wycisnęłam, ale potem zdezynfekowałam rankę i postaram się tego więcej nie robić

aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline  
Stary 2008-03-19, 20:16   #2193
Nati_kk
Zakorzenienie

Narcy

Trzymamy za słowo ja dzisiaj wycisnęłam też na czole 2,ale były już takie z białą kuleczką na wierzchu:P

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-03-19, 20:27   #2194
narcy
Wtajemniczenie

no mój też był z kuleczką i aż mnie ręce swędziały do niego

w ogóle dzisiaj mi się dziwne rzeczy z brodą robiły, cały dzień mnie swędziała i pod koniec dnia się zaczerwieniła... nie wiem, co jej jest, posmarowałam isotrexinem i już jest okay.

aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline  
Stary 2008-03-19, 20:51   #2195
Vic87
Rozeznanie

Mi też coś na brodzie wyskoczyło :| No ale już nie ma Oczywiście udało mi się ignorować parę minut, a później musiałam wycisnąć, nie dałam rady No ale od razu zasmarowałam i już prawie śladu nie ma

Vic87 jest offline  
Stary 2008-03-19, 23:08   #2196
Laity
Wtajemniczenie

shima, nie ma za co. Ogłaszam tak tą maseczkę bo jest naprawdę świetna jeśli chodzi o ukojenie skóry, a do tego kosztuje grosze.

Widzę dziewczyny, że dopisują humorki
Ja mam niestety jakiś gorszy dzień - nastrój kiepskawy (musiałam trochę sobie popłakać), dostałam @, a do tego powyciskałam kilka niespodzianek. W sumie tak czy siak bym je usunęła, ale przez @ moja skóra o wiele gorzej znosi takie kombinacje i jutro na bank będę mieć widoczne na kilometr zaczerwienienia. A od rana czeka mnie latanie po mieście
Powiem Wam, że już jest mi wszystko jedno i mam gdzieś w jakim stanie będzie moja cera w te święta...

Na pocieszenie samej siebie mogę napisać, że wreszcie czoło doszło do normalnego stanu - nie wiem na ile zawiniły te moje odżywki do włosów, na ile żel do twarzy Effaclaru, który używałam od jakiegoś czasu, a na ile czekolada, którą pochłaniałam ostatnio w sporych ilościach. Najważniejsze, że przynajmniej to wróciło do normy.

Laity jest offline  
Stary 2008-03-19, 23:22   #2197
shima
Raczkowanie

Laity super że z Twoim czołem jest już wporządku, ale nie poddawaj się dalej

ja dziś ruszyłam mój nieszczęsny nos, zastanawiam się czasem komu najpierw odpadnie, mi czy Jacksonowi. Moje kąciki nosa są zawsze czerwone i zawsze cos tam majstruje mam już tego dosyć wypowiadam dziś wojne mojemu nosowi !!!!!! brzmi to troche jak jakaś desperacja, ale to chyba trafne określenie prosze za mnie trzymać kciuki
shima jest offline  
Stary 2008-03-20, 00:20   #2198
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
Laity super że z Twoim czołem jest już wporządku, ale nie poddawaj się dalej

ja dziś ruszyłam mój nieszczęsny nos, zastanawiam się czasem komu najpierw odpadnie, mi czy Jacksonowi. Moje kąciki nosa są zawsze czerwone i zawsze cos tam majstruje mam już tego dosyć wypowiadam dziś wojne mojemu nosowi !!!!!! brzmi to troche jak jakaś desperacja, ale to chyba trafne określenie prosze za mnie trzymać kciuki
Skoro wypowiadasz wojne nosowi to ja wojne mojej brodzie.Jak wczoraj przygniotłam brode to nie nie wiem kiedy mi strupek odpadnieJutro mam latanie po sklepach i chyba tone korektora zużyję na retuszzeby tylko sie zasuszyło bo już mnie korci żeby to drapać
Wczoraj zakupiłam effeclar K acne derm,żel do mycia twarzy z avene ,humektan i czekam jeszcze na ten nieszczęsny filtr z avenki.Bo jakoś nigdzie w aptece go nie ma.Jak juz to bede miala to rozpoczne pierwszą bitwe z tymi wstrętnymi paskudami.

mogwaica jest offline  
Stary 2008-03-20, 14:41   #2199
rusalkas
Raczkowanie

Dziewczynki nie ma siły, jak już pokaże sie biały czubek na krostce to MUSZE ją ścisnąć, nie ma bata. Jak nawet uda mi sie przez jakiś czas powstrzymać to ciągle chodzę i myślę o niej, macam tam łapą albo spoglądam w lusterko i badam jak wygląda. To jest chyba choroba ...
Zawsze sobie obiecuje , że tym razem to nic nie będę majstrować i chociaż zobaczę czy mi ślad po niej zostanie mniejszy niż po wyciśniętej, ale jeszcze nigdy nie dotrzymałam tego postanowienia.
rusalkas jest offline  
Stary 2008-03-20, 15:40   #2200
Vic87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rusalkas Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie ma siły, jak już pokaże sie biały czubek na krostce to MUSZE ją ścisnąć, nie ma bata. Jak nawet uda mi sie przez jakiś czas powstrzymać to ciągle chodzę i myślę o niej, macam tam łapą albo spoglądam w lusterko i badam jak wygląda. To jest chyba choroba ...
Zawsze sobie obiecuje , że tym razem to nic nie będę majstrować i chociaż zobaczę czy mi ślad po niej zostanie mniejszy niż po wyciśniętej, ale jeszcze nigdy nie dotrzymałam tego postanowienia.
Hehe skąd ja to znam

Vic87 jest offline  
Stary 2008-03-20, 16:11   #2201
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Ide dzisiaj do sephoryMusze zaopatrzyć sie w jakiś fajny puder sypki.Jak już zaczne używać tych kwasów to chciałabym nie straszyć ludzi moją białą buzką przez te filtry Mam nadzieje że nie wtopie z kasą bo nigdy nie używałam pudru sypkiego

mogwaica jest offline  
Stary 2008-03-20, 19:11   #2202
agusiamatyldka
Raczkowanie

ja mam 2 piekne gole na czole z malych krostek... sa one twarde i nic w nich nie ma -nie wiem czym to zapaciac
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-03-20, 20:36   #2203
Vic87
Rozeznanie

Ja dzisiaj używałam pierwszy raz próbki Vichy 30+. Tak mnie zapchało i zatłuściło że pełno małych syfków mam

Vic87 jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:52   #2204
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj używałam pierwszy raz próbki Vichy 30+. Tak mnie zapchało i zatłuściło że pełno małych syfków mam
Czasami tak bywa,jeden ma szczęście i od razu trafi na swój ideał a drugi szuka i szuka....

mogwaica jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:02   #2205
Nati_kk
Zakorzenienie

Ahhhhhhh, dziewczyny muszę się Wam wyżalić Z racji tego, że od 2 dni stosuję acne derm, to tak jak większości pogorszył mi się stan cery, bo wszystko wychodzi na wierzch teraz, no i wieczorem po umyciu buźki skusiłam się na to żeby wydusić 2 takie z białymi kuleczkami na wierzchu...no a jak już te 2 wycisnęłam to już pooooooooooooszło;/;/;/ nawet przy tych takich niewidocznych a które czułam, to pomajstrowałam: mur:

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:08   #2206
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ahhhhhhh, dziewczyny muszę się Wam wyżalić Z racji tego, że od 2 dni stosuję acne derm, to tak jak większości pogorszył mi się stan cery, bo wszystko wychodzi na wierzch teraz, no i wieczorem po umyciu buźki skusiłam się na to żeby wydusić 2 takie z białymi kuleczkami na wierzchu...no a jak już te 2 wycisnęłam to już pooooooooooooszło;/;/;/ nawet przy tych takich niewidocznych a które czułam, to pomajstrowałam: mur:
Ja też tak mam.Jak zaczne to coraz bardziej wptaruje sie w lustro i masakruje twarz.Mam bardzo wrażliwą cere i na drugie dzień chodze spuchnięta ,czasami wyskoczą nawet sińce

mogwaica jest offline  
Stary 2008-03-21, 09:08   #2207
virgo
Wtajemniczenie

Ja też używam acne derm'u od pewnego czasu i musze przyznac że dziala na początku miałam niewielki wysyp, ale teraz jest coraz lepiej. co do wyciskania to nadal za bardzo sobie z tym nie radze- wczoraj po kapieli dopadłam wągierki i wyszłam z lazienki z opuchnietą i czerwona buźką- dobrze ze moj TŻ juz byl w łóżeczku i przysypiał bo znów by mi sie dostało za wyciskanie. A najgorsze jest to że jak zabronie sobie cisnąć buzie to paluchy mi wędrują na plecki, ramiona, a nawet nogi chyba wyciskanie jest nieuleczalne....
Stary 2008-03-21, 10:41   #2208
Agemia
Raczkowanie

Parę dni temu wysypało mi mnóstwo drobnych krostek, na całym czole, a już od dawna akurat z tym fragmentem twarzy nie miałam specjalnych problemów. No i jak wczoraj to wszystko dorwałam... :/ Mam teraz tylko nadzieję, że nie porobią mi się na czole ciemne plamy, już kiedyś się tak załatwiłam i później przez parę ładnych miesięcy wyglądałam potwornie.
Agemia jest offline  
Stary 2008-03-21, 11:25   #2209
Laity
Wtajemniczenie

No to jak wszystkie to wszystkie - ja też wczoraj pocisnęłam. Od jakiegoś czasu mam problem ze skórą przy nosie - chyba to są zaskórniki zamknięte. Jak je dorwę i powyciskam to przez następnych kilka dni skóra jest zaczerwieniona i oczywiście bywa, że odbudowywuje się coś na nowo I wczoraj właśnie znów dorwałam to dziadostwo.

I jeszcze na czole przy nasadzie włosów zrobił mi się bolący okaz, który zbiera się do wyjścia. Napaćkałam na niego maść ichtiolową, żeby to przyśpieszyć i zakleiłam plasterkiem, żeby nie korcił Ale coś mi się zdaje, że wieczorem się za niego wezmę.

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2008-03-21 o 12:56
Laity jest offline  
Stary 2008-03-21, 12:09   #2210
Vic87
Rozeznanie

Dziewczyny nie poddawać się :/ Nie wyciskać! Ja mam okaz na czole i jak ognia unikam lustra, żeby mnie nie korciło :P Jak na razie się udaje Ciekawe na jak długo

Vic87 jest offline  
Stary 2008-03-21, 12:47   #2211
convallaria
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez virgo Pokaż wiadomość
A najgorsze jest to że jak zabronie sobie cisnąć buzie to paluchy mi wędrują na plecki, ramiona, a nawet nogi chyba wyciskanie jest nieuleczalne....
Mam dokładnie tak samo...

Dziewczyny naprawdę nie poddawajcie się, ja trzymam się tylko dzięki Wam! Moje wstrętne strupy podgoiły się, mam teraz na twarzy "tylko" czerwone blednące z dnia na dzień plamy.. Pocieszające, że nic świeżego i nic tworzącego się, ale oczywiście pełno zaskórników Wieczorkiem zrobie sobie maseczkę st. ives z glinką - jestem bardzo zadowolona z jej efektów, potem kremik tonujący i troszkę pudru i buźka nawet gładka... I dalej posiedzieć w knajpce ze znajomymi

Laity nie majstruj za dużo przy twarzy!! Tak się zaczyna od pojedyńczego okazu tylko na nim się nie kończy i potem cała bużka pokaleczona..! Trzymaj się dzielnie i daj znać jak Ci idzie!!
convallaria jest offline  
Stary 2008-03-21, 13:49   #2212
shima
Raczkowanie

Jest uleczalne tylko trzeba zrozumieć dlaczego się to robi, ja jeszcze do tego nie dotarłam, ale myśle nad tym intensywnie. Wiem, ze zaczęłam dusić mój biedny nos (bo od niego się zaczęło) 2.5 roku temu no ale póki co trzymam się i nie wyciskam wczoraj po kąpieli przyglądałam się zaskórnikom na nosie, ale ich nie tknęłam jakaś taka jestem zdeterminowana. Strasznie mi wypadają włosy od dłużeszego czasu i kupiłam jakąs Belisse mam nadzieje, ze to nie bedzie miało złego wpływu na cere ...
shima jest offline  
Stary 2008-03-22, 16:53   #2213
Laity
Wtajemniczenie

shima, mam nadzieję, że Belissa Ci pomoże - zarówno na włosy jak i na cerę

Ja się jakoś trzymam jeśli chodzi o ciśnięcie. Chociaż ten okaz z czoła, którego ostatnio ruszyłam boli, jest czerwony i coś się jeszcze w nim dzieje. Naszczęście pod włosami go nie widać.
Obiecałam sobie, że nic nie będę ruszać przez najbliższe 2 dni, żeby idąc do rodziny nie czuć się głupio, że znowu coś powyciskałam i widać czerwone ślady - a z reguły tak się właśnie czuję, więc chcę zrobić wyjątek.

Wy też bądźcie dzielne Wesołych wszystkim życzę

Laity jest offline  
Stary 2008-03-22, 17:55   #2214
LoLcIa123
Zakorzenienie

A to już 2 część,właśnie się zastanawiałam gdzie mi ten wątek w panelu użytkownika zniknął.
Muszę się pochwalić,że przez miesiąc nie wyciskałam nic! i cera była o nieebo lepsza! chociaż przyznam,że jak jest jakiś biały olbrzym to czasem lepiej go wycisnąć w warunkach 'sterylnych' bo zostawiłam takiego jednego i do dzisiaj mam po nim taki mały ślad a i szybciej schodzi taki biały gamoń wyciśnięty,no dobra ale to nie wątek o tym,więc już nic nie mówię!.
Fakty są takie,że niestety znowu muszę dołączyć,odwyk! wzięłam się ostatnio w dniu pełnym nudy za wyciskanie i o boże! weszłam do łazienki znudzona,a wyszłam popłakana,bo taki bajzel sobie zrobiłam na twarzy
także odwyk,łączę się znowu z Wami

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-03-22, 19:09   #2215
Ala0204
Przyczajenie

chyba lepiej trafic nie moglam...u mnie to juz ztym wyciskaniem to powazna choroba...dzien w dzien cos tam musze pokombinowac ale ostatnimi czasy to nie bylo tak zle w porownaniu do tego co sie dzieje z moja twarza dzisiaj w rospacz wpadam mam pelno pryszczy i tych juz przysychajacych i tych dopiero sie tworzacych szlak mnie trafia chodze wysmarowana jakimis specyfikami jak potwor jakis w te swieta to sie chyba ludziom na oczy nie pokarze az takich i tylu na raz to w zyciu nie mialam
Ala0204 jest offline  
Stary 2008-03-22, 19:23   #2216
Agemia
Raczkowanie

Przy nauce, książce albo telewizji zwykle czepiałam się dekoltu albo ramion i barków. Stwierdziłam, że muszę się wobec tego zająć czymś innym i paraduję teraz po domu z dwiema gumkami recepturkami na nadgarstku. Cały czas jest skubię, skręcam i ogólnie bawię się nimi. Dzięki temu nie czepiam się krostek.
Agemia jest offline  
Stary 2008-03-22, 19:39   #2217
Nati_kk
Zakorzenienie

Hmmmm, moze to jest jakis patent

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-03-22, 19:51   #2218
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ala0204 Pokaż wiadomość
az takich i tylu na raz to w zyciu nie mialam
Kuuuuurcze,to zupełnie tak jak ja może coś w powietrzu wisi? wiosenne przesilenie? oby do lata

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-03-22, 20:00   #2219
Vic87
Rozeznanie

Oooo, ja też jak oglądam tv, bądź robię coś przy komputerze to automatycznie zaczynam skubać, dziubać, rozdrapywać i później następuje szok przy lustrze :/ Tragedia. Agemia, dobry sposób podałaś, może to całkiem niezły patent żeby przestać się czepiać tego co na plecach

Vic87 jest offline  
Stary 2008-03-23, 01:30   #2220
lemonka
Zakorzenienie

cze cze cze..!
uzywala moze ktoras Protoptic? kolezanke wyslalam do dermatologa i dostala niby lek cudo-w 7 dni ma ja wyleczyc..

wszystkiego najlepszego, nasmaczniejszego..odpoczy nku

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości