Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-03, 18:24   #2431
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czytałam Twoją wypowiedź Laity na innym wątku o tym płynie że jest skuteczny tylko kurcze nie chce mi sie iść do lekarza.. musiałabym pójść do lekarza w moim rodzinnym mieście bo tam jestem zapisana (a tu w lublinie kiedys mnie nawet nie chciano przyjąć z gorączką bo nie jestem zapisana w lublinie do zadnej przychodni i podobno zeby mnie tu przyjęli musialabym sie wypisac z tej przychodni z mojego miasta... wiem ze to paranoja ale nie mialam nawet sily się kłócić z gorączką tylko wzięłam leki bez recepty w aptece i poszłam spać..) no ale wracając do tematu nie chce mi sie oczywiscie isc do lekarza wiec narazie postaram się robić częste peelingi na plecki zeby samemu pozbyc sie naskórka z powierzchni a potem zobacze jeszcze raz czy aż tak tragicznie to wygląda czy jak zwykle przesadzam
jej dziewczyny wróciłam z kolokwium i jestem tak zmęczona ze dzis niestety nie skorzystam z waszych propozycji ćwiczeń choć tez myslałam o tym ze przydałoby sie cos ze sobą zrobic na wiosne zeby być piękną na lato ale póki co wpadł mi w ręce taki plastukowy masażer z rossmana że się nim jeździ po skórze i tak w wakacje sobie jeździłam po udach i smarowałam ujędrniającym żelem i nawet fajne to było więc chyba wyciągne go z szuflady i znowu zacznę jeździć bo w wakacje przestałam z powodu niespodziewanego wyjazdu zagranicznego.. a potem tak mi sie za ta granicą spodobało że jak wróciłam to juz była jesien hehe i jakos rzucilam na zimę ten masażer do szuflady... ale od poniedizłku go wyciągam moze trochę chociaż dłonią poruszam dla urody moich ud
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-03, 18:27   #2432
tancerka212
Zakorzenienie

Nati mogłabyś mi powiedzieć jak się stosuje to jajko na włosy?? tzn czy na mokre czy na suche włosy? przed czy po myciu? na ile czasu? czy cale jajko czyli razem i bialko i żółtko czy np tylko żółtko? i jak czesto polecane jest stosowac? bo właśnie jestem na etapie zapuszczania włosów, a mam je gęste i w dodatku kręcone a więc suche i tak jakby to cos pomagalo to czemu nie
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-03, 19:05   #2433
SweetDreams93
Raczkowanie

witam Was
z chęcią przyłączę się do przysięgi hm mam niedługo wyjazd tygodniowy... trzeba się jakoś wyleczyć mmm fuj a mam na twarzy takie malutkie wypukłości ale nie ruszam, bo rozpaprze.. żyję z tym
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-03, 19:28   #2434
Dorotka <3
Raczkowanie

GG do Dorotka <3

A mi naglę wyskoczyły na twarzy 2 okropne pryszcze . Nie mogłam się powstrzymać i jednego wycisnęłam .Niestety to są te z serii "podskórnych", więc
znaczna część została. Bleee.. będą tam pewnie jeszcze przez 2 tygodnie albo dłużej. Najgorsze jest to,że to na policzku koło nosa.. i jeszcze ułożyły się symetrycznie po obu stronach . Echh..teraz już nie dotykam nie ma sensu. ..
tak tylko chciałam się podzielić własnym nieszczęściem
Dorotka <3 jest offline  
Stary 2008-04-03, 19:33   #2435
anCcik
Zakorzenienie

ja za bardzo zaczęłam dotykać buzi. ale tak tylko drapię ;<< nie mam zadnym stanow zapalnych etc. tylko takie maleńkie podskórne.
muszę szybko zaprzestać bo pewnie przerodzi się to w wielkie gule ;<
zwiąż mi ktoś ręce ;P
anCcik jest offline  
Stary 2008-04-03, 19:52   #2436
tancerka212
Zakorzenienie

anncik moze sama sobie zwiąż? za kare musisz zrobic wszystkie sposoby ktore tu podalysmy na upiększenie siebie w łazience jak skonczysz to wracaj i zdaj relacje jak ci poszło
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-03, 20:22   #2437
shima
Raczkowanie

Laity super że się trzymasz
własnie wracam z łazienki dorwałam sie do nosa wycisnęłam 3 zaskórniki zrobiłam 3 czerwone ślady i sobie przypomniałam o tym wszystkim co tu wczoraj przeczytałam rzuciłam sie na płatki garniera przetarłam cała twarz i ufff nic wiecej nie zrobiłam
dziękuje wam gdyby nie to co wczoraj pisałyście pewnie zjechałabym twarz
shima jest offline  
Stary 2008-04-03, 20:57   #2438
agiii
Zadomowienie

kurcze musialam! na szczescie zadne spustoszeniepoprostu korcily podskorne a ze wzielam male lusterko by wydepilowac brwi to sie zaczelo :| ale jest ok
agiii jest offline  
Stary 2008-04-03, 21:14   #2439
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Ranyy ale mi wylazł pryszcz centralnie na czole między brwiami.Mój TŻ sie śmieje ze już sie prosi zeby wyjść nie bede go wyganiać.Kituje go korektorem niech sobie tam mieszka

mogwaica jest offline  
Stary 2008-04-03, 21:20   #2440
Nati_kk
Zakorzenienie

Tancerko są różne sposoby z tym jajkiem. Ja osobiście kiedyś próbowałam sposobu takiego, że po umyciu włosów nakładasz na nie jedno roztrzepane całe jajko i trzymasz 10-15 min a potem spłukujesz Ale poszukałam i znalazłam jeszcze np. coś takiego, koleżanka próbowała kiedyś, też podobno fajne

Najpierw trzeba dwa żółtka wymieszać z trzema łyżkami piwa do konsystencji papki, którą nakładamy na włosy i owijamy woreczkiem foliowym. Po pół godzinie zmywamy ją pod bieżącą wodą i myjemy włosy szamponem.

Na wizażu też na pewno jest parę przepisów na jajkową maseczkę, więc jeśli jesteś zainteresowana to na pewno coś znajdziesz

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-03, 22:24   #2441
tancerka212
Zakorzenienie

wiesz moje włosy zawsze były w miarę ładne i nie musialam sie zbytnio z nimi męczyc wiec wątki na wizazu o włosach jakos mnie nie wciągały ale jak juz piszemy o metodach na wieczorne nic nie kosztujące i ratujące buzię sposoby to tak mozna spróbowac pierwsza metoda mi bardziej odpowiada gdyz sie krocej siedzi a ja jestem niecierpliwa i nie chcialoby mi sie siedziec pól godziny z jajem na włosach no i piwo by trzeba bylo otwierac hehehe a ta pierwsza metoda to po splukaniu jaja myje sie włosy szamponem jeszcze prawda?????????

shima super!!!!!! kolejna buzia dziś uratowana!!! możesz być z siebie dumna

mogwica jak ten pryszczol juz taki wielki i na wierzchu to moze go zdezynfekuj i spróbuj jakos higienicznie przebic i lekko wycisnąć bo takie gnojące się gówienko też nie jest za fajne.. tylko bądź delikatna za to żadnych budujących się czerwonych pryszczoli nie ruszamy i nie dopuszczamy do powstania wągrów

znów się muszę z wami pożegnać do niedzieli bo jadę do mojego tżcika kochanego na weekend i tam nie bede miala internetu a juz na pewno nie wątku o wyciskaniu hehehe mam nadzieje ze wszystkie dzielnie wytrzymacie do mojego powrotu z niecierpliwoscią będę czekać na wieści od was moje ulubione koleżanki
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-03, 22:29   #2442
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Tylko że moje paluchy nie rozumieją co to znaczy delikatnie wycisnąć miażdże żeby zadna bakteria nie przezyła.Niech sam wyjdzie fuj.......

mogwaica jest offline  
Stary 2008-04-03, 22:46   #2443
tancerka212
Zakorzenienie

no to rzeczywiscie lepiej żeby sam wyszedł miażdżące paluchy.. hehehe brzmi to jak godżilla!!! hehehe
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-03, 22:59   #2444
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
no to rzeczywiscie lepiej żeby sam wyszedł miażdżące paluchy.. hehehe brzmi to jak godżilla!!! hehehe
Wyobrażasz sobie to pobojowisko po takiej godżilli

mogwaica jest offline  
Stary 2008-04-04, 08:57   #2445
tancerka212
Zakorzenienie

wyobrażam bo sama miałam takie dwie godżille.... całe szczęście je oswoiłam ty też dasz rade
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-04, 15:11   #2446
shima
Raczkowanie

prosze się za bardzo nie wyluzować z racji piatku i nadal się pilnować. Ja mam takie tendencje do wyciskania w piątki wieczorem wrrr dziś będe się powstrzymywała jak tylko się da
shima jest offline  
Stary 2008-04-04, 17:02   #2447
tulipanna.
Zakorzenienie

Tancerko owszem, brevoxyl odbarwia ubrania, nie wiem jak lysanel bo nie mial kontaktu z zadna moja tkanina Mialam kiedys plyn od dermatologa, owszem dobry, ale dostepny tylko za okazaniem recepty. Ogolnie wole kremy i nawet nie zapamietalam co to bylo

Ja trzymam sie dzielnie Ciesze sie, ze z kazdym dniem udaje mi sie Musialam jedynie pozbyc sie dwoch "gotowcow" na czole, byly juz do polowy na wierzchu, wiec za bardzo wyboru nie mialam. Wyglada na to, ze bede miec na czole ok 4 pryszczy...Ale reszta twarzy wyglada bdb. Wlasnie zastanawiam sie, dlaczego to czolo tak wybulwia Mam nadzieje, ze to przejsciowe.
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-04-04, 17:48   #2448
Laity
Wtajemniczenie

No właśnie... Nadszedł piątek i niestety wygląda na to, że będę musiała pozbyć się jednego delikwenta Umiejscowił się pod okiem, cały napuchł i widać, że zawartość zaczyna wyłazić na wierzch. Ochydztwo.
Jak tylko wróciłam do domu zasmarowałam go maścią ichtiolową, żeby wyciągnęła ona go szybciej, ale nie wiem za bardzo co robić - jutro nocuję u koleżanki. Wiem, że do jutrzejszego wieczora to coś będzie całkiem na wierzchu, a z kolei jak to wycisnę, to będzie ogromny czerwony ślad. Co radzicie dziewczyny - cisnąć go, czy poczekać do niedzieli i świecić takim paskudztwem? I tak źle i tak niedobrze

EDIT: Pytanie już nieaktualne. Chyba nie muszę pisać dlaczego...

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2008-04-04 o 21:27
Laity jest offline  
Stary 2008-04-04, 23:10   #2449
miley141
Raczkowanie

Ja zawsze, zawsze ale to zawsze gdy coś nowego wyjdzie to musze to wycisnąć, poprostu nie mogę inaczej ;P I zawsze po kilku godzinach nie ma śladu, ani się strupy nie robią ani nic .
Kiedyś owszem jak je wyciskałam to pare dni sie goiły ale odkryłam metodę :
ale o obrzydliwych rzeczach piszę, no hm , może komuś pomoże ;P Mi pomaga ...
Gdy mam pryszcza , niezaleznie czy wielki (choć rzadko takie mam ) . Najlepiej po kąpieli je ruszyć, Wycisnąć ale tylko ropę i jak te białe wyjdzie(juz nie dociskać żeby- ja to nazywam woda - no bo takie przezroczyste , ani krew nie wyszła) to zostawić w takim stanie poprostu , będzie to owszem bolało i bedzie wielka(lub mniejsza ) gula, ale ona SAMA zejdzie po paru godzinkach, i nie tworzą się strupy ani sie nie babrze ;> tylko poprostu nie ruszać, wycisnąć i koniec, zadnych maści na to.
Bardzo fajne forum, fajnie, że wzajemnie się tak wspieracie i że tak otwarcie pisecie o swych problemach.
Pozdrawiam.

ps. nie zlinczujcie mnie na sam początek , że popieram wyciskanie - to jak którąś z was już korci żeby wycisnęła to wtedy ewentualnie. ;P
miley141 jest offline  
Stary 2008-04-04, 23:26   #2450
Flagelle
Raczkowanie

Hm, tak sobie myślę, że w filmach jak stosują często sposób "na gumkę"
Zakładasz na nadgarstek gumkę recepturkę i jak jesteś o krok od wyciśnięcia, to gumkę ciągniesz, puszczasz i ała xD Muszę to wypróbowac ^^

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline  
Stary 2008-04-05, 11:53   #2451
fugeela
Raczkowanie

Dziewczyny,może to was przekona.Wiecie co się dzieje gdy na twarzy powstaje stan zapalny i się go wyciśnie ? Miażdżenie tkanek powoduje ich uszkodzenie i rozerwanie, a bakterie rozprzestrzeniają się pod skórą. W rezultacie w okolicach wyciśniętego miejsca po jakimś czasie pojawiają się zaskórniki lub kolejne wypryski... ;/
fugeela jest offline  
Stary 2008-04-05, 12:18   #2452
agiii
Zadomowienie

no wlasnie... dlatego mialam masakre na brodzie bo wycisnelam jednego a potem z dnia na dzien bylo ich wiecej... a ja sie dziwilam skad one sie biora :/
agiii jest offline  
Stary 2008-04-05, 14:12   #2453
shima
Raczkowanie

buu dorwałam się do twarzy

Edytowane przez shima
Czas edycji: 2008-04-05 o 17:04 Powód: nieaktualny stan twarzy
shima jest offline  
Stary 2008-04-05, 16:05   #2454
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny.
Ja byłam wczoraj u kosmetyczki i w sumie jestem nawet zadowolona a dzisiaj pojechałam na zakupy i kupiłam żel do mycia twarzy ziaji tin,tin,tonik,te płatki garniera i ten humektan,póki co trzymam się dzielnie i sama nic nie wyciskam

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-05, 16:25   #2455
Ziutusia
Raczkowanie

ale mnie daawno nie było muszę się pochwalić, że odkąd tutaj przybyłam NIC nie wyciskam, no tylko jak już jest ropa to lekko igłą i samo idzie. Stan cery o niebo lepszy, a mój lekarz rodzinny powiedział że jak byłam ostatnim razem to miał ochote odciąc mi twarz i plecy a teraz zostały blizny. Dziękuję Kochane teraz jak widze że mama wyciska to krzyczę jak nienormalna...
Stary 2008-04-05, 18:21   #2456
agiii
Zadomowienie

lolcia a na jaki zabieg poszlas do kosmetyczki, ile zaplacilas, i co ci robila? maseczki jakies, peelingi?
agiii jest offline  
Stary 2008-04-05, 18:45   #2457
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
lolcia a na jaki zabieg poszlas do kosmetyczki, ile zaplacilas, i co ci robila? maseczki jakies, peelingi?
Poszłam na zabieg oczyszczania twarzy,robiła mi i peeling i maseczki nakładała i mechaniczne oczyszczanie również,zapłaciłam 90zł ale nic nie bolało,a śladów już prawie nie mam.Jednak dziewczyny od dawna mam na twarzy takie 3 czerwone plamki małe i widać je nawet pod podkładem,podczas niskiej temperatury przybierają kolor fioletowy,jak się tego pozbyć?

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-06, 13:52   #2458
fugeela
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja byłam wczoraj u kosmetyczki i w sumie jestem nawet zadowolona a dzisiaj pojechałam na zakupy i kupiłam żel do mycia twarzy ziaji tin,tin,tonik,te płatki garniera i ten humektan,póki co trzymam się dzielnie i sama nic nie wyciskam

Seria tin tin Ziaji to dobry wybór
Sama jej używałam przez jakieś 3 miesiące i cera się poprawiłą, Ziaja jest bardzo delikatna a oczyszcza skórę.Nie podrażnia. Teraz przerzuciłam się na Iwostin Purritin bo jestem alergikiem i chcę do minimum wyeliminować nieapteczne kosmetyki, ale toniku Ziaji wciąż czasem używam
fugeela jest offline  
Stary 2008-04-06, 17:18   #2459
Laity
Wtajemniczenie

Lolcia, cieszę się, że wypad do kosmetyczki okazał się dobry pomysłem

Shima, jak tam dziś wygląda Twoja buźka po wczorajszym? Mam nadzieję, że tragedii nie narobiłaś...

U mnie jest beznadziejnie - twarz jakaś taka dziwna, bywało lepiej. Oczywiście musiałam dorwać zaskórniki na jednym policzku. Mam nadzieję, że do jutra opuchlizna zejdzie i będę wyglądać w miarę normalnie, bo czeka mnie długi wypad wśród ludzi.
Na dodatek tak fatalnie czuję się psychicznie... Jak patrzę na siebie w lustro, to mi się odechciewa wszystkiego. Nawet na spacer z psem nie mam najmniejszej ochoty wyjść, żeby nie pokazywać się ludziom...

Laity jest offline  
Stary 2008-04-06, 17:36   #2460
Nati_kk
Zakorzenienie

Laity zostaw tą biedną twarz!!!

Hmmm, a skąd ten dół psychiczny?jest jakiś konkretny powód czy to po prostu przesilenie wiosenne tak na Ciebie zadziałało? Głowa do góry kochana, wiosna idzie, słonko zaczyna coraz mocniej przygrzewać, bierz psa na smycz i już wynocha na dwór trochę buźkę dotlenić!!!!

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości