Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-12, 16:53   #2581
~refleksyjna
BAN stały

GG do ~refleksyjna
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jesli chodzi o peeling, to ostatnio odkryłam kawe mieloną i polecam, mozna nia peelingowac wszystko, a nogi, stopy, łokcie peelenguje cukrem (na wilgotna skóre), zobacze czy da sie tak żyć, tzn. bez peleengów ze sklepu
~refleksyjna jest offline  
Stary 2008-04-12, 17:02   #2582
lemonka
Zakorzenienie

reflekcyjna..probowalam kiedys kawowego-byl genialny do ciala.. gladka skorka..
jednak na twarzy porazka..zalezy od cery..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2008-04-12, 17:35   #2583
elusia1991
Raczkowanie

Dzięx Lemonka poszukam i spróbuję tego kawowego. Acha dziś minął tydzień nie cisnęłam mam nadzieję, że uda mi się wytrwać do końca miesiąca Wam też życzę sukcesu
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-04-12, 17:53   #2584
agusiamatyldka
Raczkowanie

ja sie nie moge powstrzymac nawet dniaporazka.... we wtorek robie tipsy, nie ma innego wyjscia...myslicie ze to pomoze??(tipsem nie dam rady cisnac)...
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-04-12, 18:00   #2585
SaruniaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość
ja sie nie moge powstrzymac nawet dniaporazka.... we wtorek robie tipsy, nie ma innego wyjscia...myslicie ze to pomoze??(tipsem nie dam rady cisnac)...
Taaaak - tipsy bardzo pomagają Kiedyś sama miałam i naprawde nie da sie nimi wyciskać.
Stary 2008-04-12, 18:01   #2586
elusia1991
Raczkowanie

Ja miałam własne długie i pięknie umalowane paznokcie, kiedy cisnęłam to mi się trochę niszczyły więc nie robiłam tego , ale ku mojemu zdziwieniu mi pomogło bardzo mocne ich skrócenie (nie mogłam nic wycisnąć) Agusiamatylda spróbuj skupić się na czymś innym i zapomnieć o wyciskaniu.
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-04-12, 18:27   #2587
agusiamatyldka
Raczkowanie

no wlasnie w tym problem ze nie daje rady sie na niczym innym skupic.. zawsze zobacze jakiegos "dziada" chocby w odbiciu witryny sklepu... troche uciazliwe to jest bo potem wygladam jak straszydlo..zobaczymy o z tmi tipami bedzie-mam nadzieje ze cos WKONCU pomoze
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-04-12, 18:31   #2588
plumie
Raczkowanie

Najgorsze są czarne...uhh je trzeba wyciskać. Tak przynajmniej uważam...znacie jakieś dobre sposoby zeby sie tego raz na zawsze pozbyc?
plumie jest offline  
Stary 2008-04-12, 20:21   #2589
SweetDreams93
Raczkowanie

ja co do wągrów zawsze te najczarniejsze wyciskałam, ale wczoraj wrociłam z wycieczki... ile sie cholerstwa narobiło.. małe grudki i wągry. ale byłam w dobrym humorze i wycisnęłam tylko 1 olałam kompletnie tych czarnych zbrodniarzy... zrobiłam peeling, potem zamknęłam pory tonikiem, a na noc punktowo garnier czysta skóra. i jest git! większosc sobie poszla

cera o niebo lepsza bez wyciskania a grudek jak na razie nie ka nowych (hurra!) ciekawe, czy to chwilowe szczęście.
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:56   #2590
shima
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ~refleksyjna Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie wiem czy juz tutaj ktos to napisał bo za duzo jest do przeczytania na raz, ale napisze to, te wciskanie to nic innego jak odmiana NERWICY, nerwica ktora objawia sie wyciskaniem jakos konkretnie sie nazywa, i TO SIĘ LECZY BO TO JEST CHOROBA, nie wyleczona moze się przemieniec w Nerwicę lękową, bo to jest czesto nastepstwo "zwykłej" nerwicy.
Wiec niestety trzeba sie wybrac do psychiatry po leki.

pozdrawiam wszystkie męczennice nie martwcie sie, to nie z siłą woli macie problem ale z nerwica.

Zgadzam się z Tobą mam nerwice natręctw, psycholog rozmowa praca nad sobą owszem, ale branie leków od razu to jakaś gruba przesada .... potafię nad sobą pracowac i nie wyciskać trzymam się dalej i jestem hepi

Agusiamatyldka tipsy to chyba nienajlepszy pomysł, najlepiej sciąc paznokcie do zera. No ale może dbając o paznokcie odwrócisz uwagę od twarzy powodzenia

Laity a jak Twoja buzia ? mam nadzieje, że nie ciśniesz byle czego
shima jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:40   #2591
Mityczna Jane
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny, nie wiem czy juz tutaj ktos to napisał bo za duzo jest do przeczytania na raz, ale napisze to, te wciskanie to nic innego jak odmiana NERWICY, nerwica ktora objawia sie wyciskaniem jakos konkretnie sie nazywa, i TO SIĘ LECZY BO TO JEST CHOROBA, nie wyleczona moze się przemieniec w Nerwicę lękową, bo to jest czesto nastepstwo "zwykłej" nerwicy.
Wiec niestety trzeba sie wybrac do psychiatry po leki.

pozdrawiam wszystkie męczennice nie martwcie sie, to nie z siłą woli macie problem ale z nerwica.

Pisał, pisał...

Nerwica natręctw to chyba?
"Skubanie" może być też objawem innych dolegliwości psychiki.
Od zwykłego przemęczenia po schizofrenię. Pojawia się też (w formie drastycznej, widziałam) w przypadkach narkomanii.

Ja mogę powiedzieć, że psychiatra mi pomógł 'zaleczyć" nerwicę o tyle, że kiedy brałam leki, było OK - a po odstawieniu trzymiesięczny zjazd w nowego, głębszego doła.
To już podziękuję...
Wolę Świadomie wychodzić z tego sama.
Powoli, ale bez oszustwa i cudownych pigułek wesołości.

Przejść się do psychologa warto, ale dystans trzeba mieć jak z każdym lekarzem
Mityczna Jane jest offline  
Stary 2008-04-13, 01:43   #2592
falcona
Przyczajenie

Witam Wszystkich,
wyszłam dzisiaj z łazienki po kolejnej sesji wyciskania i naszła mnie myśl, że może na temat tej głupiej czynności znajdę jakieś info w internecie. Natrafiłam na to pokaźne forum i widzę, że w zaciszach wielu łazienek dzieją się takie rzeczy. Może to nie na miejscu ale już mi lepiej i nie czuję się nienormalna, skoro to jest częste. Widzę, że to forum może działać trochę jak grupa wsparcia.
Na interesujący temat mogę napomknąć, że moja znajoma dermatolożka twierdzi iż nawyk ten występuje u młodych kobiet, które są niezadowolone z życia, np. z tego że nie maja satysfakcjonującej pracy czy nie mają męża (bo taka jest presja społeczna). Gdzieś też czytałam, że to może być autoagresja związana z przekonaniem o własnej nierealistycznej wadzie czy brzydocie. przekonanie to jest jednak obiektywnie nieprawdziwe.
Jaki może być powód ciśnięcia, co o tym myślicie?
falcona jest offline  
Stary 2008-04-13, 08:34   #2593
Laity
Wtajemniczenie

Shima, trzymam się dzielnie Wczoraj wycisnęłam jednego gotowca, oczywiście ślad po nim dziś jest, ale nie przejmuję się tym zbytnio.
Ogólnie twarz bardzo się wygładziła, więc nie mam nawet powodów, żeby robić masakry.

A jak tam u Ciebie? Mam nadzieję, że po ostatnim ciśnięciu dajesz buźce odpocząć

Laity jest offline  
Stary 2008-04-13, 09:01   #2594
paula-zla
Zakorzenienie

A ja od wczoraj ani rusz po facjacie
Może uda się przez kilka dni?!
i don't want to get over you

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2008-04-13, 09:29   #2595
Nati_kk
Zakorzenienie

Shima, właśnie, jak tam u Ciebie z buźką kochana?

Laity, gotowca wybaczamy Ja jestem dumna, że dostrzegasz jak piękny może być skutek niewyciskania

Paula-zla, trzymam kciuki żeby Ci się udało, złóż nam tu obietnicę, że przynajmniej do... niedzieli nic nie wyciśniesz!:P

Falonca, było już o tym wiele razy, nawet stronę wcześniej dziewczyny o tym pisały. Powodów jest wiele:stres, nerwica, chęć bycia piękną lub czasem po prostu zwyczajna nuda. Zastanów się w jakich momentach podchodzisz do lustra i wyciskasz i na podstawie tego spróbuj dociec przyczyny

Co do pilingu to ja osobiście stosuję na buźkę ten piling kawowy i muszę stwierdzić, że jest naprawdę ok

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-13, 09:55   #2596
paula-zla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Paula-zla, trzymam kciuki żeby Ci się udało, złóż nam tu obietnicę, że przynajmniej do... niedzieli nic nie wyciśniesz!:P
Do niedzieli napewno!
i don't want to get over you

wymienię
paula-zla jest offline  
Stary 2008-04-13, 11:44   #2597
shima
Raczkowanie

hej super, że się pytacie i troszczycie o moją buzie, mam większą motywacje hehe póki co jest naprawde dobrze, od ostatniej masakry minęło już z chyba ponad tydzień nie wiem sama gubie się juz w tym. Wiem jedno- jest dobrze. Nie mam żadnych niespodzianek, a nos i broda odpoczywają. Ograniczyłam stosowanie kosmetyków, nie maże twarzy non stop w kremach itp nie wiem czy to dobra taktyka, ale dam jej odpocząć. I zauważyłam jeszcze, że odkąd nie robie masakr co drugi dzien (jak to bywało wcześniej) nie wyskakują mi bolesne, gigantyczne podskórne gule nie wiem czy ma to jakiś związek, ale może .. więc postanowiłam się podzielić
a dzisiaj staje na rzęsach żeby tylko utrzymać taki stan buzi

Laity gratuluje strasznie się ciesze, że wreszcie udało Ci się doprowadzić twarz do porządku

Nati troszczysz się o wszystkich, a jak Ty się trzymasz i jak Twoja buzia?
shima jest offline  
Stary 2008-04-13, 13:25   #2598
SweetDreams93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez falcona Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich,
wyszłam dzisiaj z łazienki po kolejnej sesji wyciskania i naszła mnie myśl, że może na temat tej głupiej czynności znajdę jakieś info w internecie. Natrafiłam na to pokaźne forum i widzę, że w zaciszach wielu łazienek dzieją się takie rzeczy. Może to nie na miejscu ale już mi lepiej i nie czuję się nienormalna, skoro to jest częste. Widzę, że to forum może działać trochę jak grupa wsparcia.
Na interesujący temat mogę napomknąć, że moja znajoma dermatolożka twierdzi iż nawyk ten występuje u młodych kobiet, które są niezadowolone z życia, np. z tego że nie maja satysfakcjonującej pracy czy nie mają męża (bo taka jest presja społeczna). Gdzieś też czytałam, że to może być autoagresja związana z przekonaniem o własnej nierealistycznej wadzie czy brzydocie. przekonanie to jest jednak obiektywnie nieprawdziwe.
Jaki może być powód ciśnięcia, co o tym myślicie?
no tak, brzmi znajomo moje 2 super piękne i hiper zadbane koleżanki nigdy nie wyciskają pryszczy, zaskórników itp.. bo nie muszą. rzadko kiedy im cokolwiek wyskakuje, a jak widzą co np. na wycieczce wyczyniam z kosmetykami do pielęgnacji twarzy to nie powiem, TROCHĘ były zdziwione... one tylko hops do łóżeczka i już idą spać bez zbędnych rytuałów... no ale ja to ja...
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-13, 13:39   #2599
agiii
Zadomowienie

bylo tak pieknie. ale jakies 3 mi sie zaczely robic i wycisnelam ale nie poszlo gladko i mam teraz czerwone plamyyy ;(;(;(
agiii jest offline  
Stary 2008-04-13, 18:42   #2600
Nati_kk
Zakorzenienie

Shima, miło że pytasz U mnie z buźką w miarę ok, nie mam żadnych jakiś takich gulowatych, jedynie pod noskiem mi się taki malutki zrobił wczoraj, ale nałożyłam brevoxyl na noc i już jest dużo lepiej Podejrzewam,że wyskoczył dlatego że jestem przemęczona, szkoła, praca, brak snu itd.
Ogólnie odstawiłam większość kosmetyków jakie używałam wcześniej, do mycia nadal szare mydełko, potem tonik Oepatrol UMT z olejkiem z wiesiołka(bardzo fajny i co najważniejsze TANIUTKI, tylko 6,50:P) no jeśli chodzi o nawilżanie to humektan jedyne co z kosmetyków do makijażu to korektor, jeśli coś wyskoczy i leciutkie muśnięcie pędzlem pudrem matującym,żeby się tak nie błyszczeć

Agii, może nałóż na nie wody utlenionej, albo coś kojącego? I nie duś już więcej proszę jeśli nie jest to typowy "gotowiec" bo sama widzisz jak to się kończy!

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-13, 19:12   #2601
wretched
Raczkowanie

Przylaczam sie do Was, odwalilam taki nr ze juz sie boje wyciskac. U mnie doszlo do tego, ze ja wyciskam, owszem, ale dopiero po tym jak ulatwie sobie ta czynnosc. Jak widze jakiegos syfa to go przebijam lekko szpilka/igla/zyletka i dopiero wyciskam. Jednak teraz czuje ze dalej jest w tym miejscu ropa. Co zaschnie to rozdrapuje o matko, nie idzie wycisnac, no po prostu nie wiem co mam z tym robic. Nawet tasmy klejacej probowalam i troche pomaga. Tzn. mam wrazenie ze cos sie zbiera na tej tasmie. Musze to zostawic. Dobrze ze mi to wlosy zakrywaja heh. Jutro ide po jakis kosmetyk do oczyszczania i bedzie git
wretched jest offline  
Stary 2008-04-13, 19:41   #2602
tancerka212
Zakorzenienie

witajcie dziewczyny moje ulubione

w weekend zbliżyłąm się do lustra i zobaczyłam tam moimi oczami chyba z milion zaskórników.. pewnie dlatego ze w tym tygodniu za bardzo szalałam z makijażem.. podkłąd i puder zapchały mi pory no i miałam mnóstwo zaskórników... więc oczywiście wzięłam się za nie i normalnie tak się zwyciskałam cała że aż sama się dziwiłam ile tego mi się przez ten czas niewyciskania narobiło!!!!!!!! ale dobra wiadomosc jest taka ze wcale nie mam po tym śladu!!!!!!!!!!!!! nie wiem jak ja to robie hhi chyba jakos bardziej umiejetniej wyciskam pory bo naprawdę mam taką piękną i oczyszczoną skórę że w tym tygodniu na pewno będę chodzić bez makijażu aby na czole goją mi się ślady po tych gotowcach co na tygodniu o nich wspominałam. ogólnie jestem zadowolona ze swego ciśnięcia hehehe ale dodam że wyciskałam TYLKO czarne kropki i nie ruszałam niczego innego pięknie... dziś to nawet na randkę nie musiałam się malowac tak mi sie moja buzia spodobała

i jeszcze się pochwalę że się ważyłam i ważę prawie 1,5 kg mniej
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-13, 20:26   #2603
elusia1991
Raczkowanie

To super tancerko212 ciesze się i gratuluję! Odkąd jestem na forum nie wyciskam i lepiej wygląda moja buźka, mniej makijażu. Dobrze jest wiedzieć, że ma się w was wsparcie. Teraz to chyba będę sobie postanawiać w każdą niedzielę, że do następnej nic nie ruszę czas nie jest tak przerażająco długi(wytrzymałam już jeden tydzień to wytrzymam i drugi-trzeci aż się oduczę) Dzięki dziewczyny, że jesteście
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-04-13, 20:54   #2604
LoLcIa123
Zakorzenienie

Ja też się mogę pochwalić,że nie cisnę nic a nic! dzisiaj wyskoczył mi nowy gość ale nie ruszam go,miałam trochę zaskórników i wągrów,weszłam do łazienki i już miałam łapki przygotowane do ciśnięcia,ale jednak sięgnęłam po peeling,później zrobiłam maseczkę,posmarowałam kremem nawilżającym i od razu lepiej

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-13, 21:01   #2605
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Shima, miło że pytasz U mnie z buźką w miarę ok, nie mam żadnych jakiś takich gulowatych, jedynie pod noskiem mi się taki malutki zrobił wczoraj, ale nałożyłam brevoxyl na noc i już jest dużo lepiej Podejrzewam,że wyskoczył dlatego że jestem przemęczona, szkoła, praca, brak snu itd.
Ogólnie odstawiłam większość kosmetyków jakie używałam wcześniej, do mycia nadal szare mydełko, potem tonik Oepatrol UMT z olejkiem z wiesiołka(bardzo fajny i co najważniejsze TANIUTKI, tylko 6,50:P) no jeśli chodzi o nawilżanie to humektan jedyne co z kosmetyków do makijażu to korektor, jeśli coś wyskoczy i leciutkie muśnięcie pędzlem pudrem matującym,żeby się tak nie błyszczeć

Agii, może nałóż na nie wody utlenionej, albo coś kojącego? I nie duś już więcej proszę jeśli nie jest to typowy "gotowiec" bo sama widzisz jak to się kończy!
Mam pytanie,pomaga Ci to szare mydło?Bo jestem na etapie szukania czegos do mycia twarzy.Miałam już avene cleanance i olejek do mycia z BU ale nie jestem zadowolona.Więc tak myśle teraz nad tym szarym mydłem..

mogwaica jest offline  
Stary 2008-04-13, 22:56   #2606
Nati_kk
Zakorzenienie

Mi szare mydełko "przepisała" dermatolog i nie narzekam

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-13, 23:25   #2607
fugeela
Raczkowanie

Cytat:
wyciskanie jest objawem nerwicy wtedy, gdy sie nad tym nie panuje, kiedy dzieje sie to automatycznie i choc rozsadek krzyczy NIE! to nie jestesmy w stanie powiedziec stop, i kiedy wyciska sie co popadnie. Jesli robi sie to bo chce sie ładnie wygladac to oczywiscie nie jest to nerwica, ale jesli chce sie ładnie wygladac wiec walczy się z wyciskaniem, to jest to nerwica. Wiem bo sama to miałam i od lekarza sie na ten temat sporo dowiedzialam.
Dokładnie tak.Pisałam to kilka stron wcześniej, pisało to dużo osób, dziewczyny to się leczy a nie zalecza, tu nie chodzi o to, żeby się wspierać w klubie niewyciskania, jasne - to może pomóc, ale przyczyną jest jakieś napięcie, stres w was i to nią trzeba się zając, wtedy problem zniknie.Do psychologa idźcie

Chyba że chcecie mieć całe życie twarz w pryszczach i bliznach.
fugeela jest offline  
Stary 2008-04-14, 14:41   #2608
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.Pisałam to kilka stron wcześniej, pisało to dużo osób, dziewczyny to się leczy a nie zalecza, tu nie chodzi o to, żeby się wspierać w klubie niewyciskania, jasne - to może pomóc, ale przyczyną jest jakieś napięcie, stres w was i to nią trzeba się zając, wtedy problem zniknie.Do psychologa idźcie

Chyba że chcecie mieć całe życie twarz w pryszczach i bliznach.
Mimo, że psycholog mógłby bardzo tutaj pomóc, to i tak myślę, że niewiele dziewczyn uda się z tym problemem do lekarza...

A o tym jak bardzo stres i napięcie wpływa na moje zachowanie, miałam okazję przekonać się ostatnio, szczególnie jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie i mój odwieczny kompleks związany z cerą.
Wystarczyła mała zmiana w mojej beznadziejnej sytuacji, którą dołowałam się ostatnio i od razu poczułam się lepiej. Przestałam się tym denerwować, co korzystnie odbiło się na cerze - nie cisnę jej już, nie mam takiego "parcia" na supergładką skórę. I ogólnie samopoczucie mam lepsze

Tancerko, Shima, Nati, Lolcia - cieszę się, że u Was też jest dobrze. Może to wiosna tak na nas działa

Wretched, ja na takie głęboko siedzące cholery używam maści ichtiolowej. Ładnie wyciąga zanieczyszczenia na wierzch i delikatnie łagodzi.

Laity jest offline  
Stary 2008-04-14, 15:32   #2609
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A o tym jak bardzo stres i napięcie wpływa na moje zachowanie, miałam okazję przekonać się ostatnio, szczególnie jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie i mój odwieczny kompleks związany z cerą.
Wystarczyła mała zmiana w mojej beznadziejnej sytuacji, którą dołowałam się ostatnio i od razu poczułam się lepiej. Przestałam się tym denerwować, co korzystnie odbiło się na cerze - nie cisnę jej już, nie mam takiego "parcia" na supergładką skórę. I ogólnie samopoczucie mam lepsze
mam ostatnio to samo) I naprawdę trochę luźniejsze podejście do cery i pryszczy samo w sobie jej pomaga.

Mi jeszcze pomógł, paradoksalnie, taniec brzucha - ale tutaj chodzi bardziej o świadomość własnego ciała. Stwierdziłam, że mam naprawdę fajną figurę, którą mogę kusić sobie facetów ];->, co przyczyniło się też do wyglądu mojej twarzy. Nie wiem, może tutaj chodzi o pewność siebie? Oczywiście nie popadając w samozachwyt
A jeszcze powiem, że ostatnio zrobiłam sobie grzywkę,a pryszczy jakoś specjalnie nie przybyło.

W ogóle to dobrze się dzieje w moim życiu, chociaż facet, który mi się podoba już od jakiegoś czasu, ma dziewczynę i ja nic nie mogę z tym zrobić :/ no ale cóż - nic nie może być za bardzo kolorowe...
Pozdrawiam, życzę fajnego humoru, gładziutkich twarzyczek - i roześmianych :P

[pewnie znowu napiszę coś za miesiąc ]

sonnerin jest offline  
Stary 2008-04-14, 19:30   #2610
tancerka212
Zakorzenienie

no jestem juz wreszcie wami bo nie mialam dzis w ogóle czasu i się stęskniłam hehe
dziś tak jak sobie obiecałam nie umalowałam się na uczelnię. aby rano nałożyłam filtr który podejrznie mi się szybko wchłonął! normalnie nie zdążyłam go rozsmarować do końca a tu kolejną porcję trzeba było z tubki wycisnąc.. nie wiem od czego to zależy ze raz mi sie wszystko łapczywie wchłonie a raz sie maże na buzi i świeci jak psu... nie powiem co
jeśli chodzi o tego psychologa.. ja wyciskam, bo mam wągry a nie nerwice więc proszę mnie już więcej nie kierować do lekarzy bo nie jestem chora mam tłustą cerę i z tej okazji wągry więc to chyba nie podłoże psychiczne tylko chęć ładnego wyglądu z resztą ostatnio stwierdziłam że jakbym była facetem to chciałabym mieć taką dziewczynę jak JA hehehe musimy polubić siebie w każdym centymetrze i z tej miłości dbać o siebie a nie ze złości na buzię... fajne z nas laski i tak ma być
tancerka212 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości