Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-14, 19:46   #2611
Laity
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
z resztą ostatnio stwierdziłam że jakbym była facetem to chciałabym mieć taką dziewczynę jak JA hehehe musimy polubić siebie w każdym centymetrze i z tej miłości dbać o siebie a nie ze złości na buzię... fajne z nas laski i tak ma być
Tancerko, Ty to zawsze umiesz napisać coś pocieszającego

Przyznam się po cichu, że ja też uważam siebie za fajną dziewczynę, ale niestety z tego co usłyszałam i zaobserwowałam to wiele ludzi boi się do mnie podejść i zagadać. Podobno faceci boją się dziewczyn takich jak ja (cokolwiek miałoby to znaczyć). A szkoda

Ale generalnie podpisuję się pod tym, że trzeba swoje ciało pokochać.

Laity jest offline  
Stary 2008-04-14, 19:50   #2612
shima
Raczkowanie

popieram
jej ale jestem zadowolona nawet mój nos dziś wygląda już normalnie
shima jest offline  
Stary 2008-04-14, 20:01   #2613
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

E laski - chyba wiosna w końcu przyszła Humory wszystkim dopisują, Słońce musnęło promieniami nasze buźki i od razu wydają się ładniejsze

sonnerin jest offline  
Stary 2008-04-14, 21:19   #2614
Nati_kk
Zakorzenienie

Oj tak, wiosna działa na nas zbawiennie

Tancerko, święte słowa, tylko singlom teraz trudniej bo wszystkie zakochane parki wylęgają na dwór...Ale wszystko do zniesienia

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-14, 21:24   #2615
tancerka212
Zakorzenienie

Laity ja też kiedyś sie dowiedziałam ze onieśmielam facetów i nie mają odwagi do mnie podejść no cóż ja już mam swojego tżcika więc mi to wszystko jedno
a to że jesteśmy laseczki to fakt a nie akcja podbudowywania na wątku mi się strasznie ostatnio zaczęła moja buzia podobać, a jak jeszcze dostałam od mamy poczwórne cienie do powiek ślicznie podkreślające oczy to już całkiem hehehe jeszcze jak schudne 3 kilo.. mój tż padnie na wakacjach na mój widok w bikini - to mój cel hihihi
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-15, 13:42   #2616
virgo
Wtajemniczenie

cześć Kobietki strasznie dawno mnie tu nie było- kompletnie nie miałam czasu
co do buźki to wszystko mi sie ładnie pogoiło, po acne derm blizny zbladły i cerę mam coraz ładniejszą. Od czsu do czasu zdarza mi się coś skubnąć czy wycisnąć zaskórnika cholernika ale bez strasznych szkód dla skóry.
Jeśli chodzi psychologiczne podłóże naszych problemów to zgadzam sie w 100%, sama mam nerwicę i od jakiegos czsu chodze na terapię i bardzo mi ona pomaga

a tak wogóle to sie strasznie ciesze że sie w końcu ciepło zrobiło, słoneczko świeci i wszystko pięknie kwitnie
szkoda tylko że przy acne dermie trzeba unikać słoneczka i filtry stosowac, marzy mi sie śliczna opalenizna ale na solarium nie pojde, ciałko smaruję brązującym balsamikiem ale nie wiem co zroboic z moja bladą facjatą jak sie posmaruję samoopalaczem to mi pozapycha pory nie macie jakiś pomysłów jak można opalic buźke bez szkody dla cery???????????????? HELP!!!!!

pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
Stary 2008-04-15, 13:51   #2617
tancerka212
Zakorzenienie

ja właśnie tez poszukuję na to jakiegos sposobu żeby sie trochę opalić ale tylko takiego zeby nie wyrządził mi żednej szkody dla buzi.. jak spojrzałąm w lustro to naprawdę nie skłąmię jak powiem ze jestem biała!!! ale chyba nie da sie z tym nic zrobic.. ja poczekam aż moze troszkę się zarumieni pod wpływem promyczków słońca.. ale kiedy to będzie..
za to dziś zrobiłam sobie długi spacer i widzę że spodobało się to buzi bo ma jakiś taki ładny koloryt.. zaraz zrobię jej peeling i maseczkę to może będzie jeszcze piękniejsza w każdym razie polecam gorąco spacerki w taką piękną pogodę każdemu kto ma na to czas
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-15, 14:33   #2618
SweetDreams93
Raczkowanie

dzień dobry hihi
z okazji wiosny poprawia mi się cera (łaaaał co za miła odmiana!) tylko nieliczne, gotowe do bezlitosnego wyciśnięcia masakruję- ale zaraz cuś na to nakładam i jest oki. no co za dobry humor, no

oj tam, tego na nosie to i tak nikt nie widzi... nie ruszę. hm, tak w sumie nie wiem czy da się nie wyciskać nic a nic przez dłuższy czas, cera się strasznie zanieczyści.. takie niewinne to chyba można zniszczyć...
a jak tam u Was z niewyciskaniem?
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-15, 14:39   #2619
tancerka212
Zakorzenienie

przez dłuższy czas to sie rzeczywiście chyba nie da bo mi się cera zanieczyszcza w końcu ale sama sobie ładnie oczyszczam czarne kropki raz na jakis czas i robie to bez masakry i jest fajnie
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-15, 14:54   #2620
SweetDreams93
Raczkowanie

oo tak fajnie fajnie ale trzeba się z wyczynami na twarzy pilnować.. i tak już po zimie- wiadomo---> odtruwanie organizmu
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-15, 15:27   #2621
Laity
Wtajemniczenie

Fajnie, że w naszym wątku wreszcie zapanował dobry nastrój.

Co do opalania buźki - ja jeszcze nic nie wymyśliłam... Wypróbowałam już tabletki opalające, krem brązujący, samoopalacz, solarium i niestety wszystko okazało się do bani, bo skutkiem był wysyp Nie pozostaje chyba nic innego tylko niezbyt długa ekspozycja buźki na słońcu.

U mnie z buzią w porządku. Wycisnęłam dziś jedną cholerę - przyznaję się bez bicia, że nie musiałam tego robić, ale stało się. Najważniejsze, że nic wielkiego się nie stało.
Coś mi ostatnio powychodziły na czole malutkie krostki - nie wiem czy to przed okresem, czy przez to, że nie nakładam rano nawilżającego kremu, tylko sam puder W każdym razie nie zamierzam ich cisnąć.

Muszę natomiast zająć się dekoltem, bo coś nie wygląda za fajnie. Jakiś taki dziwny wysyp się pojawił i wydaje mi się, że to może być uczulenie po perfumach... Ehh, ciągle coś. Jak nie urok to s....

Laity jest offline  
Stary 2008-04-15, 15:34   #2622
tancerka212
Zakorzenienie

hhehehe nie martw sie wszystko zniknie właśnie tak sobie trzeba zdać sprawe że co wylezie to i zniknie wiec nie musimy sie aż tak stresowac ja tez w tamtym tygodniu spróbowałam nie nakładac kremu pod makijaz i cos sie niefajnego stało.. nie wiem jak by to naukowo udowodnic ale no sama widze wiec na wszelki wypadek nie zmieniac kolei rzeczy
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-15, 19:06   #2623
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
hhehehe nie martw sie wszystko zniknie właśnie tak sobie trzeba zdać sprawe że co wylezie to i zniknie wiec nie musimy sie aż tak stresowac ja tez w tamtym tygodniu spróbowałam nie nakładac kremu pod makijaz i cos sie niefajnego stało.. nie wiem jak by to naukowo udowodnic ale no sama widze wiec na wszelki wypadek nie zmieniac kolei rzeczy
No właśnie tak się zastanawiam, czy to nie przez to, że bez kremu skóra jest zbyt sucha

Laity jest offline  
Stary 2008-04-15, 19:16   #2624
tancerka212
Zakorzenienie

hmmm ciekawe czy ktoś mądry czyta to nasze forum i by nam odpowiedzial na to nasze pytanie czy stosowanie makijazu bez kremu nawilżającego pod spodem jest gorsze niz na krem???
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-15, 21:25   #2625
Nati_kk
Zakorzenienie

Nie zaprzeczę, że przydałaby się taka podpowiedź Ja jednak mimo wszystko stosuję na krem, inaczej by mi buźka na wiór wyschła...

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-15, 21:25   #2626
shima
Raczkowanie

wiem, że macie obiekcje co do kosmetyków nivea, ale ja mam taki podkład z kremem hmm i dla mnie to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Jestem biała, a taki podkład jest delikatny i wyglądam naturalnie to po pierwsze, a po drugie mam suchą cerę i jak nakładam sam podkład bez kremu pod to ble skóra mi schodzi, a jak nakładałam krem pod podkład tak jak keidyś to robiło mi się 3razy więcej zaskórników. A takie połączenie Nivea mi odpowiada bo i skóra jest nawilżona i nie robi się dużo zaskórników. Jedynym mainusem może być to ze taki podkład nie kryje wszystkiego, tylko nadaje buzi taki ładniejszy kolor co mi akurat odpowiada

trzymajcie się dzielnie ja dziś zamuliłam i wycisnęłam na siłe ze 3 jakieś grudki i zostały ślady no debil ze mnie
shima jest offline  
Stary 2008-04-15, 21:36   #2627
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

ale ten podkład chyba nieciekawy skład ma;/

Ktora z Waas stosuje Acne derm? ja zaczełam jzu chyba z 2 tyg i widze ze cera mi sie zaczeła o wiele bardziej przetłuszczac jest ajaks szarawa i niezbyt fajna. Mysle ze powinnam kupic inny krem nawilzajacy bo przez cały czas używam metronidazol. Dzisiaj robie maseczke nawilzająca bo sucha skóra na wior
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2008-04-15, 21:40   #2628
tancerka212
Zakorzenienie

nie przypominam sobie żeby któraś z nas miała obiekcje do czegoś co działa jak na Ciebie dobrze działa nivea to się jej trzymaj ja mam swój humektan i spodobał się też koleżance której dałam wypróbować i też taki chce każdy ma to co lubi i tak jest najlepiej bo nie wyobrażam sobie aby było możliwe żebyśmy wszystkie używały tego samego zestawu kosmetyków ale byłoby nudno.. ja dziś tak popatrzyłąm na moją buzię i chciałabym jej coś dać zeby była najpiękniejsza na świecie ale już nie mam pomysłów.. kwasy przechodziła, kosmetyczka kosmicznie droga, a ja zbieram na cudowne wakacje więc odpada, świetny krem nawilżający też ma... łykam też witaminke a + e, po której nie widze żadnych rezultatów ale łykam cierpliwie juz drugie opakowanie tak na wszelki wypadek, zeby byc zawsze piękna... nie chcę narazie stosowac kwasow, bo powrót do nich zapowiadam dopiero na jesień... przydałąby się opalenizna ale nie ma dla nas super sposobu niewyrządzającego krzywdy... już sama nie wiem co bym jej jeszcze mogła dac żeby byla piękniejsza... myślałam też o preparatach z witaminą C ale to też wymaga filtrów jak kwasy więc odpuszcze sobie na lato... nie wiem juz sama... chyba dam jej dużo snu i zaraz się położę

no tak krem nawilżający przy acne dermie to niezbędny niezbędnik inaczej buzia na wiór!!
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-15, 22:22   #2629
tancerka212
Zakorzenienie

dziewczyny mam techniczne pytanie odnośnie wizazu i zadaje je wam bo wy sie nie bedziecie śmiały i pomozecie w miare mozliwosci... jak zrobic zeby w moim podpisie tam gdzie mam linki do suwaczków zrobić tak żeby nie był taki długi i brzydki podpis tylko np aby napis "Ja i Ty" i żeby klikając na to dopiero się wyświetlał suwaczek... chciałabym .zeby ten mój podpis jakos się łądniej nazywał niż ślubsuwaczkibleblebleble tylko jakos łądniej jak któaś umie to niech napisze bardzo szczegółową instrukcję tu lub na pv tak zebym zrozumiała dokłądnie
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-15, 23:50   #2630
agusiamatyldka
Raczkowanie

no i dzisiaj robilam tipy....zraz biegne sie myc to zaobcze czy serio powstrzymuja przed cisnieciem.....a co do opalonej buzki to jest cos takiego jak olejek marchewkowy, slyszalyscie o tak cudzie?moze to byc dobre...
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-04-16, 00:02   #2631
lemonka
Zakorzenienie

olejek marchewkowy, a w opisie: Produkt ma tłusta konsystencję, dlatego nie polecam go osobom o cerze tłustej i mieszanej, gdyż mogą wyskakiwać po nim pryszcze (tak tez było w moim przypadku).
niestety..

co do acne/skino to nie uzywam zadnego kremu i o dziwo o zadnym w/w wiorze u mnie nie ma mowy.. chyba mam mega tlusta cere :|

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2008-04-16, 08:41   #2632
kolanka
Zadomowienie

Postaram sie odpowiedzieć dlaczego stosowanie kremu nawilżajacego pod podklad moze powodowac powstawianie zaskorników. Za nawilzanie w kremie odpowiedzialny jest składnik propylene glycol. W połączeniu z kosmetykami kolorowymi ma on działanie zaskórnikotwórcze. Oczywiście wszystkie informacje wyczytałam na wizażu. Jak same wiecie tutaj każdy ma swoje odmienne zdanie co do stosowania kosmetyków. Zauważyłam rownież, ze prawie w każdym podkładzie znajduje się propylene glycol. Moze nie w początkowym składzie, ale gdzies na środku.
Jesli ktos musi używać kermu pod podkład, bo cera jest bardzo sucha, to nalezy to robic. Nie nałozenie go spowoduje wieksze szkody niz jego współdzialanie z podkaładem. Uwazam, ze jednynym spospbem chociaż małego zapobiegania jest to, zeby krem nawilżajacy dobrze się wchłonął. Trzeba odczekać chwile przed nalozeniem podkładu.
kolanka jest offline  
Stary 2008-04-16, 15:22   #2633
shima
Raczkowanie

aż mi wstyd się przyznać ... było tak super i od nowa zepsułam wszystko powyciskałam co się da z mojego biednego nosa,a uratowałam tylko brode
shima jest offline  
Stary 2008-04-16, 16:11   #2634
SaruniaL
Raczkowanie

ahhh shima... nu nu nu!
ja buzie narazie mam w porządku, ale dekolt tak nieciekawie wygląda, a w piątek mam 18nastke i chcialam załozyc bluzke z wyciętym dekoltem ale nie wiem co z tego wyjdzie
Stary 2008-04-16, 16:50   #2635
sonnerin
Rozeznanie

GG do sonnerin

SaruniaL - nie przejmuj się tak tym! I tak nikt pewnie nie zauważy, najwyzej nałóż sobie podkład na dekolt, albo zakorektoruj to co potrzeba. Ja zrobiłam tak w tamten weekend i ogólnie wszystkich powalałam swoim wyglądem :P ]:->

)

U mnie gites, musze powiedzieć. Czuję różnicę nawet gdy myję buźkę - jest jakaś taka gładka, zadnych grudek, no i ogólnie jest przyjemniejsza w dotyku i o niebo lepszy koloryt Od czasu do czasu wyciśnie sie jakiegoś zaskórnika, bo większych delikwentów po prostu nie ma <jupi>!

sonnerin jest offline  
Stary 2008-04-16, 17:04   #2636
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
dziewczyny mam techniczne pytanie odnośnie wizazu i zadaje je wam bo wy sie nie bedziecie śmiały i pomozecie w miare mozliwosci... jak zrobic zeby w moim podpisie tam gdzie mam linki do suwaczków zrobić tak żeby nie był taki długi i brzydki podpis tylko np aby napis "Ja i Ty" i żeby klikając na to dopiero się wyświetlał suwaczek... chciałabym .zeby ten mój podpis jakos się łądniej nazywał niż ślubsuwaczkibleblebleble tylko jakos łądniej jak któaś umie to niech napisze bardzo szczegółową instrukcję tu lub na pv tak zebym zrozumiała dokłądnie
Chciałam napisać krok po kroku jak to zrobić ale automatycznie zmienia mi się to

Może wyślij mi na PW adres mailowy, to napiszę w mailu...

Laity jest offline  
Stary 2008-04-16, 17:26   #2637
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Chciałam napisać krok po kroku jak to zrobić ale automatycznie zmienia mi się to

Może wyślij mi na PW adres mailowy, to napiszę w mailu...

Chodzi Wam o to ?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240816
201704240951 jest offline  
Stary 2008-04-16, 18:14   #2638
tancerka212
Zakorzenienie

chodzi mi oto że stworzyłam sobie taki suwaczek przykłądowy
a chcę żeby w podpisie mi się cały nie wyświetlał tylko np napis "Ja i Ty". I żeby dopiero po kliknięciu na "Ja i Ty" wyświetlał się suwaczek. Jakby któaś umiała mi napisać co i gdzie mam zmienić to byłabym bardzo wdzięczna bo ja to z komputerem jestem na bakier...
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-16, 20:55   #2639
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
przez dłuższy czas to sie rzeczywiście chyba nie da bo mi się cera zanieczyszcza w końcu ale sama sobie ładnie oczyszczam czarne kropki raz na jakis czas i robie to bez masakry i jest fajnie
Ja tak samo,trzymam się dzielnie.
Tylko kurczę nie wiem dlaczego ciągle mi się coś zbiera na lewym policzku koło ust! już jest ładnie i nic nie ma,a za chwilę znowu coś tam się dzieje i tak ciągle

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-17, 16:43   #2640
Laity
Wtajemniczenie

A cóż to za cisza w wątku? Mam nadzieję, że (oprócz grzecznej Lolci) nie broicie

U mnie jest ok. Zauważyłam, że jeden z moich kremów na dzień (Effaclar Matt Active) ma w składzie propylene glycol. No i w związku z tym postanowiłam na razie odstawić wszystkie kremy na dzień i po umyciu buźki nakładam tylko puder. Mam nadzieję, że nie wyschnę na wiór...

A tak poza wątkiem muszę się pochwalić - po pierwsze zaliczyłam ciężkie kolokwium za pierwszym podejściem, a po drugie moja znajomość z osobnikiem, o którym już tu kiedyś wspomniałam chyba nie jest jeszcze skończona Ale mam dobry nastrój

Laity jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości