Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-17, 17:24   #2641
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja oczywiście jestem tylko wczoraj coś mi wizaz nie chciał działac poza tym Laity pomagała mi stworzyć normalny podpis nie mam czasu za bardzo wymyślać ale i tak jest ładniejszy niż był kiedyś coś jeszcze stworzę

u mnie wszystko w porządku poza jakąś gulą która wczoraj wyskoczyłą mi na policzku.. za mocno ją chyba wczoraj macałam i dziś zrobił się z niej ropniak.. nie mogłam tak pójść na uczelnie więc go szybko usunęłam zaraz dostane baty ale nie dało się z nim chodzić bo był okropny!

a poza tym to mam kryzys bo chce mi się strasznie coś słodkiego, ale się odchudzam.. całe szczęście nie mam nic słodkiego w domu, bo inaczej bym już pałaszowała

gratulujemy Laity zaliczonego kolokwium!!! jesteś bardzo mądrą dziewczynką ciekawe co studiujesz? jak to nie tajemnica to się pochwal, a jak tajemnica to i tak gratuluję!
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-17, 17:59   #2642
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
u mnie wszystko w porządku poza jakąś gulą która wczoraj wyskoczyłą mi na policzku.. za mocno ją chyba wczoraj macałam i dziś zrobił się z niej ropniak.. nie mogłam tak pójść na uczelnie więc go szybko usunęłam zaraz dostane baty ale nie dało się z nim chodzić bo był okropny!
Ja tam batów nie dam, bo sama z takimi chodzić nie potrafię

Cytat:
a poza tym to mam kryzys bo chce mi się strasznie coś słodkiego, ale się odchudzam.. całe szczęście nie mam nic słodkiego w domu, bo inaczej bym już pałaszowała
Niestety wiem co to znaczy. Ja też nie jem słodyczy od jakiś 2-3 tygodni. Ku mojemu zdziwieniu trzymam się dzielnie, ale dziś mam taką chcicę, że szok. Zaraz chyba pójdę sobie zrobić sok z pomarańczy, to mi trochę przejdzie

Cytat:
gratulujemy Laity zaliczonego kolokwium!!! jesteś bardzo mądrą dziewczynką ciekawe co studiujesz? jak to nie tajemnica to się pochwal, a jak tajemnica to i tak gratuluję!
Dziękuję
Studiuję zarządzanie. A Tancerka co studiuje?

Laity jest offline  
Stary 2008-04-17, 18:04   #2643
tancerka212
Zakorzenienie

tancerka studiuje ekonomię pokrewna dziedzina! no to jesteśmy bardzo mądre hehehe
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-17, 19:57   #2644
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
tancerka studiuje ekonomię pokrewna dziedzina! no to jesteśmy bardzo mądre hehehe
No to podziwiam W tej sesji będę musiała zmierzyć się z makroekonomią, która jak na razie jest dla mnie czarną magią O 100% fajniejsza była dla mnie mikroekonomia...

Laity jest offline  
Stary 2008-04-17, 20:53   #2645
Nati_kk
Zakorzenienie

Nati też obecna Tylko coś zalatana strasznie jestem, a tak jak Tancerce wczoraj mi wizaż wieczorem nie chciał działać i odpuściłam dalsze próby. U mnie ok, wycisnęłam tylko wczoraj tego pod nosem, bo już był typowo "gotowy", ale się już ładnie zasuszył i nic nie widać, oprócz tego jeszcze sobie wczoraj zrobiłam pilling i maseczkę oczyszczającą, bo mi się troszkę już twarz zanieczyściła...

Laity gratuluję zdanego kolokwium, obie z Tancerką zdolne dziewczyny jesteście A co do tego Twojego wspomnianego, to uważaj, żebyś znowu Cię nie zawiódł i żebyś znowu przez niego nie cierpiała, o ile to ten sam który był przyczyną Twojego ostatniego doła...

Może to dzisiaj taka pogoda, że wszystkim się chce słodkiego, bo kurcze mi też;/

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-17, 21:54   #2646
SaruniaL
Raczkowanie

Ja też sie melduję wizaż wczoraj siadł faktycznie...
Buźka w jak najlepszym porządku (przedwczoraj wycisnelam tylko 3 wągry, ale bez wiekszych szkod) a i dekolt ma sie ku znacznej poprawie
Stary 2008-04-17, 22:03   #2647
Laity
Wtajemniczenie

A ja się przyznaję, że wycisnęłam kilka małych gotowych. Czeka mnie jutro dużo czasu poza domem, a ślady oczywiście będą, ale staram się o tym nie myśleć i się nie przejmować. W końcu nikomu krzywdy nie zrobię jak nie będę miała idealnej cery

Nati, tak, to ten sam. Cieszy mnie, że nasze stosunki są dobre (już myślałam, że coś skopałam jak zwykle), ale na nic więcej nie liczę bo zapewne skończyłoby się tak jak wtedy...

Sarunia, dobrze, że kolejna Wizażanka może pochwalić się nieciśnięciem. Tak trzymać

Laity jest offline  
Stary 2008-04-17, 22:05   #2648
tancerka212
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
No to podziwiam W tej sesji będę musiała zmierzyć się z makroekonomią, która jak na razie jest dla mnie czarną magią O 100% fajniejsza była dla mnie mikroekonomia...
no co ty makroekonomia jest logiczna! wszystko ładnie z siebie wynika a z mikro to byłam jedna z najlepszych na roku i jako jedyna z grupy zwolniona z egzaminu bo miałam same piątki
gdybyś wiedziała co dalej na takich studiach się robi... to już nie zabawa... a ja w dodatku postanowiłąm być księgową hehehe ale będzie ubaw hihihi

u mnie jakos buzia taka jakaś nijaka.. mam nadzieje że w weekend się wyśpi i nie będzie z nią problemów
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-17, 23:03   #2649
agusiamatyldka
Raczkowanie

ja dzis mialam cale zajecia poswiecone zaburzeniom zwiazanym z nadmiernym rozdrapyaniem, wyciskaniem buzi....i dowiedzialam sie ze nie ma na to zadnej skutecznej metody... do konca zycia czlowiek sie z tym meczy....ehhh
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-04-17, 23:22   #2650
tancerka212
Zakorzenienie

no to ładnie

wiesz co a ja mam ochotę zburzyć tą teorię hihihi tylko jeszcze nie wiem jak.... juz prawie mi sie udało jak stosowałam acne derm... na jesieni zabiore się za zmienianie teorii psychologii
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-18, 12:20   #2651
shima
Raczkowanie

to możemy się pobawić w pogromców mitów wiem że to siedzi jakoś głęboko (przynajmniej u mnie ) ale ja nie zamierzam wyciskać całe życie i codziennie się staram więc chyba nie ma siły zeby mi się wkoncu nie udało i tak już jest lepiej niż bywało, stopniowo się uda musi
a teraz siedze z maseczką nawilżającą na twarzy z okazji piątku zasłużyła na weekendowy relaks
po tym jak przedwczoraj pocisnęłam z nosem 2 z 5 halogenów w moijej łazience zostały wykręcone i to te nad lustrem, teraz choćbym chciała coś wycisnąć w łazience to nie mam jak
shima jest offline  
Stary 2008-04-18, 14:37   #2652
Nati_kk
Zakorzenienie

Dokładnie, będziemy żywym dowodem na to że to nieprawda

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-18, 22:33   #2653
agusiamatyldka
Raczkowanie

no niestety musze was zmartwic po raz drugi /i siebie przy okazji tez/...bardzo czesto nastepuje okresy remisji na jakis czs.. takie bledne kolo , raz lepiej raz gorzej...ehhh.....u mnie nawet tipsy ne dzialaja dla potwierdzenia teori rozdrapaam dzis cale czolo-
REWELACJA-a w niedziele maialam wyjsciemalam bo sie pewnie nie odwaze isc...
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2008-04-19, 10:24   #2654
SweetDreams93
Raczkowanie

ja jak miałam załamkę z powodu twarzy to starałam się nie wychodzić z domu, a jak już musiałam to tylko z tuszem i korektorem, na złość samej sobie (wszystkie czerwone, błyszczące i przesuszone miejsca było widać) hmm nie chce wiedzieć co inni ludzie o mnie myśleli
p.s. wczoraj tez miałam gorszy dzień, wycisnęłam wszystko co się dało no i dzisiaj kupa rózowych przebarwien.. blech no ale wszystko zdezynfekowane, to jest chyba jakies bledne kolo... raz ok, a potem sama sobie na złość robię masakrę.. wrr to jakieś chore..
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-19, 11:16   #2655
Laity
Wtajemniczenie

SweatDreams, nie ruszaj już buzi. Musi do siebie dojść. Nie odkryję Ameryki, jeśli napiszę, że pierwszy dzień po masakrze jest najgorszy. Jutro się obudzisz i zobaczysz, że nie będzie tak źle. Pod warunkiem oczywiście, że dziś nic nie ruszysz

U mnie naszczęście jest ok. Korzystając z tej okropnej pogody smaruję pojedyncze blizny Atredermem. Bardzo ładnie je złuszcza i wyrównuje. Skronie też doprowadziłam dzięki niemu do porządku. Normalnie kocham go
Kończy mi się @ i z radością mogę stwierdzić, że nie narobił mi bałaganu na buźce.

A tak poza tym oficjalnie stwierdzam, że od dzisiaj nie robię żadnych zbędnych wydatków na kosmetyki i ciuchy. Tak jak Tancerka odkładam na wakacje. Znajomi zaproponowali wyjazd za granicę. Tak się cieszę, że szok

A co tam u reszty Wizażanek słychać? Mam nadzieję, że nie dajecie się fatalnej pogodzie

Laity jest offline  
Stary 2008-04-19, 13:11   #2656
elusia1991
Raczkowanie

U mnie oki dzięki wam się trzymam. Agusiamatyldka spróbuj ściąć bardzooooo krótko paznokcie, jeśli już wyciskasz to rób to przez chusteczkę higieniczną, jeśli wyciskasz to tylko raz przyduszaj ( 1 porządne przyciśnięcie gotowca wystarczy żeby wyszła materia, większa ilość przyciśnięć robi ci tylko dużą ranę) po wyciśnięciu przytrzymaj skrawek chusteczki na pryszczu(aby wsiąkło w nią to z czego powstaje strupek) zdezynfekuj, poczekaj pół godziny umyj twarz żelem oczyszczającym, potem przetrzyj tonikiem i nałóż maseczkę oczyszczającą na 30 min (polecam: silnie oczyszczającą antybakteryjną maseczkę drożdżową z soray care and control jest dostępna w opakowaniu 15ml -mi wystarcza na jakieś 2-3 razy jedno opakowanie kosztuje 2,60, jest świetna) No i trzymaj ręce daleko od twarzyczki.
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-04-19, 13:20   #2657
karyna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez SweetDreams93 Pokaż wiadomość
ja jak miałam załamkę z powodu twarzy to starałam się nie wychodzić z domu, a jak już musiałam to tylko z tuszem i korektorem, na złość samej sobie (wszystkie czerwone, błyszczące i przesuszone miejsca było widać) hmm nie chce wiedzieć co inni ludzie o mnie myśleli
heh ;p ja tak do tej pory mam ide do szkoły z pudrem, fluidem ale niestety korektoru nie uzywam bo bym musiała cała buzie nim wysmarować bo za dużo tego. na weekendy siedze w domu i to lecze.
karyna jest offline  
Stary 2008-04-19, 13:22   #2658
karyna
BAN stały

a co do wyciskania to powstrzymać się nie mogę, jeszcze kiedyś to tak wyciskałam, nie patrzałam na to czy mam czyste ręce czy nie, ale teraz staram się tego nie ruszać.
stosuje TRIBIOTIC i mi po nim same wychodzą. wczoraj tak sie starałam żeby mieć już troszkę gładszą buzie to dziś rano jak na złość mi wyszły 2 nowe;/ ale dałam ten tribiotic i ni maaa. jedynie co jest to ślady;/
chciałabym żeby mi to już wszystko zeszło, raz na zawsze!;(
karyna jest offline  
Stary 2008-04-19, 13:27   #2659
shima
Raczkowanie

U mnie też wszystko ok wykręcenie halogenów z nad lustra w łazience procentuje od 3 dni nie wycisnęłam nawet jednego zaskórnika polecam redukcje oświetlenia
shima jest offline  
Stary 2008-04-19, 14:01   #2660
lemonka
Zakorzenienie

czeee...

tym ktore wycisnely- baty!
tym ktore dzielnie daja rade- piona!

ja robiac porzadki na kompie znalazlam moj niegdys prowadzony folder ze zdjeciami ktore robilam co jakis czas by widziec czy jest roznica czy nie.. pozniej postaram sie wam pokazac jak to bylo-jak jest.. rewelki nie ma ale zmienilo sie troszke..chyba..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2008-04-19, 14:07   #2661
karyna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość

ja robiac porzadki na kompie znalazlam moj niegdys prowadzony folder ze zdjeciami ktore robilam co jakis czas by widziec czy jest roznica czy nie.. pozniej postaram sie wam pokazac jak to bylo-jak jest.. rewelki nie ma ale zmienilo sie troszke..chyba..
dodaj te zdjątka)
karyna jest offline  
Stary 2008-04-19, 14:25   #2662
lemonka
Zakorzenienie

w sumie moge teraz to zrobic, bo pozniej lece na spotkanie emerytek..
tylko sie nie przestraszcie! bo w sumie kazda z nas opisuje swoj problem, a tak naprawde nie wiemy na czym on polega..beda 4 fotki..
1- 4 miesiace po rozpoczeciu leczenia..
2- dwa tygodnie pozniej..
3- dwa miesiace pozniej...
4- przed chwila..

ciagle mecze sie z przebarwieniami, i nierownym kolorytem, i jakimis gowienkami podskornymi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n1.JPG (18,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n2.JPG (18,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n3.JPG (17,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n4.JPG (9,6 KB, 69 załadowań)

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2008-04-19, 14:47   #2663
Laity
Wtajemniczenie

lemonka, różnica jest ogromna. Bardzo ładnie Ci to wszystko poschodziło. Jeszcze trochę i nie będzie śladu

Laity jest offline  
Stary 2008-04-19, 15:46   #2664
SweetDreams93
Raczkowanie

faktycznie, zadziwiające efekty oby tak dalej! ja dzis nie bd wyciskać, nie nie nie. silna wola..
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-19, 20:40   #2665
Nati_kk
Zakorzenienie

Lemonko, efekty wspaniałe, trzymam kciuki żeby dalej Ci tak dobrze szło U mnie w miarę ok, nie mam czasu na nic więc to może też procentuje tym, że jestem zbyt zmęczona żeby w ogóle podejść do lustra...

Pogoda mnie lekko przybija, w dodatku jak sobie pomyślę, że wiosna i te wszystkie zakochane pary z rozbuzowanymi hormonami się na ulicach pokazują, to trochę żal, ale myślę że będzie dobrze i nie dam się tej mini chandrze!

Idę się z tego wszystkiego troszkę porozciągać

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:04   #2666
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

lemonko, swietne efekty! uzywalas differinu?

odstawilam Ad na chwile, bo mam za sucha skórę. Wczoraj powyduszalam brode masakra jak to wychodzi ale jeszcze jest tego pelno tylko teraz cos uroslo i boli:/ a nie mam zadnej maseczki oczyszczajacej juz...
aale tak to sie trzymam i staram sie bez robienia tragedii
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2008-04-20, 16:22   #2667
shima
Raczkowanie

tak mnie korci strasznie mam tyle grudek i zaskórników na brodzie, że już ledwo się powstrzymuje. Wiem ze nie ma sensu wyciskanie tego bo wszystko i tak odnowa wróci i to pewnie z nowymi kolegami uhhh niech mi ktoś zwiąże łapska wieczorem spróbuje to zetrzec troche peelingiem

Jak tam wasze buzie?

Lemonka gratuluje
shima jest offline  
Stary 2008-04-20, 16:25   #2668
tancerka212
Zakorzenienie

witam moje drogie dziewczyny ja oczywiście w weekend byłam w domu i przykleiłam się do lustra ale nie narobiłam masakry tylko same zaskórniki troszke pomęczyłam żeby mieć równiusieńką twarz aby na policzku jakaś ropa widze się buduje ale nic sie nie poradzi.. nie chce mi się nawet o tym myśleć bo jestem zajęta myśleniem o moim tżciku od którego właśnie musiałam pojechać bo jutro kolokwium i coś się muszę pouczyć niestety... ale wiecie co nie wytrzymałam normalnie ze swoją bladością i wysmarowałam się cała balsamem brązującym i buzię też jakąś próbką kremu brązującego z avonu tżcik był zachwycony jak mnie zobaczył więc nawet nie chce wiedzieć czy ten krem na buzię był zły czy dobry- ważne że efekt był taaaki piękny a i ja miałam dobry humor więc chyba warto czasem zaszaleć i nie przejmować się co będzie za 3 godziny... kij z pryszczami!!!!! ciekawa jestem czy jest jakis krem brązujący do buzi który jest lepszy od innych dla naszych cer..? czy który bym nie kupiła to będzie zły??
w sumie Laity miałyśmy oszczędzać więc solidarnie z tobą nie wydaję kasy na zbędne kosmetyki i ciuszki.. najwyżej będę blada ciekawe co by się stało jakbym nałożyła na twarz balsam- ten sam co nakładam na ciało... mam balsam brązujący z garniera... hmmm pomyślę nad tym obym potem nie żałowała
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-20, 16:26   #2669
tancerka212
Zakorzenienie

a co do lemonki to efekt jest naprawdę powalający!!! gratulacje
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-20, 16:33   #2670
smadak
Raczkowanie

Cytat:
a co do lemonki to efekt jest naprawdę powalający!!! gratulacje
szok! bardzo ładnie się goi.

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości