Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-28, 20:13   #2881
karyna
BAN stały

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jak słyszę coś takiego że ogląda twarz pod lupą to myślę że mój dermatolog jest do du**y.
magica stosuj się do zaleceń lekarza a naprawdę później będzie dobrze.
karyna jest offline  
Stary 2008-04-28, 21:27   #2882
tancerka212
Zakorzenienie

ja też bym mimo wszystko się posłuchała dermatologa... myślę że jeśli nie masz od niego złych doświadczeń to warto mu zaufać... trudno może wcale nie będzie takiego wielkiego wysypu jak się byś mogła spodziewac.. moze skonczy sie na paru bolących gulach i bedzie dobrze- moja kolezanka leczy sie u dermatologa juz spory czas ale nigdy nie bylo u niej wiekiego wysypu wiec może się uda
Karyna moja dermatolog też nigdy nie używała lupy a z trądziku mnie wyleczyła.. niektórzy leczą najwidoczniej swoimi metodami i mają jednak jakieś pojęcie o tym co robią... ja chodziłam do takiej babki z NFZ wiec za darmo i jakos mnie wyleczyła więc nie skreślajmy lekarza od razu za to że nie ma lupy

cera ładna się zrobiła to się dzis mi jakas cholera zaczela na ustach robic- chyba opryszczka... polećcie mi cos dobrego co prędko zadziała bo nie chce chodzic tym syfem na twarzy teraz kiedy sie długi weekend zbliża i będę całe dnie z tżcikiem.. to boli ze sie całować nie da
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-28, 22:09   #2883
Laity
Wtajemniczenie

Moja dermatolog też nie ma lupy

Lolcia, Karynka - głowy do góry i nie przejmować się tak! A już napewno nie do tego stopnia, żeby odwoływać spotkania z TŻtem. Co to, to nie

Magica, zaryzykuj z tym Locacidem. Tak jak napisała Tancerka, u każdego reakcja jest inna, więc może okazać się tak, że żadnego wielkiego wysypu nie dostaniesz. A nawet jeśli, to jeszcze przed wakacjami powinno się wszystko unormować.

Tancerka, jak przeczytałam Twojego przedostatniego posta to od razu poprawił mi się humor
Jeśli chodzi o podkład, to raczej z niego zrezygnuję. Nie kupiłam go zimą, to tym bardziej nie będę wymyślać na lato. Tym bardziej, że zanim bym na któryś się zdecydowała (po wielkokrotnym łażeniu do Sephory po próbki), to by dłuuuugi czas minął

U mnie na opryszczkę super działa Zovirax. Do najtańszych nie należy (biorąc pod uwagę maleńką tubkę), ale mnie pomaga od razu.

Laity jest offline  
Stary 2008-04-28, 22:53   #2884
lemonka
Zakorzenienie

hm.. dzieki za rady..
wszystko o czym pisalyscie powtarzalam tysiace razy ciagle ciagle do znudzenia..
kiedys wspominalam jej o tym watku, mowilam zeby weszla ale nie miala czasu..moze teraz jak siedzi ciagle w domu to by zajrzala..
moze razem cos z nia zrobimy jak mi pomozecie..bo ja juz trace sily..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2008-04-28, 23:02   #2885
tancerka212
Zakorzenienie

no dzis juz z ta opryszczką to nic nie wymysle bo o 23 i w piżamie nic nie zwojuje.. suszę ją wacikiem ze spirytusem.. mam nadzieje ze to nie zaszkodzi... ale lipa no jak juz ma człowiek chwile spokoju z cerą to się przypałęta takie gówno pożaliłam się tżcikowi i mnie pocieszył bo powiedział że schowa mnie pod kocyk i zakryje bąbelka swoimi ustami i nikt nic nie zauważy słodziutki tżcik

dzis pora na acne derm- bo taką mam zachciankę do tej pory na noc nakładałam humektan a acne derm stosuję jak mi się przypomni za to na okolice bikini swietnie sie nadaje tam gdzie miałam ślady po krostkach juz mi mocno zbladły
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-29, 10:33   #2886
magica
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do magica
Red face Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dzięki za rady , Dziewczyny Może faktycznie się zdecyduję. W każdym razie kupię to i potem się zobaczy. Zresztą moja dermatolog (z lupą ), powiedziała ze jak zacznie mnie tak bardzo wysypywać to mi przepisze taki 10 dniowy antybiotyk, który to wstrzyma. Więc może jednak... I powiedziała że przed wakacjami chce już się tego pozbyć. No, ja też raczej Może spróbuję, najwyżej cale miasto przeprowadzi się na wieś, bo będę straszyć jak jakieś monstrum. Taki mały efekt uboczny Ale wolę teraz mieć wysyp i potem spokój niż siedzieć w wakacje w domu:/ Karyna , daj znać jak u dermatologa. Pozdrawiam Was

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline  
Stary 2008-04-29, 11:06   #2887
magica
Wtajemniczenie

GG do magica

Zobaczcie, co znalazłam w necie. Może to Wam poprawi nastrój- mieć taki trądzik to już naprawdę okropność!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zzzzzzzzzzzzzzz.jpg (92,8 KB, 60 załadowań)

to słowo(nie "te słowo")
magica jest offline  
Stary 2008-04-29, 12:00   #2888
tancerka212
Zakorzenienie

Magica weź to zdjęcie zabierz stąd hehehe aż takich mocnych wrażeń nam nie trzeba jejuuu na pierwszy rzut oka myslalam ze to twoje czolo bo przy twoim poście dopiero potem przerażona to przeczytałam... niektórzy mają naprawdę straszne problemy
ja dziś smutna przez to że taka brzydka pogoda i przez to że niektórzy już jadą do domku na długi weekend a ja muszę siedzieć i się uczyć bo jutro kolokwium trudne jak nie wiem co...

Karyna napisz co ten dermatolog ci powiedział, co przypisał itp.. może zaleciła ci coś delikatnego do buzi? mi pamiętam na pierwszej wizycie zapisała do mycia buzi Cetaphil i kazała miękkim ręczniczkiem i przegotowaną wodą myć buzię.. może i ty wykorzystasz tą radę..
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-29, 13:04   #2889
magica
Wtajemniczenie

GG do magica

Na szczęście to nie moje czoło moje jakoś nawet się ostatnio poprawia, prawie wogóle nie mam już przebarwień na czółku, tylko dwie krostki, zrobiłam sobie dziś peeling biodermy no i wszystko gładziutko tylko jeszcze plamki na policzkach :/ Mam nadzieję że ten stan będzie trwał i trwał http://www.parazyt.gower.pl/acneexpress2003.htm tutaj znalazłam duuuuzo przepisów na różne maści itd. może którejś z Was coś pomoże? Poczytałam również o zapychaczach http://www.luskiewnik.gower.pl/acneinversa2002_kosm.htm naprawdę doszłam do wniosku że na pewno moje problemy z trądzikiem to również przez te wszystkie fluidy. Ale sama nie wiem czy istnieje jakiś "bezpieczny" podkład który by wogóle nie zatykał porów? chyba nie, niestety... Mam tylko nadzieję że wyleczę to paskudztwo i nie będę już nic używała, nawet pudru ( w końcu jest skrobia, nie? ). Im mniej chemii tym lepiej. Pozdrawiam

to słowo(nie "te słowo")
magica jest offline  
Stary 2008-04-29, 13:30   #2890
tancerka212
Zakorzenienie

ja tez dzielnie się już 3 dzien nie dotykam w ogóle do kosmetyczki swojej.. aby korektor pod oczy i tusz do rzęs i tak muszę wytrzymać jak najdłużej na pewno jak się zdarzy jakies wieczorne wyjście ze znajomymi to nie wytrzymam żeby się na imprezie pokazac bez makijazu no ale to już siła wyższa a tak postaram się dzielnie trzymac póki co od mojego piątkowego oczyszczania twarzy jeszcze nic mi nie wylazło żadna czarna kropka nawet wiec sam humektan i nic więcej jest super
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-29, 15:21   #2891
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Karyna moja dermatolog też nigdy nie używała lupy a z trądziku mnie wyleczyła.. niektórzy leczą najwidoczniej swoimi metodami i mają jednak jakieś pojęcie o tym co robią...
no lupy to miec nie musi ale powinien choc dokladnie obejrzec twarz, plecuy, dekolt...

czasami naprawde nalezy lekarza skreslic, ktory od razu zapisuje leki nawet na nas specjalnie nie patrzac

ja tak mialam kiedys- od lat mam problem z czyms w stylu uciazliwego tlustego lupiezu na glowie, nie sypie sie to w sumie jak nie drapie ale skora jest zaczerwieniona i swedzi...

poszlam z tym do dermatologa i co ? zapisala mi bardzo silne leki sterydowe nie ruszajac sie z za biurka! jasnowidz jakis czy co, ze nie podchodzac do mnie wiec co ja mam pod wlosami ?

tak wiec jednak nalezy miec ograniczone zaufanie do lekarzy... co nie znaczy, ze brak lupy oznacza, ze nalezy skreslic

ale lekarz jednak powinien sie zainteresowac
quleczka jest offline  
Stary 2008-04-29, 15:23   #2892
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
no dzis juz z ta opryszczką to nic nie wymysle bo o 23 i w piżamie nic nie zwojuje.. suszę ją wacikiem ze spirytusem.. mam nadzieje ze to nie zaszkodzi...
tak na przyszlosc, mi w aptece polecili kiedys, ze na opryszczke dobra jest tez pasta cynkowa wiec jak sie nie ma nic innego przeciwwirusowego pod reka to zawsze mozna tym ja potraktowac
quleczka jest offline  
Stary 2008-04-29, 15:28   #2893
SweetDreams93
Raczkowanie

tancerko, no to miła odmiana, fajnie masz że wystarcza Ci tylko tem humektan. ja ostatnio trochę pocisnęłam ale już się poprawiłam i jest ok no tak a u mnie standardowe oczyszczanie a na wyjście korektor i tusz. no i błyszczyk 0odstawiłam podkład na dobre mam nadzieję że nie będę zmuszona go użyć.. ah po tym wyciskaniu tylko takie małe czerwone punkciki zostały. powinny jutro zniknąć... powinny tak się tylko mówi... )
SweetDreams93 jest offline  
Stary 2008-04-29, 15:45   #2894
karyna
BAN stały

no i powiem wam że byłam u dermatologa dziś rano, przepisał mi żel ISOTREXIN i tabletki UNIDOX, używał juz tu ktos z tedo, i mam pytanie czy po ISOTREXINIE mnie na początku wysypie??
karyna jest offline  
Stary 2008-04-29, 16:52   #2895
Laity
Wtajemniczenie

Ja brałam kiedyś Unidox i smarowałam twarz Isotrexinem

Przy Unidoxie byłam bardzo zadowolona. Niestety wyjeżdżałam do Włoch (silne oddziaływanie słońca) i musiałam go odstawić, no i po ponad tygodniu znowu zaczęło mnie wysypywać. Ale to wcale nie znaczy, że Tobie też się tak zdarzy. Tym bardziej, że u mnie doszedł do tego źle dobrany żel do mycia twarzy i on w dużej mierze przyczynił się do pogorszenia stanu

Isotrexin również wspominam dobrze. Lekarka poleciła mi, żebym po umyciu twarzy wychodziła na chwilę z łazienki (aby woda odparowała całkowicie ze skóry) i dopiero po tym smarowała się Isotrexinem.
Sposób okazał się strzałem w dziesiątkę, bo właśnie przy takim stosowaniu skóra bardzo ładnie się łuszczyła i schodziło to czego być nie powinno.

Także trzymam kciuki, żebyś była z nich równie zadowolona

Laity jest offline  
Stary 2008-04-29, 17:23   #2896
tancerka212
Zakorzenienie

no widzisz Karyna masz leki które dziewczyny już oceniły więc powinnaś być dobrej myśli- złuszczą ci blizny i będziesz miała ładną buzię

rany dzięki za ten pomysł z maścią cynkową!!! nie przypuszczałam ze mogę tego używac tez na opryszczkę chociaż dzisiaj stwierdzam ze moze to wcale nie jest opryszczka... bo zawsze mialam bąbelki z jakims płynem i wielką wargę a dzis to się spłaszczyło... może to tylko była reakcja na to że dłubałam przy buzi i naderwałam naskórek i moze skóra zrobiłą taki bąbekek tak jak przy uszkodzeniach skóry itp... tak sobie własnie próbuję myśleć.. ale zaraz sie wysmaruję na wszelki wypadek maścia cynkową jak mi nie zaszkodzi

a co do mojej dermatolog bez lupy... hmmm... może miałam bardzo podstawową wersję hehe że na pierwszy rzut oka wiedziala co zapisac.. albo mam taki organizm ze wszystko by mi pomogło na trądzik i pierwszy lepszy lek załatwił sprawę... nie wiem.. ale najlepiej wspominam lek differin i taki płyn robiony w aptece na zamówienie wg jakijs mikstury- jak go stosowalam na noc to mi sie ogole buzia nie przetluszczala a wiec i zero wągrów mialam i nie musialam sie martwic buzią.. ale raz na zawsze tłuszczenia sie tłustej cery chyba nie mozna się pozbyc, a antybiotyku brac na okrągło też nie wolno wiec lipa.. inaczej bym ciągle biegała do mojej babki po tą miksturę.. niestety nie moge wam dac przepisu bo nawet liter nie odróżniam w tych bazgrołach- nie wiem jak farmaceutka wiedziala co mi spreparowac
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-29, 18:33   #2897
karyna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ja brałam kiedyś Unidox i smarowałam twarz Isotrexinem

Przy Unidoxie byłam bardzo zadowolona. Niestety wyjeżdżałam do Włoch (silne oddziaływanie słońca) i musiałam go odstawić, no i po ponad tygodniu znowu zaczęło mnie wysypywać. Ale to wcale nie znaczy, że Tobie też się tak zdarzy. Tym bardziej, że u mnie doszedł do tego źle dobrany żel do mycia twarzy i on w dużej mierze przyczynił się do pogorszenia stanu

Isotrexin również wspominam dobrze. Lekarka poleciła mi, żebym po umyciu twarzy wychodziła na chwilę z łazienki (aby woda odparowała całkowicie ze skóry) i dopiero po tym smarowała się Isotrexinem.
Sposób okazał się strzałem w dziesiątkę, bo właśnie przy takim stosowaniu skóra bardzo ładnie się łuszczyła i schodziło to czego być nie powinno.

Także trzymam kciuki, żebyś była z nich równie zadowolona

A miałaś jedo opakowanie unidoxu? i 1tabletke dziennie?
Bo on mi kazał przyjść za miesiąc, i przepisał właśnie 1 op. a w tym jest 10 tabletek, to przecież jak na miech to za mało, ne? czy więcej już nie trzeba będzie.
A co do tych tabletek tetralysal (czy jakoś tak) to nic nawet nie mówił że przerwałam leczenie.
Ok i dzięki za rade, też będę wychodziła z łazienki żeby woda odparowała;pp
bardzo dzięki! a czy przy pierwszym użyciu już mi skóra będzie schodzić czy trzeba czasu.?
karyna jest offline  
Stary 2008-04-29, 19:07   #2898
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
rany dzięki za ten pomysł z maścią cynkową!!! nie przypuszczałam ze mogę tego używac tez na opryszczkę
ja myslalam o pascie cynkowej - to nie dokladnie to samo ale mysle, ze oba pomocne jak sie nie ma typowej masci na opryszczke

tak pisza na przyklad tutaj http://www.mowiepopolsku.com/content/view/15234/109/
quleczka jest offline  
Stary 2008-04-29, 20:57   #2899
shima
Raczkowanie

taka jakaś jestem zła na cały świat dzisiaj mam nadzieje ze nie skonczy się to jakimś dłubaniem zaraz przetre twarz płatkiem garniera i mam nadzieje ze jakoś dam rade

Karyna fajnie że zaczynasz kuracje i życze powodzenia
Laity powodzenia na kolokwium coś mi się tu przewinęło, że masz jutro i nie kupuj podkładu masz taką wrażliwą cerę jeszcze Ci się popsuje znowu ja właśnie dziś wyszłam już bez i gdyby nie moj spuchnięty łuk brwiowy wszystko byłoby ok
shima jest offline  
Stary 2008-04-29, 21:21   #2900
karyna
BAN stały

shima aaah dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!
karyna jest offline  
Stary 2008-04-29, 21:29   #2901
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny.
U mnie trochę lepiej,dzisiaj spotkałam się z Tż-etem.
Wiem głupotą jest takie przekładanie spotkań przez syfy,ale Tż-et mnie jeszcze nigdy tak naprawdę nie widziałam z kilkoma gulami,nie wspomnę o tym,że jeszcze nigdy nie widział mnie bez makijażu,nasze wakacje w tym roku będą 'pierwszym razem' i chociaż ja nie mam póki co[dzięki Bogu!] aż takich problemów,to i tak czuję się z tym różnie,wiecie o co chodzi.
Któraś się mnie pytała czy byłam u dermatologa,więc odpowiadam już nie byłam jeszcze,jestem umówiona na 7-ego maja

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:08   #2902
Laity
Wtajemniczenie

Karynka, niestety to było już dawno jak brałam Unidox (3 lata), więc nie pamiętam ani ile brałam, ani przez jaki okres czasu. Coś mi się widzi, że jedną tabletkę przez kilka dni, później po jednej co drugi dzień itd. Ale ręki nie dam sobie uciąć. A Tobie lekarz nie powiedział wyraźnie ile czasu i jaka dawka?
Co do Isotrexinu - potrzeba czasu. Myślę, że po tygodniu zacznie coś się dziać, ale wiesz, że u każdego reakcja jest inna. Trzymam kciuki razem z dziewczynami za kurację

Shima, z podkładu zrezygnowałam na razie A 'powodzenia' na kolokwium należy się Tancerce, naszczęście nie mnie
Cieszę się, że z buźką jest ok. A łukiem brwiowym się nie przejmuj. W końcu dziadostwo zejdzie i będzie pięknie

Lolcia, takie początki są najtrudniejsze i najpiękniejsze zarazem... podobno Jestem pewna, że TŻ nawet w worku na kartofle będzie kochał tak samo

Laity jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:15   #2903
tancerka212
Zakorzenienie

hehe no tak kolokwium mam ja.. o ja nieszczęśliwa... wyobraźcie sobie w 21 wieku na kolokwium z matematyki nie wolno przynieść kalkulatora.. no zgroza!!!!! zdejme skarpete i bede na palcach liczyć
od jutra juz mam wolne wiec obawiam sie ze do niedzieli do was nie bede miala jak zajrzec wiec sie nie martwcie i trzymajcie się dzielnie z waszymi buziami mam dzis jakis dzien oglądania sukien ślubnych i po tym calym dniu włączam telewizor a tam tez wybierają suknię wkleiłabym wam kilka ale kurcze to nie ten wątek hehehe
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:20   #2904
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
hehe no tak kolokwium mam ja.. o ja nieszczęśliwa... wyobraźcie sobie w 21 wieku na kolokwium z matematyki nie wolno przynieść kalkulatora.. no zgroza!!!!! zdejme skarpete i bede na palcach liczyć
od jutra juz mam wolne wiec obawiam sie ze do niedzieli do was nie bede miala jak zajrzec wiec sie nie martwcie i trzymajcie się dzielnie z waszymi buziami mam dzis jakis dzien oglądania sukien ślubnych i po tym calym dniu włączam telewizor a tam tez wybierają suknię wkleiłabym wam kilka ale kurcze to nie ten wątek hehehe
e tam,co się będziesz przejmować,wklejaj niech to będzie plotkowy dla nałogowych wyciskaczek

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:27   #2905
tancerka212
Zakorzenienie

kurde ale ja mądra jestem zamiast zapisywac sobie zdjęcia z linkami to zapisalam same zdjęcia i nawet nie wiem z jakich są stron tyle sie naogladałam...;(

ale mam dwa.. a co tam coś miłego dla oka zawsze lepsze niż nic hehehe

http://www.cymbeline.krakow.pl/kolek..._mendel/18.htm

http://www.cymbeline.krakow.pl/kolek...rileecym/3.htm

marzy mi się jeszcze inna ale tylko te linki mam
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:33   #2906
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
kurde ale ja mądra jestem zamiast zapisywac sobie zdjęcia z linkami to zapisalam same zdjęcia i nawet nie wiem z jakich są stron tyle sie naogladałam...;(

ale mam dwa.. a co tam coś miłego dla oka zawsze lepsze niż nic hehehe

http://www.cymbeline.krakow.pl/kolek..._mendel/18.htm

http://www.cymbeline.krakow.pl/kolek...rileecym/3.htm

marzy mi się jeszcze inna ale tylko te linki mam
Kurczę,ale piękne! ale bym sobie w taką wskoczyła

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:36   #2907
tancerka212
Zakorzenienie

noooo... ja też.... jak nudzi mi się czasem to wybieram sobie najpiękniejsze modele i potem się na nie patrze hehehe ale zanim taką założę jeszcze troszkę minie czasu hehehe mam już niezłą kolekcję na komputerze ale bez linków a nie chcę tu zaśmiecać wątków bo zapewne dziewczyny nie są zainteresowane oglądaniem sukni ślubnych tancerki hehhe
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:38   #2908
LoLcIa123
Zakorzenienie

Cytat:
noooo... ja też.... jak nudzi mi się czasem to wybieram sobie najpiękniejsze modele i potem się na nie patrze hehehe ale zanim taką założę jeszcze troszkę minie czasu hehehe mam już niezłą kolekcję na komputerze ale bez linków a nie chcę tu zaśmiecać wątków bo zapewne dziewczyny nie są zainteresowane oglądaniem sukni ślubnych tancerki hehhe
Kurczę mam taką samą manię oglądam suknie ślubne nawet w sklepach jak przechodzę koło jakiegoś no,ale i do mojego ślubu jeszcze trochę niestety

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-04-29, 22:48   #2909
tancerka212
Zakorzenienie

ja od dziecka mam taką manie hhehe i jeszcze wątek o wyciskaniu na to zaśmiecam hehehe ale co tam macie jeszcze jedną
http://www.reginadiamante.pl/suknie-...e-slubne_5.xml
ta pierwsza od góry model MECENAS 2008 boska...
tancerka212 jest offline  
Stary 2008-04-30, 12:42   #2910
Nati_kk
Zakorzenienie

Oj faktycznie śliczna!<zakochany>

Ja mam @ i mnie troszkę wysypało, a dzisiaj rozkwasiłam przez przypadek rano takiego na brodzie, na szczęście niewielki to może nie będzie widać tak bardzo...mam nadzieję, że nic z niego nie urośnie.

Ogólnie mam zły tydzień, problemy, migrena, niewyspanie i jeszcze ten @;/ ale mam nadzieję, że długi weekend będzie ok, odpocznę i w ogóle

Cieszę się dziewczyny że się tak dobrze trzymacie wszystkie

Karyna trzymam mocno kciuki, żeby Ci leki pomogły, zdawaj nam na bieżąco relację

Lolcia super, że spotkałaś się z TŻtem, i mogę Ci zagwarantować, że oni na to nie patrzą, kiedyś nawet z kumpelą robiłyśmy taką ankietę, oni widzą ogół nie szczegóły

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości