Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-30, 21:30   #2941
karyna
BAN stały

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to ja już nie wiem teraz mam ładną gładką twarz, jedynie z 2 pryszcze i jak mnie wysypie po Isotrexinie tak jak mówisz magica to nie wiem co zrobię:|:/
karyna jest offline  
Stary 2008-04-30, 23:15   #2942
pikpok321
Raczkowanie

ja mam pytanie, a mianowicie mam na twarzy plamy, po tym jak robiłam sobie masakre (oprócz tego zaskórniki i od czasu od czasu coś wyskoczy, ale to raczej od pchania pazurków), więc postanowiłam coś z tym zrobić, więc kupiłam acne derm. Ogólnie jestem zadowolona z wyników, ale mam problem z brodą, ponieważ strasznie mi się wysuszyła w tym miejscu skóra (tzn.broda i okolice ust), schodzi i tak się jakby łuszczy nie ładnie i teraz nie wiem co zrobić, czy to tak ma być i dalej mam smarować w tym miejscu też, czy to może nawilżać(?) Jak na razie nie posmarowałam acne, bo stwierdzałam że będzie piekło, więc potraktowałam to miejsce vichy normaderm (używałam tego wcześniej przed zakupem acne), a pozostałą część twarzy acne. Dobrze zrobiłam, czy mam się przmęczyć i dalej tym smarować?
pikpok321 jest offline  
Stary 2008-04-30, 23:31   #2943
karyna
BAN stały

Laity napisz mi jeszcze czy po tym ISOTREXINIE wysypało cię? bo ja mam w miare gładką twarz, a boje się że mnie po nim wysypie;/ wtedy to masakra bo zaczne ciskac i popapram:/
karyna jest offline  
Stary 2008-04-30, 23:42   #2944
elusia1991
Raczkowanie

Dziewczyny bo w gruncie rzeczy to pisałam o AFRONIS ponieważ miałam okazję przekonać się że te toniki są od niego gorsze i wbrew pozorom też wysuszają, chyba że chodzi o tonik tylko do przemywania to wtedy polecam ogórkowy z ziaji -jest delikatny miałam go kiedyś i był oki tylko na pryszcze to już nie działa.

Laity
wiesz ale tą maść ichtiolową to ci odradzam , jeśli chcesz coś co wyciągnie materię szybko i bez zaczerwienienia to mogę polecić Ci jeszcze maść Linomag (jakieś 7 zł w aptece) jest dobra, bo jeśli coś ma tam jeszcze wyjść to ta maść to wyciągnie, a jeśli już wyszło to wygoi szybciutko zaczerwienienie-stosujemy ją miejscowo na rankę , pryszcza.
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-04-30, 23:46   #2945
elusia1991
Raczkowanie

Maść Linomag wygoiła mojej siostrze pryszcze ogromne na które nie działały żadne apteczne antybiotyki w ciągu kilku dni. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś pogorszyła ta maść (chociaż jest tłusta-dlatego lepiej smarować nią tylko zmienione miejsca, pryszcze -nie stosujemy jej zapobiegawczo)
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-05-01, 10:23   #2946
magica
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do magica

Karyna ,ja też tak miałam- gładka twarz jedynie przebarwienia. No i trochę się wkurzyłam na ten isotrexin. Ale mi się wydaje że jesli teraz nie wyskakuje Ci dużo pryszczy to znaczy że nie masz jakoś bardzo zanieczyszczonej skóry, więc moze nie dostaniesz wysypu. Ja widocznie miałam pod skórą jakieś zanieczyszczenia które po prostu nabierały dużych rozmiarów i wydostawały się na powierzchnię. Ale ten wysyp to byl taki kilkudniowy: poniedziałek- lekka masakra, wtorek- punkt kulminacyjny- meeeegamasakra , środa- lekkie uspokojenie, ale wciąż wysyp, czwartek- już zmierza ku dobremu, piątek- ładniutko Więc nie martw się na zapas. Jakby co gdyby Cie straaaasznie wysypało to można zmniejszyć częstotliwość- jak odstawiłam iso na 2 dni a raczej noce to mi się unormowało i potem do niego wróciłam i było okej

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline  
Stary 2008-05-01, 10:54   #2947
Laity
Wtajemniczenie

Ja nie pamiętam czy miałam wysyp po Iso, czy nie. Miałam takie problemy z cerą, że zapewne nie było widać różnicy... A tak w ogóle co się stało, że Karyna dostała bana? Ciekawe, czy wróci do nas pod innym nickiem...?

Elusia, skoro piszesz, że Linomag wyciąga na wierzch, to chyba sobie go zakupię.
Kurcze, na tym dekolcie widzę, że krostki które były małe robią się coraz dojrzalsze, ale nie mogę ich ruszyć, bo skończy się to tak jak z tymi dwoma

U mnie dzisiaj okropnie - wczoraj zrobiłam sobie oczyszczanie cery. Wycisnęłam wszystko co się dało i co tu dużo mówić, dziś wszystko czerwone i w niektórych miejscach napuchnięte. Taka reakcja cery to już normalka. Mam nadzieję, że do jutra wszystko choć częściowo zniknie.
I jeszcze na dodatek skończył mi się Humektan...

Laity jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:08   #2948
elusia1991
Raczkowanie

Wiesz Laity u mnie było bardzo źle z dekoltem no i mama kazała mi zacząć używać linomag po przemyciu Afronisem no i mi wszystko ładnie się zagoiło, mojej siostrze też, więc ręczę tylko za nas dwie. Myślę, że może pomóc, nie zrażaj się jego konsystencją bo jest naprawdę tłusty, ja go nakładałam na noc (tylko tak żeby się nie starł to czasami wieczorem), po jakichś 3-5 godzinach widać delikatną poprawę, a w przeciwieństwie do maści ichtiolowej nie ciągnie na siłę tylko wyciąga to co ma wyjść i potem goi. Ja używając maści ichtiolowej myślałam ze to taka poważna sprawa z tym pryszczem a okazało się że to ona mi tak pogarsza , zmieniłam na linomag i po 3 dniach nie było śladu.
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:21   #2949
kolanka
Zadomowienie

Ja wczoraj też cisnęłam, a dziś oczywiscie nie jest dobrze. Od dzis znowu obiecuje, ze się bede powstyrzymywała. Powoli zaczyna mnie denerwowac stosowanie kremów polecanych na wizazu. Ponownie okazało się, ze coś mnie zapycha i to w dodatku humektan! Wyskoczyły mi po nim zaskórniki zamknięte. Od tygodnia stosuję na nie brevoxyl, kupiłam też Cetaphil MD. Mam nadzieję, ze w koncu skończy sie u mnie ten ciągły wysyp. jak juz jest dobrze, to potem po wprowadzeniu nowego kosmetyku znowu jestem zapychana. Potworne te zmagania. Mam jeszcze pytanko. Czy w trakcie używania brevoxyly też obserowałyście wysyp. W końcu to co siedzi w środku musi wyjsć i taka jak Was mnie tez to przeraz. Ponieważ kolejny raz bede widziała krostki do wycisnięcia i jak się tu powstrzymać, jak tak do końca nie wiem, czy lepiej wycisnąć, czy zostawić.Ponownie zakąłdam, ze lepiej nie wyciskać, tylko jak długo wytrzymam. Trzymajcie za mnie kciuki.
kolanka jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:24   #2950
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elusia1991 Pokaż wiadomość
Wiesz Laity u mnie było bardzo źle z dekoltem no i mama kazała mi zacząć używać linomag po przemyciu Afronisem no i mi wszystko ładnie się zagoiło, mojej siostrze też, więc ręczę tylko za nas dwie. Myślę, że może pomóc, nie zrażaj się jego konsystencją bo jest naprawdę tłusty, ja go nakładałam na noc (tylko tak żeby się nie starł to czasami wieczorem), po jakichś 3-5 godzinach widać delikatną poprawę, a w przeciwieństwie do maści ichtiolowej nie ciągnie na siłę tylko wyciąga to co ma wyjść i potem goi. Ja używając maści ichtiolowej myślałam ze to taka poważna sprawa z tym pryszczem a okazało się że to ona mi tak pogarsza , zmieniłam na linomag i po 3 dniach nie było śladu.
elusia, mam nadzieję, że moja skóra zareaguje podobnie...

Laity jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:36   #2951
elusia1991
Raczkowanie

Laity żeby pryszcze się nie rozlewały wyciskaj je przez chusteczkę higieniczną ja tak robię od 2 tygodni i nie ma śladów, potem przecieram tylko tym płynem albo tonikiem i jest ok.
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:40   #2952
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elusia1991 Pokaż wiadomość
Laity żeby pryszcze się nie rozlewały wyciskaj je przez chusteczkę higieniczną ja tak robię od 2 tygodni i nie ma śladów, potem przecieram tylko tym płynem albo tonikiem i jest ok.
Dzięki Póki co postaram się ich nie ruszać, żeby nie pogarszać sprawy.

Laity jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:43   #2953
fuksjaa
Zakorzenienie

mnie ostatnio bardzo pogorszyła się cera i nie mogę przestać jej masakrować..

fuksjaa jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:51   #2954
Karynna
BAN stały

dostałam bana za 'rażące słownictwo' w podpisie, ale i tak jestem
dzięki wam dziewczyny;* Laity , magica
Jak narazie to chyba u mnie nie jest tak źle! ale bywało lepiej.
Karynna jest offline  
Stary 2008-05-01, 11:57   #2955
Laity
Wtajemniczenie

Karynko, to witamy spowrotem

Elusia, a ten Linomag to kupić lepiej krem, czy maść? Bo jest w obu wersjach...

Fuksjaa, może spróbuj jednak zrobić sobie odwyk, choćby kilkudniowy... Żeby skóra się zregenerowała i odpoczęła. Może sposób Shimy - rękawiczki - coś pomoże...?

Laity jest offline  
Stary 2008-05-01, 12:00   #2956
elusia1991
Raczkowanie

Laity ja stosuję maść Linomag, moja siostra mówi, że jest lepsza, ale krem też może być. Maść szybciej działa.
elusia1991 jest offline  
Stary 2008-05-01, 13:23   #2957
QsQs
Zadomowienie

Witam. Niestety dołączam do Was Miałam z tym problem praktycznie od zawsze. Jednak przez długie lata trądzik mi odpuścił, nadal cisnęłam ale praktycznie nie powodowało to jakiś poważnych strat. Jednak parę miesięcy temu sypnęło mnie na twarzy, a co za tym idzie zaczęłam sobie to hmm 'oczyszczać'.... Efekt jaki jest pewnie same wiecie. Nie mogę wytrzymać dnia bez tego
Inni sie tną, ja wyciskam pryszcze. To obsesja... Mam nadzieje, ze uda mi sie robić to chociaż trochę rzadziej, bo na całkowity odwyk nawet nie liczę...
QsQs jest offline  
Stary 2008-05-01, 13:36   #2958
Laity
Wtajemniczenie

QsQs, witamy W wolnej chwili napisz nam jak się leczysz, co używasz, jaki rodzaj trądziku Cię nęka itd. I pierwsze zadanie: nic a nic dziś nie ruszaj!

Elusia, w takim razie kupię maść... Mam tylko nadzieję, że nie pogorszy mi tego dekoltu, bo kurcze czym go nie posmaruję, to się zatyka i reaguje wysypem

Laity jest offline  
Stary 2008-05-01, 13:44   #2959
K-H
Rozeznanie

Trzeci dzień mija jak nic nie ruszam i już widać rezultaty. Strupy schną, pojedyncze płatki skóry odrywają się z nich. Czuję że teraz z tym na dobre skończę, tym bardziej że mam Was, które mnie na pewno rozumiecie i w pewnym sensie wspieracie.
Obawiam się jedynie blizn już na całe zycie po tych moich nieustannych "zabiegach"...
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-05-01, 13:54   #2960
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

A ten linomag ma jaaks parafine w składzie?

Moim problem są teraz jakies ciagłe grudki:/ i suchosc skóry.... masakr raczej nie robie

A mam pytanie są tu jeszcze odchudzajace sie dziewczyny??
ja odkladam słodycze ogolnie stram się mniej jesc troche cwiczen w domu i mam nadzieje zgubic 2 kilko i kilka centymetrów
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2008-05-01, 14:05   #2961
olinciaa
BAN stały

Ja musiałam wycisnac sobie dzisiaj bo mam isć w sobote na rnadke a talko slady u mnie da sie zamaskowac nie całe pryszcze??? ale jak to zagoic smaruje i smaruje maścia cynkowa naprazie Buuuuaaaa
olinciaa jest offline  
Stary 2008-05-01, 14:06   #2962
QsQs
Zadomowienie

Laity

Pryszcze próbowałam zwalczyć na razie najprostszymi sposobami - maseczka antytradzikowa, krem antybakteryjny, żel punktowy, benzacne, herbata bratkowa, cynk... Ze skutkiem takim sobie. Pryszcze może nieco sie zmniejszyły ale ja muszę je całkowicie wyeliminować żeby mnie nie kusiło do wyduszania. W chwili obecnej więcej mam świeżych przebarwień niż pryszczy. Wygląda to nieciekawie.
Zsypało mnie tak po odstawieniu anty, wcześniej miałam od czasu do czasu pojedynczą niespodziankę i po prostu nie było co atakować. Cisnęłam ale nie powodowało to dużych strat.
Na pewno wieczorem napisze czy udało mi sie dzisiaj wytrwać...

QsQs jest offline  
Stary 2008-05-01, 14:23   #2963
pestka_101
Raczkowanie

Niestety ja też mam problemy z moją cerą i wyciskaniem
Najgorzej jest przed miesiączką, wtedy to już całkowicie nie mogę się powstrzymać od wyciskania. Ale ostatnim moim postanowieniem było to, że nie bedę za blisko zbliżać się do lustra. I podziałało
Ja mam jeden fajny sposób przed wyciskaniem, na który nie trzeba wkładać zbytnio duzo wysiłku. Najlepiej go robic w weekend i po szkole, pracy. Wtedy, kiedy nic nie mamy do roboty i nam się nudzi, więc podchodzimy do lustra...
Otóż ja sobie kremuję twarz kremem Nivea Soft i ... kremik działa na moją skórę (podobno Nivea jest bardzo dobra na cerę, nie jakies tam drogie kosmetyki) i mam tak nakremowaną cerę, że w żaden możliwy sposób nie da się wycisnąć żadnego pryszcza Poprostu palce się za bardzo "ślizgają".
Mi pomogło, polecam
pestka_101 jest offline  
Stary 2008-05-01, 14:41   #2964
shima
Raczkowanie

No ja tez tak robie, jak jakaś grudka czy krosta mnie korci to ją zaraz w czyms maze

In_ThE_ShAdOwS wiem, że tancerka chciała zrzucić kilka kilogramów cos nam wcześniej o tym pisała

powiedzcie mi bo już trace cierpliwość nie ruszam brody od jakiegoś miesiąca ogólnie jej wygląd się poprawił itp ale grudki i zaskóniki które miałam nadal są i codziennie mnie denerwują. Zastanawiam się szczególnie jeśli chodzi o grudki czy one mogą mi wogóle samoistnie zniknąć jeśli ich dalej nie będe ruszała ?
shima jest offline  
Stary 2008-05-01, 17:04   #2965
Laity
Wtajemniczenie

Shima, ja niestety zawsze cisnę bo chyba jeszcze nigdy nie doczekałam się wchłonięcia Ale wydaje mi się, że złuszczanie naskórka powinno pomóc.

QsQs, widzę, że nie masz wśród swojej artylerii nic od dermatologa. Ja bym jak najprędzej poszła na wizytę, tym bardziej że pogorszenie nastąpiło po odstawieniu tabletek anty. Raczej tylko lekarz będzie w stanie pomóc Ci pozbyć się tego, bo te zwykłe preparaty antytrądzikowe to nie za wiele dają - tzn. pomagają zaleczyć skutki, ale nie eliminują przyczyn.

Pestka, witamy Jeśli chodzi o krem Nivea - jednym pomoże, innym zaszkodzi (np. mnie) bo do najlżejszych nie należy... Jesteś pewna, że nie zapycha Ci porów i nie pogarsza stanu buźki?

Laity jest offline  
Stary 2008-05-01, 17:25   #2966
pestka_101
Raczkowanie

Laity Wręcz przeciwnie mnie Nivea naprawdę pomoga. Sama się dziwię, ale mogę stwiedzić, że to jeden z lepszych kremów dla mojej cery, pomimo swojej niskiej ceny i dostępności
Ale zgadzam się z Tobą, to także zależy od rodzaju cery...
pestka_101 jest offline  
Stary 2008-05-01, 19:41   #2967
K-H
Rozeznanie

Kochane, ratunku.
Przytrzymajcie mnie albo coś.
Koło nosa wyszedł mi jakiś żółty czubeczek w sam raz na jedno małe naciśnięcie... Strasznie mnie kusi. Już, już, miałam ręce na twarzy, ale w końcu się opamiętałam ale w środku mnie ściska.

Okropne to jest;( Najgorsze jest to, że nikt nas wtedy nie widzi, gdy to robimy. Palacz wszystkim przeszkadza i zwraca na siebie uwagę. My wychodzimy do ludu tylko z godnymi pożałowania efektami naszego nałogu.

Powiedzcie mi czy mogę częściej niż 2 razy dziennie używać toniku. mam całkiem lekki Ziai i jak mi się skóra świeci to czasami w ciągu dnia sobie przecieram wacikiem. Nie będzie to zbyt często?

Pozdrawiam

A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline  
Stary 2008-05-01, 22:11   #2968
asiek150
Raczkowanie

K-H wierze ze ci sie uda i nie wycisniesz tego paskuda ale rym a tonik to mysle ze mozesz czesciej uzywac, ale tak wiesz, z umiarem

dziewczyny! moje ramiona wyglądają okropnie, ale naszczescie wszystko jest wysuszone i sie powolutku goi, bo smarowałam przez ostatnie dni spirytusem a dzisiaj tonikiem clear&clear bo spirytus mi sie skonczyl. ale najwazniejsze jest to ze nawet gdybym chciala cos wyciskac to nie bardzo mam co teraz cierpliwie czekam aż mi sie ładnie zagoi i bede miala ladne ramiona i koniec z wyciskaniem. dzisiaj jest pierwszy maja to dobry dzień na realizację postanowien: od dzisiaj nie wyciskam, od dzisiaj sie odchudzam!

pozdrawiam i zycze Wam (i sobie też) wytrwalosci w postanowieniach. buziaki
asiek150 jest offline  
Stary 2008-05-01, 22:24   #2969
LoLcIa123
Zakorzenienie

Witam dziewczyny
Kolejny dzień bez wyciskania,to już 6! żyjemy z buzią w zgodzie póki co

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2008-05-01, 22:31   #2970
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Kolejny dzień bez wyciskania,to już 6! żyjemy z buzią w zgodzie póki co
Oo niezły wynik marze o takim. Tak trzymaj.
Przede mną godzina największego kuszenia - czyli czas tuż po kąpieli ... musi mi sie udać. W ciągu dnia poszedł tylko jeden ale był 'na wierzchu' wiec nie będe taka sroga dla siebie i go nie zaliczam
QsQs jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości