podrażniona skóra pod oczami!!! pomożecie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-06, 12:02   #31
Vulgata
Gość

Re: Do Dziewczyn, którym nie służy Dax Model Bioenergia pod oczy

Przysłali dwie-ale nie te.Pozdrawiam.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 12:17   #32
Vulgata
Gość

Miła Pitipel.Zbyt poważną jestem osobą by "bawić" się czyimś kosztem.Żałuję jedynie, że "weszłam" w tę dyskusję.Jak widzę nie ma sensu.Nauka robi swoje-nigdy więcej nie włączę się w żadną dyskusję czy wymianę myśli.Nie przewidziałam że może to być błędem.Zatem koniec.Tak- otrzymałam dwie/ nie eksperta o który prosiłam-inne mnie nie interesowały/ oraz j e d n ą chusteczkę higieniczną.Na zakończenie wycofując się definitywnie z tej "wymiany zdań" wyraże po powrocie z jednej z perfumerii nasze myśli.Zatem oświadczam że ja klientka jestem be-bo nie obrzucono mnie chojnie próbkami.Wszystkie ekspedientki uważam że w całym kraju tez są be - bo podbierają próbki przeznaczone dla klientek.Oświadczam że Firma Dax jest "cacy"/.Zastanawia mnie jedynie tak nagły "wysyp" chojnie-drogą pocztową- obdarowywanych klientek.Zastanawia mnie tak zmasowany, zwarty atak na /przynajmniej na część/ Bogu Ducha winnych sprzedawczyń.To tak jakby...........Pozostaje z szacunkiem dla Wszystkich Pań.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 13:13   #33
pitipel
Gość

Niemiła Vulgato, a Ciebie co ugryzło? Kto powiedział, ze jesteś be, bo nie dostałaś więcej próbek? Ty sama. Kto ma jakieś kompleksy - niezrozumiałe dla mnie zresztą - łódzkie? Nic z tego nie rozumiem...
Podeszłam do Ciebie z życzliwością, ale widzę, że zupełnie niepotrzebnie. Jesteś poważną osobą - owszem. Moze aż za bardzo serio - na swoim punkcie?
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 13:16   #34
sarenka
Zakorzenienie

Vulgata napisał(a):
> Miła Pitipel.Zbyt poważną jestem osobą by "bawić" się czyimś kosztem.Żałuję jedynie, że "weszłam" w tę dyskusję.Jak widzę nie ma sensu.Nauka robi swoje-nigdy więcej nie włączę się w żadną dyskusję czy wymianę myśli.Nie przewidziałam że może to być błędem.Zatem koniec.

Vulgato - bardzo proszę nie mów i nie rób tak. Generalizujesz.

> Tak- otrzymałam dwie/ nie eksperta o który prosiłam-inne mnie nie interesowały/ oraz j e d n ą chusteczkę higieniczną.Na zakończenie wycofując się definitywnie z tej "wymiany zdań" wyraże po powrocie z jednej z perfumerii nasze myśli.Zatem oświadczam że ja klientka jestem be-bo nie obrzucono mnie chojnie próbkami.Wszystkie ekspedientki uważam że w całym kraju tez są be - bo podbierają próbki przeznaczone dla klientek.Oświadczam że Firma Dax jest "cacy"/.

>Zastanawia mnie jedynie tak nagły "wysyp" chojnie-drogą pocztową- obdarowywanych klientek.

Z tego co mi wiadomo to dziewczyny tu na forum prowadziły taki zmasowany atak na Daxa i inne firmy - i stąd aż tyle hojnie obdarowanych Wizażanek

> Zastanawia mnie tak zmasowany, zwarty atak na /przynajmniej na część/ Bogu Ducha winnych sprzedawczyń.To tak jakby...........Pozostaje z szacunkiem dla Wszystkich Pań.

no widzisz.. dziewczyny generalizują, że to sprzedawczynie wszędzie zabierają wszystkie próbki. Ty generalizujesz oceniając Wizażanki.

a przy okazji. mama mojej koleżanki ma stosy próbek Vichy. jej znajoma pracuje w aptece.. a w aptece słyszymy: 'próbki właśnie się skończyły', 'firma od miesiąca nie dostarcza próbek'..

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 13:26   #35
sarenka
Zakorzenienie

ponadto...

siostra mojej dość dalekiej znajomej jest również farmaceutką. owa znajoma na wakacjach kosmetyczkę miała peeełną próbek i próbeczek specyfików Vichy. po kilka z każdego rodzaju. i powiedziała, że może załatwić jakbyśmy [inne dziewczyny będące na tym wyjeździe] coś chciały.

inna moja koleżanka ma "dostęp" do Sephory. jakich próbek u niej w domu nie ma.. mnie to mierzi.. nic od niej nie wzięłam - a proponowała, bo nawet by nie zauważyłą ubytku.

myślę, że wiele Wizażanek zna takie przykłady z własnego podwórka. zresztą były już debaty na ten temat. i stąd taka opinia o sprzedawczyniach. jak najbardziej krzywdząca dla niektórych uczciwych pań. tak samo jak stwierdzenie, że tu nie warto się odzywać, bo dyskusja przybiera taki a nie inny kształt [również generalizowanie]

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Stary 2004-02-06, 14:51   #36
Vulgata
Gość

A ja ostatni raz do Miłej PITIPEL -bo dotyka bardzo osobiście.Skąd możesz wiedzieć jaka jestem-nie znając mnie?Miła czy nie?Zbyt powazna na swoim punkcie?-a może zbyt uczciwa?.Dziekuję.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 15:03   #37
pitipel
Gość

A ja ostatni raz do Miłej VULGATY-bo dotyka bardzo osobiście.Skąd możesz wiedzieć jaka jestem-nie znając mnie?Miła czy nie?Zbyt powazna na swoim punkcie?-a może zbyt uczciwa?.Dziekuję.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 15:20   #38
Vulgata
Gość

Osobisty watek podjęłaś niestety Ty Pitipel.Zakończyłaś sarkazmem cytując mnie.Dajmy temu pokój.Bo nie o to tutaj chyba chodzi.W sumie najlepsze bylyby próbki płatne np0,50 za saszetkę.I problem bylby mniejszy.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 15:25   #39
Vulgata
Gość

Zdecydowanie przyznaję Tobie racje.Być może generalizuję.Niechcący.Je dnak potwierdzasz moją wcześniejszą wypowiedż o próbkach.To nie Daxa -jesli juz-podbieraja nieuczciwe/bo takiesa/ ekspedientki.Ja zaczelam pułap od Vichy.I to potwierdzasz.Sephora.Oczy wiście.Tylko w Sephorze nie ma Daxa.Trochę lepsze marki.niezależnie od niczego-proceder taki-potępiam.Lecz tez nie możemy generalizować-że czynią to wszystkie ekspedientki.Mam nadzieje że zgodzisz sie z ta opinia.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 15:33   #40
pitipel
Gość

Vulgato - aż się boję, co powiesz nt. mojej uczciwości, ale poprosiłam o próbki Eksperta i dostałam je. Jeśli zmienisz swoje nieco radykalne poglądy nt. Daxa, to daj mi znać - wyślę Ci je.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 15:41   #41
sarenka
Zakorzenienie

Vulgata napisał(a):
> Zdecydowanie przyznaję Tobie racje.Być może generalizuję.Niechcący.Je dnak potwierdzasz moją wcześniejszą wypowiedż o próbkach.To nie Daxa -jesli juz-podbieraja nieuczciwe/bo takiesa/ ekspedientki.Ja zaczelam pułap od Vichy.I to potwierdzasz.Sephora.Oczy wiście.Tylko w Sephorze nie ma Daxa.Trochę lepsze marki.niezależnie od niczego-proceder taki-potępiam.

> Lecz tez nie możemy generalizować-że czynią to wszystkie ekspedientki.Mam nadzieje że zgodzisz sie z ta opinia.

jak najbardziej. Powiedziałam, że i jedno i drugie to generalizowanie

zresztą napisałam również coś takiego:
[..] i stąd taka opinia o sprzedawczyniach. jak najbardziej krzywdząca dla niektórych uczciwych pań . [...]

a co do samego Daxa to prosząc o próbkę Re-lipid w sklepie - otrzymałam ją.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Stary 2004-02-06, 15:50   #42
pitipel
Gość

> a co do samego Daxa to prosząc o próbkę Re-lipid w sklepie - otrzymałam ją.

I co, Sarenko, jakie wrażenia? Ja jestem zachwycona całą serią
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 17:12   #43
Vulgata
Gość

Pitipel.Nie wydaje decyzji, tak.Dlatego z uporem maniaka bronie uczciwosci Pań sprzedawczyń, które nie zasługują na potępienie. Bo są uczciwe. Nie pedbieraja probek-jak czyni pewna grupa. Taki stosunek mam do kazdego.Czasem jest przykro gdy naduzyje sie czyjegos zaufania.W takiej jak ta "wymianie' będzie nas tysiąc i osiemset różnych odczuć.Ani mi się sni kogokolwiek obrażac,a zwłaszcza tak mocno.To są emocje-może inaczej "koszty wymiany zdań"Nie taki diabel straszny jak sie może wydaje.Pitipel.Czy nie szkoda naszych pieniążkow na wysyłkę? dajmy pokój. Jak wcześniej wspomniałam otrzymałam próbki AAOceanic AGE PERFECt/ po oczy/.Sprawdziły sie.Moja skora traktuje ten kosmetyk przyjażnie,ponadto działa zgodnie z opisem czyli usuwa obrzęki.Dzięki za chęć obdarzenia preparatem.Pozdrowionko.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 17:14   #44
elve
Rozeznanie

do Beaty

dostałam i odpisałam, że dzis wyśle paczkę. spróbuję Ci przesłać jeszcze raz mój adres...

W nosie kręci
elve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 17:19   #45
elve
Rozeznanie

Re: do Beaty

wysłąłam jeszcze raz, poprzedni był z 11.03, więc mam nadzieję, że doszedł jednak

W nosie kręci
elve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 18:50   #46
pitipel
Gość

OK, gdybyś jednak zmieniła zdanie napisz mi mail. Miło było!
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 22:04   #47
Vulgata
Gość

Fajnie.Tylko zaplikowana seria z AA-jest dość wydajna.Dzienna-to fajny gel, a nocka to kremik podtrzymujący zwalczanie moich obrzęków oraz działa p/zmarszczkowo.narazie jestem zadowolona.Ale będę pamiętać.Poki co-życzę miłego weekendu.
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 17:40   #48
sarenka
Zakorzenienie

pitipel napisał(a):
>
> > a co do samego Daxa to prosząc o próbkę Re-lipid w sklepie - otrzymałam ją.
>
> I co, Sarenko, jakie wrażenia? Ja jestem zachwycona całą serią

Mam mieszane uczucia a to z powodu tego, że po sorbecie z innej serii [o czym pisałam wyżej] skóra mi się przesuszyła. Nie od razu, ale po pewnym czasie. Ale chyba zaryzykuję, bo generalnie kosmetyki Daxa mi służą.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Stary 2004-02-07, 19:34   #49
pitipel
Gość

śmiała, sarenko - są naprawdę b. dobre. No, oczywiście dla mnie. Ale na przesuszonej skórze spisują się rewelacyjnie, więc pewnie i Ty będziesz zadowolona
  Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:44   #50
mbellucci
Raczkowanie

GG do mbellucci
Podrażniona skóra pod oczami c.d.

Witam. Kilka dni temu zauważyłam, że skóra na jednym oku jest strasznie przesuszona, chropowata i szczypie. Dlatego zaczęłam używać kremu Nivea. Niestety nie wiem dlaczego, ale podrażniła mi się skóra pod oczami, przy policzkach. Może to od podkładu, ale już od dawna go używałam i nie podrażniał mnie wcześniej. Kupiłam sobie żel ze świetlika i chabra (przy smarowaniu trochę piecze), używam go na przemian z wazelinką (od czasu do czasu też krem Nivea). Nie wiem co mam jeszcze zrobić, bo nic mi nie pomaga, a wyglądam jakby mi ktoś podbił oczy!!! Ratujcie, bo nie mogę cały czas siedzieć w domu... Mam zajęcia na studiach i muszę się jakoś pokazać. Trochę się boję używać podkładu, żeby sobie nie pogorszyć, ale nie muszę też jakoś wyglądać, żeby ludzie się mnie nie przestraszyli... Może znacie jakieś dobre, delikatne podkłady, które nie podrażniają... No i przede wszystkim coś na moje "podkowy"...

PS. Ja używam podkładu AA Cosmetics lub Synergen z Rossmana, ale żaden mnie do tej pory nie uczulał... Aha, zaczęłam też używać Under Twenty- intensywny krem-kurację. Może to od niego mi się skóra podrazniła...?
mbellucci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:27   #51
funky_girl
Raczkowanie

Dot.: Podrażniona skóra pod oczami c.d.

kurcze. Nie wiem czy dasz rady coś z tym szybko zrobić. Po prostu chyba skóra musi "przeżyć swoje". Kiedyś przez pomyłkę nałożyłam na twarz balsma do ciała Dove (byłam w akademiku, śpiszeyłam się, nie miałam nic swojego). Cały dzień przechodziłam z tym na twarzy. Wieczorem przychodzę do domu, zmywam się....i wtedy tak makabrycznie zaczęły mnie piec oczy, że nie wiedziałam co się dzieje.
Nie jestem w stanei opisać tego, co się działo z moimi oczami wtedy. Nic nie pomagało - zadne tłuste kremy nivea, okłady z ogórków i innych cudów.
Poszłam na uczelnie na 4 dzień dopiero, i tka miałam czerwone obwódki.
I wtedy zrobiły mi się zmarszczki. Skróa nie jest taka gładka, tylko ma taką siateczkę (jak przyjrzeć si,e bliżej). To było z 8 miesięcy temu.
Czy można odwrócić ten stan ? Albo chociaz jakoś go zminimalizować?
To niesamowite jak w jedną chwilę można sobie zniszczyc ładną skórę pod oczami.
Do tej pory jestem załamana....i nei wiem czy moge coś jeszcze po takim czasie zrobić w tej sprawie...

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:21   #52
PepsiPepsi
Przyczajenie

Dot.: podrażniona skóra pod oczami!!! pomożecie?

a ja używam krem tonujący, ale używam go od jakiegoś czasu i to napewno nie przez niego! po prosu robiłam demakijaż... i zaczęły mnie szczypac okolice pod oczami, po kilku minutach patrze w lustro i widze zmarszczki i podrażenienie. po czym to może być? napewno nic związane z kremem...
PepsiPepsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:17   #53
201608040942
Konto usunięte

czym robilas ten demakijaz? Moze preperat ktorym zmywalas oczy cie podraznil.

Ja na wszelkie podraznienia polecam kremy dla dzieci z cynkiem np Bambino ochronny czy calendulacreme babydream z Rossmanna(gorzej sie rozsmarowuje od Bambino, ale mozna go rozprowadzic poklepujac). Zaczelam nawet uzywac tych kremow do codziennej pielegnacji. Bambino czy nawet zwykly Nivea robi mojej skorze wiecej niz kremy anti-age, a do tego nie mam juz wrazliwej cery, rumien tez nie wystepuje. Przez ostatnie 3 lata meczylam sie z pogarszajaca sie cera naczynkowa i prosze, zwykle kremy dla dzieci z cynkiem i moja cera ma sie dobrze. Zmarszczki sie wygladzaja. Bambino zadziwiajaco dobrze natluszcza i nawilza skore. Skora pod oczami tez wypiekniala.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 23:02   #54
PepsiPepsi
Przyczajenie

No właśnie oczy zmywałam wodą i mnie zaczęły piec... Nastepnie zmywam oczy mleczkiem do demakijazu z ziaji.

Moze powinnam zmywać oczy tylko mleczkiem.
PepsiPepsi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości